Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

9 годин тому, Корнил сказав:

по ідеї, я повинен сказати щось типа того, що згоден, що він має рацію і щось таке інше, бо ми ж всі українці..але насправді я думаю інше ти падло помітив, що я тебе ігнарую, бо з таким лайном як ти спілкуватися, краще проблюватися, ніколи  до мене більше не звертайся, кінчене ти створіння 

Разрывом пердаков доволен. Средняя температура по палате безнадежно больных осталась прежней. Что и требовалось доказать. Невменяемые.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, Юрий Киев сказав:

Це бунт! Мятєж!

Тобто, коли він притягнув до країни карлсона, та допомагав топити кролика , я теж повинен був його підтримати? 

Так він же сам заклав міну уповільненої дії.

Гройсман першим його і зрадив.Разом з Аваковим.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, Корнил сказав:

рахуєте

Тому, що знаємо, як і коли переводити це слово українською.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, loader сказал:

Петро херні творив теж під час війни, тому ваше ригалово пахне шизофренією. 

я більше скажу - будь хто творив 

Війна - це здебільшого каталог грубих помилок

(с) Вінстон Черчілль

 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, ashim1990 сказав:

Для їх придушення потрібно придумати заміщення

Краще одразу вішати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Vinsol2009 сказал:

Краще одразу вішати.

почни з себе

 

мамкин вішатель

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, Danylo Ivanov сказав:

Підписав Штайнмаєра

Ніт, не дали.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, loader сказав:

Петро херні творив

Яке? Попереджую, при відсиланні до гугла відсилаю нехер.Чим там закінчилися попередні 102 кримінальні справи? Пшиком....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, Юрий Киев сказав:

.Порошенку (73%

Чому я не здивований?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 хвилини тому, Бездомный сказав:

почни з себе

 

мамкин вішатель

Так це ж пропозиція найкращих синів України афганського походження. Чи не найкращих? А може не найрозумніших?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, Vinsol2009 сказал:

Так це ж пропозиція найкращих синів України афганського походження. Чи не найкращих? А може не найрозумніших?

всім мамкіним вішателям пропоную почати з себе

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в Европу будут поставлены меркавы, и там доза совсем не гомеопатическая, интересно кто покупатель

Змінено користувачем dr.alf
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, Бездомный сказав:

мамкіним вішателям

Хто це, я не відстежую...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Іспанія передасть Україні 20 бронемашин, чотири танки Leopard 2А4, а також надасть військовий шпиталь.

Про це на засіданні Контактної групи з оборони України у форматі «Рамштайн» заявила міністерка оборони Іспанії Маргарита Роблес.

hromadske.radio/news/2023/06/16/ispaniia-peredast-ukraini-bronemashyny-tanky-leopard-2-i-viyskovyy-shpytal

Leopard_2A6_from_DE_to_UA.jpeg

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Орієнтовні втрати окупантів за минулу добу склали:

590 вбитими

10 танків

16  бойових броньованих машин

19 артсистем

2 РСЗВ

13 автомобільної техніки

24 БПЛА оперативно-тактичного рівня

Авіація сил оборони за минулу добу завдала 13 ударів по районах зосередження особового складу противника. 

Підрозділи ракетних військ і артилерії протягом минулої доби уразили 2 пункти управління, зенітно-ракетний комплекс С-300, 4 райони зосередження особового складу та військової техніки противника, 3 склади боєприпасів та 7 артилерійських підрозділів на вогневих позиціях.

Вірте в Збройні Сили України!

Переможемо! Слава Захисникам України!

Змінено користувачем 7351
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, 7351 сказал:

Opera Снимок_2023-06-16_082652_twitter.com.png

6945400f205d0388219e548a9023f45e.webp

На озброєнні  з 1993

Оператори

 Швеція

 Швейцарія

 Норвегія

 Україна

 Естонія

 Фінляндія

 Нідерланди

 Данія

===================

гарна компанія

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ми знову заходимо в череду міжнародних заходів – мета яких допомогти Україні воювати та потім відбудуватися. Окрім форуму миру (направду, невідомо де і коли він відбудеться), саміту НАТО у Вільнюсі нас чекає донорська конференція у Лондоні. Перша, в Лугано, стала тим незручним моментом коли ми викатили забаганок на 700 млрд доклавши до них (забаганок) нехитру презентацію у Пауер Пойнт сподіваючись, що гроші нам дадуть, тому що не можуть не дати.

Йде війна, йде час і ставлення до нас стає все більш спокійним, тверезим і виваженим. Відчувається, що перша ейфорія західних країн пішла. Вони продовжують захоплюватися ЗСУ подекуди з острахом спостерігаючи за їх діями. І це мені нагадує захоплення українськими козаками в минулі сторіччя. "Українські козаки - найсильніші та найважливіші з усіх слов'янських народів.", писав  Мішель де Кастельну, французький дипломат та історик XVII століття. "Козаки не бояться смерті, вони народжені для війни." -вторив йому письменник та диплома  Жан Пюель.  "Українські козаки – символ свободи та незалежності, вони готові захищати свої землі до останньої краплі крові." - резюмував польський поет Ян Людвіг Гацко.

Але в той самий час коли Захід продовжує одвічну практику захоплюватися українськими вояками, західні «цивільні» вже не вважають за потрібне публічно щадити відчуття влади і чітко формулювати своє ставлення. Тому що вони турбуються за гроші. Свої гроші.

У The Washington Post вийшла редакційна колонка «Відбудовувати Україну – це перш за все боротися з хабарництвом» (Rebuilding Ukraine means fighting graft first). Починається вона з того, що редакція нагадує про суд в Лондоні між Приватбанком та Коломойським, зауважуючи, що це той незручний момент, коли держава судиться з колишнім «a chief benefactor (головним благодійником) of Ukrainian President Volodymyr Zelensky.»

Щоб було зрозуміло - ні, редакція не хейтить президента. Там згадується і про досягнення України в боротьбі з корупцією – тут тобі і Князєв, і  покращення Індексу сприйняття корупції Transparency International. Але посил максимально зрозумілий – кількість грошей на відбудову знаходяться в прямій залежності від розміру корупції. Дуже велика корупція – ніхто не дасть, помірна – не дадуть скільки нам треба, будуть відбиватися символічними сумами, низька – грошей буде достатньо, непомітна – грошей буде багато.

Цитата:
«Масштабний проект оновлення України, який може триватиме десятиліття, за різними оцінками буде коштувати від $411 мільярдів до $1,1 трильйона. Кожна з цих сум у кілька разів перевищує план Маршалла, який допоміг відновити 16 європейських країн протягом трьох років після Другої світової війни.

Зіткнувшись із заходом такого масштабу, політики, банкіри та бізнес захочуть отримати гарантії, що їхні кошти не будуть вкрадені чи розтринькано, і, що важливо, що неупереджене українське правосуддя справедливо вирішуватиме суперечки у міру їх виникнення. Надання цих гарантій, підкріплених законодавством, потужними інституціями та явною політичною волею, має бути головним пріоритетом України на Лондонській конференції.» 

Корупція, ті самі завищені контракти на будівництво (згадано в тексті) чи намагання купувати БПЛА у того, на кого вкаже один відомий депутат монобільшості (в тексті не вказано, це я від себе, але я знаю що вони знають) все це є «вбивчими тенденціями» для амбіцій України приєднатися до ЄС і стати частиною західного світу та суспільства: «Щоб закласти основу для великої міжнародної допомоги та інвестицій, яких він потребує, Київ має показати своїм союзникам, що реформи набирають обертів і є незворотними». Як там раніше казали: «Думай...те» (с)

  • Лайк 5
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15.06.2023 в 08:45, vadimv сказав:

навіть такі запроданці змушені видавлювати з себе правильні слова.

Якщо б вони і після цього мовчали...

Цитата

Після підриву Каховської ГЕС рівень забруднення води в Дніпрі подекуди перевищено у 28 тисяч разів, — міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко в інтерв'ю BBC.

За словами Ляшка, вся акваторія нижче Каховської дамби суттєво забруднена і вода звідти непридатна ні для використання, ні для купання, ні для вилову риби.

Ляшко зазначив, що також заборонено купання на українському узбережжі Чорного моря, але остаточні висновки щодо його забруднення можна буде зробити дещо пізніше, оскільки воно залежить від низки змінних факторів.

 

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

От как ему давать шевченковскую премию. Никаких тебе 2 -3 недели для психованных волчиц. А горькую правду не любят.

  • Лайк 1
  • Сумно 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, Canton сказал:

Українські козаки – символ свободи та незалежності

оце так піздьож. запродатися кацапам, яких могли нагнати як тарганів це дійсно символічно. але це дуже гарно ілюструє послідовність як символізму "борців за свободу та незалежність", так і сприйняття заходом тільки зовнішньої обкладинки. вони кожного разу дуже дивуються, коли їм показуєш трохи шоколаду зсередини. рівень барабанів вони просто не здатні осягнути :lol:

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні швах по проїзду через центр, приїхали африканці, будуть заходи.

І от думаю, а як же тепер будемо зустрічати в укриттях якщо буде тривога, без барабанів?

Аж невдобно.

 

  • Хаха 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Британська розвідка підтвердила ліквідацію в Україні важливого російського генерала - начальника штабу 35 загальновійськової армії ЗС РФ генерал-майора Сергія Горячева.

interfax.com.ua/news/general/917112.html

 

filestoragetemp-6.webp

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...