Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

5 минут назад, Vinsol2009 сказал:

Я ,понял, со зрением плохо. А может быть с совестью?

Вам виднее с чем у вас проблемы, я не доктор.

  • Лайк 4
  • Хаха 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Alvalk сказал:

Не треба нічого нагадувати, просто подивиться на цифри при попередниках я діючих.

знову тупа маніпуляція. Я при колишній владі платив більше за газ, ніж при чинній саме тому була прибутковість Нафтогазу більше (це я сплачував більше!) :). А я платив тому, що мені обіцяли, що в 2020 р. ми не імпортуватимемо газ :), а ми після 2020 р. імпортуємо газ (відповідно у нас витрати, замість прибутку). Так зрозуміло? Чи знову вмикаємо дурника?

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, mastervovik сказав:

Вам виднее с чем у вас проблемы, я не доктор.

Проблема у вас  с совестью.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Vinsol2009 сказал:

Зато уволили руководителя, который наживался на простых гражданах. Забрать и поделить.

Сам суть існування Нафтогазу це не потрібний прошарок і прізвище керівника цього прошарку тут не має жодного значення. Суть Нафтогазу це корупція/монополія :) замість вільного ринку. Таку модель затвердила колишня влада, але діюча не підвищує тариф і таким чином не експлуатує можливості, які використовувала колишня влада :)... втім вам це навіть не осягнути :).

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Vinsol2009 сказал:

Проблема у вас  с совестью.

сказав боягуз, який серед перших втік з країни 🤣👏

  • Лайк 4
  • Хаха 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, laritus сказал:

2015-2017 р. хоч прокоментуєте?

Що саме вам там незрозуміло?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Alvalk сказал:

Що саме вам там незрозуміло?

2108988871_.png.79bf93ef475ea25e34fd3344e61ac4c8.png

це вам схоже не зрозуміло нічого :), але ви ще намагаєтеся щось пояснити :). А щодо газу, ви дасте нарешті відповідь про успіхи програми 20/20? Чи це теж дуже складне питання? :)

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, laritus сказал:

це вам схоже не зрозуміло нічого

Мені зрозуміло на відміну від вас. Ціль будь-якого підприємства - це прибуток. Якщо не колупатись в дрібницях, в нормально працюючому підприємстві бувають роки, коли, наприклад,  средства інвестуються, тоді може бути тимчасовий збиток (і це теж нормально), який в наступні роки має перекриватись. 

Це наочно показує статистика.   2017-2019 роки дали такий прибуток, що перекрив тимчасовий збиток 2016 року в багато разів і показав стабільну роботу з великими прибутками.  Але збитки 2020 року чомусь перейшли на новий рівень, і 2021 перекрив їх лише на чверть. То може ви, такий розумний, прокоментуєте ці величезні збитки 2020 року? 

image.png.f675d4dfab7345896ebaa90ee32920f0.png

26 минут назад, laritus сказал:

А щодо газу, ви дасте нарешті відповідь про успіхи програми 20/20?

Програма нажаль  провалена популістом Гройсманом і далі новими популістами. Але яке це має відношення до великих прибутків Нафтогазу в 2016-2019 років і великих збитків 2020 року? Просто заболтати хочете, як зазвичай? 

  • Лайк 1
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, newbee2020 сказал:

пишуть що дмитро рогозін вдало відсвяткував др в донецькому рестіку, отримав 155 подарунок але живиц падло

 

Його сама русня тролить у мережі - каже навіщо було дупу із окопу вусувати)

 

4 часа назад, Игорь UA сказал:

Значит участвует недостаточно Издеваться над воинами нормальные волонтеры не имеют морального права.  Если позволяют - это гнусно и подло. Если бы сам был в окопах - я бы мого понять. Но ...

 

Я вже раніше задавав тут риторічне питання - Ляшко, Добкіна, Червоненко теж по дефолту вважатимемо війсковими тому що вони фоточкі у війсковой формі зробили? Чи це інше, тому що цей відео запілив у хромокеї з вибухами, димом. Правда гримерам потрібно ще над брудом на обличчі та формі попрацювати...

 

4 часа назад, yur43 сказал:

кожна людина має право на особисте відношення до подій, але манери спілкування різні.

І чомусь манери однієї зграї на форумі один в один співпадають з манерами русні. Може вони разом з руснею і відточують цю майстерність?

 

Мене бентежить, що під цім повідомленням поставив вподобайку один порохобот, хоч і з поміркованих... Може він про якусь іншу зграю подумав...:lol:

 

4 часа назад, allanek сказал:

На початку теми, коли я казала про цю гидоту таке саме, тільки іншими словами, то у відповідь отримала потужний захист цієї істоти з дивними, як на мене, аргументами. Казали, що в нього невимовне відчуття гумору в поєднанні з профдеформацією. А зараз, на диво, тиша.

 

 

Тож напевно ви його довше знаєте - в сенсі в якойсь темі пересікалися. А я його лишень тут побачив й спочатку прийняв за більш-меньш притомного планокура - бо постійно сміється. А зараз схоже на більш важку наркоту присів - злобу на країну/співвітчизників ллє як з ведра.

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 хвилин тому, laritus сказав:

сказав боягуз, який серед перших втік з країни 🤣👏

Не серед перших, а лише після того ,як керівництво міста здриснуло під прикриттям ментів, і після керівництва СБУ по Харківській області, а ще після того, як у тероборону почали брати лише із власною зброєю. Отак пліснява готувалась до опору.

 

  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 минут назад, Alvalk сказал:

Це наочно показує статистика.   2017-2019 роки дали такий прибуток, що перекрив тимчасовий збиток 2016 року в багато разів і показав стабільну роботу з великими прибутками.

тобто пояснення за 2015-2017 р. не буде? ок. Злив прийнятий (як кажуть). Щодо прибутку у 2018 та 2019 р. В 2018 р. платили за газ 6,96 гр., а в 2019 р. - 8,55 грн. є ще питання за рахунок чого нафтогаз отримував надбприбуток? Якщо не зрозуміло берем 2014 р. з вартістью 1 грн. 09 коп. і порівнюємо до просвітлення :), або порівнюємо з 2020 р. де ціна 2 грн. 78 коп. також до просвітлення :).

1915371801_.png.af4896343adf690d10e6ffe39aa2c594.png

Змінено користувачем laritus
  • Лайк 2
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 минут назад, Alvalk сказал:

Програма нажаль  провалена популістом Гройсманом і далі новими популістами.

🤣 я шокований нелогічністю аргументації. Хто просував Гройсмана на ваш погляд?

Цитата

Але яке це має відношення до великих прибутків Нафтогазу в 2016-2019 років і великих збитків 2020 року? Просто заболтати хочете, як зазвичай?

навпаки, я відповів на ваше запитання, але вашого інтелекту не вистачає для розуміння. Ще раз повторю, що збитки та прибутки пов'язані з програмою 20/20, коли підвищили тариф для реалізації програми 20/20 отримали надприбутки (бо не було витрат на реалізацію програми, не розроблялися нові родовища газу в полтавській області, але тариф для споживача в порівнянні з 2020 р. або з 2014 р. був значно завищений :)), потім провал програми 2020 змусив вже чинну владу (а не попередню, яка цю програму провалила і яка не відрахувалася за потрачені надприбутки) витрачатися на покупку газу який в ЄС у той період був найдорожчим (збитки отримали двічі і за рахунок того, що в принципі змушених були закуповувати газ, а не експортувати його заробляючи і за рахунок того, що ціна газу була дорожчою ніж у 2018 – 2019 р.). Але ви усвідомити це не в стані :). Більш того Кобальов закупився газом за високою ціною, а коли почався карантин у всьому світі ціна впала, АЛЕ збиток фіксували вже після карантину :), ця ситуація була розтягнута в часі і вам це навіть не відомо :)... але найсмішніше, що ви самі нічого в цьому не розумієте і намагаєтеся ще щось пояснити :)

Змінено користувачем laritus
  • Лайк 4
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, laritus сказал:

тобто пояснення за 2015-2017 р. не буде? ок. Злив прийнятий

Щоб щось пояснювати, я маю знати, що вам там незрозуміло. Там нормальні цифри. Я це пояснював вище.

6 минут назад, laritus сказал:

В 2018 р. платили за газ 6,96 гр., а в 2019 р. - 8,55 грн.

а скільки треба було?

9 минут назад, laritus сказал:

або порівнюємо з 2020 р. де ціна 2 грн. 02 коп.

тобто в 2020 році газ для населення продавали собі в збиток? Як ви вважаєте, чи є це нормальним з економічної точки зору? Чи може все ж таки популізм?

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, mastervovik сказал:

...Я не  буду ні чого казати за Луценка, він мені не цікавій, не слідкував і не слідкую зайого карЇєрою, но в очевидь, що народної любові до нього не має, тому фотки в формі людям замало, мабуть повірять після поранення або розказів побратимів з фронту.

 

Тут якраз чергового побратима в Київськой кав'ярні помітили на нулевому рівні... Підозрюю десь поруч й героїчний прокурор...

 

 

2 часа назад, Vinsol2009 сказал:

Съезди на фронт, разберись.

 

Кажу чувак із окопу в передмісті Праги.:pozor:

 

2 часа назад, Vinsol2009 сказал:

Загиблі у Маріуполі не важливі, закатовані у Бучі, Ізюмі та Херсоні також не вієливі для прихильників найвеличнийшого?

 

Я вірно розумію, що це по наказу боневтіка азовці та інши націсти бомбили вказані міста та вбивали цивільних? Чи то свідома підміна понять, яка дуже схожа на відповідні дії русні?

 

1 час назад, Vinsol2009 сказал:

Проблема у вас  с совестью.

 

Пише офіцер відставник, накивавший п'ятами з початком вторгнення. Війскову пенсію у Чехію відправляють?

 

25 минут назад, Vinsol2009 сказал:

Не серед перших, а лише після того ,як керівництво міста здриснуло під прикриттям ментів, і після керівництва СБУ по Харківській області, а ще після того, як у тероборону почали брати лише із власною зброєю. Отак пліснява готувалась до опору.

 

 

Тобто в твоїй героічной втечі винна пліснява?:lol:

  • Лайк 5
  • Хаха 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Alvalk сказал:

Щоб щось пояснювати, я маю знати, що вам там незрозуміло. Там нормальні цифри. Я це пояснював вище.

🤦‍♂️ Калькулятором користуватись вмієте? Візьміть та пора***те прибутковість у період з 2015 по 2017 р. (до речі ви так і не пояснили збиток в 2017 р.) та порівняйте з одним роком 2021 р. (2015 + 2016 р.).

5 минут назад, Alvalk сказал:

а скільки треба було?

гадаю десь літр – двадцять. Ще тупі питання будуть? Ще раз кажу порівняйте ціну з 2014 р. або з 2020 р. Це важко? Що тут не зрозумілого?

8 минут назад, Alvalk сказал:

тобто в 2020 році газ для населення продавали собі в збиток? Як ви вважаєте, чи є це нормальним з економічної точки зору? Чи може все ж таки популізм?

🤦‍♂️... я здаюсь :)... ваша тупість перемогла :)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, laritus сказал:

Гадаю десь літр – двадцять

Тобто відповіді знов немає. Очікувано. 

9 минут назад, laritus сказал:

я здаюсь :)... ваша тупість перемогла

Знов, коли не можете відповісти, намагаєтесь образити опонента?  Ну ок. Нічого нового

  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Alvalk сказал:

Тобто відповіді знов немає. Очікувано.

інтелекту у вас не вистачає зрозуміти прочитане і в школі не навчили складати прості числа :)

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, laritus сказал:

інтелекту у вас не вистачає зрозуміти прочитане і в школі не навчили складати прості числа

Це мені про інтелект каже людина, котра не в змозі вести конструктивну бесіду, не розуміє, що таке ринкова економіка і кожен раз, коли в неї немає відповіді, переходить на образи? :ROFL:  

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Vinsol2009 сказал:

Не серед перших, а лише після того ,як керівництво міста здриснуло під прикриттям ментів, і після керівництва СБУ по Харківській області, а ще після того, як у тероборону почали брати лише із власною зброєю. Отак пліснява готувалась до опору.

А чому ви обрали ту владу яка вас не захистила, вам же ПОП провів децентралізацію?!? Чи збрехав ПОП про децентралізацію?!? А коли закон про тероборону ухвалили? при ПОП чи вже все ж таки пізніше? І який сенс вам було тікати, якщо ПОП усі 5 років будував укріплений райони у вашій області? 😂 Як це не будував?! Як це не готувався?! Він же армію з нуля створив (він так і казав :))? Про тероборону та свою зброю - ця брехня у мене не було зброї взагалі і це не заважало особисто мені будувати барикади і готувати бандерівські смузі (але ваш мозок виправдає будь-яку підлість/слабкість, тому ви за ПОП топите :))... у другу світову війну теж багато чого не було, але були хочаб люди... порядні люди (які своїх не кидають).

  • Лайк 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Alvalk сказал:

Це мені про інтелект каже людина, котра не в змозі вести конструктивну бесіду, не розуміє, що таке ринкова економіка і кожен раз, коли в неї немає відповіді, переходить на образи? :ROFL:  

🤦‍♂️

 

  • Лайк 3
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Vikctor сказав:

Тож напевно ви його довше знаєте - в сенсі в якойсь темі пересікалися. А я його лишень тут побачив й спочатку прийняв за більш-меньш притомного планокура - бо постійно сміється. А зараз схоже на більш важку наркоту присів - злобу на країну/співвітчизників ллє як з ведра.

Я його знаю, бо вимусив знати. Вівця мар'інська, кіря та цей будулай , наче папужки- нерозлучники, бігали форумом і прискіпувались до всіх, хто їх зневажав. Будулай був завжди бек-вокалом у вівці. Тому поведінку  і чим дихає, за багато років, мала змогу вивчити. На пам'ять не скаржусь, тому добре розумію, що воно таке.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А Березовцу шо, корострокової відпустки не можуть дати? Його робота - піар (в тому числі армії). Хтось в окопі, хтось речник командування, хтось в рембаті. Армія - різнопланова.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, iiigolkin сказал:

Ну, мульт без його участі запилили, а ось це фото цікаво - фотошоп чи дійсно русню тролить...

 

 

1153998945_.thumb.png.6813ea936bae8e97555959cfb7566e66.png

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...