Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, JFK сказал:

Так цікаво про захід і корупцію)) хто там у вас в лекторах є? Шредер, Меркель…? 

Корупціонер це той що бере хабар при віконанні службових обов"язків. Як Шредер, так і Меркель зараз не є посадовцями.Може вони є й не люди високої моралі, але надіюсь за час держслужби не збогатились.

 Але якщо вважаєте, що навпаки і що німці прикриті паскудники, то вам напевно слід вікрити петицію за відмову від німецької допомоги

Змінено користувачем kim chen loran
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Canton сказал:
  Показать контент

 

 

Євген Шевченко  · 

 

На жаль, для багатьох українців #Зеленський залишається взірцем високоморального громадянина, хоча насправді він є цинічним корумпованим виродком, який разом зі своїми численими друзями нещадно грабує Україну.(С)

Це ви про цього Євгена Шевченка - 

Євген Шевченко

23 травень 2022 р.  · 

Порошенко - то є корумпована барига, яка п’ять років грабувала нашу країну. Тому хто-хто, а він точно має сидіти у буцегарні, але не один: Арсен Аваков, Юрій Луценко, #Грицак, Степан Полторак, Анатолій Матіос і ще з десяток інших потвор мають скласти йому компанію. Імхо.

image.thumb.png.d8459c49c4ef93fa8933ba7f537061dc.png

https://www.facebook.com/yevhenshevchenko9000/

Цей Шевченко, як і Бутусов викликають більшу довіру, ніж наші політики. Тому, що це майданівці, які дійсно хочуть позитивних змін в нашій країні. До речі, цей Шевченко - можна сказати, дружбан і "подєльнік" Семенченка, заклятого ворога, як Порошенка так і Зеленського. Швченко був агентом НАБУ, тому він точно знає, хто і чим дише. 

Змінено користувачем Вячеслав63
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Canton сказав:

Слабак...

"Таких не берут в космонавты..."(С)

Безымянный.jpg

 не рахується, у Вас шрифт дрібний ))

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 минуту назад, iiigolkin сказал:

не знаю як тут (заходжу рідко) - але у твіттері точно.

Там, у Вашій темі про Квант вже хтось обісцявся від нетерплячки.

Хтось "зроблений у СРСР" :Yahoo!: 

  • Лайк 1
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, kim chen loran сказал:

  Так я так само кажу - Скрипін пішов, Кужеєв пішов, Мосейчук пішла. А з каналів непомітного дядечка Бенджамена втім ніхто не йде, бо видно там дяка більша. І принципами можна не торгувать, бо нікому вони там не потрібні. І ніяни принципи не потрібні, бо там практикується тільки звичайне коломойчество.

Чому не йдуть? Сергій Іванов пішов з програми "Право на владу". Та, чесно кажучи, я нікого там, окрім Мосейчук, на сьогодення, і не пам'ятаю. Була Анна Безулик з програмою "Я так думаю", потім працювала з нею ж на 5-ому, потім з іншою на "Інтері". Людмилу Добровольську вже бачу в новинах на ахметівському каналі. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Захисники" сатани - "Ченці не залишать територію Києво-Печерської лаври після 29 березня, - УПЦ МП" Джерело: https://censor.net/ua/n3407574

Митрополит Павло (Лебідь) також звернувся до вірян і заявив про "їхній обов'язок захищати святиню".

"Багато хто звинувачує, що ми здаємо обитель без бою. Приходьте, подивіться, це ваш обов'язок – захищати свою святиню разом з нами", – заявив він.

"Ми всі проти політичної партії, яка створена державою для чиїхось угод – ПЦУ (Православна церква України). Ми не перейдемо – я думаю, що більшість. Тому не варто так трудитися ворогові, обурюючи уми й серця людини", – додав представник УПЦ (Московського патріархату). Джерело: https://censor.net/ua/n3407574

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, irina1969 сказал:

 не рахується, у Вас шрифт дрібний ))

Зато какая огранка!

"Сегодня дал стране угля

Хоть мелкого, но до...(сensored)

Змінено користувачем Canton
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, irina1969 сказал:

Oui,  c'est la vraie vie

iga raali noqo, laakiin ma suurtogal in la isticmaalo luqadaha qalaad halkan?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

42 минуты назад, Вячеслав63 сказал:

"Захисники" сатани - "Ченці не залишать територію Києво-Печерської лаври після 29 березня, - УПЦ МП" 

Митрополит Павло (Лебідь) також звернувся до вірян і заявив про "їхній обов'язок захищати святиню".

"Багато хто звинувачує, що ми здаємо обитель без бою. Приходьте, подивіться, це ваш обов'язок – захищати свою святиню разом з нами", – заявив він.

Кожен день минаю Храмовий комплекс Архангела Михаїла УПЦ МП і бачу як туди зранку ведуть цілими класами, чи що?

А сьогодні взагалі йшли біля сотні дітей різного віку.

163FF5A7-B740-458C-A5EC-9E6E70CB9221.thumb.jpeg.bf0411e889b3aeda28a6d0c8ffdd9bc0.jpeg

92873D03-0564-4D39-92E6-F2D335F58098.thumb.jpeg.d75e74ee23f6d81f5b5f13514fd87884.jpeg

86EB4B84-B1A9-4049-B3C7-C9D0E6C720EB.thumb.jpeg.e253437fb922200b7772bddc1efce34b.jpeg

 

Хто ці вчителі та вихователі?

Бездомний, ваш вихід.

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 2
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, 90BCO сказал:

t.me/kyivvillage/31596

 

image.thumb.png.397982470b5ff1de0cec9a0baff391b9.png

Порошенку, як не дивно, не подарував 🤷‍♂️

Може у того своя була?😂

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пригожин хоче забратися з України та перекинути вагнерівців до Африки – ЗМІ www.pravda.com.ua/news/2023/03/23/7394739/

Змінено користувачем ashim1990
  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, outdoor24 сказал:

ну і *уй з ними!

не факт... то дивлячись що їм прилетіло і як

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Вячеслав63 сказав:

Чому не йдуть? Сергій Іванов пішов з програми "Право на владу". Та, чесно кажучи, я нікого там, окрім Мосейчук, на сьогодення, і не пам'ятаю. Була Анна Безулик з програмою "Я так думаю", потім працювала з нею ж на 5-ому, потім з іншою на "Інтері". Людмилу Добровольську вже бачу в новинах на ахметівському каналі. 

яке цікаве життя у вас

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, MaxS сказал:

яке цікаве життя у вас

Тут даже погонял таких не знаешь...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...