Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 хвилину тому, Dmitriy_S сказав:

Ну да, ну да, чисто випадково виявилось, що захопили проросійський регіон.

Це була впродовж кількох років спланована військова операція -- кацапи цього, навіть, не приховували.

Тільки посіпаки окупантів цього "не знають", як на мене.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, Бездомный сказав:

при тому що Харків , Одесу , Миколаїв , Запоріжжя , Дніпро , Кривий Ріг ,  захапити не вдалося , хоча спроби були , але критичної кількості зраднюків не знайшлося

Брехня.

Посилання з фото російських колон танків та іншої військової техніки на вищевказані міста даси, як те, що пропустили без бою на Донецьк  -- чи забрехався зовсім?

Змінено користувачем 7351
  • Дізлайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, Dmitriy_S сказав:

Ну да, ну да, чисто випадково виявилось, що захопили проросійський регіон.

Тобто, дві третини донецької області виявилися не проросійськими?

Забрехався теж, зовсім.

 

Змінено користувачем 7351
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, 7351 сказав:

Тобто, дві третини донецької області виявилися не проросійськими?

Забрехався теж, зовсім.

 

Дві третини і зараз проросійські. Ждунів Расєї там по саму зав'язку.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, 7351 сказал:

Тобто, дві третини донецької області виявилися не проросійськими?

мені от цікаво, скільки на вашу думку в 2014 році на Донбасі було проросійського населення? У відсотках

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Dmitriy_S сказав:

Дві третини і зараз проросійські. Ждунів Расєї там по саму зав'язку.

Це кацапська пропаганда.

Як завжди без доказів.

Тобто, мрії окупантів та їхніх посіпак.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 хвилин тому, Evgenich сказав:

Та ой, хіба я їх захищаю? От кого кого, а мене точно не можна назвати любителем Потрошителя та йому подібних. Але я спираюсь на історичний досвіт, причому на вдалий історичний досвіт, бо є і невдалий (ну тупо всіх депортувати, хто хоть якось косо щось сказав про Україну). Та думаю що так чи інакш це питання вирішится, адже ми будемо (принаймі плануємо бути) у складі Євросоюзу, це автоматично накладе на нас певні обмеження що до "співгромадян", так що доведеться і нам терпіти оті всі "не все так однозначно" і "нам все должни". Та і хер з ними, треба дивитсь далі в майбутнє.

Щось мені здається, що якщо ми будемо в ЄС, то населення зменшиться вдвічі і концентрація ватників буде набагато більшою. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Alvalk сказав:

мені от цікаво, скільки на вашу думку в 2014 році на Донбасі було проросійського населення? У відсотках

Так само, як на більшості території тодішньої України.

За винятком регіонів з прорумунським та проугорським населенням.

Є офіційна статистика -- викладайте!

 

Змінено користувачем 7351
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, 7351 сказал:

Так само, як на більшості території тодішньої України.

Як і во Львові наприклад? :pozor:

Тобто цифр не буде? Як тоді ви можете звинувачувати когось в брехні, навіть не маючі власної думки?

Змінено користувачем Alvalk
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, 7351 сказал:

Брехня.

Посилання з фото російських колон танків та іншої військової техніки на вищевказані міста даси, як те, що пропустили без бою на Донецьк даси -- чи забрехався зовсім?

Жители Донбасса блокируют бронетехнику ЗСУ под Славянском - 02.05.2014

На Чернігівщині чоловік кинувся під російський танк, щоб зупинити його. 26.02.2022

Змінено користувачем Evgenich
  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Alvalk сказав:

Тобто цифр не буде? Як тоді ви можете звинувачувати когось в брехні, навіть не маючі власної думки?

Тобто, ви, навіть, не розумієте, що читаєте.

Цікаво.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, 7351 сказал:

Тобто, ви, навіть, не розумієте, що читаєте.

Я розумію те, що брешете саме ви, коли заперечуєте, що Донбас був найбільш проросійським (після Криму)

Опитування КМІС 2014року

image.png.9ded8d912beafed91f1e911f21ac1ccf.png

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Evgenich сказав:

Жители Донбасса блокируют бронетехнику ЗСУ под Славянском - 02.05.2014

На Чернігівщині чоловік кинувся під російський танк, щоб зупинити його. 26.02.2022

Ви впевнені, що то "Жители Донбасса"?

Я -- ні.

Я бачив багато автобусів, якими завозили на мітинги в Донецьк "донеччан" з Ростову.

Також, зовсім недавно, персонаж "Бездомний" викладував тут фото бабці, зроблене, начебто, в Донецьку, хоч давно відомо, що це фото з мітінгу російських нациків у Москві -- докази я викладав.

Продовжуйте "вірити" кацапській пропаганді.

Успіхів!

  • Лайк 1
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 минуту назад, Бездомный сказал:

при тому що Харків , Одесу , Миколаїв , Запоріжжя , Дніпро , Кривий Ріг ,  захапити не вдалося , хоча спроби були , але критичної кількості зраднюків не знайшлося

ти ж сам казав що єдина помилка кацапів була зайти ще й на київ. якби відрізали по дніпру, ти б вже кацапський паспорт отримав :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, 7351 сказал:

Ви впевнені, що то "Жители Донбасса"?

 

Не впевнений, можливо приєзжі. Але я впевнений що не було жодних доказів того, щоб "жители Донбасса" зупиняли кацапськи танки.

  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Дві третини і зараз проросійські. Ждунів Расєї там по саму зав'язку.

невже сам рахував? :lol:

 

800px-Schoty_abacus.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Alvalk сказал:

Донбас був найбільш проросійським (після Криму)

оцього я взагалі не розумію інакше як маніпулювання політиками. хіба колись хтось комусь забороняв їхати туди де йому більше подобається? ну окрім самої демократичної країни колишнього совку після 24.02.22 :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Alvalk сказав:

Я розумію те, що брешете саме ви, коли заперечуєте, що Донбас був найбільш проросійським (після Криму)

Опитування КМІС 2014року

image.png.9ded8d912beafed91f1e911f21ac1ccf.png

Про більш чи меньш мова не йшла -- казалось чітко та ясно -- проросійські регіони.

Навіть по вашій таблиці видно, що набагато меньше 50-ти відсотків,

Тобто називати такі регіони проросійськими -- кацапська брехня.

Успіхів!

Для справки -- офіційна статистика це державна статистика.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, US7IGN сказал:

оцього я взагалі не розумію інакше як маніпулювання політиками. хіба колись хтось комусь забороняв їхати туди де йому більше подобається? ну окрім самої демократичної країни колишнього совку після 24.02.22 :lol:

Так ото ж, ніхто не забороняв. А в чому ж тоді маніпуляція була? 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 15.04.2023 в 16:40, Фрай сказал:

Ще й як означає!
якщо кнопковий, тебе немає у соцмережах,

Ви не зовсім розумієте, як працюють стільникові мережі. Їм начхати на соцмережі та мережу Інтернет взагалі. А також на наявність геопозиціонування в конкретному радіопристрої. Мережу цікавить лише наявність радіопристрою, який намагається в ній зареєструватись. Деталі не будемо обговорювати, але те, що знаючи іmei Ваших радіопристроїв, отримати метадані за чималий термін всіх точок присутності та маршрутів пересування пристрою то секундна справа. Ще кілька секунд на географічну прив'язку та порівняння з доступними даними з інших джерел щодо домашньої та робочої адреси, тощо. Мережа про вас знає все і завжди, досить точно, і зберігає ці дані дуже довго. Людина прив'язана до певних місць, маршрутів та адрес, тому даних за не дуже великий проміжок часу достатньо, щоб вирахувати появу персони у певний час у певному місці. А додання до цього аналізу даних щодо контактів (зв'язків), які відбувались, скажімо, за рік, дозволить визначити ще й кола оточень. Тож не заморочуйтесь з "бабусяфонами" лише заради хибного маскування, це дурня. Такий сьогодні світ, в ньому таємного дуже мало.

  • Лайк 4
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 хвилини тому, Dmitriy_S сказав:

Дві третини і зараз проросійські. Ждунів Расєї там по саму зав'язку.

 

8 хвилин тому, Alvalk сказав:

Я розумію те, що брешете саме ви, коли заперечуєте, що Донбас був найбільш проросійським (після Криму)

Опитування КМІС 2014року

image.png.9ded8d912beafed91f1e911f21ac1ccf.png

Цікаво, хто з вас бреше, чи обидва?

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов попередив про ймовірні спроби Росії дестабілізувати ситуацію в Україні.

«Ці терористи не можуть нас подолати військовим шляхом. У них є велике завдання на сьогодні спробувати з травня по жовтень дестабілізувати ситуацію всередині нашої країни.

«Хтось придумав собі, що будуть вибори в жовтні. Я взагалі не розумію, як вибори можуть відбуватися під час війни. Хтось вкинув цю ситуацію – і деякі діячі, які в минулому мали бізнес із Медведчуком, зараз об’єднуються і пробують розхитати країну. Я хотів би звернутися до них із простим проханням: «Схаменіться!» Майте на увазі, що війна не закінчиться, поки ми не звільнимо всі наші території. Потім будете займатися політикою, популізмом. А зараз треба в єдиній системі координат, пліч-о-пліч працювати на країну», – додав Данілов.

www.radiosvoboda.org/a/news-danilov-destabilizatsiya-rf/32364295.html

image.png.e7c2e9db5f8964cd8751415fab79e50f.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, 7351 сказал:

Про більш чи меньш мова не йшла -- казалось чітко та ясно -- проросійські регіони.

Навіть по вашій таблиці видно, що набагато меньше 50-ти відсотків,

Видно, що третина Донбаса хотіла саме приєднання. Але це ще не враховує кількість людей, яка хотіла дуже теплих відношень з рф чи таких, кому пофіг

Але справа не в цьому.   Згідно опитування, в Донецькій області було як мінімум третина готових упоротих сепаратистів. Навіщо ви тоді пишите таку маячню, наче там не було, кому блокувати танки? :pozor:

Навіть мене в Одесі кількість сепаратистів напружавала (щонайменше - чверть. і дуже багато тих, кому пофіг) і я розумів, що якщо не встоїмо, то в цьому наша вина в першу чергу, бо Держава тоді  була дуже слабка. А ви постійно заперечуєте такі елементарні речі, хоча у вас становище було набагато гірше

Змінено користувачем Alvalk
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Alvalk сказав:

Навіщо ви тоді пишите таку маячню, наче там не було, кому блокувати танки? 

Посилання, де я саме таке написав, що не було, дасте, чи знову брехня?

Такі персонажі є будь де в
Україні, в кожному містечку -- називаються маргінали, тобто -- дно суспільства.

А от для камери скоріш за все взяли завезених, щоб не спалили.

А от те, що таких в Донецьку не вистачало, навіть для картинки на камеру і їх завозили з Ростову та інших місць кацапстану -- це факт.

Давайте прямо:

Ви заперечуєте окупацію частини України кацапстаном?

Ви стверджуєте, що в Україні у 2014 році була громадянська війна?

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, Alvalk сказав:

Видно, що третина Донбаса хотіла саме приєднання.

Це Вам видно -- мені не видно.

Бо я там жив багато років.

  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...