Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, SergiyUA сказал:

Мені цікаво, чи помне ось та дівчина, яка згадує гасло попереднього Президента (з великої літери) України «Армія. Мова. Віра», на якої мові вона розмовляла у 2019 році? Чи помне вона за кого віддала свій голос в 2019 році». Чи розуміє, до чого це привело країну? А також, яке відношення до гасла «Армія. Мова. Віра» має той, якому «КАКАЯ РАЗНИЦА»?!

Недолго музыка играла. :pozor:

Ну, таки чуйка мене не підвела. :grin:

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Хаха 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

50 минут назад, Alvalk сказал:

І його визволення 13 червня 2014 року теж. До речі, всього через 6 днів після обрання нового Президента

 

Так він ще й "Азов" створив, який звільняв Маріуполь? Це на 1 день менше, ніж Землю і життя на ній. 

Змінено користувачем Вячеслав63
  • Хаха 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, Фрай сказал:

Недолго музыка играла. :pozor:

Ну, таки чуйка мене не підвела. :grin:

Это на каком диалекте суржика?

  • Хаха 1
  • Конфуз 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, SergiyUA сказав:

Это на каком диалекте суржика?

шановний, не втрачайте  свій дорогоцінний час, порохоботів тут і без вас вистачає

  • Лайк 5
  • Хаха 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а може й ні, бо якось дивно, пропав з радарів Кантон, але вийшов в ефір таксист.

Бонд Рабінович, це ви?  :oops:

 

Змінено користувачем Фрай
  • Хаха 3
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, 7351 сказал:

 

Тому, побачивши, що народ України вперше обрав Президентом справжнього патріота України, -- московіти пішли на Україну війною, щоб знищити народ України і саму Україну, як вільну Державу. 

Боже, бережи Україну!

Від таких патріотів

 

  • Лайк 6
  • Дякую 2
  • Хаха 4
  • Дізлайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, Корнил сказал:

порохоботів тут і без вас вистачає

І чим я гірше за них, що Ви мене вказуєте на двері?  Хто Вам дав таке право? Корона не тисне? До речі, якщо тут усі такі україномовні патріоти, то чому уся навігація цього форуму російськомовна? Вас це не бентежить?   

  • Лайк 2
  • Хаха 1
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

та ніхто вам ні на які двері не вказує, тут вистачає тих хто несе всяку хню

так наче всі тупі і живуть в лісі, а інфа виключно з телевізора.

Це не так.

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Фрай сказал:

 

 

 інфа виключно з телевізора.

 

Це явно з Прямого - "Мені цікаво, чи помне ось та дівчина, яка згадує гасло попереднього Президента (з великої літери) України «Армія. Мова. Віра», на якої мові вона розмовляла у 2019 році? Чи помне вона за кого віддала свій голос в 2019 році». Чи розуміє, до чого це привело країну? А також, яке відношення до гасла «Армія. Мова. Віра» має той, якому «КАКАЯ РАЗНИЦА»?!"

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, 7351 сказал:

Тому, побачивши, що народ України вперше обрав Президентом справжнього патріота України, -- московіти пішли на Україну війною, щоб знищити народ України і саму Україну, як вільну Державу. 

Уж простите, отвечу на "вражеском языке". Так быстрее будет. 

Я не буду излагать сложные причинно следственные конструкции, потому как это явно не для Вас.

Задумайтесь только об одном. Вот те все московские попы, которых Вы сейчас заслуженно клеймите как врагов Украины, за кого именно они агитировали на последних президентских выборах? За Порошенко, который сделал невероятное и привёз томос в Украину, что костью поперёк горла стала московским попам, или "за простого парня из телесериала".

Есть ещё масса аргументов, но Вам их будет сложно понять.

Напоследок многовековая истина. На сильного не нападают. Нападают на слабого. Погажи врагу слабину и на тебя нападут. Что и случилось...

  • Лайк 10
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Це явно з Прямого

:pozor: Мдя... Фантазия у Вас однако... 

В нормальном обществе (сообществе) принято считать человека достаточно разумным, пока он не доказал обратного. В связи с чем имею вопрос. Что именно Вас подтолкнуло к мысли, что за меня думает телевизор? :classic_blink:

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, SergiyUA сказал:

Уж простите, отвечу на "вражеском языке". Так быстрее будет. 

Я не буду излагать сложные причинно следственные конструкции, потому как это явно не для Вас.

Задумайтесь только об одном. Вот те все московские попы, которых Вы сейчас заслуженно клеймите как врагов Украины, за кого именно они агитировали на последних президентских выборах? За Порошенко, который сделал невероятное и привёз томос в Украину, что костью поперёк горла стала московским попам, или "за простого парня из телесериала".

Есть ещё масса аргументов, но Вам их будет сложно понять.

Напоследок многовековая истина. На сильного не нападают. Нападают на слабого. Погажи врагу слабину и на тебя нападут. Что и случилось...

Ви, мабуть, не зрозуміли, що отакими дописами ви тільки "знижуєте свій рейтинг". Тому, що не зрозуміти до цього часу, хто такий Порошенко - ну, таке.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, SergiyUA сказал:

:pozor: Мдя... Фантазия у Вас однако... 

В нормальном обществе (сообществе) принято считать человека достаточно разумным, пока он не доказал обратного. В связи с чем имею вопрос. Что именно Вас подтолкнуло к мысли, что за меня думает телевизор? :classic_blink:

Ви просто повторюєте всі ті тези, які йдуть з порошенківських каналів. Критикувати одну, вихваляючи іншу українську владу - то не достатньо розумно, бо корупційно-олігархічна система нікуди не поділася. А за 5 років, при бажанні, можна було б щось змінити. Як і за останні 4.

І доки ви не постили цю порохоботію вас вважали достатньо розумним. 

Змінено користувачем Вячеслав63
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 минут назад, Фрай сказал:

а може й ні, бо якось дивно, пропав з радарів Кантон, але вийшов в ефір таксист.

Не знаю, кто такой Кантон, но я точно НЕ таксист. Хотя мой бизнес - автопарк, СТО, ДС имеют непосредственное отношение к такси. Называя меня таксистом с таким же успехом можно называть Рената Ахметова "металлургом". 

33 минуты назад, Фрай сказал:

Бонд Рабінович, це ви?

Можете обращаться ко мне просто Сергей Иванович. К Бондам и Рабиновичам отношения не имею. 

Может закончим обсуждать мою личность?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 хвилин тому, SergiyUA сказав:

І чим я гірше за них, що Ви мене вказуєте на двері?  Хто Вам дав таке право? Корона не тисне? До речі, якщо тут усі такі україномовні патріоти, то чому уся навігація цього форуму російськомовна? Вас це не бентежить?   

яка корона, які двері?..ви сьогодні вранку казали, що ваш час дорого коштує, тому я пропоную вам його за дарма не втрачати, роблю добру справу, даю змогу заробити більше грошей, а ви чогось ображаєтесь 

  • Лайк 5
  • Хаха 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, SergiyUA сказал:

Не знаю, кто такой Кантон,

Вже знаєте. Він вас тільки, що "лайкнув". Якщо почекаєте, доки він на банних процедурах, то, може, пізніше і поспілкуєтеся особисто.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Вячеслав63 сказал:

Ви просто повторюєте всі ті тези, які йдуть з порошенківських каналів.

Не смотру телевизор/новости ни на русском ни на украинском языках. Да и фильмы стараюсь смотреть в оригинальной озвучке или в переводе на тех языках, которые мне интересны.

Но, должен заметить, что после долгой и очень тяжелой болезни "ковидлой" стал гораздо хуже соображать, а зрение и слух потерял более чем на половину. На столько, что за руль уже не могу сесть. Да из дома выйти проблема. Увы... :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Корнил сказал:

ви сьогодні вранку казали, що ваш час дорого коштує, тому я пропоную вам його за дарма не втрачати

Вы меня не правильно поняли. Моё время для меня дорого потому что я отдаю себе отчёт, что его, скорее всего, у меня не так много осталось.

5 минут назад, Корнил сказал:

тому я пропоную вам його за дарма не втрачати, роблю добру справу

Вот и я так же делаю "доброе дело", пытаясь донести свои мысли...

6 минут назад, Корнил сказал:

даю змогу заробити більше грошей

У меня уже нет потребности зарабатывать больше денег. Зачем? И так хватает пассивных доходов. 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, SergiyUA сказал:

Не смотру телевизор/новости ни на русском ни на украинском языках. Да и фильмы стараюсь смотреть в оригинальной озвучке или в переводе на тех языках, которые мне интересны.

Но, должен заметить, что после долгой и очень тяжелой болезни "ковидлой" стал гораздо хуже соображать, а зрение и слух потерял более чем на половину. На столько, что за руль уже не могу сесть. Да из дома выйти проблема. Увы... :(

Співчуваю. Не втрачайте духу. Як кажуть, "те, що нас не вбиває, робить нас сильнішими". Організм може відновлюватися, але повільно. Погодьтеся, в нашій країні, крайній радикалізм (порохоботство, зеботство) - то не від достатнього розуму. "Істина", як кажуть "десь посередині". "Вірити не можна нікому" - як казав один військовий злочинець в одному фільмі. Тим більше, нашій владі. В принципі, як і будь-якій. Тому, беззаперечне вихваляння влади виглядає якось дивно. І пояснюється  або платою за це, або недостатнім розумінням причинно-наслідкових зв'язків і не розумінням, як працює політична пропаганда. 

  • Лайк 6
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Ви, мабуть, не зрозуміли, що отакими дописами ви тільки "знижуєте свій рейтинг".

Рейтинг? А что это такое? Зачем мне он нужен? Он поправит мне здоровье? На что его можно "намазать"?

Было время, когда меня интересовала общественная деятельность и желание что то изменить в стране к лучшему. Давно это было...  Больше не хочу.

28 минут назад, Вячеслав63 сказал:

орупційна-олігархічна система нікуди не поділася. А за 5 років, при бажанні, можна було б щось змінити. Як і за останні 4.

Коррупция и олигархи до сих пор ни куда не делись. Увы.. Да, не спорю, кое какие движения типа "борьбы" сейчас наблюдаю, но это скорее напоминает банальный передел рынков. Опять же, в военное время у власти гораздо больше возможностей для разборок (даже праведной расправы) с неугодными, чем в мирное. Это аксиома.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Вячеслав63 сказал:

Так він ще й "Азов" створив, який звільняв Маріуполь?

Він багато чого зробив для армії. Думаю, для Азова теж.

Але ні, звісно він його не створював. То я просто так натякнув пану 7351, що захоплення Маріуполя було ще до приходу Петра до влади. Бо він чомусь постійно забуває, що за часів Порошенка окуповані території тільки зменшились.  І були б звільнені, принаймні Донбас, якщо б туди не ввійшли регулярні війська рф. З ними впоратись на той час ми не змогли б з будь-яким Президентом

Змінено користувачем Alvalk
  • Лайк 4
  • Дякую 2
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 хвилини тому, SergiyUA сказав:

Вы меня не правильно поняли. Моё время для меня дорого потому что я отдаю себе отчёт, что его, скорее всего, у меня не так много осталось.

Вот и я так же делаю "доброе дело", пытаясь донести свои мысли...

У меня уже нет потребности зарабатывать больше денег. Зачем? И так хватает пассивных доходов. 

як що вам подобається гризтися з ранку до вечора з зеботами, то вам сюди..враховуючи, з якою пристрастю це все тут відбувається, вам це сподобається..передайте персонально від мене тому хто вас сюди привів, велику подяку, бо вас нам тут дуже невистачало

Змінено користувачем Корнил
  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, Корнил сказал:

...як що вам подобається гризтися з ранку до вечора з зеботами, то вам сюди..враховуючи, з якою пристрастю це все тут відбувається...

Взагалі то, це наша українська ментальність - пошук винних у всіх наших бідах...

І завжди винною виявиться "невістка, яка всралась" (укр.нар.мудрість).🤷‍♂️

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, Alvalk сказал:

Він багато чого зробив для армії. Думаю, для Азова теж.

 

А ви просто загугліть "Порошенко і Азов" і подивіться пару відео про їх відносини. На мою думку, вони якісь, м'яко кажучи, не дружні. Чого б це?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...