Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

Порадив би придбати для захисту органів дихання респіратор сварщика 3M™ 9925.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

55 минут назад, Privet сказал:

Я міркую, що пютлеру потрібні мобіки щоб окупувати Одесу та Запоріжжя.

Для вуличних боїв. 

 

Виглядає фантастикою, якщо врахувати відсутність достатньої кількості боєзапасу для арти та підтримки з повітря.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, ЧортПобьєрі сказав:

Він русский- такий же як ми з Вами - дивно що його поведінка Вам не зрозуміла.Я давно кажу що русские - виблядки.

Не такий, як я. За вас нічого не кажу, бо не знаю.
Але, непогано було б прояснити, кого ви вважаєте руським?
Наприклад, казах або єврей — вони руські чи ні?
 

Змінено користувачем iiigolkin
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, iiigolkin сказал:

image.png.5ee8b57d1d64a3154f8a7fa252c45266.png

Ну, это куйня. Я когда, лет 20 назад, сиги в Польшу возил, мну каждый раз польский таможенник спрашивал сколько везу сигарет. Я, с неморгающим взглядом, отвечал, что норма. Хотя, это было далеко не так. 😸Думаю, грузинский полиграф прошёл бы без проблем. 😎

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, ЧортПобьєрі сказал:

Який, в сраці поліграф🤦‍♂️.То наші приколюються над русскими а Іголкін над Вами🤣

А бот за будь-якої можливості захищає росіян 😂 то пакети для сміття (після джавеліну або хімарсу майже нічого не залишається) не ті, то зараз поліграф... підсвідомо про своїх піклується :)

  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, karbo сказал:

Виглядає фантастикою, якщо врахувати відсутність достатньої кількості боєзапасу для арти та підтримки з повітря.

Я думаю им роздадут трехлинейные винтовки, и бросят в,, психологическую атаку". 

" Максимы" у нас с хранения вроде уже сняли. 

 

Змінено користувачем sergio
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, laritus сказав:

А бот за будь-якої можливості захищає росіян 😂 то пакети для сміття (після джавеліну або хімарсу майже нічого не залишається) не ті, то зараз поліграф... підсвідомо про своїх піклується :)

На відміну від дебілів що не можуть зрозуміти що бачать і читають я говорю тільки правду і факти.

Змінено користувачем ЧортПобьєрі
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, sergio сказал:

думаю им роздадут трехлинейные винтовки, и бросят в,, психологическую атаку". 

Точно,  якось забув про цей варіант, а ще кіно дивився. Маразм. Нічого не поробиш, пора на пенсію.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, Vinsol2009 сказав:

А жарт про Україну, яка приймає з усіх боків, це теж жарт, чи прояв ненависті совка до всього українського?

Це правда про тодішнє керівництво України.

У кожному жарті є частка жарту. А все інше - правда.

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, Vikctor сказав:

Одного не розумію - навіщо бігти від мобілізації якщо такі патріоти

Вони хочуть воювати чужими руками. Як завжди.

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, iiigolkin сказав:

Але, непогано було б прояснити, кого ви вважаєте руським?
Наприклад, казах або єврей — вони руські чи ні?

Якщо вони за "руській мір" (тобто війну) - так, вони руські.

Руський казах і руській єврей.

І взагалі, "руській" - це прикметник, а не іменник, як інші назви народів.

Тобто руськім може бути будь-який "нєгр прєклонних гадов".

І далі за текстом.

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, Alvalk сказал:

Тобто в країні зараз війна, а ви всім нагадуєте, як Верховний Головнокомандувач ЗСУ колись називав Україну хвойдою, Томос Термосом та таке інше (про ЗСУ теж наче було)?

І ще кажете, що ви його поважаєте? Не схоже.

А я вам  кажу, що цей допис - лайно, а невдалі жарти були не у Верховного Головнокомандуючого, а у колишнього коміка. І пригадувати йому це лайно зараз не на часі. 

По-перше не було порівняння з повією, оскільки згадувалася актриса німецьких фільмів (а кожен додумує щось своє, залежно від того, які саме німецькі фільми дивився), а по-друге нічого не було про ЗСУ (навіщо це писати?). Вам потрібно знати ставлення чинного до ЗСУ? Ну так давайте дізнаємося про думку авторитетної всім людини. Ось наприклад відсилання на Залужного (або ось судячи з обличчя, порохоботка Яніна Соколова шокована його словами :). До речі, зверніть увагу, що цієї нарізки майже немає в мережі, раніше Яніна викладала таймінги до свого відео, а тут суцільне відео :)) тобто можно побачити, яке відношення у діючого до ЗСУ. То дійсно не має сенсу маніпулювати застарілою інформацією, скрізь вставляючи "Верховний Головнокомандувач ЗСУ" (у цьому статусі він поки що все робить правильно). 

А стосовно Ганапольского - це звичайна російська людина (хоч і народилася в цій країні, але жив в РФ і в тому середовищі - сформувався) :), росіяни всі такі (і жарти у них тупі. Подивіться їх камеді клаб наприклад) :). І я давно звернув увагу, що ті, хто працюють на ПОП, деградують, ось приклад у Янини були проблеми зі здоров'ям (вони намагаються на інформаційному рівні спотворити світ, а світ у відповідь спотворює їх :)).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, laritus сказав:

По-перше не було порівняння з повією, оскільки згадувалася актриса німецьких фільмів (а кожен додумує щось своє, залежно від того, які саме німецькі фільми дивився), а по-друге нічого не було про ЗСУ (навіщо це писати?).

Взагалі гівнюки типу куЧМО дуже люблять патякати, що вони і є Україна.

Про актрису було саме про нього, багатовекторного.

І ще одного чмоню, якому він намагався передасти владу.

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, ЧортПобьєрі сказал:

На відміну від дебілів що не можуть зрозуміти що бачать і читають я говорю тільки правду і факти.

ще досі палає? 😂 російська людина не може говорити правду і факти :) це суперечить ії збоченої природі :) і ви це доводите як ніхто інший :). Навіщо далеко ходити? Ось наприклад, ви особисто писали раніше, що не спілкуєтеся з дебілами (а зараз і кілька разів раніше мене називали дебілом, мабуть через неосвіченість не розуміючи, що це до речі виключно медичний термін. Розумова відсталість притомана тим, хто в двох реченнях 5 слів не здатен правільно написати 🤫, навіть із перекладачем 🤣), АЛЕ продовжуєте відповідати на мої пости :), тобто або я всежтаки на вашу думку не дебіл, або як у вас кажуть ви - піздобол? :) ось і виходить, що ви звичайна російська людина яка просто постійно бреше (усім і собі і оточуючим, та ображає всіх постійно, тому, що все українське підсвідомо зневажає :)). 

Змінено користувачем laritus
  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, vadimv сказал:

Вони хочуть воювати чужими руками. Як завжди.

згадується В.Ян . "Батий" . 

В часи сраліна  він примудрився описати штурм Батиєм  Києва - технологію війни  "хашаром "  - тобто , коли підневольних полонених кидали на знищення , щоб захисники виснажилися та витратили  метальне знаряддя.

 

Метод війни кацапів з тих часів не змінювався ніколи .

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, karbo сказав:

Це не зовсім правильний підхід, неправильні навички дуже важко піддаються виправленню. Говорю це як колишній тренер і вчитель в одній особі. Іноді вони не виправляються ніколи. Так вже влаштований наш мозок. А тому, чим швидше буде помилка виправлена, тим краще.

А тепер уяви собі, що ці помилки поширюються на інших. Ми отримуємо викривлену реальність.

Кацап детектед.

Всі попередні роки незалежності, нам наспівували кілька байок про те, чому не варто розмовляти українською.

Аргумент про те, що краще мовчати, аніж розмовляти з помилками - головний. Мовляв, « не псуйте солов‘їну».

Ви, здається, в США окопалися, значить, знаєте англійську. Невже, з першого дня заговорили чистісінкою мовою Шекспіра? Думаю, що ні. Слідуючи Вашій логіці, Ви досі не вивчили англійську. 
Переважна більшість людей здатна вивчити мову досконало. Головне - мати бажання.

  • Лайк 6
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, vadimv сказал:

Взагалі гівнюки типу куЧМО дуже люблять патякати, що вони і є Україна.

Про актрису було саме про нього, багатовекторного.

І ще одного чмоню, якому він намагався передасти владу.

спроба захисту куЧмо 

в певних умовах конформіст клептократ  куЧмо  - більш безпечний для національного відродження , ніж умовний палкий  патріот Гамсахурдіа , Ельчібей , е.т.с .

куЧмо приспало кацапів , які вважали , що хіхли в них і так у кишені , тому придушували молдаванів , грузин , азербайджанців , таджиків  та чеченів - придушили ефективно .

А в той час конформіст клептократ куЧмо нишком робив суверенний ТБ та радіо етер .

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, Бездомный сказав:

конформіст клептократ  куЧмо

То не варто ображатися на жарт про цю стару шльондру.

Бо це правда.

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Музей сказал:

Аргумент про те, що краще мовчати, аніж розмовляти з помилками - головний. Мовляв, « не псуйте солов‘їну».

Абсолютна дурниця, мовчати і вивчати зразу правильну мову величезна різниця.

9 минут назад, Музей сказал:

Ви, здається, в США окопалися, значить, знаєте англійську. Невже, з першого дня заговорили чистісінкою мовою Шекспіра? Думаю, що ні. Слідуючи Вашій логіці, Ви досі не вивчили англійську. 
Переважна більшість людей здатна вивчити мову досконало. Головне - мати бажання.

Вперше я почув англійську в 56 років,  про якесь там вивчення і  мріяти не міг, хоча би розуміти декілька слів було би за щастя. 

А ви живете в Україні ціле життя і за піввіку не спромоглися українську здолати?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, vadimv сказал:

То не варто ображатися на жарт про цю стару шльондру.

Бо це правда.

і це був єдиний "працюючий"  варіант "пропетляти між крапельками"  

 

бо всі ( окрім країн Балтії ) , хто  у 90- ті спробував форсувати самостійність на постосовку , отримали громадянську війну  та  були знищені вже тоді - коли колективний Захід одностайно стояв на боці кацапії , і  ставив на кацапію , як на ексклюзивного  лідера демократичної трансформації постсовдепії.

 

іноді краще жувати соплі , ніж бігти попереду паротягу Історії

 

куЧмо - то такий собі український Мойсей , який водив українців пустелею, щоб найбуйніші совки просто повмирали

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, sergio сказал:

Я думаю им роздадут трехлинейные винтовки, и бросят в,, психологическую атаку". 

" Максимы" у нас с хранения вроде уже сняли. 

 

психічна атака - то така форма ритуального  суіциду  , дозволена  православним каноном - тобто "під час бою" , від рук супротивника ( одразу в Вальхаллу ) - знов культ смерті 

практикувалася , коли в полон здаватися до рук катів  бажання  не  було  , а патронів воювати вже не було - йшли "при параді" на ворожі кулемети 

 

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, Бездомный сказал:

психічна атака - то така форма ритуального  суіциду  , дозволена  православним каноном - тобто"під час бою" , від рук супротивника ( одразу в Вальхаллу ) - знов культ смерті 

практикувалася , коли в полон здаватися до рук катів  бажання  не  було  , а патронів воювати вже не було - йшли "при параді" на ворожі кулемети 

Фантазер)) психічна атака не спосіб самогубства, а психологічного тиску на противника. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, karbo сказал:

Фантазер)) психічна атака не спосіб самогубства, а психологічного тиску на противника. 

ага , щаззз.

це теж саме , що їжака голою дупою лякати .

 

не забуваємо , що виробництво патронів - казьоннині патронні заводи -  цілком та повністтю лишилися під контролем червоних .

тому геть усі їхні противники відчували шалений патронний голод .

саме це , а не те , що розповідають кацапи , стало причиною перемоги червоних  майже на всіх фронтах так званої "громадянської війни".

відбитися змогли лише поляки , яким Антанта постачала зборою та набої в промисловій кількості.

памятник-шарлю-де-голля-в-центре-города-варшава-подарок-французского-163138961.jpg

pilsudskij-de-goll-petlyura-varshavskaya-bitva-3.jpg

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...