Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

12 часов назад, Vinsol2009 сказал:

у першому турі 30 відсотків, усі інші, вороги України, опзж

Ну так опзж это бывшие региАНАЛЫ ,дружбаны ПАП,которых он и понатыкивал перед этим везде.

  • Лайк 1
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 хвилину тому, vadimv сказав:

Ви мабуть не в курсі, що "свідкам" заборонено читати Біблію.

Та й християнам її читати не дуже рекомендується.

Бо як почитають - то можуть раптом атеїстами стати або антихристиянами.

А Ви її читали?

Чи за принципом " не читал, но осуждаю"?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 хвилин тому, Бездомный сказав:

вся моя знайома  бавовна голосувала за Зеленського , і я радий , що вони помилилися у своїх очікуваннях

Тут виникає філософське питання, у градаціях ватності вати))

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, mastervovik сказав:

Так шо, про соску  в болгарії постів більше не буде, чи ще не вечір?))

Поки невідомо, в кого вона насосала, щоб стати послом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, Вомбат сказал:

Я і сьогодні.2090382986_.thumb.png.ae87e59a0e6f2d15a26548efebd911cb.png

Пруф есть???А то тут нашёл другие результаты.

2090382986_.thumb.png.ae87e59a0e6f2d15a26548efebd911cb.png

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, JFK сказал:

Тут виникає філософське питання, у градаціях ватності вати))

Вата  по визначенню несумісна з заявами і політикою  Порошенка і не може за нього голосувати.

Здається, що питання може бути лише в тому, що хтось  розуміє це слово якось по-своєму

 

  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Обличчя року за версією месейчучела. Не військові, не волонтери. Це все, що потрібно знати про г+г.

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, миг сказал:

Пруф есть???А то тут нашёл другие результаты.

Дуже невдала підробка. Хоч би в графічному редакторі шрифт підібрали :lol:

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, миг сказал:

Здесь люди грабят всё,когда ЗСУ защищает их,фронт ещё не дошёл,нет,что бы помогать они мародёрствуют.Я бы понял ещё по питанию,но тащить золото,телефонные карты и прочий мусор на данный момент. Там 80% сепаров,видили как они встречали наших в 14? Б"ять за ноги и об угол.Что на меня смотреть,три раза на день обстрелы,на работе ещё веселее ,спрятатся негде,только наблюдаешь по камерам феерверки.Город на 70% пуст но мародёрства нет,ближайший противник 4км через днепр.

ну ти знайшов що порівняти  - історичні козацькі землі  з кацапською  петушарнею :unknown:

 

у 16 му році спілкувався я  , так би мовити "без краваток" , з відставним майором - вертухаєм зі Снігурівки - він намагався мені довести , що козаки - то гопніки-бандити , а от "узкіє" - то "цівілізація та культура" . Думаю , нахлебався  той вертухай "узкой" цивілізації та культури у Снігурівці  великою ложкою . :unknown:

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Vinsol2009 сказал:

Обличчя року за версією месейчучела. Не військові, не волонтери. Це все, що потрібно знати про г+г.

Таких обличчь незлічити на теренах України...  Напр. у "нашому" 7-тисячному містечку подейкують що голову ОТГ (зелечмо) зачинили на пару днів за дерибан гумдопомоги - відкупився за мільйончик, а чинуша з військкомату заімєл вже п"яту автівку в сім"ї, а родичі благополучно воюють 10-й місяць на місцевому блок-посту;  відчутно відновився автопарк біля місцевої лікарні:   бідні воюють - корупціонери жирують

Змінено користувачем hause
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Музей сказал:

А Ви її читали?

Чи за принципом " не читал, но осуждаю"?

я читав - і коли  роблю спроби пояснити типу "віруючим" ( які чомусь поголовно Біблію , або взагалі  не читали , або читали поверхнево  -  не замислювалися ) , що говорить Біблія , вони ледь не бится до мене  кидаються .:unknown:

 

бо майже ніхто в релігії Бога не шукає . 

всі , кого я знаю , хочуть  за рахунок релігії порішати  якісь свої шкурні питання :unknown:

така природа людей :unknown:

нічого з тим не вдієш:unknown:

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, Alvalk сказал:

Дуже невдала підробка. Хоч би в графічному редакторі шрифт підібрали :lol:

Зачем?Если просто такую же подделку переделал.:pardon:

  • Лайк 3
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Маю надію, що після такого новорічного поста, буде тільки про свято і добрий настрій)

Змінено користувачем mastervovik
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

про тектонічні зміни  у  західному  світогляді

 

 

«Дакар» стартует без команды «Камаз-мастер» впервые с 1990 года

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 5
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, Canton сказал:

Когда министр обороны несёт токсичную ***ню - это очень плохо. И очень опасно.

При всех ограничениях, "Мавики" - это рабочая лошадка передней линии, и замены им на сегодня нет. Особенно от министерства.

Плохо, что ему не объяснили, что мавики, может, не изменят ситуацию на линии фронта. А вот их отсутствие приведет к катастрофе. Особенно в условиях позиционки и штурмовых групп.

И им не нужно таскать 30 килограмм. И да, они живут несколько вылетов, поэтому их нужно тысячи и тысячи.

И штучные БПЛА по миллиону штучка от придворных контор их не заменят.

Я надеюсь, что это некомпетентность, а не вредительство. И найдется кто-то, кто ему это разъяснит. (С)

3-5 мавіків або аутелів з більш менш навченими пілотами та системами скидів + запасними акумами, можуть зупинити атаку ворожої піхоти на окремій ділянці. Можуть фактично вибити ворожий опорнік під час штурму нашими бійцями. Особливо коли використовують кастомні боєприпаси з великою кількістю вражаючих елементів. Те що це очі кожного опорніка які дозволяють контролювати обстановку, не хочу навіть казати. Це очевидно. Коригування арти, мінометів, танків, в режимі онлайн + постійний об'єктивний контроль з десятків мавіків це теж. Вся дорозвідка після великих крил та супутників, дорозвідка перед роботою ударних дронів, все спостереження, супровід штурмових груп в штурмах, спостереження на 360 під час оборони, коли два мавіка перекривають три квартали. Контроль за втраченими позиціями, пошуки поранених. І навіть тіл загиблих. Про бойові дії в забудові, не варто і згадувати. В кого є очі в небі - контролює ситуацію. Це малі комерційні коптери. Ці пташки рятують кожен день сотні життів. І нищать десятки і сотні ворогів. 
 Під час епічних заруб, як то наприклад під Білогорівкою, втрати малих бортів йшли на десятки і сотні. Задача мавіка була долетіти в точку А, показати картинку і все. Їх відправляли десяткам заради одного кадру. Бо цей кадр давав картину в режимі онлайн, там де не працювали "дорослі" засоби. І таких випадків було багато. Кожен мавік нищить ворогів. Прямо чи опорядковано. Кожен мавік рятує життя. Прямо чи опорядковано. 
І сказати що ці дрони не змінять ситуацію на полі бою, могла людина, яка ніколи не була і ніколи не планує бути на полі бою. Яка ніколи не буде не тільки в контактному стрілецькому бою, а навіть під ураженням мінометів, стволки та РСЗО. Людина яка оперує масштабами стрілочок на картах і для якої життя окремого бійця нічого не варте. Бо кожен з нас по окремості, за тією логікою не "змінює ситуацію на полі боя". 
 Крім волонтерки, та роботи з ударними коптерами та дронами які "не змінюють ситуацію", ми весь можливий час віддаємо організації навчанню солдатів з максимальним КПД. Бо успіх на полі бою складається з організованої та ефективної роботи кожного. Бо кожне життя безцінне і з внеску кожного складається загальна перемога. 
 А ще, сказати що щось, що на лінії фронту вже мега ефективно використовуються під час оборони та наступу вже 10 місяців, не змінює ситуації, але при цьому не забезпечити тим що "змінює", це чисто совєтчіна. Чисто РККАшний підхід. Це просто ганьба і повна некомпетентність.
 І підводячи підсумки року. Живий. Цілий. І з десяток разів саме завдяки малим дронам. Роман Доник

  • Лайк 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 минут назад, Alvalk сказал:

Вата  по визначенню несумісна з заявами і політикою  Порошенка і не може за нього голосувати.

Здається, що питання може бути лише в тому, що хтось  розуміє це слово якось по-своєму

 

А що таке "вата"? Це те, що замінило мозок. По суті, це сліпа віра, невміння аналізувати, критично мислити. Тому, треба порівнювати "заяви" і дійсні справи, щоб не бути такою ж "ватою". "Вата" вона ж не тількі в раші. 

Змінено користувачем Вячеслав63
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, mastervovik сказав:

Маю надію, що після такого новорічного поста, буде тільки про свято і добрий настрій)

схоже Вова одужує..тільки ж не напийся сьогодні, шоб твоя імунна система не оhуїла

  • Дякую 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

51 хвилину тому, Vinsol2009 сказав:

Поки невідомо, в кого вона насосала, щоб стати послом.

Какая разніца?(с) чи розмірковуєте про дипломатичну кар’єру?

  • Лайк 1
  • Хаха 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 минуту назад, Alvalk сказал:

Видання "Європейська правда" - це порохоботи?  О це так новина :ROFL:

 

Ваш ранок починається з цього видання? Мій, як не прикро, ні. Тому єдиний шанс дізнатись про нового посла був тільки тут.

  • Лайк 2
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Корнил сказал:

схоже Вова одужує..тільки ж не напийся сьогодні, шоб твоя імунна система не оhуїла

Та ніхєра(

Сильно хорохорився, 37,7 тримаєтся і в день і в ночі, паскудний стан, буду зустрічати в ліжку в перше за 45 років)

  • Лайк 1
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, mastervovik сказал:

Так шо, про соску  в болгарії постів більше не буде, чи ще не вечір?))

Ось вам...

IMG_20221231_121454_040.jpg

  • Хаха 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...