Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

11 часов назад, Вячеслав63 сказал:

Погугліть попередній контракт. Число 157 гривень це "Ціна за одиницю виміру". "0,30" - це кількість. А 17 гривень - це ціна за цю кількість продукту.

Ви трохи наплутали. Є затверджений каталог, але там лише дві перші колонки:

zakon.rada.gov.ua/rada/show/v0591322-19#Text

0.30 - то добова норма.

Дві колонки, що додані постачальником, в попередньому контракті і в цьому відрізняються. В попередньому все чітко і зрозуміло.

В цьому 157 - це не ціна, це кКал. А  остання колонка - має бути ціна за вагу. Плутаниця скоріш за все  виникла тому, що яйця на відміну від інших продуктів, виміряються в шт. Тобто або 17 - то ціна, вказана або за кг (відповідно назві колонки), або за шт (відповідно до рядка, як порахували журналісти), і те і інше - маячня. 

Тобто помилка в контракті є (але не тільки постачальника, а й МО, яке про@бало цей момент цей контракт підписало), але зради немає.

А взагалі то все дрібниці. Основна моя претензія до МО - вони мали дати роз'яснення ще 21-го, після виходу статті і загасити полум'я поки не розгорілось. Бо не всі будуть читати контракти і розбиратись в дрібницях, як ми з вами. 

 

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, Vikctor сказал:

А що конкретно тобі не до вподоби? Місцевого Резникова викрили на тому, що структурам його дружини вдалося отримати контракти на ремонт доріг в регіоні на півтора ярди. Навіть у разі того, що все було суто на конкурентної основі - це погано пахне... Пам'ятаєш яким героїчним він був до цього викриття і як повністю зник з інформпростору після? 

 

 

Ну так і що? Треба танцювати під сопілку порохоботов/солов'євих? Я робив на великому будівництві, розцінки як для будівельника там не високі, но на об'ємі вигода є. І головне що їх прописують ще проєктанти і ти їх не зміниш! Можна - но то важко і бюрократично.

Я б на те хто, та скільки заробив дивився б в останню чергу! Головне як будуть освоєні фінанси, і з якою якістю будуть виконані роботи!

Ні чого в тому що дружина отримала контракт не бачу, як би я був чиновником, теж  допоміг би с тендером товаришу чи навіть організував фірму під це, НО... Не для того щоб вкрасти, а для того щоб честно заробити. Я поважаю Онур, но не розумію навіщо іноземцям віддавати контракт? На початковому етапі вони були потрібні, щоб була конкуренція в кошторисі та якості. Але треба треба щоб зростали місцеві будівельники. Наприклад, автомагістраль південь, як на мене вже перевершив Онур по якості виконання Турків. 

Ps, але я не в загалі не про Резнікрва, Тимошенко і тд. А в загалі про все іпсо та атаки що порохоботи з кремлеботами роблять на керівництво держави. В стані війни яб їм рот затикав, і саджав! Ане умовним Арестовичам/Тимошенкам. 

Як що є доведені провини , так треба можливо і садити, но не від того що якийсь порохобот з ціпка зірвався. Як с держзакупівлях яєць, головне обісрати, а глянуть кошторис, на одиниці виміру, накласти на це все бюрократію та перешкоди логістики розуму не вистачає, головне побільше жидіньког, тому що герасімов с пєтжй фас сказав!

Та й в загалі , не помиляється той що ні фіга не робе, головне щоб помилки були не навмисні! 

А за навмисні треба не звільняти а судити.

А оп займається тим , що допомагає зістрибнути з розшатаної лодки веслувальнику, а не тому ідіоту що шатає. Та й ще й випригують відштовхнувшись від бортика, такими темпами лодка перевернется, на радість пєті та володі....

Змінено користувачем mastervovik
  • Лайк 1
  • Хаха 2
  • Дізлайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 хвилини тому, Dark FeniX сказав:

Зачем?😉

 За базар отвечать надо )

43 хвилини тому, Dark FeniX сказав:

Конспирология такого типа воспринимается на веру. Я ж у вас ссылку не спрашивал 😉

А зря.

Я могу накидать кучу ссылок, причем не на веру, а на факты:

Факт 1 - Еще со времен совка ГРУ занималось такими художествами, как захват самолетов и теракты.

Факт 2 - за 2 дня до 911 ***ло позвонило Бушу и в издевательском тоне "предупредило" о предстоящем теракте.

Факт 3 - за 3 дня до взрыва дома в Волгодонске некто Геннадий Селезнев (председатель госдуры и член совбеза) сообщил об этом, как о свершившемся факте

Факт 4 - через неделю после 911 началась рассылка конвертов с сибирской язвой. Как мы вчера узнали, недавней рассылкой конвертов со взрывчаткой занималось ГРУ.

Факт 5 - после 911 началась информационная спецоперация фейкометания безумных версий (начиная с того, что все снято на хромакее в голливуде и заканчивая взрывом ядерного заряда) с целью замести следы и відвести очі. Один в один с таким же безумием сотен фейков после MH17.

 

Короче, уже этих фактов достаточно для того, чтобы начинать офоциальное расследование в отношении рф и гру.

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 минут назад, Alvalk сказал:

взагалі то все дрібниці. Основна моя претензія до МО - вони мали дати роз'яснення ще 21-го, після виходу статті і загасити полум'я поки не розгорілось. Бо не всі будуть читати контракти і розбиратись в дрібницях, як ми з вами. 

Це шедеврально! Ніж включити розум, підносити відра з пальним до пожежі, і упрікати, що пожежні, "мєдлєно" гасять пожежу... Навіть не знаю який емодзі вставить...

Змінено користувачем mastervovik
  • Лайк 1
  • Хаха 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, Бездомный сказав:

про Олександра Нєвзорова - він вважає Олександра  Нєвзорова одним з головних конструкторів сучасного режиму кацапії

Військовий злочинець з расчлєнінграда зараз вільно катається по світу з гастролями і під оплески вішає на вуха локшину про те, що не можна хворого чумою звинувачувати в тому, що він хворий.

У мене до нього є два питання:

1. А хворому чумою можна кататися по світу без масочки і розповсюджувати чуму?

2. А за що тоді зачморили невинного хворого коричневою чумою?

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, Ranch сказал:

От якби з них хтось поцікавився, хто саме є одним із заступників міністра охорони здоров'я Оману

А не подскажите прізвище, а то мої потуги в пошуках не увінчались успіхом (я, якщо що, не на правах порохобота, а просто цікаво, для загального розвитку).  Завчасно дякую!

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 хвилин тому, DimaF сказав:

С "леопардами" смотрю такая история, как и с "тиграми" во ВМВ....

Nothing personal, just business:

Німецький оборонний концерн Rheinmetall може відправити в Україну загалом 139 танків Leopard, щоправда з них 22 машини потрібно відремонтувати — об'єднання Redaktionsnetzwerk Deutschland.

"У нас є 22 бойові машини типу Leopard 2A4, які ми могли б підготувати до експлуатації та відправити Україні. Ремонт цих машин займе майже рік. Постачання можливе наприкінці 2023 — на початку 2024 року.
Є ще 29 бойових машин типу Leopard 2A4, які будуть готові до відправлення вже у квітні-травні 2023 року.
Ми також можемо зробити доступними ще 88 бойових машин Leopard 1", — заява представника концерну в опублікованому інтерв'ю редакційному об'єднанню 
RND.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, mastervovik сказав:

Навіть не знаю який емодзі вмтавить

Смайлика facepalm явно не вистачає )

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, mastervovik сказал:

Це шедеврально! Ніж включити розум, підносити відра з пальним до пожежі, і упрікати, що пожежні. Мєдлжно гасять пожежу... Навіть не знаю який емодзі вмтавить

Не треба емодзі. Просто включіть розум. Скільки часу треба на те, щоб відповідальний робітник МО взяв контракт і перевірив там пару рядків? Виявилось, більше, ніж дві доби. То шо там? Можна було й тиждень почекати, нехай би Шабуніни ще порезвились. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Alvalk сказал:

Не треба емодзі. Просто включіть розум. Скільки часу треба на те, щоб відповідальний робітник МО взяв контракт і перевірив там пару рядків? Виявилось, більше, ніж дві доби. То шо там? Можна було й тиждень почекати, нехай би Шабуніни ще порезвились. 

Ну давай цього робітника мо посадимо... Чи чого там, давай вішати! 

Ото зрєліщє! Порохоботи всі обкончаются, на страту зеленої дрисні куда краще дивитись чім навіть на пожежу!

  • Лайк 2
  • Дізлайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Alvalk сказал:

Не треба емодзі. Просто включіть розум. Скільки часу треба на те, щоб відповідальний робітник МО взяв контракт і перевірив там пару рядків? Виявилось, більше, ніж дві доби. То шо там? Можна було й тиждень почекати, нехай би Шабуніни ще порезвились. 

Щось пропустив. Контракт хіба підписували не дивлячись?! Від фонаря. З ціною за яйця в кубометрах?! 🤦‍♂️

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, mastervovik сказал:

Ну давай цього робітника мо посадимо... Чи чого там, давай вішати! 

:pozor:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

цікаво чи в нас зараз використоувуєтсья "«Кольчуга» — українська автоматизована станція радіотехнічної розвідки. " чи їх вже нема?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, vadimv сказал:

 За базар отвечать надо )

А зря.

Я могу накидать кучу ссылок, причем не на веру, а на факты:

Факт 1 - Еще со времен совка ГРУ занималось такими художествами, как захват самолетов и теракты.

Факт 2 - за 2 дня до 911 ***ло позвонило Бушу и в издевательском тоне "предупредило" о предстоящем теракте.

Факт 3 - за 3 дня до взрыва дома в Волгодонске некто Геннадий Селезнев (председатель госдуры и член совбеза) сообщил об этом, как о свершившемся факте

Факт 4 - через неделю после 911 началась рассылка конвертов с сибирской язвой. Как мы вчера узнали, недавней рассылкой конвертов со взрывчаткой занималось ГРУ.

Факт 5 - после 911 началась информационная спецоперация фейкометания безумных версий (начиная с того, что все снято на хромакее в голливуде и заканчивая взрывом ядерного заряда) с целью замести следы и відвести очі. Один в один с таким же безумием сотен фейков после MH17.

 

Короче, уже этих фактов достаточно для того, чтобы начинать офоциальное расследование в отношении рф и гру.

Честно говоря, попытка натянуть сову на глобус. С такими аргументами можно обвинить любое государство. Факты 1 и 4 - умозаключения общего плана, типо, могли, а значит, кто ещё. Факты 2 и 3 - существуют лишь в виде неподтверждаемых слухов. Факт 5 - обычная конспирология, которая появляется после любого резонансного события.

Я таких фактов насочиняю на любую теорию заговоров, от высадки на Луну до кто убил Кеннеди

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

58 минут назад, mastervovik сказал:

Ну давай цього робітника мо посадимо...

Надо обязательно за такой пр...б... За меньшее люди под статью попадают.

Ответственный уже "подал" в отставку

Заступник Резнікова подав у відставку після скандалу із закупівлею продуктів для ЗСУ.

Харків’янин В’ячеслав Шаповалов відповідав за тилове забезпечення армії. Міністр оборони Олексій Резніков вже схвалив  відставку, йдеться в офіційній заяві на сайті МО. (С)

Змінено користувачем Canton
  • Дякую 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Canton сказал:

Ответственный уже "подал" в отставку

 

Как и К. Тимошенко.

Чтобы "підозру" вручали не ТОП чиновнику, а безработному...

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Canton сказав:

Надо обязательно за такой пр...б... За меньшее люди под статью попадают.

 

Подивимось, що буде далі, але..

FB_IMG_1674547863465.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

47 хвилин тому, DimaF сказав:

Цікаво, а куди циган пропав!?

Скучили? Ще раніше ЧортПобьери пропав.

"Циган" може і до Польщі скурвився. Бо казав , що в нього хтось в Краков поїхав на навчання, та і сам поміняв підпис на польску мову.

А може цей "радіолюбитель" не тільки  ловив хвилі "Українського радіо" і його спіймали за цим заняттям? Мені ця версія більш до вподоби:grin:

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, Dr.Yura сказал:

цікаво чи в нас зараз використоувуєтсья "«Кольчуга» — українська автоматизована станція радіотехнічної розвідки. " чи їх вже нема?

В начале февраля прошлого года МО заказало модернизацию того, что осталось. 

Дальше - ничего не знаю, все под грифом

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Alvalk сказал:

Не треба емодзі. Просто включіть розум. Скільки часу треба на те, щоб відповідальний робітник МО взяв контракт і перевірив там пару рядків? Виявилось, більше, ніж дві доби. То шо там? Можна було й тиждень почекати, нехай би Шабуніни ще порезвились. 

Рєзніков казав, що ще в грудні звертались до постачальника, щоб переписав ці рядки і лист відповідний є. Ну, а результати цієї атаки вже є - 

varta1.com.ua/news/z-mou-zvilnivsya-zastupnik-ministra-yakiy-vidpovidav-za-tilove-zabezpechennya-zsu_359966.html

З МОУ звільнився заступник міністра, який відповідав за тилове забезпечення ЗСУ

  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Рєзніков казав, що ще в грудні звертались до постачальника, щоб переписав ці рядки

Йя-йя! Натюрлих...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, Canton сказал:

Как и К. Тимошенко.

Чтобы "підозру" вручали не ТОП чиновнику, а безработному...

І навіть зам генпрокурора Симоненко, написав за,, власним бажанням "після поїздки на відпочинок до Іспанії. (Совість звмучала🤷‍♂️😏

m.censor.net/ua/news/3395292/symonenka_zvilneno_z_posady_zastupnyka_genprokurora_ofis_genprokurora

  • Лайк 2
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...