Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

2 хвилини тому, Canton сказав:

Значит больше половины от начального количества потеряли

Та ні -- це значить, що більше половини від того, що було до вторгнення -- затрофеїли з честью для ЗСУ і ганьбою для русні.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Черномор сказал:

При союзе в Монголии "иностранная" группировка отсутствовала - там находились части ЗабВО (забытый военный округ или как ещё говорили забыть вернуться обратно).

А то я не знаю...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, 90BCO сказал:

Всегда есть возможность "обнулить: зайти  на пару часов на ПорнХаб...

Результат Вас приятно удивит!

А потом опачки)))

29 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Ну, я забив акаунт і при першому підключенні в ютубі були тільки ролики з різними гітаристами. Жінка дуже засмутилася - "Ти навіщо мені її купив? Щоб своїх гітаристів тут дивитися?" 

 

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 хвилини тому, AOZ1 сказав:

Именно у меня вчера лезло со всех щелей в Ютубе. С Мосейчук, с жекой....

Я про нього взнала теж з ролика Мосійчучки. Відкрила лише тому, що в заголовкі було про те, що Поворознюк дарує танк ВСУ. Витримала хвилин 5, бо матюки з рота летіли  без зупинки. Дуже неприємне враження залишив.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подарок на 70 летие. Не долетел чуток.

censor.net/ua/news/3372195/bezpilotnyk_znyschyv_dva_raketonostsi_tu22m3_na_rosiyiskomu_aerodromi_shayikovka_zmi

Но это не мы.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 хвилин тому, 7351 сказав:

 

Я так розумію, потім добили. На кой нам іхні недороблені буряти. Навіть, обмінний фонд з них ніякий.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, Alvalk сказав:

Ось тут повністю згоден. Це є проблема. І навіть тут в форумі таких дуже багато:

 

Victor Tregubov

Після ватника моїм головним ідеологічним ворогом є колективний Поворознюк. Він же колективний кугут.

Іронічно, що виглядає він приблизно так, як українця описує російська пропаганда. Пихатий, недалекий, самовпевнений невіглас. Він вірить в побрехеньки та продукує побрехеньки, він судить себе та інших різними мірилами, він дурний, але цинічний, він оцінює всіх та вимогливий до всіх, крім себе. Він вимагає забрати та поділити, списати йому кредит, послати до армії усіх, хто йому не подобається, а його тим часом випустити до Польщі, в нього плосковухіє. Коротше, як російський квасний націоналіст типу Холмогорова, тільки український та буряковий.

Я вважаю цього мудня вкрай небезпечним, скільки б вишиванок він на себе не вдягнув.

Саме тому я кожного разу, що той Дон Кіхот, терпляче в сто п'ятсотий раз розповідаю - то брехня, то побрехеньки, того не було, так не треба, так не можна. Бо більше за все боюся прокинутися, і зрозуміти, що довкола лише такі.

Я впевнений, що ватника я переможу.

Щодо кугута не впевнений.

в очі ж відразу кидається ця тупа маніпуляція . простий хлопах рубаха. чому б не проголосувати.  я таке практикува років в 22. велись. в компанії на ДР мені казали: я його знаю годину, а наче все життя... весело було - мені. тоді я думав,як то легко маніпулювати 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, AOZ1 сказав:

Именно у меня вчера лезло со всех щелей в Ютубе. С Мосейчук, с жекой....

ну да. танк пів року морозив вирішив віддати.. а тут і мосійчук якраз.. де ми живемо люди?)

Змінено користувачем МаТраС
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 хвилини тому, 7351 сказав:

Чомусь......

Коли дивлюсь  ролик, то стрічкою іде все схожої тематики. З'являється таке, куди ніколи не заходила і не знала, що воно їснує. Так і про Поворознюка взнала. Наприклад, я не дивлюсь контент з Влащенко та Головановим, але ж мені Ютуб пропонує переглянути з ними відео по причині того, що там бувають гості, яких я дивлюсь на інших каналах. Не розумію цього зафукування ( я не про вас, а про тенденцію). За 7 місяців війни мої уподобання дуже змінились і з тих, кого дивилась на початку війни, залишились одиниці. Я ніколи не була на каналі Арестовича, але , час від часу, дивлюсь його на інших каналах. Як на мене, зашореність однобокого сприйняття подій, це шлях у нікуди.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 минуты назад, allanek сказал:

Я про нього взнала теж з ролика Мосійчучки.

"Если звезды зажигают - значит это кому то нужно..."(С)

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цитата

Не соли́, Генерал... Не бывает в котлах разносолов,
А уж этот подавно давно пересолен всерьёз.
Разреши боевым поварам кулинарное соло,
И они для тебя расстараются прямо до слёз.
А вот перца добавьте, пускай будет всё поострее.
Иловайской приправы вначале забросьте щепо́ть —
Пусть придаст блюду вкус неизбежности перед расстрелом
И молитв обречённых, которых не слышит Господь.
Ложка пепла из Сум, полстакана Черниговской гари,
Горсть Бучанской земли, Мариупольской крови глоток,
Смесь Херсонской золы и сожжёного тла Азовстали,
Прогоревший Изюм — вот, пожалуй, рецепт и готов.
Протоми, Генерал, на огне их на медленном, верном.
Протуши до конца, дабы не было жёстких кусков.
Пусть от них не останется даже намёка на сперму —
Ни пылинки в степях, ни былинки среди облаков...



© Олександр Єгоров

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, МаТраС сказал:

де ми живемо люди?)

Скоро сказка "Приключения Алисы в Стране чудес" начнет восприниматься как документальный фильм из жизни дикой природы..

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 хвилин тому, Canton сказав:

"Если звезды зажигают - значит это кому то нужно..."(С)

Зірок на небі багато. Чи всіх ми знаємо або запам'ятовуємо? Якби про Поворознюка не згадали тут, то я і не одразу зрозуміла, що то він матюкався, коли Мосейчук розмовляла з ним. Причому, це була друга частина зустрічі, що там було в перший частині, хто зна. Але ж Мосейчук казала, що дуже великий резонанс викликала перша розмова. То таке...

Як би там не було, наскільки я зрозуміла за ті 5 хвилин перегляду, то ЗСУ він допомогає на всі свої мільйони. Зараз це головне, якщо, дійсно, допомогає

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

57 минут назад, Canton сказал:

Значит больше половины от начального количества потеряли

З математикою не дружу...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, allanek сказав:

Зірок на небі багато. Чи всіх ми знаємо або запам'ятовуємо? Якби про Поворознюка не згадали тут, то я і не одразу зрозуміла, що то він матюкався, коли Мосейчук розмовляла з ним. Причому, це була друга частина зустрічі, що там було в перший частині, хто зна. Але ж Мосейчук казала, що дуже великий резонанс викликала перша розмова. То таке...

Як би там не було, наскільки я зрозуміла за ті 5 хвилин перегляду, то ЗСУ він допомогає на всі свої мільйони. Зараз це головне.

йому воздасться- відіб ється

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, МаТраС сказав:

йому воздасться- відіб ється

чи ви думаєте просто так орати Вова їбаш?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Брат дружини з 4 квітня в ЗСУ. Сьогодні за ним прийшли. З повісткою. З військкомату.

  • Хаха 2
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

полуслепой незнайка на лунє

 

 

 

Змінено користувачем МаТраС
  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну хоч щось:

Vitaliy Shabunin 

21 мин.  · 

Головне з роботи НАБУ/САП за цей тиждень.

Коломойський

Олігарх прийшов на допит в НАБУ. Раніше детективи провели обшук у його номері в Буковелі, а 8 осіб (тісно пов’язаних із групою “Приват” Коломойського-Боголюбова), отримали підозри у багатомільярдній справі Укрнафти.

На цьому погані новини для Коломойського не закінчилися.

НАБУ/САП завершили розслідування по топменедженту ПриватБанку, яке звинувачують у розкраданні понад 8,4 млрд грн (перед його націоналізацією).

Фігурантами є верхівка Привату часів Коломойського, зокрема тодішній голова правління Олександр Дубілет та його перший зам Володимир Яценко.

Ексголова Нацбанку Кирило Шевченко

Маємо ще одну гучну підозру від детективів і нового керівника САП Клименка: її отримав вже ексголова НБУ Шевченко і ще 4 колишні та нинішні посадовці державного Укргазбанку.

Їх підозрюють у виведенні з банку понад 200 млн грн на фіктивних “агентів-фопів” у 2014-2019 роках.

Інше

Верховний Суд підтвердив вирок ВАКС по ексдиректору Інституту агроекології Фурдичку. Чудака посадили на 8 років за вимагання 500 тис доларів хабаря.

А ще у нього конфіскували будинок, 5 квартир, 1/3 ще однієї квартири, 2 гаражі, автівки BMW X5 та Nissan Pathfinder.

Підозру отримали дві особи, підозрювані у розкраданні понад 4,4 млн грн державної кіностудії Олександра Довженка.

Також нові підозри отримали ще дві особи (адвокат і оцінювач), яких причетні до схеми з продажу арештованого майна за заниженою вартістю.

Тепер у справі 7 підозрюваних, в тому числі колишній голова АРМА.

До суду відправили справу щодо ексчлена Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей Євгена Гетьмана, якого викрили на одержанні 90 тис доларів, а також справу щодо трьох осіб, яких підозрюють у схемі розкрадання 1,56 тис тонн зерна на більш ніж 11,5 млн грн.

Ось таким видався цей тиждень в роботі НАБУ/САП/ВАКС. Нормально рухаємося, як на мене.

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, МаТраС сказав:

йому воздасться- відіб ється

 

2 хвилини тому, МаТраС сказав:

чи ви думаєте просто так орати Вова їбаш?

Розумієте,  як би я, зараз, робила зарубки про всіх, кому "відіб'ється", то вже всі сосни біля мене треба було зрубати.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, allanek сказав:

 

Розумієте,  як би я, зараз, робила зарубки про всіх, кому "відіб'ється", то вже всі сосни біля мене треба було зрубати.

ніколи нікому жопу не лизав. Приклад: Флеш,наш адмін. Багато він тут орав?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, МаТраС сказав:

ніколи нікому жопу не лизав. Приклад: Флеш,наш адмін. Багато він тут орав?

Про що ви? Мова була про Поворознюка. 5 хвилин подивилась і забула. Все

Змінено користувачем allanek
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, allanek сказав:

Про що ви?

про то, що йому - Флешу не відіб ється ні хрена. якби я випадково не побачив , чим він займається,то половина б і не знала...
а про всі ті мільйони,які потім відібьються тому дядьку з трьома зубами замість 4...)

Змінено користувачем МаТраС
  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

52 минуты назад, allanek сказал:

то ЗСУ він допомогає на всі свої мільйони. 

Шта????

Змінено користувачем Canton
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...