Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, Canton сказал:

И взяли под микроскоп всю военную помощь...

Чего не отнять - умения работать системно и "в долгую"...

Фиделя Кастро принимали в USA так, что бубочке и не снилось, однако в дальнейшем это не помешало его системно "мочить"

 

1959,--Fidel--Castro--en--su--vi.jpg

158599724719557535.jpg

1585997281111972079.jpg

1585997336159428829.jpg

1585997736110933241.jpg

1585997737163227607.jpg

1585997976130270381.jpg

Насколько я помню, это был не прием в США, а визит туда, для выступления в ООН.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, Dark FeniX сказал:

Насколько я помню, это был не прием в США, а визит туда, для выступления в ООН.

1959. Первый визит Фиделя Кастро в США


Первый визит Кастро в Соединенные Штаты состоялся в 1959 году. Лидер кубинской революции и премьер-министр Кубы Фидель Кастро 15-27 апреля совершил поездку в США по приглашению Американского общества газетных редакторов (American Society of Newspaper Editors). 19 апреля в Вашингтоне он встретился с Ричардом Никсоном, занимавшим в то время пост вице-президента США (президент в 1969-1974 гг.). После трехчасовой беседы Никсон докладывал, что так и не понял, является ли Кастро строгим последователем коммунистических идей или стал всего лишь невольной жертвой обмана. Представления кубинского лидера об экономике он охарактеризовал как наивные. Фидель Кастро позднее вспоминал: «С моей стороны это был очень откровенный разговор. Я объяснил Никсону, какой мы видели ситуацию на Кубе и какие меры намеревались предпринять. В целом, он не вступал в дискуссию и, демонстрируя дружелюбие, выслушал все, что я хотел сказать. Наш разговор ограничился этим. Я понял, что он сделал свои выводы. Думаю, что именно после той встречи американцы начали разрабатывать планы нападения». (С)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, Vikctor сказал:

Такі піар буває різним...

 

Вот, вот! 
только не блядь, а сука!

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Читаю, як радіють зелебобікі візиту Зеленського в США і дивуюсь.  

Я, наприклад, теж пишаюсь, що  Зеленський дуже вдало з'їздив. Це дуже добре. Він молодець.

Але якісь комплекси неповноцінності змушують зелебобіків постійно порівнювати п'ятого і шостого, намагаючись  підняти значимість Зеленського, принижуючи Порошенка. Невже це потрібно? Невже без цього заслуги Зеленського виглядають настільки нікчемними? 

В них також чомусь вибухає від того, що п'ятий теж має міжнародний авторитет, їздить по світу і  має зустрічі на високому рівні та допомагає армії.

Звісно, зараз шостий має більше вплив на це, бо він зараз діючий Президент і це не обговорюється. Але наче ж працюють в одному напрямку на нашу перемогу кожен як може. Треба було б радіти, а в них рве пукани.   Дивно, дуже дивно...

Змінено користувачем Alvalk
  • Лайк 10
  • Дякую 1
  • Хаха 4
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 хвилин тому, Alvalk сказав:

 Невже це потрібно? 

 

та ви мабуть без цього не зможете жити..вам це потрібно як повітря, ви зможете обходитися без їжі, води, але все одно будете товкти один одного до непримтомністі.. слава богу що вам ще не дали зброю, а то вже б переhуярили друг дружку 

Змінено користувачем Корнил
  • Лайк 4
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Корнил сказал:

та ви мабуть без цього не зможете жити..вам це потрібно як повітря

Ви мене з кимось плутаєте.

Я ніколи не принижував жодного з президентів, намагаючись за рахунок цього підвищити значимість іншого. Навпаки, я визнаю заслуги кожного.

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Alvalk сказав:

Ви мене з кимось плутаєте.

Я ніколи не принижував жодного з президентів, намагаючись за рахунок цього підвищити значимість іншого. Навпаки, я визнаю заслуги кожного.

я не за вас особисто, а взагалі за ваші дві армії невидимого фронту

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Корнил сказал:

я не за вас особисто, а взагалі за ваші дві армії невидимого фронту

Якщо не за мене, то не треба мені писати "ви" та  "ваші". Я за єдність і об'єктивність. 

У мене просто таке враження, що Порошенко особисто сексуально надругався над частиною форумчан в збоченій формі. Бо кожного разу, коли Зеленський зробить щось гарне, купка корисних (для Кремля) ідіотів одразу починают срати цеглою на Порошенка. 

Я також не підтримую, коли обсерають Зеленського. Згоден, що не на часі. Але "не на часі" має працювати в обидві сторони. Це все, що я мав на увазі. 

  • Лайк 8
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 минут назад, Alvalk сказал:

Ви мене з кимось плутаєте.

 

Какаяразница ?! 🤣

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, Alvalk сказав:

Якщо не за мене, то не треба мені писати "ви" та  "ваші". Я за єдність і об'єктивність. 

ну ок, заспокойтесь вже, в мене не було бажання вас образити, я зразу не розглядів що ви миротворець

  • Лайк 1
  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 минуты назад, Корнил сказал:

слава богу що вам ще не дали зброю, а то вже б переhуярили друг дружку 

А шо, так можно?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, 90BCO сказал:

Какаяразница ?!

Корнил не входить не в одну місцеву форумну "армію", він вище всього цього. 🤣 

Лише інколи робить зауваження. Але якось воно однобоко виходить. Коли обсерають одного, він мужньо мовчить, а коли обсерачам роблять зауваження, чомусь не стримується. Це похитує мою віру в його незаангажованість :crazy:

11 минут назад, Корнил сказал:

в мене не було бажання вас образити, я зразу не розглядів що ви миротворець

Та ні, який з мене миротворець? Куди мені до вас? От ви - зовсім інша справа, одразу розібрались, хто винен і наваляли кому попало 🤣

Змінено користувачем Alvalk
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, Alvalk сказал:

Я також не підтримую, коли обсерають Зеленського. Згоден, що не на часі. Але "не на часі" має працювати в обидві сторони. Це все, що я мав на увазі. 

Тодi наведiть будь ласка приклад де Ви пишете про прихильникiв Порошенко на кшталт цього.

 

28 минут назад, Alvalk сказал:

У мене просто таке враження, що Порошенко особисто сексуально надругався над частиною форумчан в збоченій формі. Бо кожного разу, коли Зеленський зробить щось гарне, купка корисних (для Кремля) ідіотів одразу починают срати цеглою на Порошенка. 

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 час назад, laritus сказал:

у випадку з Україною більша частина АЕС будувалася ще за СРСР і на час відділення вважайте, що вже себе окупила

Клятi комуняки, понастраювали тут усiляких АЭС, Криворiжсталей, та iнших Днепрогесiв... Ату йiх, ату...

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Alvalk сказал:

Читаю, як радіють зелебобікі візиту Зеленського в США і дивуюсь.  

Я, наприклад, теж пишаюсь, що  Зеленський дуже вдало з'їздив. Це дуже добре. Він молодець.

Але якісь комплекси неповноцінності змушують зелебобіків постійно порівнювати п'ятого і шостого, намагаючись  підняти значимість Зеленського, принижуючи Порошенка. Невже це потрібно? Невже без цього заслуги Зеленського виглядають настільки нікчемними? 

В них також чомусь вибухає від того, що п'ятий теж має міжнародний авторитет, їздить по світу і  має зустрічі на високому рівні та допомагає армії.

Звісно, зараз шостий має більше вплив на це, бо він зараз діючий Президент і це не обговорюється. Але наче ж працюють в одному напрямку на нашу перемогу кожен як може. Треба було б радіти, а в них рве пукани.   Дивно, дуже дивно...

Зеля продолжает роль играть, как перед выборами...типа если он не поехал, ему б ничего не выделили, тут шоу устроили из этого, типа, смотрите омериганцы, какого издюка вам привезли, прям из горящего Бахмута...канешно, у них ведь лучшие сценаристы из Голливуда этим занимаются, а не Никита Михалков

  • Сумно 1
  • Дізлайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Костянычь сказав:

 Никита Михалков

о блять, тільки тебе ще тут не вистачало, ще й не сам приперся а з михалковим..він щоб ти знав лузер, на днях його добряче обчистили, розкуркулили підора по повній

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Корнил сказал:

о блять, тільки тебе ще тут не вистачало, ще й не сам приперся а з михалковим..він щоб ти знав лузер, на днях його добряче обчистили, розкуркулили підора по повній

Пixyй

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Костянычь сказал:

Зеля продолжает роль играть, как перед выборами... типа если он не поехал, ему б ничего не выделили

Та зараз насрати, грає він чи не грає. Їздити на такі зустрічі- це теж невід'ємна частина роботи Президента

Головне, що це працює і в підсумку в кацапів дупи горять (в прямому і переносному сенсі).

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сколочно-фугасна Русалонька...хвіст печатається на 3D принтері, хто хоче скинутись на пластік для хвоста можу дати номер картки

бо ранок повинен починатись з прекрасного, а не зі срачу

 

321439119_1195658001037125_2576960513118409781_n.jpg

  • Лайк 4
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, irina1969 сказал:

сколочно-фугасна Русалонька...хвіст печатається на 3D принтері, хто хоче скинутись на пластік для хвоста можу дати номер картки

бо ранок повинен починатись з прекрасного, а не зі срачу

 

321439119_1195658001037125_2576960513118409781_n.jpg

И шо, в таком исполнении работает? Чека плюс стяжка...как поставить на боевой взвод?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Alvalk сказал:

Та зараз насрати, грає він чи не грає. Їздити на такі зустрічі- це теж невід'ємна частина роботи Президента

Головне, що це працює і в підсумку в кацапів дупи горять (в прямому і переносному сенсі).

Зайди в телеге группа Выписывают повестки Днепр и посмотри у кого дупы горять... 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Костянычь сказал:

Клятi комуняки, понастраювали тут усiляких АЭС, Криворiжсталей, та iнших Днепрогесiв... Ату йiх, ату...

Вони особисто будували? Чи будували все-таки українці? Як і розробляли родовища нафти і газу в раші. Пам'ятаю, відкривали в Полтаві автовокзал і на другому поверсі було кафе, яке належало тресту столових і ресторанів. Нас туди погнали на суботник перед відкриттям. І приїхало туди "начальство" з обкому компартії, якісь там секретарі. Всі здоровенні чолов'яги, "замучені голодом", що аж морди тріщали. І оце вони втрьох стали і керували, як повісити картину над буфетом. Картину вішала жіночка. Не те, щоб прийти допомогти. Тьху, гидота оті всі комуняцькі керівники. "Понастраювали" вони, ага. 

  • Лайк 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, Костянычь сказал:

Клятi комуняки, понастраювали тут усiляких АЭС, Криворiжсталей, та iнших Днепрогесiв... Ату йiх, ату...

Ви росіяни нас ніколи не розуміли :). Приклад Кравчук – комуніст, АЛЕ насамперед українець :), саме він розвалив СРСР та виступив за відділення України :). АЕС будували звичайно українці в Україні за рахунок місцевих податків, вони ж збудували більшість всього в СРСР (Хрущев, Корольов, Патон... навіть Сікорський який винахіди робив в США :))  :), зокрема розробку газових свердловин на півночі РФ робили українці. Той самий Терехов (будівельний блогер) у молодості будував будинки на півночі СРСР. Вивчайте історію :), українці створили СРСР (наші трудові ресурси), українці і зруйнували :), а зараз зруйнуємо і РФ :)... як у класика я тебе породив я тебе і вб'ю :). А комунізм - у нас вже під забороною :), як і нацизм :), він більше зла приніс, ніж користі, тому ми й не дрочимо на совок, як ви убогі :)

Змінено користувачем laritus
  • Лайк 13
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 минут назад, Костянычь сказал:

Клятi комуняки, понастраювали тут усiляких АЭС, Криворiжсталей, та iнших Днепрогесiв... Ату йiх, ату...

І ще. Це не комуняки "понастраювали", а західні інженери. У комуняк розуму на це ніяк не вистачило б. А розплачувались із західними спеціалістами валютою, яку виручили за зерно, забране в українських селян. Зробили голодомор, падлюки. 

nv.ua/publications/strannaya-druzhba-59819.html

Змінено користувачем Вячеслав63
  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...