Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

38 минут назад, 90BCO сказал:

Противоречие в Ваших выводах не находите ?🤷‍♂️

нет

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Alvalk сказав:

Та ми всі тут за все хороше проти всього поганого

Тільки визначення поняття "гарно" та "погано" тут у багатьох протилежне.

Ви це, колись, може зрозумієте.......

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, 7351 сказал:

Тільки визначення поняття "гарно" та "погано" тут у багатьох протилежне.

Ви це, колись, може зрозумієте.......

Саме тому, що я це розумію, я задав вам два питання. 

Враховуючі, що вони залишились без відповідей, виходить, що ви або не маєте власної думки, що таке "гарно" і "погано", або чомусь соромитесь її сказати. 

  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 минуту назад, Vladdi сказал:

ИМХО далеко не все. То, что касается общих вопросов, скорее всего да. То, что лежит в плоскости продвижения его личного рейтинга и борьбы с "традиционным" генералитетом, точно нет. Задача путина - постоянное стравливание кланов, накопление и производство компромата с целью обеспечения адекватной управляемости группировками. По-другому это змеиное гнездо жить не умеет.

Да, честно говоря, я не знаю зачем это путину в плане (контексте) сохранения власти. Управляемость страной ему обеспечивает ФСБ (КГБ). КГБ его семья. Эта семья может с любым , в любой момент в его стране поступить так как она решит. Тихо, красиво, оставив образ героя за жертвой.

Вот его свежий рейтинг www.levada.ru/2023/04/26/odobrenie-institutov-rejtingi-partij-i-politikov-aprel-2023/  Чего ему беспокоиться? 

То, что происходит внизах (пригожин, генштаб) пусть показывает суету над которой стоит он - любимец и вождь нации, спокойный и немного ироничный. Эта суета - это намек на плюрализьм (помните это слово со времен Горбачева?) мнения, а-ля живость дискуссиии.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

75A68417-0DCA-4309-BD47-D2888793E963.thumb.jpeg.6645c5625f1c7ecaf824110ff57ee6d8.jpeg

Неправда и свистежь!

Бо я точно помню, шо на часах было 02:38 ))

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, 7351 сказал:

 

После "ба-бах" наблюдал падение "огненного шара". Удивило, что падение было с большой высоты, как для беспилотника. Падение вертикальное секунд 40 до контакта с Землей. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Propeller сказав:

После "ба-бах" наблюдал падение "огненного шара". Удивило, что падение было с большой высоты, как для беспилотника. Падение вертикальное секунд 40 до контакта с Землей. 

тож метеорит був, писали вже..кинджали падають повільно, важно, з гордістю..і взагалі, Пропелер, чого ви перестали все розбивати по пунктах, що за потурання в своїх дописах?

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, 7351 сказал:

 

Руслан ? 

У порівнянні з Мрією - така собі відповідь

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

51 минуту назад, Propeller сказал:

 

Вот его свежий рейтинг www.levada.ru/2023/04/26/odobrenie-institutov-rejtingi-partij-i-politikov-aprel-2023/  Чего ему беспокоиться? 

 

 

Я так себе представляю году в 79 звонок из КГБ:

А нету ли у Вас товарищ колебаний при проведении линии партии?
Колебаюсь вместе с линией партии товарищ майор.

А потом бац и союз развалился.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Бездомный сказав:

Руслан ? 

У порівнянні з Мрією - така собі відповідь

А що вже казати про підбиті танки, бтр, літаки русні у війні України проти окупантів -- ти це хотів сказати?

Знову форуми переплутав?

Це український форум.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Корнил сказал:

тож метеорит був, писали вже..кинджали падають повільно, важно, з гордістю..і взагалі, Пропелер, чого ви перестали все розбивати по пунктах, що за потурання в своїх дописах?

Напишу в удобной (привычной) для вас форме. 1. не,не. 2. вас запутали информационные нити. метеорит упал в прошлом месяце 3. этот "шарик" падал на отрезке (если провести приямую между) Русановкой и Оболонью в г.Киев.  4. да, падал гордо, каждые 10 секунд зависал и прокашливался (чтобы все обратили внимание на яркость события).  

  • Лайк 2
  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Propeller сказал:

Напишу в удобной (привычной) для вас форме. 1. не,не. 2. вас запутали информационные нити. метеорит упал в прошлом месяце 3. этот "шарик" падал на отрезке (если провести приямую между) Русановкой и Оболонью в г.Киев.  4. да, падал гордо, каждые 10 секунд зависал и прокашливался (чтобы все обратили внимание на яркость события).  

Давайте одразу координати, чого вже там...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, AOZ1 сказал:

Я так себе представляю году в 79 звонок из КГБ:

А нету ли у Вас товарищ колебаний при проведении линии партии?
Колебаюсь вместе с линией партии товарищ майор.

А потом бац и союз развалился.

Тут очень может быть такой же отрезок времени. В вашем рассказе 1979 - 1991. В современной трактовке 2023 (я таки оптимист) - 2035.  

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, AOZ1 сказал:

Я так себе представляю году в 79 звонок из КГБ:

А нету ли у Вас товарищ колебаний при проведении линии партии?
Колебаюсь вместе с линией партии товарищ майор.

А потом бац и союз развалился.

та ні , кажу ж - вони дуже войовничо налаштовані 

 

44% россиян готовы ежемесячно жертвовать деньги на нужды армии и выплаты участникам СВО

По данным опроса (https://www.levada.ru/2023/05/03/armiya-chastichnaya-..), 18% россиян "определённо готовы" и 26% "скорее готовы" отдавать по 1-2 тысячи рублей ежемесячно на нужды армии и выплаты участникам "спецоперации"

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, yukon сказал:

Давайте одразу координати, чого вже там...

Меня вынудил дать неправдивую информацию Корнил. В грубой публичной форме. 

  • Хаха 2
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, Propeller сказал:

Тут очень может быть такой же отрезок времени. В вашем рассказе 1979 - 1991. В современной трактовке 2023 (я таки оптимист) - 2035.  

1979 - рік вторгнення у Афган 

совдепія протрималася 9 років , але масштаби бойових дій у Афганістані були поменьше  

і втрати у порівнянні  з нинішньою війною були "смішні" - та   й  розпорошені на поневолені народи - українців , білорусів , узбеків , е.т.с.

 

Єдине сподівання кацапів було на бліц-кріг , який світ проковтне ( мабуть надихнув бліц-кріг талібану )

Афгран , до речі , теж , як бліц-кріг планувався ..

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Propeller сказав:

Пригожин сказал (видео), что он на всех обиделся и 10 мая его пацаны уходят из Бахмута. 

Видео можно глянуть на телеграм канале РБК Украина.

А це про те, що воно робить.

"Ворог з усіх сил намагається взяти Бахмут під контроль до 9 травня.

Задля виконання цієї задачі вони стягують вагнерівців з інших напрямків і замінюють ними штурмові загони десантників, які зараз воюють на Бахмутському напрямку", - розповіла заступник міністра оборони Ганна Маляр.

www.rbc.ua/rus/news/rf-styague-vagnerivtsiv-bahmutu-namagayuchis-1683283570.html

 

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, Бездомный сказав:

совдепія протрималася 9 років , але масштаби бойових дій у Афганістані були поменьше  

Ми про це майже нічого не знаємо -- все засекречено досі.

Проголошено про більше мільйона вбитих цивільних афганців -- можливо, що набагато більше.

Як і загиблих солдат зі сторони есересер.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Фрай сказав:

75A68417-0DCA-4309-BD47-D2888793E963.thumb.jpeg.6645c5625f1c7ecaf824110ff57ee6d8.jpeg

Неправда и свистежь!

Бо я точно помню, шо на часах было 02:38 ))

буде тризуб над кремлівською баштою встановлено - українці скажуть криво прибили :)) (с)

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...