Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

Мурлокотан Паштетофф-сосискин

5 ч.  · 

ЦІкаво... а хтось з наших "зраднЮків" розмірковував над сенсом того факту, що росіянам вкрай й негайно знадобились білоруські навчальні центри та полігони для їхніх "чмобіків".... не?

Дуже рекомендую УВАЖНО вчитатися у цифри Віктора Кевлюка з його Пенсінформбюро... на цей рахунок... Воно дуже прочищає вкрай затрушені "усімпропалом" мізки...

За моїми власними оцінками (й групи ІС також)... навіть із використанням усіх своїх та лукашенківських "потужностей" по підготовці та бойовому злагодженню... російське командування має можливість готувати не більше 110-120 тисяч "чмобіків" за один цикл....

У зв'язку з цим, постає цілком логічне питання... а де тиняються ще приблизно 130-140 тисяч "туловищ", НІБИТО забритих шойгівцями у "руські вітязі" протягом "часткової могілізації"....? На якій "матеріальній базі" вони готуються і як....? Вираз "десь за Уралом", не пропонувати...

Спробуйте самостійно відповісти на це питання...

  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добре криють. t.me/klirik_channel/25192

важаю що я важко хворий (психічно) тому що мене радують кадри смерті в онлайн  1:47

Змінено користувачем goga777
  • Лайк 6
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, badgy сказал:

Мурлокотан Паштетофф-сосискин

5 ч.  · 

ЦІкаво... а хтось з наших "зраднЮків" розмірковував над сенсом того факту, що росіянам вкрай й негайно знадобились білоруські навчальні центри та полігони для їхніх "чмобіків".... не?

Дуже рекомендую УВАЖНО вчитатися у цифри Віктора Кевлюка з його Пенсінформбюро... на цей рахунок... Воно дуже прочищає вкрай затрушені "усімпропалом" мізки...

За моїми власними оцінками (й групи ІС також)... навіть із використанням усіх своїх та лукашенківських "потужностей" по підготовці та бойовому злагодженню... російське командування має можливість готувати не більше 110-120 тисяч "чмобіків" за один цикл....

У зв'язку з цим, постає цілком логічне питання... а де тиняються ще приблизно 130-140 тисяч "туловищ", НІБИТО забритих шойгівцями у "руські вітязі" протягом "часткової могілізації"....? На якій "матеріальній базі" вони готуються і як....? Вираз "десь за Уралом", не пропонувати...

Спробуйте самостійно відповісти на це питання...

Що там пробувати, вже в Україні. 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, vadimv сказал:

Где-то с неделю просидели в режиме "2 часа есть, 4 часа нету".

Щас наоборот. Только что Аватара досмотрел.

Камерону пора на пенсию - чудовищная помесь Терминатора, Чужих и Титаника как-то не зашла...

чесно кажучи , з роками , та набуттям певного  життєвого досвіду , весь  Камерон - весь його креатив ,  всі його лівацькі "щидеври"  - виглядає , м'яко кажучи ,  досить спірно - візуалізатор талановитий , а от  змістовне  навантаження - на двієчку з мінусом , при чому мінус не позаду , а попереду .

 

митець для прищавої незрілої молоді з дуже обмеженим розвитком .

викликає огиду .

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, goga777 сказал:

Добре криють. t.me/klirik_channel/25192

важаю що я важко хворий (психічно) тому що мене радують кадри смерті в онлайн  1:47

смертельно небезпечні шкідливі тварюки не вмирають , а дохнуть 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, qipru сказал:

Що там пробувати, вже в Україні. 

частина навіть перероблена...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 минут назад, vadimv сказал:

Где-то с неделю просидели в режиме "2 часа есть, 4 часа нету".

Щас наоборот. Только что Аватара досмотрел.

Камерону пора на пенсию - чудовищная помесь Терминатора, Чужих и Титаника как-то не зашла...

Нам токошо все дали сразу)

И свет и связь с интернетом и воду)

В этот раз 30 часов блекаута, терпимо, если бы было -15, то пришлось бы костер в доме разжигать)

С учётом шо я знаю куда прилетело, морально был готов на дня 2-3. 

На новый год уже готов что света не будет, если не ***ло то мы сами положим энергосистему, с духовками, печками и гирляндами.

С учётом того что потребление к НГ вырастает примерно в 4 раза, полстраны прийдется отрубить наверное.

  • Лайк 10
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 минуту назад, badgy сказал:

Мурлокотан Паштетофф-сосискин

5 ч.  · 

ЦІкаво... а хтось з наших "зраднЮків" розмірковував над сенсом того факту, що росіянам вкрай й негайно знадобились білоруські навчальні центри та полігони для їхніх "чмобіків".... не?

Дуже рекомендую УВАЖНО вчитатися у цифри Віктора Кевлюка з його Пенсінформбюро... на цей рахунок... Воно дуже прочищає вкрай затрушені "усімпропалом" мізки...

За моїми власними оцінками (й групи ІС також)... навіть із використанням усіх своїх та лукашенківських "потужностей" по підготовці та бойовому злагодженню... російське командування має можливість готувати не більше 110-120 тисяч "чмобіків" за один цикл....

У зв'язку з цим, постає цілком логічне питання... а де тиняються ще приблизно 130-140 тисяч "туловищ", НІБИТО забритих шойгівцями у "руські вітязі" протягом "часткової могілізації"....? На якій "матеріальній базі" вони готуються і як....? Вираз "десь за Уралом", не пропонувати...

Спробуйте самостійно відповісти на це питання...

Я вже наводив це самі трохи вище. Якщо взяти його наступний пост схоже що він вважає, що їхні воєнкоми намалювали половину мертвими душами

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, unreal1975 сказал:

схоже що він вважає, що їхні воєнкоми намалювали половину мертвими душами

вони просто знали що з ними буде найближчим часом :lol:

  • Лайк 1
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, vadimv сказал:

...Только что Аватара досмотрел.

Камерону пора на пенсию - чудовищная помесь Терминатора, Чужих и Титаника как-то не зашла...

То Вам вже пора на пенсію, передивитись "Ирония судьбы".

Краще спочатку оце гляньте:

 

  • Лайк 1
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, vadimv сказал:

Гордыня - смертный грех.

печатка ордену Тамплієрів - двоє вершників лицарів  на одному коні - символізує  смиренність = приборкання власної гордині  заради досягнення  спільної мети  

 

 

дивно , що те , чому гординя є смертним гріхом , слід пояснювати воїну 

 

юнацька гординя взагалі добре лікується командними видами спорту - один в полі не воїн

 

OjsM3aYhZog.jpg

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, US7IGN сказал:

 зайшов сьогодні в кафе і :?%№:%":%"!!!

купа людей товчеться з кавою та телефонами-ноутбуками наче не війна в країні, а кабаре щойно відкрили

В чому різниця товктись вдома чи в кафе. 

Ну і головне - а самі то чого зайшли....

  • Лайк 1
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, loader сказал:

В чому різниця товктись вдома чи в кафе. 

Ну і головне - а самі то чого зайшли....

За кипяточком ?!

  • Хаха 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, mastervovik сказал:

Не, у нас оптика лежит, и мобильный еле-еле. Читать кое-как можно, картинки не грузятся.

Кому цікаво:

Придбав новий роутер (старий кітаєць вже давно глючив).

Під дві sim-карти, живлення - 9-30V, купа налаштувань, обирає найкращу мережу і таке інше.

Рекомендую поцінювачам якісних девайсів.

photo_2022-12-18_00-39-36.jpg

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

47 минут назад, Бездомный сказал:

печатка ордену Тамплієрів - двоє вершників лицарів  на одному коні - символізує  смиренність = приборкання власної годині  заради досягнення  спільної мети  

 

 

дивно , що те , чому гординя є смертним гріхом , слід пояснювати воїну 

 

юнацька гординя взагалі добре лікується командними видами спорту - один в полі не воїн

 

OjsM3aYhZog.jpg

Вже гомосятину потягнув...

  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, US7IGN сказал:

Вже гомосятину потягнув...

Він же написав : "...заради досягнення  спільної мети".

Так і є !

  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, US7IGN сказал:

Вже гомосятину потягнув...

кожен розуміє у міру своєї розбещеності :unknown:

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, 90BCO сказал:

Він же написав : "...заради досягнення  спільної мети".

Так і є !

під спільною метою я мав на увазі  перемогу 

 

а ви про що мрієте ? 

 

не  паліться 

 

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Бездомный сказал:

під спільною метою я мав на увазі  перемогу 

 

а ви про що мрієте ? 

 

не  паліться 

 

Ну якщо один лицар переможе іншого це ще якось пережити можна, а якщо переможе кінь? 🤣

  • Лайк 2
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, mastervovik сказал:

Фрегат и хом нет

Напередодні вторгнення разторгнув договір з фінансовими втратами з фрегатом зараді гігабітного від форсажу. І-нету не було півтори доби у березні й під час відсутньості світла в мене, бо не резервую живлення роутера.

5 часов назад, US7IGN сказал:

отож. а мені тут деякі пропонують постійно навіть не мною обраній владі довіряти :lol:

Якось ви дивно трактуєте речення - пИздуй у сизрань, якщо тут не до вподоби)

4 часа назад, goga777 сказал:

Добре криють. t.me/klirik_channel/25192

важаю що я важко хворий (психічно) тому що мене радують кадри смерті в онлайн  1:47

Я навіть у сина-підлітка запитував як він з друзями руснявих жмурів на відео сприймає. Каже чудово - всі в захваті. Діти війни...А стосовно цього відео, то я не впевнений що півтора десятка дохлой русні вартує трьох коштовних ракет до хаймарсів, хоча підсумок застосування дійсно вражає...

4 часа назад, qipru сказал:

Що там пробувати, вже в Україні. 

Думаю малося на увазі - де ховаються само 200тис, яки підуть у наступ у лютому. Бо ті що вже тут - навряд чи приєднаються до той новой армії, яку за уралом готує до цього командування русні.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, vadimv сказав:

Та да, циганську збірну я шось жодного разу не бачив.

А хто на перепродажу квитків сидить по-вашому всі ці мудніалі?

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, loader сказав:

В чому різниця товктись вдома чи в кафе. 

Ну і головне - а самі то чого зайшли....

В п'ятницю на КЛО з генератором люди навіть в туалеті з ноутбуками сиділи-працювали :)

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, vadimv сказал:

Тю.

Понятие "смертный грех" в принципе-то не имеет никакого отношения к существованию или несуществованию Всевышнего.

 

Вы сказали ЕРЕСЬ! На костер...

«грех является смертным, если кто преступает ясную заповедь Божию, с греховным желанием и услаждением, с сознанием самого себя и греховности дела» (С)

В нравственном богословии XIX века смертный грех определяется: «Смертным грехом нужно почитать всякий тяжкий грех, который, овладевая душою человека, делается в нём господствующим, подавляет в нём духовную жизнь, ожесточает его сердце нераскаянностью, делая его неспособным к принятию благодати Божией. Такие грехи называются смертными как потому, что свидетельствуют об омертвении в нас любви к Богу ..."(С)

Нету Бога - теряется весь смысл существования термина "смертный грех"

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...