Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

4 години тому, irina1969 сказав:

Краткая выписка из Правил Форума
9.Запрещено использование в подписи более одной строки текста. Так же запрещается выделение текста в подписи крупным шрифтом или же ярким цветом.  :rules:

Вибачте, що є підпис, а що є  звичайна відповідь?

В мене взагалі підпису не має, тільки відповідь.

Якщо вийде, зараз виділення та розмір шрифту виправлю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, Агидель сказал:

Алигарх, алигарх, алигарх, взять и поделить, алигарх, алигарх.......

Ваши предки уже сто лет назад взяли и поделили. Хорошо получилось? А между прочим - на вот это вот левацко-комуняцкое дерьмо в 14-м году отлично развели донбасян. Им же раша виделась возрождением совка, а они - гегемон и кормильцы. А быдлячье отсутствие культуры - это и есть культура, которая им близка.

  В огороді бузина, а в Києві дядько. Де в моєму пості слово "олігарх"? Там, як би, про політику йшлося. А, взагалі, перший раз бачу людину, яка захищає олігархів не за гроші. Те, що ми не в ЄС і в НАТО треба подякувати нашим олігархам і системі в цілому. Невже ви не розумієте, що олігархам не треба нічого змінювати, їх все влаштовує, їм не треба нікуди іти. Тому, що в європейській економічній системі вони можуть і не вижити, бо там конкуренція, а не олігархічні монополії і гендлювання бюджетом країни.  Чому не розвивається, в повній мірі дрібний і середній бізнес?  А тому, що олігархам це не потрібно і відповідні закони пишуть депутати, яким олігархи платять зарплату. І якраз комуняки, що в Росії, що у нас і започаткували олігархічний устрій. Кучма- хто? Червоний директор. В країнах Балтії, країнах бувшого Варшавського договору зразу відсторонили від влади комуністів і у них чомусь не виникла олігархічна система, де декілька кланів володіють, практично всіма природніми ресурсами, прихватизували найбільші і найприбутковіші підприємства і не протязі не одного десятка років грабують країну, заважаючи її нормальному розвитку. Взагалі, деолігархізація - це вимога Майдану. Ви проти?

Прикольні ці форумні жіночки. Щось собі нафантазують і роблять якісь недолугі висновки. Розкажіть краще про своїх предків і не чіпайте моїх. Мого прадіда, який жив на Полтавщині, вбили більшовики на воротах свого подвір'я, коли він не давав їм грабувати своє обійстя. Він був землевласником і не дрібним, бо  його батько з братами були вписані в реєстр землевласників Російської імперії. Я випадково на нього натрапив і так відслідкував своє коріння. Так, що мої предки не з "комуняцького-лівацького ...", як ви пишете. А ваші? Чи ви взагалі не українка?

 

  

  

Змінено користувачем Вячеслав63
  • Лайк 8
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, Агидель сказав:

А прятать голову в песок - это гарантированно наступать на те же грабли и дальше.

Розповсюджувати військову рашапропаганду -- це гарантовано наступати на ті ж граблі знову та знову!

Майже місяць в серпні 2014 році провів в Одесі -- багато спілкувався з місцевими, бо шукав житло та роботу -- по кількості "ватників" тоді було майже теж саме, що і в Донецьку.

 

 

  • Лайк 4
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У Криму на полігоні застрелили російську пропагандистку:

uainfo.org/blognews/1666982164-u-krimu-na-poligoni-zastrelili-rosiysku-propagandistku-.html

Відзначається, що Бабаєва загинула "у результаті нещасного випадку на одному з навчально-тренувальних полігонів в Криму, де займалася військово-спортивною стрільбою".

На смерть Бабаєвої відреагувала ще одна пропагандистка Маргарита Симоньян:

"Тільки вчора з нею обговорювали, як будемо розвиватися на нових територіях. Ох, Світлано, Світлано, як же так".

 

Ці падлюки ще мріють про якийсь розвиток.

  • Лайк 7
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вперше США нададуть Україні супутникові антени. Це покращить зв'язок на полі бою в час атак РФ на енергомережі, кажуть в Пентагоні.

США надають Україні новий пакет оборонної допомоги обсягом 275 млн доларів,

оголосила Сабріна Сінгх, заступниця речника Пентагону, під час брифінгу для преси в п'ятницю.

Сінгх оголосила, що новий пакет допомоги включає додаткові ракети до HIMARS,

2000 протитанкових та 500 високоточних снарядів до артилерії 155-мм калібру,

1300 протитанкових систем,

125 бронемашин Humvee,

стрілецьку зброю,

набої

та антени для супутникових комунікацій.

Пентагон вперше надає Україні чотири антени супутникового зв'язку, що діють поза системою Starlink, підтвердила посадовиця.

Вона пояснила, що ці антени можуть взаємодіяти з будь-якими системами, не лише Starlink.

Вони допомагають покращити можливості зв'язку на полі бою".

Сінгх також заявила, що навчання український військових управлінню систем NASAM завершиться незабаром, що зробить можливим передачу Україні цих систем наступного місяця.

ukrainian.voanews.com/a/6809755.html

 

01a10000-0aff-0242-b510-08da89f9733a_w1023_r1_s.webp

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, outdoor24 сказал:

До того, що тоді, хоч багато офіцерів і вільно володіли німецькою, нікому не прийшло в голову свій захват від події і гордість за військових описувати німецькою. А для вас це норма, коли наше військо прославляють мовою ворога.

Ого, как закрутили вы сюжет - еле добрались до сути, что вы вообще имели в виду.)

Змінено користувачем Агидель
  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, Вячеслав63 сказал:

  В огороді бузина, а в Києві дядько. Де в моєму пості слово "олігарх"? Там, як би, про політику йшлося. А, взагалі, перший раз бачу людину, яка захищає олігархів не за гроші. Те, що ми не в ЄС і в НАТО треба подякувати нашим олігархам і системі в цілому. Невже ви не розумієте, що олігархам не треба нічого змінювати, їх все влаштовує, їм не треба нікуди іти. Тому, що в європейській економічній системі вони можуть і не вижити, бо там конкуренція, а не олігархічні монополії і гендлювання бюджетом країни.  Чому не розвивається, в повній мірі дрібний і середній бізнес?  А тому, що олігархам це не потрібно і відповідні закони пишуть депутати, яким олігархи платять зарплату. І якраз комуняки, що в Росії, що у нас і започаткували олігархічний устрій. Кучма- хто? Червоний директор. В країнах Балтії, країнах бувшого Варшавського договору зразу відсторонили від влади комуністів і у них чомусь не виникла олігархічна система, де декілька кланів володіють, практично всіма природніми ресурсами, прихватизували найбільші і найприбутковіші підприємства і не протязі не одного десятка років грабують країну, заважаючи її нормальному розвитку. Взагалі, деолігархізація - це вимога Майдану. Ви проти?

Прикольні ці форумні жіночки. Щось собі нафантазують і роблять якісь недолугі висновки. Розкажіть краще про своїх предків і не чіпайте моїх. Мого прадіда, який жив на Полтавщині, вбили більшовики на воротах свого подвір'я, коли він не давав їм грабувати своє обійстя. Він був землевласником і не дрібним, бо  його батько з братами були вписані в реєстр землевласників Російської імперії. Я випадково на нього натрапив і так відслідкував своє коріння. Так, що мої предки не з "комуняцького-лівацького ...", як ви пишете. А ваші? Чи ви взагалі не українка?

 

  

  

За предков - расскажу, без проблем. У меня как раз был такой бабушкин родственник - прямо комсомолец-активист-коллективизатор активный.

Только я не пошла по его стопам, а прямо совсем наоборот. И вас увело в сторону от ваших предков. Интересно получается, правда?)

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Три дня назад в Норвегии задержали гражданина Бразилии.
По подозрению в шпионаже в пользу РФ.

Он изучал гибридные угрозы, такие, как, например, происшествия на газопроводах.

А сегодня Норвегия назвала имя задержанного.

Обычное бразильское имя и фамилия.
Михаил Михушин.

Змінено користувачем Бездомный
  • Хаха 10
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, Агидель сказал:

За предков - расскажу, без проблем. У меня как раз был такой бабушкин родственник - прямо комсомолец-активист-коллективизатор активный.

Только я не пошла по его стопам, а прямо совсем наоборот. И вас увело в сторону от ваших предков. Интересно получается, правда?)

 

Мене якраз "нє увєло". Я на землі працюю вже років з 30, вирощуємо з жінкою практично все, що треба для життя. Раніше життя примушувало, а зараз, тому, що своє смачніше, ніж в магазині чи на базарі. Ділянки, правда, тільки не такі, як у прадіда. Люблю я цю справу. І садочок і город, як, в принципі, будь-який українець. І я зовсім не проти багатих людей, якщо це багатство зароблене своєю працею, розумом. Є ж українські мільярдери, які дійсно достойні поваги, але тільки не наші олігархи. 

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, 7351 сказал:

FgKLAS9XkAEY2mj.jpg

Не знаю хто намалював цю мапу, але вона мені більш довподоби ніж діпстейт))) Тут ми на околицях Милового та Чкалового, та судячи по контурам Борзенське та Суханове теж не зрозуміло хто контролює...

  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Бездомный сказал:

Обычное бразильское имя и фамилия.
Михаил Михушин.

 

  • Лайк 1
  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Одні донеччани, як тут деякі .....

Хоча, той, хто захопив полонених???

 

Змінено користувачем 7351
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

54 хвилини тому, Агидель сказав:

еле добрались до сути, что вы вообще имели в виду.)

Вибачте, забув, з ким спілкуюся. Наступного разу буду писати примітивніше.

  • Хаха 3
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Упродовж місяця Україна отримає від Канади чотири десятки сучасних броньованих автомобілів. 

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, про це у Вінніпезі сказав прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо.

“Оголошені нами влітку 39 броньованих автомобілів для України сьогодні почали прибувати до Європи, де триває навчання українських сил”, - сказав Трюдо.

Він пообіцяв, що Канада продовжить підтримувати Україну в її війні з росією. “Як і українці, канадці непохитні у своїй рішучості протистояти путіну”, - наголосив прем’єр-міністр.

В його офісі уточнили, що на транспортування усіх автомобілів знадобиться близько місяця.

www.ukrinform.ua/rubric-ato/3603208-kanada-pocala-dostavku-ukraini-bronovanih-avtomobiliv.html

630_360_1666974312-985.jpg

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, 7351 сказав:

Одні донеччани, як тут деякі .....

Хоча, той, хто захопив полонених???

 

За дончан потрібно було питати з 14 р і десь по травень - червень 22го.Було їх дофіга.А зараз так- практично не має, русские їх на добриво пустили в першу чергу.Тож донбакс лишився без генофонду.Скоро і белгодчан не буде🤣.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Вячеслав63 сказав:

  В огороді бузина, а в Києві дядько. Де в моєму пості слово "олігарх"? Там, як би, про політику йшлося. А, взагалі, перший раз бачу людину, яка захищає олігархів не за гроші. Те, що ми не в ЄС і в НАТО треба подякувати нашим олігархам і системі в цілому. Невже ви не розумієте, що олігархам не треба нічого змінювати, їх все влаштовує, їм не треба нікуди іти. Тому, що в європейській економічній системі вони можуть і не вижити, бо там конкуренція, а не олігархічні монополії і гендлювання бюджетом країни.  Чому не розвивається, в повній мірі дрібний і середній бізнес?  А тому, що олігархам це не потрібно і відповідні закони пишуть депутати, яким олігархи платять зарплату. І якраз комуняки, що в Росії, що у нас і започаткували олігархічний устрій. Кучма- хто? Червоний директор. В країнах Балтії, країнах бувшого Варшавського договору зразу відсторонили від влади комуністів і у них чомусь не виникла олігархічна система, де декілька кланів володіють, практично всіма природніми ресурсами, прихватизували найбільші і найприбутковіші підприємства і не протязі не одного десятка років грабують країну, заважаючи її нормальному розвитку. Взагалі, деолігархізація - це вимога Майдану. Ви проти?

Прикольні ці форумні жіночки. Щось собі нафантазують і роблять якісь недолугі висновки. Розкажіть краще про своїх предків і не чіпайте моїх. Мого прадіда, який жив на Полтавщині, вбили більшовики на воротах свого подвір'я, коли він не давав їм грабувати своє обійстя. Він був землевласником і не дрібним, бо  його батько з братами були вписані в реєстр землевласників Російської імперії. Я випадково на нього натрапив і так відслідкував своє коріння. Так, що мої предки не з "комуняцького-лівацького ...", як ви пишете. А ваші? Чи ви взагалі не українка?

 

  

  

 

Тут така справа, з чотирьох прадідів і восьми прапрадідів всі пам'ятають чогось тільки землевласників, наче босяки і не плодилися :)

1 година тому, Вячеслав63 сказав:

У Криму на полігоні застрелили російську пропагандистку:

"Тільки вчора з нею обговорювали, як будемо розвиватися на нових територіях. Ох, Світлано, Світлано, як же так".

"И все идет по плану" (с) ГО

Змінено користувачем MaxS
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Арестович сегодня в ударе, пришелся по ***лу прямо по фене)

Видать хочет для него стать особым "другом")

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 минуты назад, Вячеслав63 сказал:

Мене якраз "нє увєло". Я на землі працюю вже років з 30, вирощуємо з жінкою практично все, що треба для життя. Раніше життя примушувало, а зараз, тому, що своє смачніше, ніж в магазині чи на базарі. Ділянки, правда, тільки не такі, як у прадіда. Люблю я цю справу. І садочок і город, як, в принципі, будь-який українець. І я зовсім не проти багатих людей, якщо це багатство зароблене своєю працею, розумом. Є ж українські мільярдери, які дійсно достойні поваги, але тільки не наші олігархи. 

Нет ни одного украинского миллиардера, который заработал свой капитал, выращивая картошку или строгая табуретки. 

А вот этот вот плач по поводу олигархов - это просто современные вариации на тему заводы рабочим/ земля крестьянам/ вся власть советам/ экспроприация экспроприаторав/ мы наш, мы новый мир построим/ кто был ничем, тот станет всем.

И этим очень грамотно воспользовались, запудрив многим мозги. И теперь мы все это расхлебываем.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, Vikctor сказал:

Цікаво як це жити у такий реальністі...

 

 

1191482575_.thumb.png.e8137efec244fec850a2d4f79c80aef3.png

 

 

В мене все ж була надія що це наше ІПСО, але ніт... Мені просто цікаво - вони хоч розуміють якими віслюками виглядають в очах оточуючих із нормальних країн?

 

 

 

Останні 2-3 дні багато відео з точковими влучаннями із застосуванням ескалібуров.  Напевно їх вже більш-меньш вистачає, якщо деяки постріли потрапляють в мережу. Помітив що влучання завжди майже ідеальне, але не завжди вдається вразити панцерник яскраво. Навіть чув размову операторів, що мовляв цього разу його (танк) аж трухнуло при вибухі й напевно повинен задимитись. Але дим з'являється не одразу, та не густий темний, а слабкий світлий. Напевно разгорілося з часом, та й взагалі з дрону не видно всі пошкодження. Тобто в очевидь заряду не вистачає на важкоброньовану технику. Принаймні пряме влучення звичайного 155-мм снаряду має більш руйнівну дію ніж ураження осколками при вубуху у повітрі при застосуванні ескалібура. Але на цьому відео все чудово - й влучання й ураження. А яка чудова якість відео - наврядчи це з мавіка. Знов таки для точного цілевказання напевно потрібен заряджений дрон.

 

 

 

 

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...