Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

PS: Я не раз приймав участь у тендерах.

Зазвичай тендерна документація вимагає надання всіх документів (навіть в деяких випадках довідки про відсутність судимостей та відкритих кримінальних проваджень щодо засновників). Як могла бути допущена до державного тендеру компанія без офісу, складів і працівників та із Статутним фондом в 1 тис. грн - для мене просто шок.

  • Лайк 8
  • Дякую 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, Dmitriy_S сказав:

Пропоную повернутися до цього питання в серпні. Якщо я зможу купити в Сільпо десяток яєць з доставкою, навіть у Київ, по 85 гривень, то я зкину вам на картку еквівалент 50$, якщо ні, то ви мені зкинете. І для контролю візьмемо листопад. Якщо я в листопаді зможу купити в Сільпо десяток яєць з доставкою у Київ за 85 гривень, то я вам зкину  еквівалент 100$ на карту, якщо ні, то ви мені. Умови прості, суми мізерні. Погоджуйтесь скоріше. У вас є шанс заробити лишню копійку.

Ахах:lol: Як швидко спалилися кремлеблти на моєму пості з яйцями:lol: Замінусовали. На жаль, це їм не допомогло. Дуже, ну дуже шкода:)

 

  • Лайк 4
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, InSAn сказал:

PS: Я не раз приймав участь у тендерах.

Зазвичай тендерна документація вимагає надання всіх документів (навіть в деяких випадках довідки про відсутність кримінальних проваджень щодо засновників). Як могла бути допущена до державного тендеру компанія без офісу, складів і працівників та із Статутним фондом в 1 тис. грн - для мене просто шок.

легко такое может быть.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Оконщик сказал:

легко такое может быть

Якщо в тендерній документації відсутня вимога щодо необхідності кваліфікованих працівників, або відсутня вимога надати підтверджуючі документи про можливість виконання замовлення (наявність складів, транспорту і т.п.) - то це велике питання до того, хто затверджував цю тендерну документацію.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, InSAn сказав:

PS: Я не раз приймав участь у тендерах.

Зазвичай тендерна документація вимагає надання всіх документів (навіть в деяких випадках довідки про відсутність судимостей та відкритих кримінальних проваджень щодо засновників). Як могла бути допущена до державного тендеру компанія без офісу, складів і працівників та із Статутним фондом в 1 тис. грн - для мене просто шок.

Я теж приймав участь у тендерах і навіть виграва їх, хоч і на мізерні суми. Того кажу, що все це маячня. Ніякі офіси, склади і працівники там не фігурували. А якби мені хто сказав, що компанія зі статутним фондом в пару тисяч гривень - це пустишка і підставна компанія, то я б розсміявся б йому в лице. У мене була компанія із статутним фондом в дві тисячі гривень, яка через кілька років після реєстрації мала оберти у мільйони гривень, і все легально, ніякої зброї і наркотиків.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, InSAn сказав:

Якщо в тендерній документації відсутня вимога щодо необхідності кваліфікованих працівників, або відсутня вимога надати підтверджуючі документи про можливість виконання замовлення (наявність складів, транспорту і т.п.) - то це велике питання до того, хто затверджував цю тендерну документацітой

Той, хто й продавав)))

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Dmitriy_S сказал:

Я теж приймав участь у тендерах і навіть виграва їх, хоч і на мізерні суми.

Фактор мізерних сум.

 

PS: На цьому тему яєць пропоную завершити до появи нових фактів по результатам розслідування НАБУ.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, InSAn сказав:

Фактор мізерних сум.

 

PS: На цьому тему яєць пропоную завершити до появи нових фактів по результатам розслідування НАБУ.

Система має працювати на будь-яких сумах, інакше її легко обійти. В моєму випадку це було еквівалент кілька десятків тисяч доларів. Але ніхто не заважає розбити замовлення на менші суми.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, InSAn сказал:

Якщо в тендерній документації відсутня вимога щодо необхідності кваліфікованих працівників, або відсутня вимога надати підтверджуючі документи про можливість виконання замовлення (наявність складів, транспорту і т.п.) - то це велике питання до того, хто затверджував цю тендерну документацію.

Помнише фильм "Самая обаятельная и привлекательная"? там есть такой диалог:

"Я могу пойти, Надя, если билет пропадает. Эх, Лёха, разве такой билет может пропасть ни с того ни с сего".

Так и с тендерами....:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Оконщик сказал:

Помнише фильм "Самая обаятельная и привлекательная"?

Не пам'ятаю - мелодрам не дивлюсь 😁

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шпигель 

Германия отправляет танки «Леопард» в Украину

После многомесячных споров канцлер Шольц принял решение о поставках боевых танков в Украину. Судя по всему, союзники тоже хотят с этим согласиться. Танки Абрамс могли прийти из США.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По информации SPIEGEL, речь идет как минимум об одной роте Leopard 2A6.
 

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Оконщик сказал:

Так и с тендерами...

Не знаю, как сейчас в Незалежной, а в рашке, когда поступает предложение просчитать заказ и если узнаю, что тендер, то сразу отказываюсь.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Взагалі, я вважаю, що форумчани, замінусовані такими персонажами, як Canton чи Vinsol2009, мають отримувати свої нагороди. Як ви думаєте, чи варто зробити рейтинг по цьому параметру?

  • Лайк 3
  • Хаха 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До-речі, а хоча б хтось читав той договір на поставку?

Звернули увагу на такий нюанс, що озвучені закупівельні ціни - це без ПДВ?

o.jpg.e3f4c87d00b6bcdaf844b5f809d2b841.jpg

Тобто, фактична вартість більша озвученої (бо магазини, з якими порівнюють, продають із ПДВ)...

Іншими словами, якщо я купив за 10 грн з ПДВ, а продав за 15 грн без ПДВ - то держава залишається мені винна 2 грн (20% від сплаченого ПДВ на закупці).

  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Черномор сказал:

в рашке, когда поступает предложение просчитать заказ и если узнаю, что тендер, то сразу отказываюсь

Бо конкуренції немає. Дикі люди.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 минут назад, InSAn сказал:

PS: Я не раз приймав участь у тендерах.

Зазвичай тендерна документація вимагає надання всіх документів (навіть в деяких випадках довідки про відсутність судимостей та відкритих кримінальних проваджень щодо засновників). Як могла бути допущена до державного тендеру компанія без офісу, складів і працівників та із Статутним фондом в 1 тис. грн - для мене просто шок.

серьезно?
0911531E-7166-4D45-92C6-B1580B29B68A.thumb.jpeg.1fcd911582aa49dd19b5c758b5109bd6.jpeg

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Фрай сказал:

серьезно?

Серйозно. Бо Ви взяли лише один фактор (розмір Статутного фонду), а не весь комплекс (окрім розміру - ще й наявність власних виробничих приміщень, складів, транспорту, працівників).

Судять по множині факторів, а не по одному.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А я не впевнений, що склади та інше належать цій компанії, але не збираюсь щось доводити, мова всього лише про статутний капітал.

за яйця та інше

от скільки пам‘ятаю то в армії зампотилу завжди були … Ж-)

то чому раптом вирішили, що зараз мало щось змінитися? З якого такого дива?
люди стали інакші, умови інші чи що мало вплинути на те аби тилова служба перестала красти?
І за яйця у Сільпо, купуєш там будь уважним, можеш купити з такою старою датою, що стає страшно.

Можу тільки уявити які яйки вони поставляли б на армію, якщо не соромляться продавати тухлятину у роздріб. ((

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Фрай сказал:

серьезно?

Ну і вишенька:

a.jpg.2642ecb2eb8d8b2acc2f093182a3c672.jpg

a2.jpg.c15fdd5d36bc0a0547d6f0ac4e0ac33d.jpg

 

А на Прозоро ще багато чого можна знайти цікавого :)

a3.jpg.a9f0e8a2db209d5fc8db9e05e333e07b.jpg

a4.jpg.db3c7b5ba76ffd656153de7860de81ff.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 хвилин тому, InSAn сказав:

Бо конкуренції немає. Дикі люди.

Хочете поїхати до тих цивілізоввних? ;)

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Dmitriy_S сказал:

Хочете поїхати до тих цивілізоввних? 😉

Ну по-перше, хто сказав, що вони цивілізовані?

А по-друге - із чого це Ви вирішили, що я до них хочу? 🤔

www.ukrideabook.com.ua/post/національна-ідея-модерної-україни-подерв-янський

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

t.me/fuckcorruption/2065

ВАКС застосував щодо ексзаступника мінстра Лозинського цілодобовий домашній арешт

Суддя ВАКС Ярослав Шкодін вирішив не обирати щодо підозрюваного в корупції Василя Лозинського (на фото) запобіжку у вигляді тримання під вартою.  

Прокурор САП просив взяти Лозинського під варту із можливістю внесення застави у 50 млн грн.

Втім, суддя вважає, що підозра обгрунтова, а більш м’який запобіжний захід нівелює всі ризики. 

Обов'язки, покладені на Лозинського: прибувати на виклики до слідчого і суд, утриматися від спілкування з іншими підозрюваними та свідками з приводу обставин кримінального провдаження, здати закордонні паспорти та носити електронний браслет.

Запобіжка діятиме до 22 березня 2023 року.

Так, НАБУ і САП затримали  Лозинського за підозрою в отриманні хабаря у розмірі 400 тисяч доларів у справі про закупівлі генераторів.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

В Кривом Роге придумали, как бороться с "ночными" атаками вражеских БПЛА.
"Лучи смерти": на Днепропетровщине купили эффектное средство против российских дронов.
telegraf.com.ua/krivoj-rog/2023-01-23/5776450-promeni-smerti-na-dnipropetrovshchini-kupili-efektniy-zasib-proti-droniv-rosii

7d6e336737793a67f5f1eb7e96a683aa.jpg

  • Лайк 1
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, миг сказал:

В Кривом Роге придумали, как бороться с "ночными" атаками вражеских БПЛА

Ці "лучі смєрті" вже по всій Україні давно працюють. А криворіжці (чи криворожанє?) придумали... 😎

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...