Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

3 минуты назад, ЧортПобьєрі сказал:

Здрасте девочки и мальчики😜.

🍔🍟 20 вересня у Києві запрацюють перші три заклади McDonald’s

Спочатку завтра запрацює McDelivery у трьох ресторанах Києва – на проспекті Бажана, 3в, на вул. Гришка, 7, та на проспекті Гагаріна, 2а. За тиждень відновлять роботу ще сім закладів у Києві.

Спершу заклади працюватимуть тільки на доставку, а зали, експрес-вікна та МакДрайв відкриються у жовтні. Відновлення роботи закладів у Києві та на заході України відбуватиметься поетапно протягом двох місяців.

 

Тьху!!! Вредная еда...

Фу, фу, выплюнь каку...

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 хвилин тому, Музей сказав:

єдина перевага Китаю - кількість населення. Це вагомий фактор, але не факт, що достатній. 

У них є ще один фактор - ЦК КПК вважає прийнятною загибель усього населення Китаю. На відміну від США.

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Canton сказав:

Тьху!!! Вредная еда...

Фу, фу, выплюнь каку...

Тут не про їжу мова.Факт що така компанія відновлює роботу в Україні- надзвичайно важливий сигнал іншим компаніям👍

  • Лайк 4
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, ЧортПобьєрі сказав:

надзвичайно важливий сигнал іншим компаніям

наступний крок за ІКЕА

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

Тут не про їжу мова.Факт що така компанія відновлює роботу в Україні- надзвичайно важливий сигнал іншим компаніям👍

начебто і так лайна в країні вистачає...

  • Лайк 1
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 хвилин тому, US7IGN сказав:

більшість обрала те що обрала. але робота то точно не аргумент. у більшості така оплата за "роботу", що вона точно того не варта...

В нас купа людей живуть від зарплати до зарплати, ще й кредити платять. Тож за що вони мали б на всяк випадок жити в Карпатах?

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

46 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Кому війна, а кому...

Оце не зрозуміло - якщо не помиляюсь, у країні з воєнним станом на подібні ситуації розмова іде зовсім інакше, а ніж сюсюкання поліціянтів. Деж коментарі тих, хто на ресурсі мовляв за майбутнє використання зсу під час "люстрації" у тавриді?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Dmitriy_S сказал:

В нас купа людей живуть від зарплати до зарплати, ще й кредити платять. Тож за що вони мали б на всяк випадок жити в Карпатах?

я теж живу від проекту до проекту. і перерви можуть бути роками. кредити я взагалі не можу собі дозволити. і який сенс платити за хюндай ціну мерседесу?

але питання не в кредитах, а в тому що або ти дивишся хоча б трохи далі ніж завтра, або не треба скіглити...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Значиться так.Хочу виразити величезну подяку форумчанину Serg179 за допомогу🤝.Людина абсолютно безкоштовно передала дві саморобні буржуйки та дві дуже кампактні з потягів.Зараз на такі речі дефіцит страшенний.Мало того ми разом їх та ще купу допомоги на зиму відвезли в мій батальйон.Його залишки😒 перекинули на північ не далеко від Києва - тож тепер їздити з моєю спиною стало значно легше.Тож подяка і від мене і від хлопців неймовірна.

Одна вже встановлена і працює👍

20220903_110131.jpg

VID_20220918_195056_086.mp4.mov Змінено користувачем ЧортПобьєрі
  • Лайк 25
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

Тут не про їжу мова.Факт що така компанія відновлює роботу в Україні- надзвичайно важливий сигнал іншим компаніям👍

Не только.

Это и рабочие места, и возможность реализации продукции, и налоги в бюджет.

Да и соскучился за биг маком сочным🤑

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

Значиться так.Хочу виразити величезну подяку форумчанину Serg179 за допомогу🤝.Людина абсолютно безкоштовно передала дві саморобні буржуйки та дві дуже кампактні з потягів.Зараз на такі речі дефіцит страшенний.Мало того ми разом їх та ще купу допомоги на зиму відвезли в мій батальйон.Його залишки😒 перекинули на північ не далеко від Києва - тож тепер їздити з моєю спиною стало значно легше.Тож подяка і від мене і від хлопців неймовірна.

Одна вже встановлена і працює👍

20220903_110131.jpg

 

VID_20220918_195056_086.mp4.mov VID_20220918_195056_086.mp4.mov

треба частіше банити - скільки гарних справ замість флуду :lol:

Змінено користувачем US7IGN
  • Лайк 2
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Рандеву ж з badgy не вийшло: я подзвоним йому і запропонував зустрітись в той день коли міг бути в місті в любому місці де йому зручно.У відповіть почув щось типу : " ну если есть в этом смысл, ну ладно я тебе перезвоню" .Дзвінка я не дочекався , та й сам більш не телефонував- не до цього було.То ж будемо поки що вважати мене російським агентом.

  • Лайк 1
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, DimaF сказав:

 

Да и соскучился за биг маком сочным🤑

Я б сам за Великим тестьом😜 заїхав би.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, US7IGN сказав:

треба частіше банити - скільки гарних справ замість флуду :lol:

Щоб прикрити свою агентурну діяльність доводиться стільки добрих справ робити що з центру вже косо дивляться, типу : ти чей друг, мой или медведя🤣😜?

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, ЧортПобьєрі сказав:

То ж будемо поки що вважати мене російським агентом.

так serg179 вже ж нам розказав, шо ви нормальний хлоп (чи таки гарно маскуєтеся Ж-))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 хвилин тому, outdoor24 сказав:

десь заплакав один Кирило

він був правий.🤪 в серпні не відкрили і в зал не пускать поки що. і місце на м. Харьківська ненамолене - перша ракета в Києві за 500 м збита.

Змінено користувачем MaxS
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, MaxS сказав:

він був правий.

да-да, а щє "рускіє нє уходят", як зі Зміїного, Харківської області ...

в серпні офіційно ніхто й не обіцяв

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

42 хвилини тому, Canton сказав:

Тьху!!! Вредная еда...

Фу, фу, выплюнь каку...

ну ще ніхто не травонувся (принаймні в суді не доказав), на відміну від десятків шаурмяу навколо :)

Це ж не заради поїсти, це символ і анклав західних партнерів

Змінено користувачем MaxS
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, outdoor24 сказав:

так serg179 вже ж нам розказав, шо ви нормальний хлоп (чи таки гарно маскуєтеся Ж-))

У нього відношення до русских не зміниться( маю надію) не швидко.Навіть після нашого знайомства і тих фактів що декілька русских воюють і віддають життя за Україну.Я його та таких же українців чудово розумію- після того що русские робили тут - було б дивно розраховувати на щось інше.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, vadimv сказав:

Певно я вже набив оскомину своїми дописами, але ще раз напишу, що всі країни, пов'язані з Китаєм (в тому числі Шрі-Ланка) зараз мобілізуються Китаєм на захист своєї рашистської шістки.

Китай вибудовує глобальний антицивілізаційний блок і готується до світової війни.

Китай захищає свої власні інтереси. І як на мене, вони стали розбігатися з інтересами Росії. Тож я думаю, що Китаї зіллє Рашу в найближчі півроку.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, US7IGN сказав:

яке хоч і скорочується, але все одно хоче їсти та розважатись. а з цим скоро будуть проблеми...

як цитували вище - краще за все розвалити ворожий фронт до того, як він буде створений. а це вже відбувається...

до глобалізації виявилися готові не всі...

Якщо дані відповідають дійсності, то Китай оцінює себе необ'єктивно. Я не здивуюся, розуміючи наскільки авторитарні лідери схильні до самодурства.

 

Military_Expenditures_by_Country_2019.svg.png

U.S_-_China_-_Russia,_Military_Spending.svg.png

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Dmitriy_S сказав:

Китай захищає свої власні інтереси

Китай - це країна з ПТСР з часів опіумних війн, яка замість нормально жити прагне реваншу за століття приниження.

Це все загрожує існуванню людства.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Рашистские террористы обстреляли Южноукраинскую АЭС – ракета упала в 300 метрах от ядерных реакторов

Сегодня, 19 сентября, в 00:20 российская армия обстреляла ракетами промышленную зону Южноукраинской атомной электростанции

Мощный взрыв произошел всего в 300 м от реакторов станции, сообщают в Энергоатоме. Ударной волной повреждено здание АЭС, разбито более 100 окон. Отключился один из гидроагрегатов Александровской ГЭС, входящей в состав Южноукраинского энергокомплекса. Отключились также три высоковольтных линии электропередачи

  • Сумно 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...