Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

9 минут назад, Privet сказал:

Правда, є одна цікава деталь - над ліжком діда був великий портрет за склом усатого дядьки. Лише коли я подорослішав, то дізнався, що це Шевченко.

наступний крок - узнати звідки туди приїхали дід з бабою.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, 7351 сказал:

Український оборонно промисловий комплекс розробляє безпілотні торпеди.

Розробляють декілька версій торпед. Один з прототипів уже представили на виставці Brave1.

Дальність ходу цього підводного безпілотника має становити 2000 кілометрів.

Заявлено, що апарат може перебувати до 3 місяців в режимі очікування.

Бла-бла-бла... Курсова або дипломна робота студентів. Опис свідчить про повну відсутність будь-якого розуміння та наявності ТЗ. Такого роду "проектів" та "прототипів" легко наскирдувати півдесятка на будь-якій виставці районного кружка. Сам по собі навіть текст має невідповідності своїх же частин, не кажучи вже про суто технологічні моменти. Навіщо перепостити маячню? 

  • Лайк 4
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Evgenich сказав:

Ой, то й що? Хіба справа в батьках? Мій батько був полковником. Тут взагалі історія поколінь. Він воював під час ВВВ у складі радянської армії, разом с кацапами, а я зараз воюю проти кацапів. Не знаю скільки раз він в труні перевернувся.

А ВВВ у вас, то що? Велика Вітчизняна Війна чи Велика Всесвітня Війна?

  • Дякую 1
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, US7IGN сказал:

наступний крок - узнати звідки туди приїхали дід з бабою.

Народилися та усе життя вони прожили на Донбасі , у Зуївці.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Antytila / Антитіла сейчас в Crimea, Ukraine.

2 ч.  · Ялта  · 

Антитіла. Ялта. Літо 2024!

Так, вам не здалося.

Антитіла оголошують концерт у Криму. В Українському Криму.

Ми відкриваємо передпродаж на перше велике стадіонне шоу в Ялті.

23 серпня 2024 року, стадіон «Авангард».

З першого дня російського вторгнення, взявши до рук зброю і перебуваючи на передовій, ми жодної секунди не сумнівалися у перемозі України.

Ми завжди знали, настане день і ЗСУ повернуть контроль над Кримськими степами, Аюдагом, мисом Фіолент, Генуезькою фортецею та Ластівчиним гніздом. І ми обов‘язково усі приїдемо туди з нашими коханими, дітьми та друзями.

Антитіла впевнені, що влітку 2024 року ми всі зможемо зібратися у звільненій від російських окупантів українській Ялті і прикрасити жовто-блакиттю, сучасною українською музикою усе Південне узбережжя Криму.

Ми зіграємо наші найкращі пісні, які українці люблять і знають і разом святкуватимемо українську Перемогу!

Квитки за посиланням

yalta.ticketsbox.com/ua/event/yalta_antytila.html

 

image.thumb.png.ebca14e89e4b8905beca758276667a1c.png

 

  • Лайк 4
  • Дякую 2
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Privet сказал:

Народилися та усе життя вони прожили на Донбасі , у Зуївці.

ну а їх батьки та діди з бабками?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Dmitriy_S сказал:

А ВВВ у вас, то що? Велика Вітчизняна Війна чи Велика Всесвітня Війна?

Питання не коректне. Ви мене на знання історії хочете перевірити? Вітчізняна, для мешканців срср, абсолютно вкладається у часові рамки світової.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, US7IGN сказав:

а проблему селян не треба було вирішувати? в часи коли один фермер на заході заміняв увесь їбучий колгосп з трьома селами алкашні? :lol:

Поки що найкраще вдалося вирішити проблему бабусь на лавочках і мужиків в гаражах. Тепер вони всі сидять у фейсбуці та інших інтернетах.

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Evgenich сказав:

Питання не коректне. Ви мене на знання історії хочете перевірити? Вітчізняна, для мешканців срср, абсолютно вкладається у часові рамки світової.

А коли мешканці СРСР в 39-ому Польщу ділили, то теж вітчизняна була?

Змінено користувачем Dmitriy_S
  • Лайк 1
  • Хаха 3
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Dmitriy_S сказал:

А коли мешканці СРСР в 39-ому Польщу ділили, то теж вітчизняна була?

єто другоє

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Dmitriy_S сказал:

А коли мешканці в 39-ому Польщу ділили, то теж вітчизняна була?

Та бля, от кого ви намагєтесь "піймати" на протеріччі? Спочатку мені хотілось вам щось розжовувати, а потім згадав правило, не годуй троля.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, Vladdi сказав:

Бла-бла-бла... Курсова або дипломна робота студентів. Опис свідчить про повну відсутність будь-якого розуміння та наявності ТЗ. Такого роду "проектів" та "прототипів" легко наскирдувати півдесятка на будь-якій виставці районного кружка. Сам по собі навіть текст має невідповідності своїх же частин, не кажучи вже про суто технологічні моменти. Навіщо перепостити маячню? 

Зробіть краще -- українці будуть вам вдячні.

Не знаю як, але не так (С)

 

військовий кластер BRAVE1

Це єдина платформа для співпраці компаній, волонтерських фондів, медіа

ШУКАЄМО РОЗРОБКИ, ЩО НАБЛИЖАЮТЬ УКРАЇНУ ДО ПЕРЕМОГИ

Реєструйся на сайті

Додавай розробки до кабінету

Експерти розглядають розробку та допомагають її реалізувати

brave1.gov.ua

large.jpg

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, US7IGN сказал:

значна частина яких чомусь подалася в ненависні шахти. чи ви думаєте що шахтарі під землею самі собою з'являлися? цікаво, багато хто був в шахті та оцінив комфорт? не просто ж так в соляних шахтах санаторії робили. з шахтарів взагалі треба було гроші брати за можливість під землю поїхати :lol::lol:

казаський Майдан - Желтоксан - був придушений карагандинською кротівнею

 

співпадіння ? 

не думаю .

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Бездомный сказав:

і що ця мразота ( кацапи ) й досі роблять у МАГАТЕ ? :pozor:

В МАГАТЕ, в ООН, в ПАРЕ, в УЕФА і т.д. і т.п.

  • Лайк 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, vadimv сказал:

В МАГАТЕ, в ООН, в ПАРЕ, в УЕФА і т.д. і т.п.

МОК , АТР , WTA ..... etc

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Evgenich сказав:

Та бля, от кого ви намагєтесь "піймати" на протеріччі? Спочатку мені хотілось вам щось розжовувати, а потім згадав правило, не годуй троля.

Ніякого троллінгу. Це з тої ж опери, коли на захист російської мови закидують, що російськомовні в окопах боронять нашу країну. Я на те завжди відповідаю, що вони там мають бути в першу чергу, щоб виправляти свої помилки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 хвилин тому, Privet сказав:

Правда, є одна цікава деталь - над ліжком діда був великий портрет за склом усатого дядьки. Лише коли я подорослішав, то дізнався, що це Шевченко. І це Зуївка - кінця 70-х. 

москва, яка слєзам нє вєріт:

image.png.e386cbad68ead1907c9d5a8d4bef0bde.png

  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Бездомный сказал:

єто другоє

ні, чому то інше? світова почалась у 39-му, а вітчизняна (ну тому що ідеологія не дозволяла визнати причину тієї війни, та була необхідність відокремити одне від іншого), була у часових рамках світової, але називалась саме вітчизняною для локальної групи учасників. Причини описані вижче. Для мене це не різні події, а одна подія в середені більш масштабної. Викреслювати назву "Вітчизняна" не бачу сенса. Адже ми не будемо розрізняти війну з мордором як дві різні подіїї? Але ми точно розрізняємо для себе часові межі, до повномаштабного вторгнення та після. А війна то одна.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Evgenich сказал:

ні, чому то інше? світова почалась у 39-му, а вітчизняна (ну тому що ідеологія не дозволяла визнати причину тієї війни, та була необхідність відокремити одне від іншого), була у часових рамках світової, але називалась саме вітчизняною для локальної групи учасників. Причини описані вижче. Для мене це не різні події, а одна подія в середені більш масштабної. Викреслювати назву "Вітчизняна" не бачу сенса. Адже ми не будемо розрізняти війну з мордором як дві різні подіїї? Але ми точно розрізняємо для себе часові межі, до повномаштабного вторгнення та після. А війна то одна.

 

ви сарказм не відчули ?:unknown:

 

"вітчизняна" - то фігове листячко , щоб прикрити очевидний факт : що Другу світову кацапи розв'язали разом з гітлером , то ж на Нюрнберзькому трибуналі поряд з гітлерівською верхівкою мали судити й кацапську верхівку 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, Evgenich сказав:

ні, чому то інше? світова почалась у 39-му, а вітчизняна (ну тому що ідеологія не дозволяла визнати причину тієї війни, та була необхідність відокремити одне від іншого), була у часових рамках світової, але називалась саме вітчизняною для локальної групи учасників. Причини описані вижче. Для мене це не різні події, а одна подія в середені більш масштабної. Викреслювати назву "Вітчизняна" не бачу сенса. Адже ми не будемо розрізняти війну з мордором як дві різні подіїї? Але ми точно розрізняємо для себе часові межі, до повномаштабного вторгнення та після. А війна то одна.

Одні виродки напали на інших виродків. Виродків, які захищались і перемогли, і написали свою історію. Хоча мали б сидіти в Нюрбергу поряд з першими. От і вся історія Великої Вітчизняної Війни. А через 77 років ті виродки, що перемогли, розв'язали нову війну.

Змінено користувачем Dmitriy_S
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Dmitriy_S сказал:

Одні виродки напали на інших виродків.

превентивно вдарили канделяром вбивцю , який от-от збирався вдарити першим 

 

жаба трахала гадюку

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Бездомный сказав:

жаба трахала гадюку

а трохи раніше жаба ВИЛУПИЛА цю гадюку

Змінено користувачем vadimv
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Хоча мали б сидіти в Гаазі поряд з першими.

Где то между Нюренбергом и Членинградом, где то в Данциге)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...