Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

48 минут назад, semengv сказал:

Да собственно я с вами ни о чем не спорю. У нас вроде как демократическое и правовое государство. И преступником (равно как и предателем) вас может назвать только суд. А вы почему-то решили эту роль взять на себя. Сидя на диване.

 

_________________

 

Да, точно - Печерский суд всем судам суд.)

О чем вы спорите? Чувак занимал административную должность при оккупационной власти. Не все так однозначно? Конечно. Продолжайте еще пару-тройку веков болтаться в ополонке.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Dmitriy_S сказал:

Все залежало б від того, яка смерть мені загрожувала б. Якщо б просто розстріляли, то ні. А якщо б катували, то не знаю, як би я себе повів. Це тільки в фільмах всі герої, життя дещо інше.

Тому одні герої, а інші прокляті. І кожен вирішує сам, ким він буде. Бо він себе спас, але погубив багато іншіх. Так що тут таке ... На вибір ... Якщо бути проклятим страшить меньше, то чого потім скіглити, що прокляли? Від більш страшного же вберігся.

Змінено користувачем OlaR
  • Лайк 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, OlaR сказал:

А я нет. Бо как после такого жить?

Да да, конечно...

Не надо, Зоя это легенда...создать Вам надлежащие условия _ и Вы через пять минут поклянетесь, что Бог есть и Бога нет, что люди ходят на руках и люди ходят на боках...а через 15 минут с радостным повизгиванием, захлебываясь от торопливости, выложите все, что Вас спросят...и даже то, что не спросят расскажете

Змінено користувачем Canton
  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, OlaR сказав:

Тому одні герої, а інші прокляті. І кожен вирішує сам, ким він буде. Бо він себе спас, але погубив багато іншіх. Так що тут таке ... На вибір ...

Не так. Одні герої з дивану, а інші в реальному житті. Останніх значно менше. Це тільки совкова пропаганда малювала з рядянських людей поголовно Зой Космодем'янських і Мальчішів-Кібальчішів. Реальність була інша.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Canton сказал:

Да да, конечно...

Не надо, Зоя это легенда...создать Вам надлежащие условия _ и Вы через пять минут поклянетесь, что Бог есть и Бога нет, что люди ходят на руках и люди ходят на боках...а через 15 минут с радостным повизгиванием, захлебываясь от торопливости, выложите все, что Вас спросят...и даже то, что не спрсят расскажете

Ага. А потом бы взялась организовывать референдум! Учить детей любить новую родину! После всех этих пыток, выйдя на свободу? Ну-ну.

Змінено користувачем OlaR
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Не так. Одні герої з дивану, а інші в реальному житті. Останніх значно менше. Це тільки совкова пропаганда малювала з рядянських людей поголовно Зой Космодем'янських і Мальчішів-Кібальчішів. Реальність була інша.

Угу. Вы знаете случаи, когда садили на 15 лет тех, кто под пытками что-то выдал? Я нет. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, OlaR сказав:

Угу. Вы знаете случаи, когда садили на 15 лет тех, кто под пытками что-то выдал? Я нет. 

Знаю, в СРСР таке було. Там взагалі було купа проблем у тих, хто навіть просто був під окупацією.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, OlaR сказав:

Ага. А потом бы взялась организовывать референдум! Учить детей любить новую родину! После всех этих пыток, выйдя на свободу? Ну-ну.

Навіть якщо б вам інакше загрожувало повторне катування?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, OlaR сказал:

Ага. А потом бы взялась организовывать референдум! Учить детей любить новую родину! После всех этих пыток, выйдя на свободу? Ну-ну.

Каких пыток, о чем Вы? Просто задушевная беседа в процессе которой даже подготовленные агенты, бывает обсыкаются...

А уж цивильные - и подавно...и пашут потом, шо тот папа Карло

Змінено користувачем Canton
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Про вибір. Коли дивилась розповідь цієї жінки, задалась питанням, :" Що б зробила я в подібній сітуації".  Чесно собі відповіла, що не знаю. Розповідь варта того, щоб витратити на ролік 30 хвилин часу. 

 

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, allanek сказал:

Про вибір. Коли дивилась розповідь цієї жінки, задалась питанням, :" Що б зробила я в подібній сітуації".  Чесно собі відповіла, що не знаю. Розповідь варта того, щоб витратити на ролік 30 хвилин часу. 

 

Какого числа кацапы зашли в Балаклею? Я не осуждаю, я правда не понимаю, имея в семье девочку-подростка - чего они ждали? Или они не догадывались, что из себя представляет орда?

  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Агидель сказал:

Какого числа кацапы зашли в Балаклею? Я не осуждаю, я правда не понимаю, имея в семье девочку-подростка - чего они ждали? Или они не догадывались, что из себя представляет орда?

Добавлю - это результат того, что 2014-й прошел мимо сознания многих, типа далеко и нас не касается. Если бы они реально интересовались, что происходило там, где отморзки получили абсолютную власть и безнаказанность - были бы готовы к принятию правильных решений в 2022-м.

  • Лайк 4
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Агидель сказал:

Какого числа кацапы зашли в Балаклею? Я не осуждаю, я правда не понимаю, имея в семье девочку-подростка - чего они ждали? Или они не догадывались, что из себя представляет орда?

2 марта

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, Агидель сказав:

Какого числа кацапы зашли в Балаклею? Я не осуждаю, я правда не понимаю, имея в семье девочку-подростка - чего они ждали? Или они не догадывались, что из себя представляет орда?

Не у всіх навіть фізично була можливість виїхати. Це заднім числом усі дуже гарні, усі всім допомагали і трималися один за одного. А в реальності у людей був шок. Того судити їх дії, не бувши на їх місці - дуже необачно.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мені здалося ,чи дійсно заява пройшла повз увагу тубільців - 

Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

 

Сили оборони під керівництвом Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України Володимира Зеленського роблять все можливе для звільнення української землі від російської окупації та стримування агресора.

Ми керуємося принципом єдиноначальності і не допускаємо всередині військового колективу розколів.

Будь-які політичні спекуляції довкола конкретних дій на тому чи іншому напрямку і відверто провокативне намагання втягнути у це вище військово-політичне керівництво держави неприпустимі.

Єдність і командна робота - запорука нашого успіху!

І зрозуміло, що деяким блогерам абсолютно точно не слід сьогодні розповідати про неіснуючі конфлікти, що позначається на наших спроможностях та консолідації.

Ще раз: не треба говорити про те, чого немає і що призводить до суспільного непорозуміння.

Багато нами вже зроблено, але попереду ще більше роботи, яка вимагає взаєморозуміння, довіри і поваги.

Від солдата, який у цю мить звільняє черговий населений пункт України чи тримає свою ділянку фронту, та командного складу, який працює над розробкою конкретних планів, до Верховного Головнокомандувача, ми об’єднані спільною метою - перемогти кровного ворога!

https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua/posts/pfbid0UCfZDPwdTjEC8mUTCKqmP6n2ALMd2h5RLm9YiU2rnGdDnyQmeYvteG71vUQq1Dgtl

п.с.

Прокремлевские медиа и телеграмм-каналы распространяют дезинформацию о разжигании конфликта между командами Президента Владимира Зеленского и главнокомандующего Вооруженными Силами Украины Валерия Залужного.

Как передает Укринформ, об этом Центр противодействия дезинформации при Совете национальной безопасности и обороны Украины сообщает в Телеграме.

По версии пропагандистов кремля, формальной причиной конфликта является "некомпетентность и предательство" как в непосредственном управлении боевыми действиями, так и "в поражении украинского войска за два года правления Зеленского".

14.05.2022

www.ukrinform.ru/rubric-polytics/3483403-rospropaganda-rasprostranaet-fejki-o-konflikte-mezdu-komandami-zelenskogo-i-zaluznogo.html

На фоне постоянных поражений на фронте, российские пропагандисты пытаются создать конфликт и рассорить власть между президентом и Главнокомандующим.

Об этом публично недавно обсуждали на пропагандистском телевидении. Блогер Стерненко напоминает, что с тех пор прошло всего три дня, и вот сомнительные телеграмм-каналы начали воплощать сказанное в реальность.

Тогда они публично обсуждали стратегию РФ по созданию или усугублению конфликта между Зеленским и Залужным, чтобы ослабить нашу обороноспособность.

Теперь рашисты производят выбросы для разжигания конфликта, которого на самом деле не существует. Все, как один спели о якобы "смещении Залужного с должности главнокомандующего".18 августа 2022

war.znaj.ua/ru/435398-budte-oberezhni-smitniki-propagandistiv-znovu-rozganyayut-feyki-pro-konflikt-zelenskogo-ta-zaluzhnogo

кацапські тварини- 

Конфликт Зеленского с Залужным

Украинские СМИ и Telegram-каналы давно говорят о том, что на Украине зреет конфликт между Владимиром Зеленским и главнокомандующим ВСУ Валерием Залужным.

 

Первый не желает прислушиваться к нуждам армии, а думает лишь о достижении собственных политических целей. Второй старается сохранить жизни людей.

Например, Telegram-канал «Резидент» со ссылкой на источник в офисе президента часто сообщал, что Залужный настаивает на сворачивании наступления и отводе войск из-за нехватки техники, людей и ресурсов.

По мнению экономиста и политолога Александра Дудчака, конфликт между политическим и военным руководством Украины действительно есть, однако пока кураторы киевского режима успешно гасят его.

«Зеленскому нужны любые активные действия, чтобы он мог что-то предъявить своему начальству из Лондона и Вашингтона. Залужный понимает, что такими темпами скоро некем будет руководить», — объяснил Дудчак.

С такой точкой зрения согласен и украинский политик и управленец Владимир Олейник. Он добавил, что сейчас вокруг Залужного даже может сформироваться партия военных и тех политических элит, которые остались обижены Зеленским, в том числе крупные бизнесмены и даже мэр Киева Виталий Кличко.

Зеленский требует любыми силами, несмотря на потери украинцев, не допустить потерь территории: чем она меньше, тем меньше ему дают денег. А Залужный все-таки отвечает за армию, у него концепция другая: сохраним армию — есть шанс сохранить государство

Владимир Олейник.01 сентября 2022

360tv.ru/tekst/mir/zelenskomu-ne-rady-sobstvennye-voennye/

Против «первого атамана»: куда приведет конфликт ...

https://iz.ru › Статьи › Мир

20 авг. 2022 г. — Ссылаясь на источники, приближенные к власти, журналисты сообщили, что Зеленский хочет заменить главкома Валерия Залужного на командующего ...

Главком ВСУ Залужный вступил в конфликт с президентом ...

https://voennoedelo.com › posts

13 мая 2022 г. — Главком ВСУ Залужный вступил в конфликт с президентом Зеленским из-за ... 

 

Замена Зеленскому найдена: на Западе назвали имя ... - МК

https://www.mk.ru › politics › 2022/08/27 › zamena-ze...

27 авг. 2022 г. — ... что между президентом Украины Владимиром Зеленским и главнокомандующим ВСУ Валерием Залужным произошел серьезный конфликт, который...

в КВІТНІ вже була запущена ця іпсо і Президент відреагував - 

Глава держави розповів, що у перші дні повномасштабного вторгнення росії на територію Україні зібрав багатьох людей та закликав їх об’єднатися заради перемоги. Він запропонував забути усі непорозуміння та працювати разом. Тоді, додав Зеленський, присутні сприйняли пропозицію позитивно. Потім ці люди пару тижнів займалися своїми справами, а згодом з'явився чутки про начебто конфлікт між керівником Офіс Президента та Залужним, а потім ще про сварки Зеленського із головнокомандувачем української армії.

 

«Тому я й кажу, чи треба нам згадувати ці прізвища (тих, хто поширює чутки - ред). Я вважаю, що вони поставили хрест на моїй пропозиції», - сказав Президент.

 

 

Змінено користувачем Юрий Киев
  • Лайк 7
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А хто тут кого судить? Судити означає засуджувати за злочин, виносити вирок. Вирок це покарання за злочин.

Тут відбувається обговорення подій з метою роботи над промилками. Нічого спільного з вироком це не має.

А обговорювати, аналізувати, висловлювати власні погляди на ті чи інші події це нормально і правильно. Дурень той, хто цього не робитиме.

Вчитися на чужих помилках, робити для себе висновки і нотатки на випадок аналогічної ситації - найкращий досвід.

  • Лайк 2
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Не у всіх навіть фізично була можливість виїхати. Це заднім числом усі дуже гарні, усі всім допомагали і трималися один за одного. А в реальності у людей був шок. Того судити їх дії, не бувши на їх місці - дуже необачно.

Я никому не помогала, думала только о своей семье - говорю честно и откровенно.)

Просто вот эта черта - всех понять, всех простить, шоб все по-людски - снова заведет страну на те же грабли через время.

 

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ті,хто залишився на окупованих територіях не є автоматично колаборантами.

ба,більше,навіть ті,хто був на посадах в обслуговуючих компаніях не є колаборантами.

і взагалі ,абсолютно вірно - кожен випадок повинен розглядатись окремо і неупереджено.

також можливим є і те,що якісь із тих осіб,що пішли на співпрацю з ворогом є агентами наших спецслужб.

або стали їми вже під час своєї співпраці.

  • Лайк 10
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Агидель сказав:

Я никому не помогала, думала только о своей семье - говорю честно и откровенно.)

Та ви ж наче з Одеси? То ж у вас і ситуація не була навіть такою напруженою.

Цитата

Просто вот эта черта - всех понять, всех простить, шоб все по-людски - снова заведет страну на те же грабли через время.

Про це мова не йде. Мова йде про те, що розбиратися в цьому треба дуже прискіпливо.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Военный преступник из расчленинграда снова попал в десяточку:

Цитата

Давно стало ясно, что если стоит над горою алеша, то поблизости надо искать захоронения мирных людей.

Именно так - стоит над городским парком алеша, а рядом, в начале этого же парка, в начале совка чека сбрасывало в ярок трупы расстрелянных на подвале.

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Агидель сказав:

Или они не догадывались, что из себя представляет орда?

Мені 7-й десяток, але згадую, як на початку війни були думки про те, що, якщо прийдуть орки, то ми все кинемо і поїдемо, бо не зможемо жити  під ними. Зрозумили про те, що це була  дурнувата наївність після Бучі. Навряд чи ми були б живі взагалі. В мене є знайомі з Луганську та Донецьку, що поїхали звідти в 2014-2015 році. Але ніхто з них не був готов до такого звірства, що сталось зараз. Тому так, мені не могло прийти в голову, що в наш час для біомаси мордора нічого не змінилось з часів монгольскої навали- набіг, руйнування, вбивства, катування, грабування.

І ще. Коли перебуваєш всередині подій, то не відчуваєш справжньої загрози, наче відчуття самозбереження притуплено. Зранку розмовляли з чоловіком про це. І ще. Чомусь спогади того часу, як сиділи і дивились на все це жахіття, як потім поїхали до Польщі, дуже яскраві і досі- пам'ятаю кожну хвилину, кожну дію і кожне відчуття всього, що сталось з нами за той час. А от 2 місяці перебування в Польщі з кожним днем тьманіють. Чому так поки ще не розібралась. На все потрібен час, щоб зрозуміти , чому не поїхали раніше, чому наче зупинились в часі відносно прийняття рішень щодо подальшого життя, поки не взнали, що можна повертатись додому і що нам є куди повернутись. Чому повернулись, хоч був вибір залишитись і жити в гарних умовах. Тому, задавати питання, чому хтось зробив не так, як зробила б я, то марна( для мене) справа. Сталось так, як сталось. Головне, зробити висновки на майбутнє. Все нам дається для чогось.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, vadimv сказав:

Военный преступник из расчленинграда снова попал в десяточку:

Именно так - стоит над городским парком алеша, а рядом, в начале этого же парка, в начале совка чека сбрасывало в ярок трупы расстреляных на подвале.

часть сатанинского ритуала... жертвы должны быть невинными, умершими в мучениях...
Потому стараются поднять визг каждый раз, когда эти "алешки" снимают/валят.

Змінено користувачем iiigolkin
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, US7IGN сказал:

з Маріуполя було більше можливостей спокійно виїхати, ніж з Херсону. тому кожен обрав те що він обрав.

У коллеги из Риги сестра выехала из Херсона через Крым. Была в Риге уже в середине марта. Много было таких в Мариуполе?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, semengv сказал:

Но не все могут адекватно оценить обстановку и просчитать свои действия.

це могло бути сюрпризом для кого завгодно, але не для Маріуполя...

1 час назад, Агидель сказал:

Я встретила 24-е с полным баком, собранными чемоданами и примерным планом действий, варианты А, Б и В. 

от бачите, а в Маріуполі на кацапів мабуть все ж таки чекали...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 хвилини тому, OlaR сказав:

Угу. Вы знаете случаи, когда садили на 15 лет тех, кто под пытками что-то выдал? Я нет. 

Взагалі, штука в тому, що для вас війна - це кіно. Що ви відчуваєте, коли отримуєте звістку про масові поховання з Ізюму? Максимум, що ви можете зробити, це пустити сльозку і розказати на форумі, які злочинці окупанти. Ви коли-небудь відкопували труп, який місяць лежав просто неба, а потім ще місяць був прикопаний на власному подвір'ї? Чи може потім спілкувалися з його родичами? У мене був такий досвід. Тож одне, це сприймати все здалеку, а зовсім інше бачити це на власні очі. Розуміння, що кожне втрачене життя - це трагедія, приходить тільки тоді, коли зтикаєшся з цим особисто.

  • Лайк 6
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...