Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

5 минут назад, allanek сказал:

Яка краса. Той, що верещав про помилки, сам вляпався в лайно :pozor:

Констатація-констатувати.

 

Валеріанка на ніч вже не допомагає ?

  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Вячеслав63 сказал:

Я так розумію, дрони - це розхідники?

Так. Їх тре дуже багато на заміну збитим. Тому на них весь час збір організують волонтери

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Черномор сказал:

То так, але там половина, а може ще більше, котрих примусово забрали, бо для мордора вони "разменная монета".

А навіщо вони тікали назад? Мають бажання далі воювати під примусом? Вже ж так сталось, що ніхто за ними не слідкував - ні до того було. Але ні - відступили, не розбіглись, як ті вівці забігли в кошару та чекають, що їх назад попруть. Не тре розповідати, що вони хотіли ЗСУ допомагати, а їх примусили ... 

  • Лайк 6
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

46 минут назад, allanek сказал:

Яка краса. Той, що верещав про помилки, сам вляпався в лайно :pozor:

Констатація-констатувати.

 

 Я вас розчарую. Це слово вживається і з "н" і без. 

goroh.pp.ua/Синонімія/константувати

Просто наберіть в гуглі - "константувати"

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, OlaR сказав:

Не тре розповідати, що вони хотіли ЗСУ допомагати, а їх примусили ... 

Так життя склалось, що є в мене знайомі з  рузьким миром в голові. Почалась війна і улюблений рузький мир прилетів прямо до них в будинок, не дуже, але прилетіло. Повинно ж щось було змінитись в головах? Але там тільки гірше все стає. В усьому винна Україна, тому що спровокувала та інша маячня, якою напхана голова кацапоголових. На початку березня втекли в Крим.  Повертатись в Україну лячно, залишатись в Криму, коли є паспорт з куркою, теж не кращий варіант. Чим закінчиться цей цугцванг, час покаже. Я це до чого? В головах цих людей нічого не зміниться. Ніколи і нічого.  І немає значення чи то верхи, чи то низи, там однакова матриця в голові. Я не знаю, що ще повинно статись, щоб там перемкнуло програму.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, allanek сказал:

В усьому винна Україна, тому що спровокувала та інша маячня

Україна винна тому, що одразу не здалась. Ця методичка працюе десь з квiтня.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, AOZ1 сказав:

Ця методичка працюе десь з квiтня.

Там( я про знайомих) методічка працює кілька десятків років. Коли бачиш таке перед очима в реальному житті, то зрозуміло, що я нетерпима до кацапоголових і на форумі. На щастя, це єдині такі знайомі.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, AOZ1 сказал:

Україна винна тому, що одразу не здалась. Ця методичка працюе десь з квiтня.

У всіх по-різному. Наша знайома з Харкова, якій ми дзвонили на 4 день війни, так і думала, казала - "Чому Зеленський не домовляється з Путіним?" Але, потім, просидівши 2 неділі в підвалі і приїхавши до нас в Полтаву - все якось прояснилось. Вона дійсно була "проруська", як вона казала, тому, що мати у неї - росіянка, чоловік - росіянин по національності, рідна сестра в Ялті більш-менш нормально влаштувалася і покійний батько їздив на Росію працювати. Хоча тільки зараз, по її словам,  вона зрозуміла, чому батько так негативно відгукувався про росіян, як про народ. І зараз вона має проукраїнську позицію, розсварилася з усіма своїми родичами з РФ і на запрошення сестри приїхати в Крим відповіла, що їй зовсім не хочеться їхати в країну, яка знищує її рідний Харків і Україну.

  Якщо до цього часу не прояснилась реальна ситуація в ватних мізках, то вже мабуть і не проясниться.  

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Вячеслав63 сказал:

Вона дійсно була "проруська"...

І зараз вона має проукраїнську позицію...

 

То вовк у вівцевій шкурі !

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, allanek сказал:

На щастя, це єдині такі знайомі.

Щаслива людина. Десь половина включно з батьком.

  • Сумно 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Бездомный сказал:

потужний бабах Дніпро 

Що з першого масиву побачили?

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, 90BCO сказал:

То вовк у вівцевій шкурі !

Ви це напевне знаєте? А я думаю, що це не так, тому, що я з нею часто і довго спілкувався. Я, взагалі, дивуюся, як на форумі легко незнайомим людям клеять ярлики. 

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Ви це напевне знаєте? А я думаю, що це не так, тому, що я з нею часто і довго спілкувався. Я, взагалі, дивуюся, як на форумі легко незнайомим людям клеять ярлики. 

 

Тепер знаю.

Чорномор тому приклад. "І вашім, і нашім"...

Ще раз:

"Вона дійсно була "проруська", як вона казала, тому, що мати у неї - росіянка, чоловік - росіянин по національності, рідна сестра в Ялті більш-менш нормально влаштувалася і покійний батько їздив на Росію працювати" -

- це вже діагноз!

Змінено користувачем 90BCO
Update
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, 90BCO сказал:

Тепер знаю.

Чорномор тому приклад. "І вашім, і нашім"...

Нічого ви не знаєте. Він ще з 2014-ого на російському музичному форумі "плюс.мск.ру", де і я був ще з 2009-ого року, чітко відстоював українську позицію, як і я, що дуже не подобалося "асвабадітєлям", за що нас і банили. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...