Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

2 минуты назад, Вячеслав63 сказал:

То не лайно, а правда, яка коле в очі порохоботам і на яку їм нічим відповісти .

Я вам пояснил про фундамент. Немає, що заперечити, а  посратись хочеться? Помітно. Але краще проходьте мимо.

Ви ось тут хотіли виглядати наче янгол, але ваша сутність вилізла наружу. Саме ви зараз почали "тупо політичну боротьбу , яка по вашим словам грає на руку ворогу" (с).

  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Alvalk сказал:

Різкі рухи на адресу МП тоді спровокували б повномасштабну війну набагато раніше.

Если бы СБУ зашло как сейчас и предоставило реальные факты,а так можно от всего шарахаться. Наверно полномоштабка  началась от закрытия каналов Медведчука и его самого с отбором трубы?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, миг сказав:

 полномоштабка  началась от закрытия каналов Медведчука и его самого с отбором трубы?

Ні, полномасштабка почалася після того, як пресонули ПАПіка.

  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, миг сказал:

Если бы СБУ зашло как сейчас и предоставило реальные факты

Свята наївність.... 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Alvalk сказал:

Я вам пояснил про фундамент. Немає, що заперечити, а  посратись хочеться? Помітно. Але краще проходьте мимо.

Ви ось тут хотіли виглядати наче янгол, але ваша сутність вилізла наружу. Саме ви зараз почали "тупо політичну боротьбу , яка по вашим словам грає на руку ворогу" (с).

Яка політична боротьба, коли я кажу, що і ця і попередня влада опираються, як можуть справедливим вимогам Заходу по зміні олігархічної системи, реформам і боротьбі з корупцією Що Зеленський іде шляхом Порошенко. Перечитайте ще раз мій коментар. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Музей сказал:

Ні, полномасштабка почалася після того, як пресонули ПАПіка.

А ще Марченка, Антоненка і інших патриотів добряче пресанули.  А Портнов і інше лайно повернулись і почувались як дома.. А потім зібрались на шашлики. Ну просто джекпот склався.

До речі, а чого вашого ненавісного "ПАПіка" ще досі ще не посадили? 

  • Лайк 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 минуты назад, OlaR сказал:

Я прошу. До Зелінського прозріння прийшло значно пізніше. Нагадати його жарти про Україну вже після 2014 року? А кумів у владі? А Шкарлета та Степанова у міністерствах? Ну і подивиться на нові закони, які під час війни він підписує ... Вам кумовська влада більш подобається ніж олігархічна? 

А де я писав, що мені подобається нинішня влада і її вчинки? Те, що не подобалася влада Порошенко, автоматично мене записує в прихильники Зеленського? По суті, влада Зеленського не так сильно і відрізняється від влади Порошенко. Ті ж самі граблі. Ще раз повторю - на жаль, система не змінилася, а це була одна з основних вимог Майдану. Порошенко не справився з цим завданням, бо то було б "бджоли проти меду", а Зеленський, як людина поза системою(хоча це дискусійне питання, дивлячись на його зв'язки з Коломойським), на цей момент, практично нічого не зробив, щоб цю систему змінити. Так, що олігархічна влада нікуди не поділася, як і кумівська. До речі, згадайте хто куми у Медведчука.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, Alvalk сказал:

Свята наївність.... 

Ну да, имеем свободу,но с цепью на шее спокойней.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Вячеслав63 сказал:

Яка політична боротьба, коли я кажу, що і ця і попередня влада опираються, як можуть справедливим вимогам Заходу по зміні олігархічної системи, реформам і боротьбі з корупцією Що Зеленський іде шляхом Порошенко. Перечитайте ще раз мій коментар. 

я прочитал тільки це:
"Порошенко - ліквідатор Майдану (слова Фаріон), це він зберіг олігархічну систему, прикриваючись правильними гаслами. "

Мені було достатньо. Це як в раші. Коли  в "базі" закладено лайно, то потім все інше на нього опирається. Я не в змозі побороти вашу віру в Фаріон .І не хочу. Але принципово не згоден, бо факти свідчать про інше

 

  • Лайк 1
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, миг сказал:

Ну да, имеем свободу,но с цепью на шее спокойней.

Томос був зроблений для "м'якого" переходу церкви в ПЦУ. Процес почався, але повільно. Бо мудрий нарід вирішив "какая разница?"(с)

І в той час, коли для мудрого наріда немає війни і він любить МП, ви хотіли б дати такий козир х**лу, що тут наче притіскають віру?

Змінено користувачем Alvalk
  • Лайк 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Alvalk сказал:

я прочитал тільки це:
"Порошенко - ліквідатор Майдану (слова Фаріон), це він зберіг олігархічну систему, прикриваючись правильними гаслами. "

Мені було достатньо. Це як в раші. Коли  в "базі" закладено лайно, то потім все інше на нього опирається. Я не в змозі побороти вашу віру в Фаріон .І не хочу. Але принципово не згоден, бо факти свідчать про інше

 

Для того, щоб зрозуміти, треба читати весь текст. Взагалі, треба багато читати різної інформації і вміти її аналізувати і систематизувати.  Ви чули вислів, що люди на Майдані хотіли змін, а сцена Майдану - змін прізвищ при владі? А все ж так і вийшло, як хотіла сцена. А як протягнули Гройсмана в уряд, не зваживши на слова майданівця з Вінниці, який дібрався до сцени, після зачитування складу уряду і звинуватив Гройсмана у фальсифікації виборів у Вінниці на користь регіоналів? А хто тягнув Гройсмана? Невже комусь ще незрозуміло, чому Порошенко їздив до Фірташа у Відень? Чому регіонали так і не понесли ніякого покарання? А бізнес з Ахметовим на крові? Оце і є ліквідація здобутків Майдану. А воскресіння Медведчука з його українофобськими каналами і посадка його на російську трубу. Це не про..би, а цілеспрямована діяльність. І тільки сліпі цього не бачать. А віра в націоналістів зі "Свободи" - то набагато краще, ніж віра в олігархів з будь-якого табору. Хоча, я вам скажу по секрету, що у них табір один. То, для "розводу" народу, вони ворогували між собою. І про це казали ще в 2014-ому прості майданівці, яких вибрали до Верховної Ради. Вони чітко сказали, що то - одна банда, в тій Раді лише 50-60 депутатів дійсно хотіли якихось позитивних змін для народу, а всі інші тупо рубали бабло і працювали на різних олігархів. 

  • Лайк 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Для того, щоб зрозуміти, треба читати весь текст.

Та немає різниці, ваши багато тверджень базуються на вірі. Крім того, я не розумію, що ви мені хочете доказати, що Гройсман був помилкою? Так, я з самого початку це казав. Більше того, першу помилку ПАП зробив набагато раніше, коли розірвав відносини с Яценюком і повісив на нього всіх собак. Той, звісно, теж не янгол, але це була едина партія, з якою нормально працювала коаліція і приймались потрібні закони. Бо інші "партнери" (такі, як Йуля чи Садовий) взагалі кинули (тому що дружити з прем'єром, що робить непопулярні реформи - токсично для політика, нарід не розуміє)  і прийшлось збирати "коаліціянтів" потроху у груп Ахметова  та іншого лайна. А вони за просто так голоси не дають. Я не виправдовую ПАП, я просто кажу про політичну картину, яка завжди існувала в нашої країні. Я кажу, що якщо б інші типу проєвропейські партії не кинули - все могло бути набагато краще. Але вони не про нас думали, а про себе. Тому що  про країну вони якщо і думають, то  лише після свого рейтингу. Вони ніколи не допоможуть комусь підняти рейтінг, ховаючись в тіні

20 минут назад, Вячеслав63 сказал:

А віра в націоналістів зі "Свободи" - то набагато краще, ніж віра в олігархів з будь-якого табору.

Я взагалі нікому з політиків не вірю, я маю власну голову, і аналізую факти і їх дії. Рекомендую. Бо серед політиків за весь час був лише один чесний - козак Гаврілюк, та й це теж  не точно

Змінено користувачем Alvalk
  • Лайк 5
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 минуты назад, Alvalk сказал:

Томос був зроблений для "м'якого" переходу церкви в ПЦУ. Процес почався, але повільно. Бо мудрий нарід вирішив "какая разница?"(с)

І в той час, коли для мудрого наріда немає війни і він любить МП, ви хотіли б дати такий козир х**лу, що тут наче притіскають віру?

 

319920530_868890267799419_4822767919733508074_n.jpg

  • Лайк 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Корнил сказал:

то всьо піzдьож, та червона кацапня ту брехню і поширювала

Горліс-Горського  читай  uk.wikipedia.org/wiki/Юрій_Горліс-Горський

,

Слащова читай https://ru.wikipedia.org/wiki/Слащёв,_Яков_Александрович

- вони не червоні . 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, миг сказал:

 

319920530_868890267799419_4822767919733508074_n.jpg

Ваши аналітичні здібності обмежені пошуком тупих картинок в інтернеті?  

  • Дякую 1
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 минут назад, Alvalk сказал:

Томос був зроблений для "м'якого" переходу церкви в ПЦУ. Процес почався, але повільно. Бо мудрий нарід вирішив "какая разница?"(с)

І в той час, коли для мудрого наріда немає війни і він любить МП, ви хотіли б дати такий козир х**лу, що тут наче притіскають віру?

козырь не дали и шо, полегчало, войну путин не начал?:))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Оконщик сказал:

козырь не дали и шо, полегчало, войну путин не начал?

А хто такий "путин"? Я такого не знаю. Я про х**ла казав. Коли козир не дали, тоді не почав. А коли  дали, то почав.  Але було виграно багато  часу на будування армії.  Що незрозуміло?

  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Alvalk сказал:

Та немає різниці, ваши багато тверджень базуються на вірі. Крім того, я не розумію, що ви мені хочете доказати, що Гройсман був помилкою? Так, я з самого початку це казав. Більше того, першу помилку ПАП зробив набагато раніше, коли розірвав відносини с Яценюком і повісив на нього всіх собак. Той, звісно, теж не янгол, але це була едина партія, з якою нормально працювала коаліція і приймались потрібні закони. Бо інші "партнери" (такі, як Йуля чи Садовий) взагалі кинули (тому що дружити з прем'єром, що робить непопулярні реформи - токсично для політика, нарід не розуміє)  і прийшлось збирати "коаліціянтів" потроху у груп Ахметова  та іншого лайна. А вони за просто так голоси не дають. Я не виправдовую ПАП, я просто кажу про політичну картину, яка завжди існувала в нашої країні. Я кажу, що якщо б інші типу проєвропейські партії не кинули - все могло бути набагато краще. Але вони не про нас думали, а про себе. Тому що політичний срач - наше все, а про країну вони якщо і думають, то  лише після свого рейтингу

Я взагалі нікому з політиків не вірю, я маю власну голову, і аналізую факти і їх дії. Рекомендую. Бо серед політиків за весь час був лише один чесний - козак Гаврілюк, та й це теж  не точно

Мої твердження базуються на власних висновках з очевидних фактів, а не на вірі в політиків. Ви хоч і "не виправдовуєте ПАП", але постійно намагаєтеся це робити. І знову плутаєте причинно-наслідкові зв'язки. Юля і Садовий розійшлися з Порошенком тому, що той знюхався зі своїми партнерами-регіоналами і почали спільно голосувати. А як прибрали Єгора Соболєва з посади керівника антикорупційного комітету теж разом з регіоналами та іншими олігархічними силами. Якраз "Батьківщина" і "Самопоміч" не голосували за це рішення. www.pravda.com.ua/news/2017/12/7/7164710/

До речі, які претензії до цього політика, вже бувшого? Нічим себе не заплямував на посаді голови антикорупційного комітету, за що і звільнили.

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

новини з дурдому :

 

За осквернение Георгиевской ленты будут штрафовать и сажать.
5 миллионов рублей или 5 лет тюрьмы.:unknown:

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Вячеслав63 сказал:

Мої твердження базуються на власних висновках з очевидних фактів, а не на вірі в політиків.

Але чомусь ви дуже часто на них посилаєтесь.  

5 минут назад, Вячеслав63 сказал:

І знову плутаєте причинно-наслідкові зв'язки. Юля і Садовий розійшлися з Порошенком тому, що той знюхався зі своїми партнерами-регіоналами і почали спільно голосувати.

Рівно навпаки. Поки були партнери в коаліції, не було потреби йти до регіоналів.

6 минут назад, Вячеслав63 сказал:

До речі, які претензії до цього політика, вже бувшого? Нічим себе не заплямував на посаді голови антикорупційного комітету, за що і звільнили.

А чому ми постійно мусим висовувати претензії? Його ж не для цього призначали. Скажіть краще, що він такого супер гарного зробив, за що нам всім треба шкодувати?

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, миг сказал:

..Зе был чисто штатский, а некоторые 22 года у власти не покидая бизнес.

Це виправдовує його приниження українців під час виступів? Чи може виправдовує його призначення після приходу до влади? Чи може виправдовує останні закони, які він підписав? 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Бездомный сказал:

новини з дурдому

Бункерфюрер дал распоряжение поощрять делянками отличившихся в той спецоперации в крыму и подмосковье. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Серьожа сказал:

Кумовсая,это как Порошенко и Луценко или по другому?

Це як весь 95 квартал у владу попхався :)

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...