Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

5 годин тому, Vinsol2009 сказав:

А він мав шанс?

Якщо обирати тільки тих, хто має шанс, то шанси щось змінити будуть нульовими.

  • Лайк 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цитата

«Добрый вечер, с ВОЗВРАЩЕНИЕМ вас»

Появились кадры обмена священника УПЦ МП с рф. Забирать ряженного ФСБшника приехал сам Пригожин. 

Еще остались какие-то сомнения на кого работает московский патриархат?

t.me/voynareal/45278

  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, US7IGN сказал:

а ще ротацію треба робити. давно чекаю на заміну Віктора на Кирила :lol:

 

ротацію провдодити банами на тиждень? :lol:

 

де Ви берете ці тарі смайли, бо нові це якийсь треш....?

о, знайшов.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, vadimv сказал:

 

Расчленение РФ на 10-15 частей. Других вариантов нет.

Я серьезно размышляю, а Вам бы все стебаться...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Canton сказал:

Я серьезно размышляю, а Вам бы все стебаться...

Щас ещё Бездомный в ветку подтянется, вариантов подкинет:lol:

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Canton сказав:

Я серьезно размышляю, а Вам бы все стебаться...

image.png.9703e33a7c6eadcc7bccff9548ce4b0e.png

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 1
  • Дякую 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

42 хвилини тому, Dr.Yura сказав:

ротацію провдодити банами на тиждень? :lol:

 

де Ви берете ці тарі смайли, бо нові це якийсь треш....?

о, знайшов.

Тиждень краще, чим чотири тижні!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 хвилин тому, Canton сказав:

Я серьезно размышляю, а Вам бы все стебаться...

Та то понятно, в собесі пургу всяку не стануть обговорювати)

Кантон, ну харе вже, бо я ледь зі стула не впав))

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, Dark FeniX сказал:

Щас ещё Бездомный в ветку подтянется, вариантов подкинет:lol:

Ну, влажные сны Бездомного всем известны...non science fiction

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Canton сказал:

Ну, влажные сны Бездомного всем известны...non science fiction

Зробити "влажною" стару вчительку-доньку радянського офіцера зможе не кожний 🤣

  • Лайк 2
  • Хаха 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, US7IGN сказал:

Зробити "влажною" стару вчительку-доньку радянського офіцера зможе не кожний 🤣

Представил...пойду проблююсь...

  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, Canton сказал:

Больше, чем они сами сделали для собственной дискредитации, я вряд ли в силах исполнить. И порядочный человек в цивилизованном обществе даде при  намеке на такой зашквар, искал бы возможность отмыться, признался бы в собственном "проебали"...в крайнем случае застрелился бы нах...

Это называется репутация...которая сейчас у этого фонда ниже плинтуса..,

ДумайтЕ (с)

Кто справляется лучше? Кому донатить? ФИО и ссылку с номером счета и отчетами можете посоветовать? Или все мрази - неэффективно используют средства и потому никому? Раша тоже об этом мечтает ...

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, Canton сказал:

Я даже не знал ни про какого Притулу до момента сделки по Спартанам. Так уж исторически сложилось, что в этой теме я с самого начала. И мои друзья в Великобритании тоже в ней с самого начала.

Уже писал и намекал на определенные шероховатости в этой операции...

Резюме - Притула своей некомпетенцией и тягой к преждевременному пиару сорвал возможность приобретения более.сотни коробок по сладкой цене. Нанес существенный удар по репутации Украинского лобби в Англии.

Поверьте мне, в МО и МІ5 достаточное количество злопамятных и въедливых профессионалов.

А уж продавцы оружия запомнят этот фортель на всю жизнь.

Дорога в Англию ему закрыта надолго...он и не полетел крайний раз - были к нему вопросы

Р - репутация

Пока это только Ваши слова. Они не подтверждены ничем. Вы репутацию такую, чтоб верить Вам на слово, пока здесь не заработали ... Так что приведите хоть какие-то доказательства. Бо у меня такое впечатление, что Вы родной отец Залужного, Резникова и Джонсона одновременно ... Судя о Вашей осведомленности в вещах, информацию о которых держат за семью замками ...

  • Лайк 3
  • Хаха 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, Vikctor сказал:

Я розумію що очильнику чеського ТРО видніше що там й де розміновували, а в мене на жаль доступу до подібной інформації не було й немає. Самому цикаво - невже автошляхі були заміновані при сивочолому, а зелена пліснява їх размінувала? Бо наче колони русні їхали само автошляхами, а не полями.

Будете смеяться, но таки дорогами и мостами. Без них ехали бы на много медленнее, а подвоз горючего и боеприпасов вообще был бы очень затруднителен ...

  • Лайк 1
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, Canton сказал:

Я даже не знал ни про какого Притулу до момента сделки по Спартанам. Так уж исторически сложилось, что в этой теме я с самого начала. И мои друзья в Великобритании тоже в ней с самого начала.

Уже писал и намекал на определенные шероховатости в этой операции...

Резюме - Притула своей некомпетенцией и тягой к преждевременному пиару сорвал возможность приобретения более.сотни коробок по сладкой цене. Нанес существенный удар по репутации Украинского лобби в Англии.

Поверьте мне, в МО и МІ5 достаточное количество злопамятных и въедливых профессионалов.

А уж продавцы оружия запомнят этот фортель на всю жизнь.

Дорога в Англию ему закрыта надолго...он и не полетел крайний раз - были к нему вопросы

Р - репутация

Да Притула в армии служил, когда Вы пешком под стол ходили:

 

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, Canton сказав:

Глава партии «Слуга народа» Елена Шуляк прорвалась в госпиталь, где проходит лечение боец ВСУ Олег Симороз. В конце октября он подорвался на противотанковой мине в Донецкой области и потерял обе ноги.

А якісь же тупорилі голосували за цих уйобків...

  • Лайк 2
  • Хаха 2
  • Конфуз 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, vadimv сказал:

Звучит несколько двусмысленно.

Расчленение РФ на 10-15 частей. Других вариантов нет.

мало 

денуклеарізація , демілітарізація ,  деурбанізація ( москва , пітер , обласні центри мусять бути знищені , як економічні , культурні , логістичні центри )  , деіндустріалізація , деінфраструктуризація , детехнологізація , спрощення - примітивізація шкільної освіти , ліквідація інституту вищої освіти  як  такого 

тотальна ідеологічна санація освіти та інфопростору , відродження розчинених у кацапському морі етносів - татар , башкір , комі - пермяків ,  ерзян , удмуртів , якутів , е.т.с. 

 

Ату їх ! Ату ! 

 

мрії , мрії :unknown:

До речі - не такі вже й мрії - спостерігаючи за тим , що кажуть кацапські "інтелектуали" , диво , як кацапія досі не розвалилася з таким "модус операнді" - в них  на концептуальному рівні  реально  зашкарубле імперіалістичне лайно  💩   яке  зашкарубло вже  навіть на час кінця  ХІХ сторічча - тобто на час російсько-японської війни 1905 року:unknown: 

Всі дефекти системи на час 1904 року  -  майже  слід в слід повторено у 2022 му . 

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, OlaR сказав:

Будете смеяться, но таки дорогами и мостами. Без них ехали бы на много медленнее, а подвоз горючего и боеприпасов вообще был бы очень затруднителен ...

Ячасто замечал за ним смех без причины.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Вомбат сказал:

А якісь же тупорилі голосували за цих уйобків...

Ну на кого вакцин вистачило 🤣

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Музей сказал:

Я не маю жодних сумнівів, що вони знову підуть на Київ.

Генерал Залужний

 

війна - то мистецтво обману ( с ) Сунь Цзи

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Вомбат сказал:

А якісь же тупорилі голосували за цих уйобків...

ТБ глядачі .

Хто не дивився 1+1 , той й не голосував за цих уйобків...

Змінено користувачем Бездомный
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, =YaSto= сказал:

в нього куратор є Бріжит, ще й вчителька, агонь🙃

дотрахалися галли до мишей - навіть у футбол за них збірна Африки грає :lol:

Змінено користувачем Бездомный
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Том Купер
14 грудня
Війна в Україні, 14 грудня 2022 року

Спойлер

Всім доброго ранку!

Хотів би зробити більше, але сьогодні - і за деякими незначними винятками, пов'язаними з повітряною/ракетною війною - я повністю зосереджуся на ситуації в районі Бахмута. Причина в тому, що я вважаю за необхідне розібратися з деякими пов'язаними з цим нісенітницями, які "літають" у соціальних мережах.

ПОВІТРЯНА/РАКЕТНА ВІЙНА

З'явилося відео, на якому зафіксовано запуск українського безпілотника Ту-141: начебто підтверджує повідомлення/оцінки, згідно з якими саме така зброя була використана для нанесення ударів по російських бомбардувальних базах Енгельс-2 та Дягілєво. Україна мала б капітально відремонтувати близько 68 таких безпілотників ще у 2014 році.

З'явилося перше відео про розгортання міні-ППРК Swtichblade-300. Про їхні поставки багато говорили ще в березні-квітні, але поки що жодного з них не бачили в дії.

Адміністрація Байдена, схоже, прийняла рішення про постачання в Україну зенітно-ракетних комплексів PAC Patriot. Пентагон вже дав згоду, але план ще має бути затверджений міністром оборони Ллойдом Остіном, а потім підписаний Байденом. Наразі невідома точна кількість та версія систем PAC, які будуть поставлені Україні.

Очевидно, у відповідь на заяву США, Франція та Італія, як повідомляється, збираються поставити Україні ЗРК SAMP/T та "Мамба". Париж вже мав би це підтвердити, але переговори з Римом ще тривають.

Сказати, що все це відбувається надто пізно - тоді як до 15 мільйонів українців залишаються без світла та опалення, а часто і без води, і це вже кілька днів, а залишатися без електрики ще кілька днів - було б применшенням. Але принаймні деякі балакучі голови на Заході нарешті зрозуміли, що надання Україні оборонної зброї не може вважатися "провокацією" навіть за мірками Сі, не кажучи вже про мірками Путіна.

Принаймні, ті системи, що надійшли, і ті, що вже експлуатуються українськими ППО з попередніх часів, працюють дедалі краще. Сьогодні вранці (близько 05.30-09.00 год. за місцевим часом) росіяни двома хвилями випустили в напрямку Києва 10 (згодом ця цифра зросла до 13) ПЗРК "Шахид-136": за повідомленнями, всі 10/13 були збиті. Уламками було пошкоджено адміністративні будівлі у Шевченківському районі.
 

image.png.e3cb759a9d9f66f4d6c162a6e648ed85.png

Так, і ще: Генштаб повідомив про удар з M142 HIMARS по штабу 58-ї авіаційної бригади в Мелітополі. Результати поки невідомі.

БИТВА ЗА БАХМУТ

На передовій поспілкувався з кількома людьми, які служать там останні кілька днів, і всі вони підкреслюють: жодних слідів чогось подібного до "виходу" ЗСУ з Бахмута не спостерігається. Навпаки: навіть якщо деякі російські атаки (як, наприклад, на східній стороні Бахмута протягом останніх двох днів) створюють проблеми, і хоча кілька підрозділів ЗСУ зазнали важких втрат, по суті, гарнізон був посилений і міцно тримається.

На північ від Бахмута під українським контролем залишаються Яковлівка, Соледар, Бахмутське та Підгородне (так, "навіть" Підгородне). Їх утримують різні дрібні підрозділи з різних бригад, але під командуванням штабу 57-ї мехбригади.

Перш за все, весь Бахмут залишається в українських руках: виняток становлять лише східні передмістя (на схід від вулиці Патріса Лумумби) та південні передмістя (південно-східна сторона Опитного та Іванграду). Далі на південь лінія фронту стабілізувалася на схід від Кліщіївки, але росіяни контролюють Андрівку.

Зараз як в Україні, так і за її межами є багато здогадок про те, з якою метою Путін/Суровікін так наполегливо наполягають на Бахмуті? Яка мета цієї битви?

Як можна побачити/почути в цьому відео, що містить інтерв'ю з "Арті Гріном", одним з найкращих українських артилерійських командирів (і дуже тверезою людиною), загальна мета Росії полягає в тому, щоб досягти адміністративних кордонів Донецької області. Це "випадково" включає в себе Бахмут. Для цього росіяни намагаються обійти місто шляхом нанесення ударів на північний схід (район Соледара) та південь від нього (Опитне та Кліщіївка). Мета цих атак - відрізати українські шляхи постачання до Бахмуту.

Чи є ситуація в Бахмуті "доброю" для України?

Ні. Вона напружена, місцями навіть критична. Наприклад, за останні два дні росіянам вдалося вийти на східну околицю міста: відтіснити українців на 50-100 метрів.

Однак це зовсім не означає, що гарнізон розбігається, здається в полон, знищується чи зазнає "великих" втрат (варто лише запитати кількох офіцерів ЗСУ, і всі вони негайно дадуть відповідь: їхні втрати не йдуть ні в яке порівняння з тими, яких зазнавали їхні підрозділи ще в травні, червні чи навіть липні).

За останні два тижні до міста було перекинуто значне підкріплення ЗСУ: подейкують, що в Бахмуті перебуває більше українських військ, ніж росіяни можуть перекинути для штурму міста.

Українській артилерії все ще не вистачає боєприпасів, але поставки із Заходу продовжують надходити і підтримують її в робочому стані. Того, що артилерія ЗСУ отримала протягом жовтня-листопада, вистачило, щоб знищити масу російської важкої техніки (танки, БМП, БТР, артилерію тощо) в районі Бахмута - в першу чергу, керованими снарядами "Екскалібур" калібру 155 мм. Це змусило росіян відвести рештки важкої техніки та діяти виключно піхотою - а також змінити тактику дій.

Більшість операцій, які ЗС РФ проводили в цьому районі протягом останніх двох тижнів, були "людською хвилею", фронтальними атаками (за повідомленнями) близько 26 000 засуджених, завербованих Вагнером. Спочатку це застало українців зненацька: ніхто не міг повірити, що росіяни будуть діяти таким чином, або будуть готові нести такі жертви, або матимуть війська, готові йти в атаку таким чином. Більше того, українцям довелося вчитися відбивати такі атаки. Саме це стало причиною втрати кількох позицій - і важких втрат кількох українських підрозділів (про які я не буду говорити з причин, перелічених нижче) - за останні два тижні. Тим часом, ЗСУ пристосувалися до цього "нововведення" - і замінили кількох некомпетентних командирів на "оперативному рівні", намагаючись при цьому максимально використати загальну некомпетентність російських офіцерів.

Найважливіший момент - або щось на кшталт "найважливішого уроку" - у всьому цьому полягає в тому, що втрати перших десяти місяців війни знищили професійне ядро ЗС РФ і деградували до рівня, коли вони не в змозі розгорнути таку ж вогневу міць, як під час весняних наступальних операцій: вони втратили занадто багато сучасної артилерії, їм так і не вдалося вирішити свої проблеми з управлінням і зв'язком, а тим часом їм не вистачає боєприпасів. Більше того, через систему Путіна нею керують некомпетентні люди. Усвідомлюючи це, Путін і Суровікін зараз фактично шукають "почесне" завершення війни: якесь рішення, яке б змусило українців піти на переговори на їхніх умовах. Саме для цього вони набрали 300 000 резервістів і оголошують про мобілізацію ще більшої кількості: щоб погрожувати і лякати Київ - і Захід - для того, щоб змусити їх до переговорів на їхню користь. Усе це не означає, що Україна втратить Бахмут: "просто" росіяни зроблять усе можливе, щоб отримати місто, а українці - щоб його захистити.

ДИСКУСІЇ ПРО ВТРАТИ

Як я вже неодноразово згадував, я не люблю дискусії про втрати, тому що вони фактично безглузді: точні цифри є таємницею, яка б сторона в цій (чи будь-якій іншій) війні не була. Тому можна лише здогадуватися і прикидати, але ніколи не бути впевненим. А якщо в чомусь не впевнений, то який сенс це обговорювати...?

Перш за все, завжди знайдуться люди, які віддадуть перевагу перекрученню і фантазуванню щодо тих цифр, які я наводжу - що "миттєво підтверджується" численними читачами моїх останніх доповідей.

Наприклад: Я згадав взвод 30-ї мехбригади і написав, що там було 22 військовослужбовці, троє з них зникли безвісти, і українці вважали їх військовополоненими, а 17 були поранені. У "відповідь" на це дехто почав фантазувати на кшталт того, що це був взвод з 22+17+3 бійців і ще щось...

Я вже звик до такого божевілля, коли мене називають і "нацистом", і "прихильником джихаду", і "проплаченим Катаром", і "турецьким МІТом", і ЦРУ, і Моссадом, і Мухбаратом, і ще як завгодно.... максимум, я сміюся з цього. Але, дійсно, в даному випадку я не розумію конкретних "реакцій", тому що все так просто.

22 війська всього (літерами: двадцять два).

22. Ніяких 21 і ніяких 23. Тим більше ніяких 22+17+3 (тобто "42"). 22 - і немає жодних підстав перекручувати це у щось на кшталт "підрозділи ЗСУ організовані за стандартами НАТО, тому у цьому взводі має бути XY військовослужбовців". Їх всього 22.

Люди, будьте ласкаві, вмикайте мізки, коли читаєте: 22 - це 22, а не 11, не 37 і не 42...

 

image.png.171f5009734f5c0635d5d416a7b35f5a.png

Самохідна гаубиця 2С1 "Гвоздика" 30-го меха в бою в районі Бахмута, ще в листопаді.

Аналогічна ситуація і з 93-ю мехбригадою, де "знищення" її ІІ батальйону, про яке заявляє одне з провідних путінських пропагандистських видань, тим часом обговорюється як "знищення всієї бригади"..... "тому що так сказав Том Купер"....

Не уявляю, якою треба бути людиною, щоб прийти до таких ідей, але одне можу сказати точно: нічого подібного я ніколи не "говорив". Максимум, що я робив в процесі переказу того, про що повідомляють російські соціальні мережі протягом останніх кількох днів, це цитував заяву WarGonzo про "знищення" II батальйону 93-ї бригади - і одразу ж висловлював свої сумніви з цього приводу. Навіть ті нечисленні росіяни, які ще достатньо тверезі, щоб це зробити, заперечують знищення 93-го (або його частин). Ось, наприклад, що говорить з цього приводу один з їхніх волонтерів. "Але ж Том Купер так сказав...."?!!?

Одне можу сказати точно: після пережитого я точно не збираюся обговорювати будь-які деталі подібного роду. Вибачте, але це абсолютно безглуздо.

 

  • Лайк 4
  • Дякую 3
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...