Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

3 минуты назад, outdoor24 сказал:

До чого тут логіка, коли «панти дарожє дєнєх»

Так а де чесні шахтьори могли взяти ці кляті гроші?

Де брали Зваягільські , Засядькі, Пшьонкі, Щербаня, Ахмєткі..... - я в курсі. Я про чесних шахтарів!

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Firetuf сказав:

Так а де чесні шахтьори могли взяти ці кляті гроші?

Де брали Зваягільські , Засядькі, Пшьонкі, Щербаня, Ахмєткі..... - я в курсі. Я про чесних шахтарів!

Одержували в ощадбанку зі зберкнижки -- тільки так.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Firetuf сказав:

Так а де чесні шахтьори могли взяти ці кляті гроші?

Ну як, зп їм затримували, але на загальному фоні повної дупи в регіоні в 90-х, вони почували себе непогано.

  • Лайк 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 часов назад, DimaF сказал:

Как там настроения в Ватостополе?

То шо бавовна в неділю на море була, так на "улице" люди об этом вообще не говорят (ну нигде в толпе или магазине та тощо не слышал за это), как будто тишь и благодать (севфорум не в счет, там своя тусовка и большое количество горожан туда в те темы "не заходит"). На горку стоко понаехов с материка прикатило, что сродни как в сезон отдыхающих. Очень много машин сейчас по городу ездит с материковыми номерами, у отделочников и установщиков некий ажиотаж, потому как много кацапов с материка в своих апартаментах типа ремонтики затеяли к майским, даже не смотря на то, что бакинский подкинулся, а с ним естественно и фурнитура в горку скакнула. Взагале сейчас город живет обыденной жистю с пробками из-за топоропых понаехов, к тому ялтинское кольцо прикрыли на ремонт и перепланировку развязки, посему утром тых-пых по объездной еле движешься, на Мосту устанавливают дополнительные пункты досмотра машин.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, Firetuf сказав:

Горе ти данєцке. Не паплюж свій край. То що це їжа - ніхто не сперечається. А може це сніданок? А може вечеря?

Торомозок - це та їда, яку беруть чи жінка дома дає, на роботу. Притормозили роботу - перекусили. Як все складно....

Дайте посилання з КЗОТу про перерву в роботі для прийому їжи, щоб це не називалось не "обідня перерва" -- здивуєте.

Я працював на шахті(ах) інженером по налаштуванню та експлуатації АСУ ТП ....

Змінено користувачем 7351
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, outdoor24 сказал:

Ну як, зп їм затримували, але на загальному фоні повної дупи в регіоні в 90-х, вони почували себе непогано.

Згоден, а я і не казав, що вони були найбідніші і найбільш обділені. Просто "найобіженіші", як тут один нам розказує. Ну так це мабуть по життю. Не сперечаюсь.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 хвилину тому, 90BCO сказав:

У нас з Вами Гугл різний. До чого тут шахтарі ?

image.png.295f28d8a01fc05256d4e3e6a5a36bce.png

Так і я не знаю до чого тут шахтарі,  а ксерокс з номером стверджував, що саме вони здобували Незалежність. 

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, outdoor24 сказал:

тормозок

Тормозок під бутильок - ото діло.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 хвилин тому, 7351 сказав:

Я був інженером на шахті в той час....

Вже писав, до речі, за це -- мене політика тоді не цікавила, я заробляв гроші, тобто "шабашив", тобто, як це тоді обзивалось "одержував нетрудові доходи", ремонти, електрика і таке інше, іноді місячну зарплатню шахтаря за один день (сама чьорна робота по озвучці концертів -- сила, дроти, ремонт колонок, перетаскування аппаратури, декілька тонн, більше 40 кіловат звуку, іноді пускали за мікшерський пульт).

О, я теж займався звуком, виробляв пульти і колонки.
Але сильні колонки, якщо б 40 кВт виставляв - дуже голосно було б і дуже далеко.
Під час майдану 2004, пам'ятається, виставив на площу в Житомирі всього кіловат 5 - то 
мало не півміста накрив звуком, заодно з площею...

Змінено користувачем iiigolkin
  • Лайк 2
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, 7351 сказал:

Дайте посилання з КЗОТу про перерву в роботі, щоб це не називалось не "обідня перерва" -- здивуєте.

Хай тебе клоуни в цирку дивують.

По перше, перева технологічного процесу - це не тільки обід. На підприємствах були і технологічні перерви, і оздоровчі, і обідні, і вечірні ... 

Ти такий інженер, як я балєрун. Таких упоротих, я тільки з різних сєкт на вулиці зустрічав. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, Vladdi сказав:

Вибрали люди, які бажали змін

Будь-яких, бо тупі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, iiigolkin сказал:

О, я тоже занимался звуком, производил пульты и колонки.
Но сильные колонки, если б 40 кВт выставлял — сильно громко было бы и сильно далеко.
Во время майдана 2004, помнится, выставил на площадь в Житомире всего киловатт 5 — то 
чуть не полгорода накрыл звуком, заодно с площадью..

Та ему шо ваты, шо вата - главное абы:

1. Зелёный самый правильный!

2. Даунецких не обижать (про януковоща ни слова)

3. Читай п.1.

  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, 90BCO сказав:

Пропоную інше: я нічого про це не знаю, але - цікаво.

Замість срача про Бездомного та його особисті скрєпи, - зробіть короткий реферат нам усім на цю тему.

Допомога Гугла і ШІ - не возброняється.

СЛАБО?!

Я і без нього можу. Особисто бачив у Львові.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, 7351 сказал:

Я працював на шахті(ах) інженером по налаштуванню та експлуатації АСУ ТП

Коллега - привет! Выпускник донецкого горного техникума (раньше был возле центрально-заводской шахты) и донецкого политеха. Работал в угле - проходка выработок и строительство горизонтов, отработка лав на кумбайне и стругом, испытание экспериментальной техники на практике (в частности буровая установка Боард от англичан на нашем новом шасси убм255, с немцами магистральные штрекенкули и с голландцами было сотрудничал), в профилактике выбросов угля тоже поработал (применение экспериментального метода гидроотжима угля) и т.д. Когда хреново зарплату задерживали, то дедовским методом целики отрабатывали на кустах с врубовкой (там тогда плитовой уголь идет, а за него платили наличманом больше). Вообще - кабель ТАШ то наше усё (и телеметрия на нём, и связь и на "прочие" нужды идёт).

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, 7351 сказав:

Читаємо по посиланню форумчанина з ніком через кацапську "ы"(чомусь....):

"Всеобщие забастовки в Донбассе в 1989—1990-х годах — крупнейшие забастовки шахтёров Донбасса. На них звучали не только экономические, но и политические требования — независимость от СССР, конституционное закрепление Декларации о государственном суверенитете Украины, выдвигались требования о недоверии Президенту и Верховному Совету."

Хто не зрозумів -- йдесться про недовіру президенту есересер (БездомнЫй точно не зрозумів!).

Тобто шахтарі донецької, луганської та дніпропетровської областей України виступали за відокремлнення України від есересер -- це, звісно, досі бісить "бездомнЫх", які продовжують гадити незалежній України та шахтарям Донбасу, які цю незалежность відстоювали у 1989-1990 роках.

Кацап -- завжди кацап, якою б мовою він не говорив і в яку вишиванку не виряджався.

6c93d51-54.18.2021-10-05-09.jpg

Тут більшість  пам'ятають ті часи не гірше за Вікіпедію.

За незалежність виступав Народний Рух, а кротоводи швидко зорієнтувалися і прикриваючтсь гаслами та "тяжелым трудом шахтеров", вимагали грошенят від центру для себе. І домоглися свого.

  • Лайк 4
  • Дякую 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, iiigolkin сказал:

О, я теж займався звуком, виробляв пульти і колонки.

Ящики ещё просчитываешь? Имеется задумка на моцных драйверах 2,85" и вуферах дальнобоях 4" литая рама запилить раздельные кабинеты.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, 7351 сказав:

Срачі провокує вкидами кацапопропаганди самі знаєте хто.

Тепер по суті питання, як я це бачу.

Після вбивства Шухевіча в рядянській Україні перші масові мітінги з гаслами,звісно окрім економічних, про незалежну Україну та усунення комуністичної партії від влади почали проводити саме шахтарі у 1989 році.

Спочатку Донецької та Луганської областей, а потім до них приєднались шахтарі Дніпрпетрівської та Львівської областей України.

Політично страйкуючих шахтарів пидтримувала новостворена громадсько-політична організація "Народний рух України за перебудову".

Якось так, коротко.

 

6c93d51-54.18.2021-10-05-09.jpg

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, 90BCO сказав:

Навіщо Ви так ?

Просто, розкажіть, що Вам відомо про ці події.

Навіщо, хто буде слухати?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 минуту назад, Firetuf сказал:

Горе ти данєцке. Не паплюж свій край. То що це їжа - ніхто не сперечається. А може це сніданок? А може вечеря?

Торомозок - це та їда, яку беруть чи жінка дома дає, на роботу. Притормозили роботу - перекусили. Як все складно....

В шахте 3 смены

В какие из 8 часов суток съедается - не важно

Главное не забыть перед клетью чая из крана во флягу налить

А на обратном пути из соседнего крана - газировки

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, iiigolkin сказав:

О, я теж займався звуком, виробляв пульти і колонки.
Але сильні колонки, якщо б 40 кВт виставляв - дуже голосно було б і дуже далеко.
Під час майдану 2004, пам'ятається, виставив на площу в Житомирі всього кіловат 5 - то 
мало не півміста накрив звуком, заодно з площею...

40 кВт для футбольного стадіону (30 тис. зрит.) не вистачало -- доводилось залучати колег (конкурентів).

Йдеться не про "голосно", а "якісно", якщо шо.

Сперечатись з Вами, звісно, не збираюсь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, Черномор сказав:

Коллега - привет! Выпускник донецкого горного техникума (раньше был возле центрально-заводской шахты) и донецкого политеха.

Я теж донецький політехнічний закінчував, потім він ДонНТУ став обзиватись.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, Firetuf сказал:

На підприємствах були і технологічні перерви, і оздоровчі, і обідні, і вечірні ...

В угле отсутствовало так называемое время "на обед" - в технологическом процессе там был "заложен" отдых на интенсивность труда (варьировалось от 10% до 15% на кажный час труда в зависимости от условий труда). Говорю это не руководствуясь формулой Стеля - у мну одним из руководителей дипломного проекта был чел, который являлся одним из разработчиков УКНВ.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Потрошитель сказал:

В шахте 3 смены

Разве не четыре? По крайней мере скоко под землей работал, так 4 смены было - рядом на одной из шахт (а их за мою биографию несколько было) вот там было три смены, но с двухчасовым перерывом между сменами на сотрясаловку.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

49 хвилин тому, 7351 сказав:

От коли перестали платити зовсім -- пішли на мітинги.

А до того шахтарі заробляли найбільше в Україні.

 

Святая правда, прокололся.чисто шкурный интерес

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Черномор сказав:

В угле отсутствовало так называемое время "на обед" - в технологическом процессе там был "заложен" отдых на интенсивность труда (варьировалось от 10% до 15% на кажный час труда в зависимости от условий труда). Говорю это не руководствуясь формулой Стеля - у мну одним из руководителей дипломного проекта был чел, который являлся одним из разработчиков УКНВ.

Задача не прояснити питання, а доколупатись хочь до чого -- від неспроможності відповісти на головне питання :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...