Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

4 години тому, Dr.Yura сказав:

на тому ж ЯП є кілька тем з відео і т.д. хтось все таки це знімав на відео і виклав в мережу, також зйомка з камер з будинків.

одне бачив. за будинком нічого не видно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 минут назад, МаТраС сказал:

одне бачив. за будинком нічого не видно

Вже весь інет відгудів після відео, а потім вже і вибачень курви київського "наркобарона". В тєлєгє таких відосів хватає, просто киян вони зовсім не цікавлять, бо надивилися наживо. Да і поправді, я особисто вважаю, що ці напівнічні/замазані відоси нічого стратегічного не несуть. Так, війна "на відьом".

Три/чотири "ісаєва" на верхніх поверхах в різних кінцях Києва , свою роботу давно зробили, я вже не кажу про "агентів" в "опє та мінє".

В догонку. Тільки поговорили, а тут вже і підтвердили))) А нарід треба зашугати, застрахєряти, корочє у стійло...

IMG_20230516_202232_439.thumb.jpg.d4cedd899fe912d05935c87fe675888e.jpg

Змінено користувачем Firetuf
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 хвилини тому, Firetuf сказав:

Вже весь інет відгудів після відео, а потім вже і вибачень курви київського "наркобарона". В тєлєгє таких відосів хватає, просто киян вони зовсім не цікавлять, бо надивилися наживо. Да і поправді, я особисто вважаю, що ці напівнічні/замазані відоси нічого стратегічного не несуть. Так, війна "на відьом".

Три/чотири "ісаєва" на верхніх поверхах в різних кінцях Києва , свою роботу давно зробили, я вже не кажу про "агентів" в "опє та мінє".

Згідно з канонами, інформація вимагає перевірки прямими та косвенними методами. Соц мережі і є такими косвеними методами. Хтось щось ляпнув, а для ГРУ це ще один бал в кошик достовірності.

Змінено користувачем Музей
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Під час нічної атаки на Київ 16 травня росія пошкодила систему протиповітряної оборони Patriot, але не знищила її.

Про це телеканалу CNN повідомив офіційний представник США.

За словами урядовця, США досі оцінюють збитки, щоб визначити, чи потрібно повністю згорнути систему, чи її просто відремонтують на місці.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, ukrainian сказав:

Під час нічної атаки на Київ 16 травня росія пошкодила систему протиповітряної оборони Patriot, але не знищила її.

Про це телеканалу CNN повідомив офіційний представник США.

За словами урядовця, США досі оцінюють збитки, щоб визначити, чи потрібно повністю згорнути систему, чи її просто відремонтують на місці.

 

17335405.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, irina1969 сказал:

 

17335405.jpg

Анонімне джерело як завжди. Мені ці хлопці з СNN та WP все більше нагадують раша TV

  • Лайк 4
  • Дякую 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

От сьогодні-завтра і дізнаємося якщо вони знову спробують пробити захист 

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бездомний, ау?
У Дніпрі в школі №126 спалахнув скандал. Мама учениці 6-го класу зробила зауваження вчительці через те, що та спілкувалася російською мовою під час уроку. Після цього 12-річну дитину, за словами жінки, почали цькувати та писати погрози в месенджері. Саму маму, за її словами, видалили з батьківського чату. Жінка каже, що у школі намагаються приховати інцидент. Утім, в адміністрації закладу стверджують, що в усьому розібралися. А поліція факт булінгу не виявила.

Є можливість проявити себе у боротьбі з педовагинями, як ви на це дивитесь? Ату чи ну його нах? 
tsn.ua/exclusive/movniy-skandal-u-shkoli-v-dnipri-vchitelka-rozpochala-urok-rosiyskoyu-ditinu-zackuvali-cherez-zauvazhennya-mami-2327431.html

  • Лайк 4
  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

49 хвилин тому, Firetuf сказав:

Щось "Агент 7351" нічого не повідомляє((( 

Так тож ви "його" агент -- ось і повідомляєте.

Продовжуйте.

З вами зв’яжуться, коли настане час.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, 7351 сказал:

З вами зв’яжуться, коли настане час.

Вже боятися починати зараз? Погрози? Спіймав Бога за бороду? Дуже добре, що мій час ще настане, але твій вже точно ні! Дивись не обісьцісь, даунбасятина-приспособлєнєц!

Я запам'ятав!

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

38 минут назад, ukrainian сказал:

Під час нічної атаки на Київ 16 травня росія пошкодила систему протиповітряної оборони Patriot, але не знищила її.

Про це телеканалу CNN повідомив офіційний представник США.

За словами урядовця, США досі оцінюють збитки, щоб визначити, чи потрібно повністю згорнути систему, чи її просто відремонтують на місці.

Давайте трошки зачекаємо, бо перший Кіньдьжал теж то збивали, то не збивали ... Щось Патріот vs Кінджал - все дуже мутно)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, ukrainian сказав:

Під час нічної атаки на Київ 16 травня росія пошкодила систему протиповітряної оборони Patriot, але не знищила її.

Про це телеканалу CNN повідомив офіційний представник США.

За словами урядовця, США досі оцінюють збитки, щоб визначити, чи потрібно повністю згорнути систему, чи її просто відремонтують на місці.

А ось як новина звучить по справжньому. Тому і з посиланням на джерело.

"Виготовлена в США система Patriot, ймовірно, була пошкоджена, але не знищена,

в результаті російського ракетного обстрілу Києва та його околиць у вівторок рано вранці за місцевим часом,

повідомив представник США CNN.

За словами чиновника, США все ще оцінюють масштаби збитків.

Від цього залежатиме, чи потрібно повністю відновити систему чи просто відремонтувати в Україні на місці."

"A US-made Patriot system was likely damaged, but not destroyed, as the result of a Russian missile barrage in and around Kyiv early Tuesday morning local time, a United States official tells CNN.

The US is still assessing the extent of the damage, the official said. That will determine whether the system needs to be pulled back entirely or simply repaired on the spot by the Ukrainians.”

edition.cnn.com/europe/live-news/russia-ukraine-war-news-05-16-23/index.html

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, 7351 сказал:

А ось як новина звучить по справжньому. Тому і з посиланням на джерело.

"Виготовлена в США система Patriot, ймовірно, була пошкоджена, але не знищена,

в результаті російського ракетного обстрілу Києва та його околиць у вівторок рано вранці за місцевим часом,

повідомив представник США CNN.

За словами чиновника, США все ще оцінюють масштаби збитків.

Від цього залежатиме, чи потрібно повністю відновити систему чи просто відремонтувати в Україні на місці."

"A US-made Patriot system was likely damaged, but not destroyed, as the result of a Russian missile barrage in and around Kyiv early Tuesday morning local time, a United States official tells CNN.

The US is still assessing the extent of the damage, the official said. That will determine whether the system needs to be pulled back entirely or simply repaired on the spot by the Ukrainians.”

edition.cnn.com/europe/live-news/russia-ukraine-war-news-05-16-23/index.html

 

image.png.7af2168894a3d92d2c5d8693b314d5e4.png

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 хвилини тому, Firetuf сказав:

Вже боятися починати зараз? Погрози? Спіймав Бога за бороду? Дуже добре, що мій час ще настане, але твій вже точно ні! Дивись не обісьцісь, даунбасятина-приспособлєнєц!

Я запам'ятав!

Тобто з вашої сторони був не жарт, а недолуга спроба образити.

А тепер знову спроба образити у відповідь на жарт.

Які ви всі однакові......

Україна переможе! 

 

Змінено користувачем 7351
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З цих двох один отримав підозру від СБУ...

Та щей під санкціями...

20230516_220506.jpg

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Юрий Киев сказав:

З цих двох один отримав підозру від СБУ...

Та щей під санкціями...

А також, за власними твердженнями, з початку повномасштабного вторгнення РФ до України скерував $ 8,7 млн на підтримку ЗСУ

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, 7351 сказал:

А також, за власними твердженнями, з початку повномасштабного вторгнення РФ до України скерував $ 8,7 млн на підтримку ЗСУ

Мало!

В тюрму!

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, Юрий Киев сказал:

З цих двох один отримав підозру від СБУ...

Та щей під санкціями...

20230516_220506.jpg

Я згадую слова Клечка за Шулявський міст. У тендері було два учасники Насіров та Міхась. Кого треба було вибрати? Робота в нього така.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, ukrainian сказал:

Під час нічної атаки на Київ 16 травня росія пошкодила систему протиповітряної оборони Patriot, але не знищила її.

Про це телеканалу CNN повідомив офіційний представник США.

За словами урядовця, США досі оцінюють збитки, щоб визначити, чи потрібно повністю згорнути систему, чи її просто відремонтують на місці.

пошкодити могло хіба що уламками. якби був прильот кинжала, хоч один, всі б відчули. у кацапів були очі в небі (два орлани), чому нема відео? коли влупили кинжалом по виноградарю, то було все. 

  • Лайк 5
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, newbee2020 сказал:

пошкодити могло хіба що уламками. якби був прильот кинжала, хоч один, всі б відчули. у кацапів були очі в небі (два орлани), чому нема відео? коли влупили кинжалом по виноградарю, то було все. 

Стопудово! І я про теж саме. Я дуже гарно пам'ятаю Ретровіль. Пів Києва здригнулося. Але поведінка речників, в даному випадку, не зовсім правильна, як мені здається. Хоча, ми ж не знаємо стратегії і подальших планів...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...