Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

13 минут назад, Dmitriy_S сказал:

В США та Канаду глубінний народ, як правило не їде. Туди їдуть ті, хто хоче інтегруватися у Західне суспільство. І порівнювати їх і жителів Донбасу абсолютно некоректно. Останні не мають ніякого бажання інтегруватися в українське суспільство.

жителі бамбасу , як і жителі севстополя - говорю лише за тих , яких я знав особисто - у переважній більшості - глибинні кацапи

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Dmitriy_S сказал:

 Останні не мають ніякого бажання інтегруватися в українське суспільство.

В принципі, я би розглядав майбутнє (при умові що ми збережемо наш потенціал небайдужесті суспільства) як протилежну дію, від їхніх міфів про руцький мір. Як би мені не хотілося прямо морду бити за "криснаш" та "8 лет бомбас домбили", але більш ефективною та швидкою політикою буде соціаьлний розвиток, тобто школи, медицина, ЗП, соц. гарантії короче все те, до чого ми самі прагнемо. Знову ж таки, приклад західних краї натякає, що за допомогою доброго слова можна більше досягти, ніж за допомогою зброї (US7IGN 😜). Мова іде про пенитенциарну систему. Спочатку сметну кару скасували, потім полібшили умови перебуття, надали більш свобод, створили умови, при яких злочинці дійсно перевиховуються (принаймі 90% таких). І результат, так би мовити, налицо! Вам же не треба пояснювати, про які країни іде мова? То думаєте що ми не здатні на таке?
Підкреслюю, при умові що ми не скатимось назад та будемо пдтримувати громадянську позицію і  відповідальність.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Evgenich сказав:

В принципі, я би розглядав майбутнє (при умові що ми збережемо наш потенціал небайдужесті суспільства) як протилежну дію, від їхніх міфів про руцький мір. Як би мені не хотілося прямо морду бити за "криснаш" та "8 лет бомбас домбили", але більш ефективною та швидкою політикою буде соціаьлний розвиток, тобто школи, медицина, ЗП, соц. гарантії короче все те, до чого ми самі прагнемо. Знову ж таки, приклад західних краї натякає, що за допомогою доброго слова можна більше досягти, ніж за допомогою зброї (US7IGN 😜). Мова іде про пенитенциарну систему. Спочатку сметну кару скасували, потім полібшили умови перебуття, надали більш свобод, створили умови, при яких злочинці дійсно перевиховуються (принаймі 90% таких). І результат, так би мовити, налицо! Вам же не треба пояснювати, про які країни іде мова? То думаєте що ми не здатні на таке?
Підкреслюю, при умові що ми не скатимось назад та будемо пдтримувати громадянську позицію і  відповідальність.

Донбасу вже давали купу преференцій і чим воно все закінчилось?

  • Лайк 2
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Донбасу вже давали купу преференцій і чим воно все закінчилось?

більш того - у 2014 му їм знв запропонували виконати  будь які умови , лише щоб  уникнути війни .

але кацапи наобіцяли бабасні більше :lol:

 

помітьте - Потрошитель хизується саме тим , як він  "піднявся по життю"  на українській крові - то ж його у "молодій рецпубліці" все влаштовує .

 

варено-копчена ковбаса - найголовніша мета бамбасянина

Змінено користувачем Бездомный
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Бездомный сказав:

його у "молодій рецпубліці" все влаштовує 

нє, він грінкарту чекає )

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, vadimv сказав:

Ще раз: гаранти - це ті, хто гарантує. А хто допомагає - то помічники. Не тре плутати.

І як ви це собі представляєте? Гаранти повинні були скинути на Москву ядерну бомбу?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Dmitriy_S сказал:

Донбасу вже давали купу преференцій і чим воно все закінчилось?

Та ой, хіба я їх захищаю? От кого кого, а мене точно не можна назвати любителем Потрошителя та йому подібних. Але я спираюсь на історичний досвіт, причому на вдалий історичний досвіт, бо є і невдалий (ну тупо всіх депортувати, хто хоть якось косо щось сказав про Україну). Та думаю що так чи інакш це питання вирішится, адже ми будемо (принаймі плануємо бути) у складі Євросоюзу, це автоматично накладе на нас певні обмеження що до "співгромадян", так що доведеться і нам терпіти оті всі "не все так однозначно" і "нам все должни". Та і хер з ними, треба дивитсь далі в майбутнє.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, vadimv сказал:

нє, він грінкарту чекає )

та то ж для мандрів :lol:

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Бездомный сказав:

більш того - у 2014 му їм знв запропонували виконати  будь які умови , лише щоб  уникнути війни .

але кацапи наобіцяли бабасні більше :lol:

 

помітьте - Потрошитель хизується саме тим , як він  "піднявся по життю"  на українській крові - то ж його у "молодій рецпубліці" все влаштовує 

Тобто, ти зараз заперечуєшь окупацію частини України кацапстаном та намагаєшся просувати наратив кремлівської пропаганди про громадянську війну.

Палишся вже відкрито -- давлять куратори перед українським контрнаступом?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Dmitriy_S сказав:

І як ви це собі представляєте?

Мені в 32-й раз повторити те, що я писав перед самим 24.02?

3 хвилини тому, Dmitriy_S сказав:

Гаранти повинні були скинути на Москву ядерну бомбу?

Можна почати з того, що виштовхати терористів підсрачниками з ООН.

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, 7351 сказал:

Тобто, ти зараз заперечуєшь окупацію частини України кацапстаном та намагаєшся просувати наратив кремлівської пропаганди про громадянську війну.

Палишся вже відкрито -- давлять куратори перед українським контрнаступом?

Ну чого ти такий тупий? Та не відповідай, це було риторичне питання.

  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Бездомный сказав:

та то ж для мандрів :lol:

Ну тобто не все влаштовує )

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, Бездомный сказал:

жителі бамбасу , як і жителі севстополя - говорю лише за тих , яких я знав особисто - у переважній більшості - глибинні кацапи

То не буде великою проблемою. Ти їх не будеш помічати як і всю іншу вату, якої повно по всій країні. А от якщо ковбаса буде смачною, то з'їдуться зі всього світу і кожен буде розказувати що прабабця його невістки була українкою 😂

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, vadimv сказал:

 

Можна почати з того, що виштовхати терористів підсрачниками з ООН.

оголосити кацапію державою  терористом та ввести суворі вторинні санкції на всіх , кто продасть або купить в кацапів щось складніше за цвях

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, vadimv сказал:

Ну тобто не все влаштовує )

в молодої рецпубліки перспективи  туманні:unknown:

Змінено користувачем Бездомный
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, vadimv сказав:

Мені в 32-й раз повторити, те що я писав перед самим 24.02?

Можна почати з того, що виштовхати терористів підсрачниками з ООН.

Повторіть, не пам'ятаю, що ви писали. І як виключення Росії з ООН допоможе війні з Україною? ООН - це вже давно імпотентна організація.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, Dmitriy_S сказав:

Донбасу вже давали купу преференцій і чим воно все закінчилось?

Закінчилось тим, що кацапстан окупував найбільш розвинену економічно частину України, з найбільшим експортним потенціалом українського машинобудівництва, з великою кількістю воєнних заводів, з єдиним на всю Україну патронним заводом.

Мета -- обескровити економіку України перед подальшим повномасштабним вторгненням.

Саме так.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, 7351 сказал:

Закінчилось тим, що кацапстан окупував найбільш розвинену економічно частину України

 

тобто пустелю на схильному до зради бамбісі слід було робити ще у 1991 му році 

дешевше вийшло б

Змінено користувачем Бездомный
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 хвилини тому, Бездомный сказав:

жителі бамбасу , як і жителі севстополя - говорю лише за тих , яких я знав особисто - у переважній більшості - глибинні кацапи

Скажи мені, хто твої друзі, і я скажу хто ти (С)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Бездомный сказав:

тобто пустелю на схильному до зради бамбісі слід було робити ще у 1991 му році 

дешевше вийшло б

Для твоїх друзів "глибинних кацапів"?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, 7351 сказал:

Скажи мені, хто твої друзі, і я скажу хто ти (С)

 

не друзі - раптові знайомі

 

 

 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

46 хвилин тому, Бездомный сказав:

жорстко контролюються ворожими силами

Навіть окупантів частини Україні лячно назвати?

Хто окупував частину України у 2014 році?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, 7351 сказав:

Закінчилось тим, що кацапстан окупував найбільш розвинену економічно частину України, з найбільшим експортним потенціалом українського машинобудівництва, з великою кількістю воєнних заводів, з єдиним на всю Україну патронним заводом.

Мета -- обескровити економіку України перед подальшим повномасштабним вторгненням.

Саме так.

Ну да, ну да, чисто випадково виявилось, що захопили проросійський регіон.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Ну да, ну да, чисто випадково виявилось, що захопили проросійський регіон.

при тому що Харків , Одесу , Миколаїв , Запоріжжя , Дніпро , Кривий Ріг ,  захапити не вдалося , хоча спроби були , але критичної кількості зраднюків не знайшлося

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...