Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

3 години тому, 7351 сказав:

Так само, як на більшості території тодішньої України.

За винятком регіонів з прорумунським та проугорським населенням.

Є офіційна статистика -- викладайте!

 

Ні, є ютуб. Українське військо місцеві зупиняли лише там.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 хвилини тому, vadimv сказав:

image.thumb.png.7e0f9f7c0f86c075d940035a008bec71.png

image.thumb.png.a4aef5b86bf902fc22f676177174aa54.png

image.thumb.png.eb9d69bc09419ded9113a75200fbb22c.png

image.thumb.png.f59d6f2ad679c2c283e22fb6fae0cbc9.png

Виключення православного ігіла і мордора (а не "Росії") з ООН - це необхідна умова для існування нормальної системи міжнародних відносин. Чули щось про необхідні та достатні умови? Ото воно.

Вказані вами дії призвели б до того, що Захід не мав би ричагів впливу на Рашу. Цілком можливо, що це привело б до ядерної війни.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Dmitriy_S сказал:

Вказані вами дії призвели б до того, що Захід не мав би ричагів впливу на Рашу. Цілком можливо, що це привело б до ядерної війни.

Більш можливо, що ***ла прибрали своїж. Тоді це було білльш реально, ніж зараз. В будь якому разі, після такого "прильоту" зі сторони міжнародного суспільства, ні в кого з диктаторів в майбутньому,  навіть думки не виникло щось у когось анексовувати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Evgenich сказав:

Більш можливо, що ***ла прибрали своїж. Тоді це було білльш реально, ніж зараз. В будь якому разі, після такого "прильоту" зі сторони міжнародного суспільства, ні в кого з диктаторів в майбутньому,  навіть думки не виникло щось у когось анексовувати.

І як то все спинило Іран чи КНДР? Ніяк. Бо диктаторам на те все насрать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Словаччина передала Україні 13 обіцяних винищувачів МиГ-29.

Про це у понеділок повідомило міноборони Словаччини.

mil.in.ua/uk/news/slovachchyna-peredala-ukrayini-13-obitsyanyh-vynyshhuvachiv-myg-29/

Screenshot_1-4.jpg

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 хвилин тому, Dmitriy_S сказав:

Вказані вами дії призвели б до того, що Захід не мав би ричагів впливу на Рашу.

О, вже "Раша" (з великої літери, шанобливо) замість "Росія". Такими темпами через рік тренувань навчитеся писати "мордор" )

Для впливу на цих 3,14дарасів не потрібно жодних ричагів важелів - достатньо вчасно 3,14здюлі виписувати.

19 хвилин тому, Dmitriy_S сказав:

Цілком можливо, що це привело б до ядерної війни.

До ядерної війни 100% приведе безкарність дій цієї терористичної організації.

image.png.f78ebb476cf09f83babd8e6c18e9f06e.png

От побачите.

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Гаранти" продовжують пробивати дно:

Цитата

Канал Donbass Devushka у телеграмі, через який поширювалися секретні документи Пентагону та розвідки, вела Сара Білс – колишня військовослужбовиця ВМС США

The Wall Street Journal пише, що облікові записи, якими вона керувала, прославляли російську армію та пвк "вагнера". Її канали є одними з найбільш популярних англомовних соціальних медіа, які пропагують погляди росії.

 

  • Лайк 1
  • Хаха 1
  • Конфуз 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, vadimv сказал:

"Гаранти" продовжують пробивати дно:

я регулярно зустрічаю американців, які вважають кацапів друзями. але вони чомусь люблять це робити на відстані. бажаю їм взяти до хати по кацапу і подивитися що з того вийде.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, vadimv сказав:

О, вже "Раша" (з великої літери, шанобливо) замість "Росія". Такими темпами через рік тренувань навчитеся писати "мордор" )

Для впливу на цих 3,14дарасів не потрібно жодних ричагів важелів - достатньо вчасно 3,14здюлі виписувати.

До ядерної війни 100% приведе безкарність дій цієї терористичної організації.

image.png.f78ebb476cf09f83babd8e6c18e9f06e.png

От побачите.

Мене вчили назви країн писати з великої літери. Щось змінилось у правописі? Щодо стратегії, яку обрали Штати, то я вважаю її вірною. Поєднання економічних санкцій і військової складової доб'є Росію. Думаю це все триватиме не більше півтора роки. І ніякої ядерної війни не буде.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Dmitriy_S сказал:

І як то все спинило Іран чи КНДР? Ніяк. Бо диктаторам на те все насрать.

Абсолютлі! Що до КНДР то 100%, як би не санкції та ізоляція, вони б вже давно напали на південу Корею. Ви думаєте що у кімів не було спокуси влаштовувати "маленьку переможну війну" на тлі тотального pizdecya? Погрожувати - скільки завгодно, а от воювати в таких умовах... это савсем другое. Диктаторам насрати на все, що не стосується їхньої безпосередньої безпеки. Коли твоїй країні прилітає такі санкції, від яких всі твої "брати по зброї" втрачають миттєво все, то за безпеку своєї дупи вже ніхто на надасть ніяких гарантій. 
Для мене картина виглядає так. У 2014-му році була ризикована спроба, вона виявилась вдалою, серьозних наслідків не прилетіло. Саме безкарність і "глибока стурбованність" і підштовхнула маньяка на нові злочини у більшому маштабі.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Житель Закарпатської області виправдовував російське вторгнення,

а також закликав розділити Україну.

Йому вручили підозру.

За даними слідства, житель Берегівського району у мережі поширював антиукраїнські дописи та виправдовував російську агресію. Лінгвістична експертиза підтвердила його протиправну діяльність.

Антиукраїнський контент чоловік репостив з російських пропагандистських сайтів. Він підтримував дії керівництва РФ, проведення так званих "референдумів" на окупованих територіях України. Крім того, чоловік закликав приєднати тимчасово захоплені райони до Росії та від’єднати Закарпатську область зі складу України.

www.rbc.ua/rus/news/zaklikav-separatizmu-zakarpatti-sbu-vruchila-1681733346.html

6324a68bcb2d6.jpeg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Мене вчили назви країн писати з великої літери. Щось змінилось у правописі? 

Нещодавно повернули мій рапорт, де підарасія була написана як "Російська Федерація" з поміткою щоб виправив на маленькі літери. Коли це стлось точно не знаю, але на сьогодні в фоіційному документообігу ЗС цю педерацію маємо писати з маленької літери.
Не дякуйте :)

Змінено користувачем Evgenich
  • Дякую 1
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 хвилин тому, Dmitriy_S сказав:

Мене вчили назви країн писати з великої літери.

 Кацапощелепні пєдовагіні в савєцькій школі? Не сумніваюсь. Там ще багато чому вчили, перш за все фашистській ідеології і культу смерті.

Крім того, мордор - це не країна. Це терористична організація, якій не місце серед країн.

16 хвилин тому, Dmitriy_S сказав:

Щось змінилось у правописі?

Нєне, продовжуйте писати "Росія". Так вас краще видно. )

16 хвилин тому, Dmitriy_S сказав:

Щодо стратегії, яку обрали Штати, то я вважаю її вірною. Поєднання економічних санкцій і військової складової доб'є Росію.

Щось це не в'яжеться з вчорашнім:  

16.04.2023 в 09:41, Dmitriy_S сказав:

Україна програЄ війну і я не бачу шансів її виграти

 

Змінено користувачем vadimv
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Alvalk сказал:

мені от цікаво, скільки на вашу думку в 2014 році на Донбасі було проросійського населення? У відсотках

20% на Донбассе

50% в Крыму

В остальных областях существенно меньше

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, 7351 сказал:

На відміну від Вас, я визнаю тільки державні референдуми, які проводила Україна.

Знов маячню несете. Я вам показав опитування КМІС, а ви мені про референдум. Дайте, будь ласка, посилання на результати державного референдума в 2014 році, про який ви писали

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, vadimv сказав:

 Кацапощелепні пєдовагіні в савєцькій школі? Не сумніваюсь. Там ще багато чому вчили, перш за все фашистській ідеології і культу смерті.

Я вчився в українському класі. А любителі писать назви країн з маленької літери живуть за прєбріком.

Прихований текст

Щось це не в'яжеться з вчорашнім "Україна програЄ".

Те, що Україна програЄ не говорить про те, що Росія виграЄ. Виграш України у війні не відмінить того, що вона опиниться у дуже тяжкому становищі і нас чекають тяжкі роки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, Dmitriy_S сказав:

Я вчився в українському класі.

Що ж у вас так хріново з українською - ричаги замість важелів, "представляєте".

11 хвилин тому, Dmitriy_S сказав:

писать назви країн

Ще раз: мордор - це не країна, це терористична організація. Банда. Мафія. ОПГ. Наркокартель. Так зрозуміліше? 

11 хвилин тому, Dmitriy_S сказав:

Те, що Україна програЄ не говорить про те, що Росія виграЄ.

Це якась китайська логіка.

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Alvalk сказал:

Я розумію те, що брешете саме ви, коли заперечуєте, що Донбас був найбільш проросійським (після Криму)

Опитування КМІС 2014року

image.png.9ded8d912beafed91f1e911f21ac1ccf.png

контора під мертвечуком. цифри сумнівні

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, newbee2020 сказал:

контора під мертвечуком. цифри сумнівні

За ці цифри медведчуку кум стільки відсипав грошей, що дивує, чому не 50% всюди :)

  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, vadimv сказав:

Шо ж у вас так хріново з українською - ричаги замість важелів, "представляєте".

Ще раз: мордор - це не країна, це терористична організація. Банда. Мафія. ОПГ. Наркокартель. Так зрозуміліше? 

Це якась китайська логіка.

Ричаги - то результат русифікації.

По мордору можете запропонувати правки в вікіпедію.

Логіка не китайська. Виграє той, хто покращив своє становище після війни. Ні Росія ні Україна сюди не входить. А от Китай і США цілком.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Агидель сказав:

Их оттуда завезли, многих. Сколько на шахты приезжало на заработки, сколько сидельцев с колоний там осталось после отсидки - отсюда такой печальный нравственный и умственный уровень большого количества местных. Кто не в теме, пусть поинтересуется, сколько там пенецитиарных заведений на единицу площади было.

Донбасс - это Украина всегда была. Но Совок умело заместил местное население биомусором из кацапских чигирей. Но территория - все равно наша, без вариантов.

Жил в Луганской обл. Детские воспоминания постоянные пьянки. А не пить нельзя, будешь но свой. А лезть в шахту. Отец хоть и был пом  главного механика по автоматике, но пил вместе со слесарями. Зарплата за 300 теми советскими рублями 67 года. А приехали а Харьков с двумя шифоньерами и кроватями с сеткой. На каждом углу пивной ларек. Совок спаивал шахтеров спецом. Очень выгодно. Получил запрлату, половину спустил, вернулось в бюджет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...