Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

 

 

 

7 хвилин тому, Бездомный сказав:

довелося відповісти .

Вперше бачу, щоб ігнор так працював.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Лондон має надати Україні до 50 танків, щоб «реально вплинути на ситуацію» в Україні, — екс-глава Генштабу Великобританії Річард Даннатт в інтерв'ю SkyNews

«Здається, що 12 танків – це надто символічно, і я запропонував би відправити 25 або 30, або навіть 50, що мало б реальні наслідки», — зазначив генерал.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Vikctor сказав:

Зазвичай мій терпець уривається на п'ятої спробі...

Я навіть не знаю що там можна зробити не так. Я сьогодні користувався цим сервісом і все вийшло з першої спроби. Та я й не пам'ятаю, щоб колись виходило не з першої. До речі, на комп'ютері теж прекрасно працює. Алгоритм той же, що я навів вище, тільки замість того, щоб натиснути кюар код, вам потрібно відкрити додаток і відсканувати його, сайт вас автоматично авторизує.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Українка з мечем на конкурсі «Міс Всесвіт».

 

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Бездомный сказав:

так обісратися , як вони обісралися - то вміти треба .

мати час та натхнення .

Не слідкував) як ті неліквіди обсирались, але вони неліквідами і залишились

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Трохи якбитології.

Останнім часом, спостерігаючи, в якому напрямку розвиваються події, моделюю в голові ситуацію "русня НЕ вдерлася повномасштабно в Україну 24.02.22"

Як би розвивались події тоді?

Найвірогідніше, продовжувалось би протистояння вздовж лінії розмежування (тодішньої) на Донбасі, ні туди, ні сюди, з кацапським покерфейсом "нас там нєт, ето гражданская война"; про Крим можна було б забути на довгі роки, як і про кордони 1991 року; Зеленського в світі продовжували би сприймати як цікавий артефакт, не більше того, і він не спав би у вишитих трусах, як зараз, а намагався би й надалі зазирати кудись там путіну, так і не дізнавшись, що в паралельній реальності він раптово став президентом країни в повномасштабній війні; українців за кордоном продовжували б питати "звідки-звідки ви, Україна? Це ж там, де Росія?"; колективний Захід, цілком можливо, ніколи б так і не піднявся єдиним фронтом проти оскаженілої орди. 

Росія й надалі плекала б свої міфи про другу армію і удавала, що без її нафти і газу всі помруть, а європейські бюргери охоче б на це велись, аби тільки не виходити із зони свого пропердженого комфорту. Путін би спокійно помер в своєму бункері на вершині слави як мачо і стронг, а не метався як зараз загнаним агонізуючим щуром в пошуках виходу з піздєца.

А тепер я мало не щодня повторюю, як мантру, слова Джохара Дудаєва: "Росія зникне з лиця Землі, як тільки зійде українське сонце".
І благаю Всесвіт "тільки дай мені це побачити хоч краєчком ока, будь ласка".

В страшні часи доводиться жити.
Страшні і величні водночас.

О. Монова

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Литва посилить протиповітряну оборону України зенітними установками L70.

Президент Литви Гітанас Науседа повідомив, що установки надійдуть найближчим часом разом із боєприпасами до них.

L70

40-мм автоматична гармата L70 розроблена фірмою Bofors у післявоєнний час і надійшла на озброєння шведської армії у 1951 році.

Характеристики

Вага 2 400 кг (гармата), 4 800 кг (вся установка)

Довжина  4 000 мм

Довжина ствола  2 800 мм

Вага снаряду  0,96 кг

Калібр  40 мм

Темп вогню  240 пострілів/хв

Дальність вогню   Ефективна  3 000 м   Максимальна  12 500 м

mil.in.ua/uk/news/lytva-peredast-ukrayini-zenitni-ustanovky-l70/

Screenshot_1-1.jpg

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Німеччина надасть Україні ще 20 млн євро. На ці кошти будуть придбані 10 тисяч терміналів Starlink.

Третину з них передадуть в ЗСУ.

Про це повідомили у пресслужбі міністерства закордонних справ Німеччини.

За словами міністра цифрової трансформації Михайла Федорова, від початку повномасштабного вторгнення Україна отримала вже 22 тисячі Starlink.

mil.in.ua/uk/news/nimechchyna-nadast-koshty-na-zakupivlyu-10-tysyach-starlink-dlya-ukrayiny/

295025240_201425472213359_5592314590161363169_n.jpg

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Том Купер
38 хв.  - 
Не розумію жодного із західних коментаторів, які пояснюють, що Суровікіна "понизили", коли Путін перепризначив його заступником Герасимова і призначив останнього командувачем Об'єднаними російськими силами в Україні? 
Чому "пониження" ....?!? 
Хлопці, не забувайте, що ми обговорюємо не якийсь роман Тома Кленсі з "вихованими і розумними лиходіями в костюмах на замовлення", а зміїне містечко під назвою "владні кола Москви".
Ще три місяці тому Суровікін був "ніким": тільки на руку Путіну, бо він тримав його за горло - через всю його (і його дружини) корупцію. І ніхто не очікував від нього "перемоги у війні". Просто "наведе порядок і звільнить Соледар". Запитайте росіян, які сидять на постійному раціоні путінської ПРБС: вони підтвердять, що Суровікін був успішним і здобув бі-бі-бі-бі-перемогу, "знеструмив Україну" і все таке інше. Хлопець чудовий. 
Крім того, пам'ятайте про стиль правління Путіна: він може спалити ваш будинок у будь-який час. Але, перш за все, він сконструює для цього XY юридичних причин. Таким чином, до цього часу Суровікін перебував у "позаправовому" становищі, передаючи накази Путіна безпосередньо у війська, тобто в обхід Герасимова. Тепер він один з трьох його заступників. І це ОФІЦІЙНО.
Тому цей крок фактично є авансом для Суровікіна. 
.... і якщо хтось думає, що Герасимов тепер буде "командувати військами": вибачте, це маячня. Суровікін буде продовжувати робити цю роботу. Тому що для цього й існують заступники. Зараз це скоріше для того, щоб Герасимов був поінформований про те, що робить Суровікін: в чому я дуже сумніваюся, що це було останні три місяці.
.... що означає, що це фактично пониження Герасимова в посаді - остання перешкода для Путіна, щоб повністю контролювати Генштаб. Тепер він "на дошці". Якщо він не впорається, Путін скаже "нарешті", а потім із задоволенням звільнить його - і в буквальному сенсі згодує акулам.... і тоді для Путіна буде відкритий шлях до призначення Суровікіна на місце Герасимова.

  • Лайк 8
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

38 минут назад, Canton сказал:

Трохи якбитології...

О. Монова

Шо ж у тебя за уподобання? то аркаша, то бляхер, теперь монова...

одни аферисты

Думаю, треба нагадати, що Олена Монова у 2012 році вдавала з себе важкохвору, і слізно випрошувала у легковірних людей гроші «на лікування важкої невиліковної хвороби».
Тоді вона на ресурсі "Alterlit" писала під ніком «mamalukabubu».

Типо, памагите рак матки полечить бо вмру! 

А сейчас она блогерша на заказухе-чернухе Ж-)

  • Лайк 4
  • Хаха 2
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Том Купер
12 січня
Війна в Україні, 12 січня 2023 року
 

Спойлер

Всім доброго ранку!

Сьогодні я дуже поспішаю, тому відразу перейду до суті.

Путін в черговий раз перетасував свою вертикаль командування по Україні. Звичайно, оголошувати про це публічно треба було на Шойгу, потім найбільшого стратега сучасності ніколи не приводять у зв'язку з якимись поганими новинами. Так чи інакше, Валерій Герасимов - начальник російського Генштабу - тепер командувач "Об'єднаного угруповання військ" (читай: всіх російських військ) в Україні. Суровікін призначений одним з його заступників, разом з Олегом Салюковим та Олексієм Кімом. Офіційне пояснення: підвищення рівня керівництва спецоперацією, пов'язане з розширенням масштабу завдань, що вирішуються, і необхідністю організації більш тісної взаємодії між різними родами військ...

Схоже, хтось там постійно відмовлявся виконувати накази Путіна, і/або Герасимову дуже хочеться приписати собі всі заслуги за "успіхи" Суровікіна в "знеструмленні України" останніх днів і тижнів...

image.thumb.png.208b215374d571e2a49815e96dd354c1.png

Не хочу вам це говорити, але обстановка на фронті дуже складна, навіть хаотична. Вам знадобиться уся ваша уява, щоб придумати спосіб навести в ньому порядок. Я бажаю вам удачі.

Дивись!
Ця частина фронту має вигляд віслюка без вух. Якщо ми нападемо в цьому напрямку, він отримає вуха.

Дякуємо Еріку за цю "ілюстрацію".

У свою чергу, Президент Республіки Польща віддав наказ своїм збройним силам передати Україні перші 20 основних бойових танків Leopard 2.

Просто чудово: це не тільки занадто мало, занадто пізно, але й значно збільшить і без того величезний український тягар із запчастинами та боєприпасами. Лише для прикладу: 120-мм танкові боєприпаси для гармат "Леопард" розробки Rheinmetal були єдиним видом боєприпасів, які досі не використовувалися ЗСУ. В іншому, українські збройні сили використовують буквально все: від натовських і радянських/російських куль калібру 5,56 мм і 7,62 мм для автоматів, через 100-мм, 115-мм, 125-мм снаряди для танкових гармат радянської розробки до натовських боєприпасів калібру 105 мм для танків Т-55, які постачаються зі Словенії. Не кажучи вже про артилерійські боєприпаси для гармат калібру 75мм, 76мм, 100мм, 122мм, 152мм, 203мм... Якщо британці зараз дійсно можуть додати жменьку - перевантажених/недостатньо потужних, але оголошених німецькими телеканалами "маневреними" - "Челленджерів-2", то Україні знадобляться танкові боєприпаси калібру 120мм для нарізних гармат L11, а також броньовані евакуатори, здатні витягти з місцевої багнюки щось вагою у 80 тонн.

Я такий щасливий, що не можу висловити....

ПОВІТРЯНА/РАКЕТНА ВІЙНА

Вибачте, у мене надто мало часу, щоб обговорити всі російські артилерійські ракетні атаки на Україну за останні кілька днів. Це не неповага до їх жертв: дійсно фізичний брак часу. Отже, додам лише, що ключові поліцейські в Москві заявили про збиття трьох літаків українських ВПС 10 січня, і ще трьох (всі Су-25) вчора - і все це перехоплювачами ПКС. Як завжди, жодних доказів не наведено, а отже, це має бути правда, правда і нічого, крім правди. А всі знають, що українські ВПС були знищені ще 6-7 місяців тому, тому це просто незаперечний факт. Зі свого боку, українські ВПС звітують про 17-18 бойових вильотів на день: непрямі докази свідчать про те, що фокус операцій обох повітряних сил знаходиться в районі Бахмута.

Що ще важливіше, мабуть: RUMINT має інформацію, що всі військові кораблі та підводні човни Чорноморського флоту Росії здійснюють виходи зі своїх портів у Севастополі та Новоросійську. Включаючи всі десантні кораблі. Чому - ніхто не знає, принаймні зараз, і я не збираюся здогадуватися.
 

БИТВА ЗА ДОНБАС

Поки росіяни - і всі можливі фанати Путлера за кордоном - святкують "звільнення Соледара" і "знищення українських сил у цій безглуздій обороні", бої в місті йдуть повним ходом, з великою кількістю дрібномасштабних дій, атак і контратак, а також безперервних масованих обстрілів - з обох сторін. Дехто каже, що чіткої лінії фронту немає, але AFAIK: це базується на повідомленнях за останні 24-36 годин, коли її не було. Тим часом, значна частина боїв точиться за утримання або закріплення тієї чи іншої будівлі (читай: руїн тієї чи іншої будівлі). Більше подробиць не знаю, але зроблю висновок: Українці утримують західну частину міста, включно з шахтою №4. Що відбувається в центрі і на південь від Соледара - вибачте, без поняття.

Красна Гора тримається, як і те, що залишилося від українських позицій на північній та західній околицях Підгороднього. Траса М03 відкрита, але Т0513 заблокована через безперервні російські обстріли, наприклад, у напрямку Благодатного. Працює і українська евакуація: поранених евакуюють за допомогою бронетранспортерів.

***

Тепер про "перебіг" ситуації в Соледарі. За останньою версією, яка циркулює в соціальних мережах, все почалося ще наприкінці грудня з того, що десь на вищому рівні командування ЗСУ було прийнято рішення про виведення з 1 січня 2023 року з Соледару частин 128-ї гірсько-штурмової бригади, а замість неї - 46-ї повітряно-десантної бригади.

Поки Путін оголошував про своє "перемир'я", Суровікін мав би скористатися цією можливістю для організації масованого наступу. А потім атакувати з ВДВ саме тоді, коли 128-му замінили "кілька підрозділів територіальної оборони, а 46-ї повітряно-десантної ще не було на позиціях". І, "звісно", коли почався наступ росіян, Територіальна оборона залишила свої позиції і втекла...

Далі розповідається про 46-ту, яка прибула і змогла "стабілізувати ситуацію, але деякі позиції були втрачені". І, між усім цим, росіяни розширили свій наступ, здійснивши тривалі атаки на Красну Гору та Підгороднє, які утримувала 24-та мехбригада. У пік російського наступу, ще 8-9 січня, вона втратила близько 80% Підгороднього і ледь не втратила Красну Гору, але потім повернула її і втримала.

Наважуся на певний аналіз таких чуток.

Щоб дещо прояснити або хоча б повернути до пам'яті: Я насправді ніхто. Я далекий навіть від того, щоб бути "чудовим джерелом", я не відповідальний, і мені легко теревенити, скаржитися і критикувати. Тому цілком можливо, що я зараз буду і зовсім не правий, і несправедливий водночас. Але нічого не можу з собою вдіяти: ця історія звучить для мене як маячня. Схоже на те, що хтось там повернувся до схеми "звинувачення звичайного підозрюваного". Дивіться: "це Територіальна оборона облажалася, з ЗСУ нічого подібного не сталося б".

Сказати, що це недолуго, було б нічого не сказати.

Чому?

Я не знаю жодних доказів того, що в районі Соледара протягом останніх двох тижнів, якщо не більше, розгорталися якісь підрозділи ТД. Ні фотографій, ні повідомлень. Найближча "не ЗСУ" бригада, про яку мені відомо, що перебувала в районі Соледара станом на початок січня, - це 12-а бригада оперативного призначення. Це підрозділ Нацгвардії, щоправда, не ТД. І вона утримувала Благодатне. Найближчим підрозділом ТД була 241-а бригада, що дислокується в Бахмуті. Враховуючи, що обидві вони були зайняті самі по собі, навряд чи комусь прийшла в голову ідея перекинути їх до Соледару.

Більше того, після всього того, що продемонструвало командування ЗСУ в Бахмуті за останні кілька місяців, я не схильний очікувати, що цей командний вузол, або будь-хто вищий за командуванням, прийде до такої сміхотворно-абсурдної ідеї, як "заміна 128-ї на підрозділи ТД" в очікуванні "прибуття 46-ї"... Це все одно, що персонаж, про якого йде мова, наказав ЗСУ... вибачте, Збройним силам: Територіальній обороні... встановити над Соледаром 1-2 січня 10-метрову неонову вивіску "БУДЬ ЛАСКА, ПРИЇДЬТЕ І ВБИЙТЕ НАС ВСІХ".

Безумовно, після всього хаосу з "наповненням лінії фронту Соледар-Бахмут елементами чотирьох різних видів збройних сил і 25 різних бригад і полків" останніх днів може здатися "логічним" висновок про те, що росіяни краще знали, де який елемент якої бригади ЗСУ - ніж штаб у Бахмуті. Але насправді, є межі дилетантизму. Навіть горобці в моєму саду знають, що росіяни набагато краще розбираються в тому, де який підрозділ ЗСУ знаходиться, ніж всі ми, "незаангажовані спостерігачі" і "кабінетні воїни", коли-небудь будемо мати. Без сумніву, росіяни, як правило, абсолютно не знають, де знаходиться конкретний окоп, бліндаж, група військ тощо, але вони знають, який підрозділ ССО розгорнутий на конкретній ділянці фронту, який з них висувається, який відходить і т.д. Це тим більше, враховуючи

- ...російську реакцію на "виведення" 128-ї: росіяни (тобто російські соцмережі), а особливо ті, хто залишився в живих з 79-ї дивізії ПДВ, "люблять" цю українську бригаду, бо знають, що вона робила з ними на півночі Херсонщини ще у вересні-жовтні. Тому, як тільки почалася її ротація, вони почали стверджувати, що 128-ма "залишає" свої позиції, навіть "тікає"... А тепер спробуйте мені пояснити, що в Бахмутському штабі ЗСУ про це не знали...

- ...або безкінечні українські повідомлення в стилі "герої 46-го врятували ситуацію".

Вибачте, це все казки для маленьких дітей: нічого такого, що мене переконає (принаймні, без беззаперечних доказів).

Іноді доводиться миритися з реальністю. 46-а може складатися з досвідчених у боях батальйонів. Але як бригада - це "молоде" з'єднання, і для Соледару воно було абсолютно новим. Росіяни завдали масованого і несподіваного удару по ній, коли вона була найбільш вразливою. На війні "лайно трапляється". І якщо хтось і облажався, то вищі командні ланки, приймаючи рішення про ротацію підрозділів саме в той час, коли Путін оголошував про своє "перемир'я". Якість путінських перемир'їв - "новина" для України, але "зовсім не новина" для всіх, хто спостерігав за путінськими росіянами в Сирії. Тепер цей урок отримали і в ЗСУ.

 

  • Лайк 7
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Украина получила от Норвегии 10 мостов, которые будут установлены на освобожденных территориях.

Это временные конструкции, которые предназначены для передвижения тяжелых транспортных средств

– грузовиков с гуманитарной помощью, карет скорой помощи, пожарных авто, ремонтных бригад и другого транспорта.

Норвегия стала третьей страной, которая передала Украине гуманитарную помощь для возобновления инфраструктуры.

Ранее временные мосты поступили из Чехии и Франции.

Вскоре, как отмечается в сообщении Мининфраструктуры, "Укравтодор" ожидает мосты от Швеции и еще одну партию чешских временных переправ.

ru.interfax.com.ua/news/general/883785.html

original (1).jpg

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, Фрай сказал:

Шо ж у тебя за уподобання? то аркаша, то бляхер, теперь монова...

одни аферисты

Думаю, треба нагадати, що Олена Монова у 2012 році вдавала з себе важкохвору, і слізно випрошувала у легковірних людей гроші «на лікування важкої невиліковної хвороби».
Тоді вона на ресурсі "Alterlit" писала під ніком «mamalukabubu».

Типо, памагите рак матки полечить бо вмру! 

А сейчас она блогерша на заказухе-чернухе Ж-)

Эту семью знаю лет тридцать.

А вы пиzдyйте за кораблем

Змінено користувачем Canton
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На окупованій Луганщині діє потужний рух спротиву.

Щодня попри смертельний ризик українські партизани підривають машини та підпалюють штаби окупантів.

Про це під час брифінгу повідомив начальник Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

Голова ОВА зазначив, що рух спротиву на окупованих територіях працює результативно й активно. 

"Дехто каже, що це легкі речі — листівки розклеїти щодо колаборантів, призову, або щодо псевдореферендуму...

Але це все смертельно небезпечно. Якщо людину спіймають, це буде величезна проблема, якщо не смертна кара.

У кращому випадку людину обміняють. Ми бачили, як чомусь підриваються машини з колаборантами.

Бачили відео, як хтось підпалює штаби окупантів. Ми бачили, як підриваються залізничні колії,

фіксували спалення розподільчих шкафів на залізничній колії, що потім зупиняло логістику на залізниці до тижня.

Партизанський рух працює.

Працює достатньо активно і вдало.

Люди нам дуже допомагають у боротьбі з окупантами".

censor.net/ua/news/3392910/na_okupovaniyi_luganschyni_diye_potujnyyi_ruh_sprotyvu_gayidayi

 

309300959_2231065020398414_9111122636465303198_n-e1664367229239.jpg

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ДОНЕЦЬКІ ПАРТИЗАНИ ПРОДОВЖУЮТЬ “БОМБИТИ” МІСТО.

Щодня сотні людей продовжують розповсюджувати в місті українські листівки та символіку.

Активісти руху “Жовта стрічка” продовжують працювати у підпіллі на тимчасово окупованих територіях. Зокрема днями у Донецьку поширили десятки листівок. Люди  продовжують демонструвати росіянам, що Донецьк – це Україна.

sprotyv.mod.gov.ua/2023/01/09/doneczki-partyzany-prodovzhuyut-bombyty-misto/

2023-01-09-16.25.21-768x1024.jpg

2023-01-09-16.25.28-768x960.jpg

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Частина безпілотників, які здатні літати на відстань 30 км, уже лежить на складах волонтерів. Вони вражатимуть російську військову техніку та засоби ППО, повідомив Притула.

"У нас будуть і ті, які полетять на 200 кілометрів і на 800. Росіяни, в цю гру можна грати вдвох. На добраніч, Москва", — додав Сергій Притула.

focus.ua/uk/voennye-novosti/544682-poletyat-v-rf-na-800-kilometrov-chast-ukrainskih-dronov-ram-ii-gotovy-k-rabote-video

ba11eb5e-4e15eac6c4d4d1fa151bcad50b4259cf.jpeg

  • Лайк 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У ленинистов-маоистов шизофреников оно как: чем хуже - тем лучше.

  • Лайк 3
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Canton сказал:

Зеленського в світі продовжували би сприймати як цікавий артефакт,

..а Порошенко подняв руки,так бы и кричал с окна,трибуны и на улице -Поороошенкоо,Поороошенкоо,Поороошенкоо,Поороошенкоо

  • Дякую 1
  • Хаха 4
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Canton сказав:

Трохи якбитології.

Останнім часом, спостерігаючи, в якому напрямку розвиваються події, моделюю в голові ситуацію "русня НЕ вдерлася повномасштабно в Україну 24.02.22"

Як би розвивались події тоді?

Найвірогідніше, продовжувалось би протистояння вздовж лінії розмежування (тодішньої) на Донбасі, ні туди, ні сюди, з кацапським покерфейсом "нас там нєт, ето гражданская война"; про Крим можна було б забути на довгі роки, як і про кордони 1991 року; Зеленського в світі продовжували би сприймати як цікавий артефакт, не більше того, і він не спав би у вишитих трусах, як зараз, а намагався би й надалі зазирати кудись там путіну, так і не дізнавшись, що в паралельній реальності він раптово став президентом країни в повномасштабній війні; українців за кордоном продовжували б питати "звідки-звідки ви, Україна? Це ж там, де Росія?"; колективний Захід, цілком можливо, ніколи б так і не піднявся єдиним фронтом проти оскаженілої орди. 

Росія й надалі плекала б свої міфи про другу армію і удавала, що без її нафти і газу всі помруть, а європейські бюргери охоче б на це велись, аби тільки не виходити із зони свого пропердженого комфорту. Путін би спокійно помер в своєму бункері на вершині слави як мачо і стронг, а не метався як зараз загнаним агонізуючим щуром в пошуках виходу з піздєца.

А тепер я мало не щодня повторюю, як мантру, слова Джохара Дудаєва: "Росія зникне з лиця Землі, як тільки зійде українське сонце".
І благаю Всесвіт "тільки дай мені це побачити хоч краєчком ока, будь ласка".

В страшні часи доводиться жити.
Страшні і величні водночас.

О. Монова

З таким талантом треба переходити до написання книжок в жанрі альтернативної історії і попаданців...

  • Лайк 5
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Військові починають збирати перший український дрон "Інквізитор".

Безпілотник зможе вести розвідку, наводити артилерію та самостійно атакувати, скидаючи потужні боєприпаси.

Перша партія комплектуючих прибула в Краматорськ Донецької області. Волонтер Сергій Наконечний показав вуглепластикову раму, кріплення та інші деталі, з яких українці мають зібрати дебютний "Інквізитор", щоб незабаром відправити його на передову. У майбутньому виробники планують купити 3D-принтер та друкувати необхідні елементи самостійно.

 Конструкцію та програмне забезпечення для нього розробили військові з 56-ї окремої механізованої бригади ЗСУ з Маріуполя.

 Окремою деталлю, повністю розробленою нашими військовими, буде 32-кратна камера, здатна знаходити позиції ворога з відстані 5 км"

Характеристики дрона "Інквізитор"

швидкість: понад 100 км/год;

тривалість польоту — 35 хв;

максимальна висота — 4 км;

вага бойової частини — до 8 кг;

вага дрона — майже 10 кг;

оптика — камера з 32-кратним зумом;

focus.ua/uk/digital/545014-voennye-nachinayut-sobirat-pervyy-ukrainskiy-dron-inkvizitor-chto-izvestno-video

c522a566d68f4cdc.jpg

  • Лайк 5
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...