Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

2 часа назад, vadimv сказал:

Йа-йа, насколько я помню, немцы тоже рассказывали, что обновление программного обеспечения на гаубицах занимает много месяцев.

Не говоря о том, что почти год уже прошел...

щось мені підказує , що якби  не було підримки України на низовому рівні - серед пересічного виборця , все було б , як у попередні часи - західні  політикани  тупо вчергове злили б Україну :unknown:

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 минуты назад, igor_d70 сказал:

И оба казахи шо характерно

захарченко - теж типу українець 

 

кров - ніщо 

світогляд - все 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 хвилин тому, irina1969 сказав:

 Тіж самі думки та спогади...з ФБ подруги

"Про "героя" тероборони Кропивниччини навіть коментувати не буду.
 Хочу лише спитати його захоплених прихильників: люди, яким 45+, агов, чи ж вам не пам'ятати ОПГ , шкіряні куртки, дев'ятки з номерами "папа", "геша", "кєша"?? 
Та годі! Чи не вам досвід буремних дев'яностих мав би підказати, що такі "папи"- герої утюга і паяльника - то повернення до тих самих дев'яностих? Ні? Інтуїція ніде не заточила черв'ячком? 
Чи досі очі засцяні "героями" бригад і бумерів? Це ж ваші кумири, чи не так? 
Вам подобалось кришування ринків бандами, вам подобалась влада злочинних угруповувань, в кожному місті своя? Вам подобалось знати поганяла тих хто "тримає" район, місто? Вам як від того "тримання", норм? 
Ностальгія замучила? Захотілось повернутись в часи діскатєк, де треба було знати расклади? Оце породження ви хотіли в Раду? 
Пам'ятаєте, я писала на піку популярності цього героя оборони Кропивниччини (мешканці цієї області зараз дружно взоржали, ібо чи не вперше не пошкодували, що живуть в ній😆)), що дуже хочу почути про Поворознюка думку його земляків, але вони чомусь мовчать? Я нагадаю, в мене нижче в профілі є той допис з коментарями😉 
Я сподіваюсь, що в цій історії буде  неодмінно стояти жирнюща крапка. 
Фото домашнього улюбленця наташки мосейчучки не додаю, бо п'ю чай з печивком і не хочу псувати собі апетит🤢 
Хай вона сама якось підбирає його гімно  в пакетики тепер з нашого рівненького газону.

Пи.Си. Для тих співгромадян, які не зрозуміли про потенційне геройство на Кропивниччині, пояснюю: Кропивниччина, вона ж Кіровоградська область, це як Закарпаття, тільки в центрі України)))." ( с)

Проти "МЮСЛІ UA" і текстів їх пісень "подруга з ФБ", сподіваюсь, нічого не має!

 

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Война говорите? Байрактары не нужны? Ну и зае...ись!

  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 хвилин тому, 7351 сказав:

Проти "МЮСЛІ UA" і текстів їх пісень "подруга з ФБ", сподіваюсь, нічого не має!

 

Не відволікайтесь, вам ще стрічки твітера, новин, телеграмів  т.і на форум перепощати))

  • Лайк 1
  • Хаха 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, irina1969 сказав:

Не відволікайтесь, вам ще стрічки твітера, новин, телеграмів на форум перепощати))

А Вам?

 

Opera Снимок_2023-01-30_110447_www.stroimdom.com.ua.png

Змінено користувачем 7351
  • Лайк 3
  • Хаха 3
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Колишній прем'єр-міністр Великобританії Борис Джонсон розповів про те, що рік тому перед вторгненням росії в Україну намагався переконати президента рф владіміра путіна не розпочинати повномасштабну війну.

У відповідь отримав ракетні погрози.

«У якийсь момент він пригрозив мені і сказав: «Борис, я не хочу завдавати тобі болю, але з ракетою це займе лише одну хвилину» або щось таке», – розповів Джонсон.

Крім того, Борис Джонсон розповів, що намагався донести до путіна той факт, що Україна в НАТО найближчим часом все одно не вступить, але повномасштабна війна лише наблизить альянс до кордонів росії.

Довга телефонна розмова сталася в лютому  минулого року , а комментарій Путіна  пролунав після попередження Джонсона про  те, что війна в Україні  матиме катастрофічні  наслідки.

"Я думаю, що,  виходячи з його [Путіна]  дуже спокійного тону, з його відстороненості, яка в нього  була, він просто підігрував моїм  спробам  вмовити його до переговорів", - сказав екс-прем'єр.

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, Бездомный сказал:

щось мені підказує , що якби  не було підримки України на низовому рівні - серед пересічного виборця , все було б , як у попередні часи - політики тупо вчергове злили б Україну :unknown:

А з чого ви взяли, що вони не злили Україну..? Є результати, що показують зворотне..? Повторю, не слова а результати, отже багато хто досі не роздуплився в чому між ними різниця.

  • Лайк 1
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Leon26 сказал:

А з чого ви взяли, що вони не злили Україну..? Є результати, що показують зворотне..? Повторю, не слова а результати, отже багато хто досі не роздуплився в чому між ними різниця.

вони не злили -  хоч "старий Захід" і  допамагає "на півшишечки" 

 

Але , якби взагалі не допомагали - якби не дали ті ж хімери , танки , гаубиці , снаряди , е.т.с.  -   тотальний піхвець вже стався б

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

WSJ: разработчик ядерного оружия КНР в обход ограничений закупал американские чипы.

Закупленные в период с 2020 года чипы американского производства служили компонентами компьютерных систем, а также предназначались для использования в лабораториях, оборудованных для «моделирования ядерных взрывов».

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Бездомный сказал:

вони не злили - вони допамагають "на півшишечки" 

 

якби не допомагали - тотальний піхіець вже стався б

Я все більше схиляюся до того, що кремль налаштував усі процеси так, щоб не поспішаючи, планомірно, знищити максимальну кількість пасіонарного населення України. Де їх найпростіше зібрати як не на полі бою..? І чим довше триватиме ця війна, тим ретельніше і глибше кремль зможе зачистити країну від головної загрози тоталітарному режиму – інакодумців. Такий собі високотехнологічний геноцид. "Генна інженерія по-кремлівськи".

Змінено користувачем Leon26
  • Лайк 4
  • Сумно 2
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Leon26 сказав:

Я все більше схиляюся до того, що кремль налаштував усі процеси так, щоб не поспішаючи, планомірно, знищити максимальну кількість пасіонарного населення України. Де їх найпростіше зібрати як не на полі бою..? І чим довше триватиме ця війна, тим ретельніше і глибше кремль зможе зачистити країну від головної загрози тоталітарному режиму – інакодумців. Такий собі високотехнологічний геноцид. "Генна інженерія по-кремлівськи".

Є конкретні пропозиції -- чи просто понити, типу, все пропало?

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 минут назад, Leon26 сказал:

Я все більше схиляюся до того, що кремль налаштував усі процеси так, щоб не поспішаючи, планомірно, знищити максимальну кількість пасіонарного населення України. Де їх найпростіше зібрати як не на полі бою..? І чим довше триватиме ця війна, тим ретельніше і глибше кремль зможе зачистити країну від головної загрози тоталітарному режиму – інакодумців. Такий собі високотехнологічний геноцид. "Генна інженерія по-кремлівськи".

 

 Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity  - Ніколи не приписуйте злому задуму  те, що можна адекватно пояснити звичайною  дурістю

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Бездомный сказал:

 

 Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity

Чисто кремлёвская техгология

  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, 7351 сказал:

Є конкретні пропозиції -- чи просто понити, типу, все пропало?

Всі "конкретні пропозиції" для вас 24/7 у телемарафоні. "Руки заняты - голова свободна"(С)

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 хвилини тому, Leon26 сказав:

А з чого ви взяли, що вони не злили Україну..? Є результати, що показують зворотне..? Повторю, не слова а результати, отже багато хто досі не роздуплився в чому між ними різниця.

Кепські справи в кремлядів - пішли в психічну атаку.

Рано нервуєте. Найцікавіше попереду.

  • Лайк 4
  • Хаха 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, Leon26 сказал:

Чисто кремлёвская техгология

вважаєте , що кацапи  планували бліц-кріг , щоб отримати ганьбу та війну на виснаження ?:unknown: 

 

якщо ти геть обісрався , тобі лишається сказати , що ти саме цей результат  з самого початку і замислював :unknown:

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 3
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Leon26 сказав:

Всі "конкретні пропозиції" для вас 24/7 у телемарафоні. "Руки заняты - голова свободна"(С)

Тобто, пишете, щоб понити, що все пропало для українців, допомагаючи кремлю?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Музей сказал:

Кепські справи в кремлядів - пішли в психічну атаку.

Рано нервуєте. Найцікавіше попереду.

Головна відмінна якість ольгінських гавноїдів - не відповідати по суті на питання а переходити на особистості. І так, для достовірності зараз все українською мовою. То що по суті питання? Щодо постачання танків?

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 хвилин тому, Leon26 сказав:

Я все більше схиляюся до того, що кремль налаштував усі процеси так, щоб не поспішаючи, планомірно, знищити максимальну кількість пасіонарного населення України. Де їх найпростіше зібрати як не на полі бою..? І чим довше триватиме ця війна, тим ретельніше і глибше кремль зможе зачистити країну від головної загрози тоталітарному режиму – інакодумців. Такий собі високотехнологічний геноцид. "Генна інженерія по-кремлівськи".

Невже хутін знову всіх переграв?

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, JFK сказав:

Невже хутін знову всіх переграв?

ну звісно, це ж мнагахадовачка.

  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, Leon26 сказал:

Чисто кремлёвская техгология

 Роберт А. Хайнлайн « Логіка імперії» (1941). 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, Leon26 сказав:

Головна відмінна якість ольгінських гавноїдів - не відповідати по суті на питання а переходити на особистості. І так, для достовірності зараз все українською мовою. То що по суті питання? Щодо постачання танків?

image.thumb.png.39b04cfb8aa538014e047268d7304e86.png

 

Змінено користувачем 7351
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Бездомный сказав:

поки що лишень на папері:unknown:

Колись хаймарси здавались мрією, майже недосяжною!

Тримайтесь!

Україна переможе!

Змінено користувачем 7351
  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...