Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

Собчачка:

image.png.ac3a5689bad8c864ab1a131ff6a67e90.png

Это не нацизм, это карантин.

Чумные не должны шастать по миру, они должны сидеть в своем чумном бараке.

  • Лайк 14
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Голова МЗС Чехії Ян Ліпавський закликав міжнародну спільноту створити спеціальний воєнний трибунал по злочинах Росії. 

Це пов’язано з виявленням масових братських могил закатованих українців в звільнених містах.

  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

55 хвилин тому, Canton сказав:

Арти Грин

це він ? перше що знайшла в інеті ( 18.02.2022 ‼️)

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

47 минут назад, vadimv сказал:

В доказательство приведена запись "Квартала" с его выступлением.

Кіркоров там виступав частіше, але йому можна, тому, що він не засуджує війну.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, laritus сказав:

а що сталося? 

Та Вомбат хоча і теж  тугуватий, але хоч пише не як інфантильний.

ви взагалі припускаєте, що можете помилятися, що так безапеляційно кидаєтеся звинуваченнями інших користувачів у порушенні правил форуму?

ви робите якісь висновки на підставі виявлення вживання лапок «», пробілів чи іншої муйні, що демонструє ваші обмежені знання про оточуючій світ і дедуктивні здібності на рівні середньої школи.

якби я не читав ваші пости давно і у декількох темах, я б подумав, що ви звичайне школоло, що попало випадково на форум, але все набагато гірше - ви доросла людина, але дивитеся на оточуючий світ очима підлітка.

  • Лайк 5
  • Дякую 1
  • Хаха 1
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 минуты назад, irina1969 сказал:

це він ? перше що знайшла в інеті ( 18.02.2022 ‼️)

 

Да

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вражина пише таке -

"На Херсонском фронте противник в течение последних нескольких суток продолжал медленно, но верно расширять плацдарм на южном берегу реки Ингулец.
По имеющимся данным, противник сумел занять село Малая Сейдеменуха. Также противник сохраняет контроль за н.п. Безыменное (на карте юго-восточнее Сейдеменухи) и далее по линии Безыменное-Счастливое-Костромка-Сухой Ставок. В районе Безыменного продолжаются бои."

Змінено користувачем Вячеслав63
  • Лайк 4
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Canton сказал:

Зато "зеленая дрисня"(тм) - в своем репертуаре...

306999855_3275834726070530_5875868446734454694_n.jpg

Честно говоря, не хочется копаться в дерьме  истоках. Но  встречал группы якобы  Зеленского или за Зеленского, которые на самом деле к нему никакого отношения не имеют. Поэтому подобные картинки без конкретных ссылок на первоисточник и понимания, кто их владелец,  не воспринимаю всерьез. 

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 минут назад, Alvalk сказал:

 Поэтому подобные картинки без конкретных ссылок на первоисточник и понимания, кто их владелец,  не воспринимаю всерьез. 

Это называется "репутация", сэр...

Кстати, Бирюков подтвердил, что фото ворованые...

Первоисточник дать?

PS. Я знаю, где снимали и кто снимал...

Змінено користувачем Canton
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, outdoor24 сказал:

але все набагато гірше - ви доросла людина, але дивитеся на оточуючий світ очима підлітка.

Это называется полная социальная дегенерация - инфантилизм, возведенный в абсолют...

Это лечится...лучше всего лопатой...

  • Лайк 1
  • Хаха 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, Canton сказал:

Это называется полная социальная дегенерация - инфантилизм, возведенный в абсолют...

молода нація...

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, US7IGN сказал:

молода нація...

Вертел я на причинном месте такую "нацию"

  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, OlaR сказал:

Мог не пойти работать на оккупантов. За это не убивали. Он не просто жить хотел. Он хорошо жить хотел и готов был ради этого лизать задницу рашистам, предавая остальных украинцев. Не ожидал, вероятно, что наши вернутся ...

Как легко вы записываете людей в предатели и жополизы оккуупантов((( Как раз тот случай, когда точку зрения, определяет точка сидения, а точнее расстояние этой точки от эпицентра событий. Представляю обсуждение "событий" в вновь открывшихся Макдональдс, в воюющей стране, за чизбургером с жареной картошечкой.

  • Лайк 5
  • Дякую 2
  • Дізлайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, Canton сказал:

Это называется "репутация", сэр...

Кстати, Бирюков подтвердил, что фото ворованые...

Первоисточник дать?

Да я не о том, чьи фотки (тут вопросов нет), я о том, кто подставил квартал. При всем неуважении к кварталу (причем очень  давнему, задолго до выборов, ну т.е. никак с ними не связанному) , тут больше похоже на то, что их кто-то  подставляет. В какой-то группе, в названии которой фигурирует Зеленский, стырили фотки и приписали их 95-му кварталу, и что?  Я тоже могу создать такую и писать там, что угодно.

Кстати, похожими методами  не гнушались и те, кто  в свое время  пытался дискредитировать Порошенко. В общем, такие источники стараюсь обходить стороной

 

 

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Alvalk сказал:

Да я не о том, чьи фотки (тут вопросов нет), я о том, кто подставил квартал. При всем неуважении к кварталу (причем очень  давнему, задолго до выборов, ну т.е. никак с ними не связанному) , тут больше похоже на то, что их кто-то  подставляет. В какой-то группе, в названии которой фигурирует Зеленский, стырили фотки и приписали их 95-му кварталу, и что?  Я тоже могу создать такую и писать там, что угодно.

Кстати, похожими методами  не гнушались и те, кто  в свое время  пытался дискредитировать Порошенко. В общем, такие источники стараюсь обходить стороной

 

 

Да я все понял...

Будет время - пробью эту группу, посмотрим кто чем дышит... щас уже устал - с 4 на ногах

  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 минуту назад, Canton сказал:

Вертел я на причинном месте такую "нацию"

Чорт з вами напевно не погодиться. але не думаю що треба пояснювати що ви будете з ним робити :lol:

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 минут назад, Скромный прораб сказал:

Как раз тот случай, когда точку зрения, определяет точка сидения

саме тому кожен і робить вибір - або працювати на окупантів або ніт. і такий вибір можна зробити тільки на місці...

  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, US7IGN сказал:

Чорт з вами напевно не погодиться. але не думаю що треба пояснювати що ви будете з ним робити :lol:

Перефразируя - у меня свой собственный Ад, и даже Сатана (а тем более какой то черт), не рискнет в него спускаться...

  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чомусь тут пройшло поза увагою, але на азійській зустрічі Путіну прямо вказали на «место раши у параши».

Прем‘єр Індіі нагадав Путіну, що він живе в 21-му сторіччі де не має місця війнам та праву сили і всі питання повинні вирішуватися дипломатичним шляхом. Війна в Україні повинна припинитися.

На що Путін відповів в дусі Yes, Sir! As soon as possible!
Потім, він отримав затріщину від Ксі і відповів: «... ми почули Вашу схвильованість, занепокоєння та дамо відповіді на всі запитання».

Звісно, Китай не мир в Україні хвилює, а те що цепний песик зганьбився і заляпав брудом господаря.

Світові ЗМІ обговорюють пригнічений вигляд та зкуту поведінку путіна на саміті та зверхнє ставлення лідерів країн, які ще вчора плазували перед ним.

Змінено користувачем Музей
  • Лайк 10
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Музей сказал:

Чомусь тут пройшло поза увагою, але на азійській зустрічі Путіну прямо вказали на «место раши у параши».

Прем‘єр Індіі нагадав Путіну, що він живе в 21-му сторіччі де не має місця війнам та праву сили і всі питання повинні вирішуватися демократичним шляхом. Війна в Україні повинна припинитися.

На що Путін відповів в дусі Yes, Sir! As soon as possible!
Потім, він отримав затріщину від Ксі і відповів: «... ми почули Вашу схвильованість, занепокоєння та дамо відповіді на все запитання».

Звісно, Китай не мир в Україні хвилює, а те що цепний песик зганьбився і заляпав брудом господаря.

Світові ЗМІ обговорюють пригнічений вигляд та зкуту поведінку путіна на саміті та зверхнє ставлення лідерів країн, які ще вчора плазували перед ним.

Значит на днях "весь мир в труху"(с)

  • Хаха 1
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

57 минут назад, Скромный прораб сказал:

Как легко вы записываете людей в предатели и жополизы оккуупантов((( Как раз тот случай, когда точку зрения, определяет точка сидения, а точнее расстояние этой точки от эпицентра событий. Представляю обсуждение "событий" в вновь открывшихся Макдональдс, в воюющей стране, за чизбургером с жареной картошечкой.

Ви вже на передку чи принаймні повернулись що вам чізбургери не дають спокою? 

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Музей сказал:

Чомусь тут пройшло поза увагою

тут не готові сприймати що війна закінчиться нашою перемогою не через виключно геройство окремих бійців. бойові дії це лише верхівка айсбергу та медійна складова... з іншого боку, для більшості пересічних все що відбувається видно лише з позиції власної дупи та цегли у короткостроковій перспективі... що тоді питати у тих, хто починає брати їжу з рук окупантів? в принципі той самий масштаб...

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, loader сказал:

Ви вже на передку чи принаймні повернулись що вам чізбургери не дають спокою? 

Даже не утруждайте себя вопросами в мою сторону, мои двадцать дней в окупации и плену, ничто с вашими седьмой месяц в окопах, поэтому вы всегда будете правы.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...