Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 минуту назад, Ranch сказал:

А солдати від голоду їли горобину.
Мій товариш служив у цей час, розповідав. Я йому на консервному заводі купував згущене молоко, а у ковбасному цеху - ковбасу і передавав у частину.

То, что солдат плохо кормили - вовсе не значит, что их нечем было кормить. Кто-то продавал самолеты и ядерку, кто-то по месту что мог. Каждый по должности, так сказать.

Ядерку в свое время про#бали, как недавно Юг. Похоже, это слово уже может стать нашим негласным девизом. Можно еще на десять страниц развести демагогию - но произошедшего это никак не отменит.

  • Дякую 1
  • Сумно 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Агидель сказав:

Ядерку в свое время про#бали, как недавно Юг.

Вкид проти Залужного?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 хвилину тому, Canton сказав:

Если в гугеле нету, то и в природе тоже?

Я этого не утверждал, а просил ссылку. То, что после войны будет расправа над военными, я сделал аргументированный вывод ещё две недели назад. Я оказался неправ.Зеленая плесень решила не ждать.

Как оказалось клоун не терпит критики ни от кого. В фаворе только жеполизы.

 

 

 

  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Дізлайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Юрий Киев сказал:

Іди на кол, тварина, 92-94 рік я служив і бачив особисто кожного дня повітряні навчання нашої авіаціі, та і у нас ніхто не був голодним і босим, а склади були наповнені боєприпасами і зброєю під завязку. 

А ти, хробак ***ючий, який давно відмітився як падло антиукраїнське. 

Кстати, я помню дядя отправлял тогда старшего сына в армию со словами - я спокоен, он теперь будет одет и накормлен🙂 (у дяди тогда проблемы с работой и деньгами были).

Так что плохая кормежка - это могло быть конкретно на совести начальства воинской части, а не проблема по армии в целом.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, 7351 сказал:

Вкид проти Залужного?

Не стройте из себя дурачка, вам не идет. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Юрий Киев сказал:

Іди на кол, тварина, 92-94 рік я служив і бачив особисто кожного дня повітряні навчання нашої авіаціі, та і у нас ніхто не був голодним і босим, а склади були наповнені боєприпасами і зброєю під завязку. 

А ти, хробак ***ючий, який давно відмітився як падло антиукраїнське. 

у 99/20 роках розпродавали дуже активно те все добро армійське, а з харчуванням було по різному, де були нормальні офіцери було більш менш, а де іли хробаків

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Vinsol2009 сказал:

Я этого не утверждал, а просил ссылку. То, что после войны будет расправа над военными, я сделал аргументированный вывод ещё две недели назад. Я оказался неправ.Зеленая плесень решила не ждать.

Как оказалось клоун не терпит критики ни от кого. В фаворе только жеполизы.

 

 

 

Я написал, когда еще ссылок вроде не было...Цензор позже опубликовал

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Агидель сказал:

Ядерку в свое время про#бали,

Ви сильно розумієте, що відбувається з ядерним боєзарядом, якщо його "не доглядати" як малу дитину? Сильно знаєте, що якщо його не охолоджувати, то деякі частини боєприпасу просто розплавляться, а це загрожує досить страшними наслідками, бо навіть 1 мг збройового плутонію у вигляді аерозолю - смертельний для людини і вивести його з організму абсолютно неможливо.
А може Ви знаєте, що у перший день КР "Калібр" наносилися удари по відомих кацапам місцях колишнього зберігання ракетного палива? А може Ви знаєте, що декілька досить великих міст України були би вщент знищені, якби на цих базах зберігався НДМГ, на що розраховували росіяни?

Змінено користувачем Ranch
  • Лайк 1
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, Ranch сказал:

Ага... У баранів і дебілів все просто і ясно. І всі вони "експерти" абсолютно у всіх галузях науки і техніки. Хоча пишуть з помилками і навіть не можуть рідну мову вивчити, а у школі і в ПТУ перебивалися з двійки на трійку. Зате гарно вміють кричати і всіх вчити "як треба".

Ви там щось про лексикон згадували трохи вище))) 

Згадки про помилки це як маркер неадекватності і порожнечі аргументаціі. 

Все інше демагогія. Ще раз -  я розумію виключно політичну складність втримати ядерну зброю, бо тиск був би величезний.

Але виставити цінник і вибити за цей арсенал максимум. Ціна за третій ядерний арсенал? 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, US7IGN сказал:

а що, це хтось приховував? виборцям дуже подобався дешевий газ. як німцям дотепер подобається...

Не знаю. не голосував. Але це не відміняє факту що ті керманичі на..бали людей.

Яник на..бав що Україна йде в європу в цивілізований світ. От його  і пустили за вітром як пса. Чому з тими керманичами так не зробили. От що сумно

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Агидель сказав:

Не стройте из себя дурачка, вам не идет. 

Ви теж!

Хоча Вам, напевно, личіть.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Юрий Киев сказал:

ди на кол, тварина, 92-94 рік я служив і бачив особисто кожного дня повітряні навчання нашої авіаціі, та і у нас ніхто не був голодним і босим, а склади були наповнені боєприпасами і зброєю під завязку. 

А ти, хробак ***ючий, який давно відмітився як падло антиукраїнське. 

Кацапе, обороти збав, а то пукан вибухне.

У Франківську літаки майже не літали, бо не було на чому.  А там , між іншим, ціла дивізія. У Мукачеві взагалі військовий аеродром припинив своє існування. В/ч 35561, я там служив. Казочки дітям своїм будеш розповідати.

 

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Ranch сказал:

Ви сильно розумієте, що відбувається з ядерним боєзарядом, якщо його "не доглядати" як малу дитину? Сильно знаєте, що якщо його не охолоджувати, то деякі частини боєприпасу просто розплавляться, а це загрожує досить страшними наслідками, бо навіть 1 мг збройового плутонію у вигляді аерозолю - смертельний для людини і вивести його з організму абсолютно неможливо.
А може Ви знаєте, що у перший день КР "Калібр" наносилися удари по відомих кацапам місцях колишнього зберігання ракетного палива? А може Ви знаєте, що декілька досить великих міст України були би вщент знищені, якби на цих базах зберігався НДМГ, на що розраховували росіяни?

Я знаю, что у нас были спецы. Я знаю, что у нас были средства, если бы их не разворовали.

А вы точно знаете - были бы удары кацапов в принципе, имей мы тот арсенал в своем распоряжении?

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Агидель сказал:

Не стройте из себя дурачка, вам не идет. 

А он и не строит...он просто дурак...

  • Дякую 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, John_ сказал:

Але це не відміняє факту що ті керманичі на..бали людей.

я думаю вони давали людям те що вони хотіли. якось жити не напружуючись. людей же не цікавило за рахунок чого та "халява". це нормально. німці, італійці, мадяри такі ж самі...

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, 7351 сказал:

Ви теж!

Хоча Вам, напевно, личіть.

Ответ в стиле "сам дурак" - не засчитывается.)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 хвилину тому, wyatt сказав:

так это ключевое слово. А признание чумными всех - где-то было уже, вам не кажется? Чего проще создать базу типа миротворца, любой может добавить ссыль на ресурс, где легко понять ху из ху, скрины, пусть даже из вк, твиты, фото из ок - сейчас не 90-е, на любого можно найти инфу. А то странная картина получается - жена писькова развлекается в Европе, а молодежь, сбежавшая от ***ла, теряет надежду живьем увидеть родителей.

Это не проблемы украинцев. Ваша молодежь - вы и решайте её проблемы. У нас, благодаря вам, своих хлопот выше крыши.

Выковыривайте всех ваших письковых и высылайте нам упакованными. Начните с тех, кто уже в Миротворце. Например с Януковича.

Отзывайте вашу армию с наших земель

Разооружайтесь

Уничтожайте весь ядерный потенциал

стройте новое вместо разрушенного

выплачивайте пенсии раненым, вдовам, сиротам, родителям погибших

выплачивайте компенсации за недополученную прибыль нашей економики

выплачивайте стоимость вооружений, которые мы купили

Выплачивайте нашим партнерам стоимость их вооружений и хлопот

и можете приходить с извинениями.

Будем решать, что с вами делать.

 

 

  • Лайк 6
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Агидель сказал:

А вы точно знаете - были бы удары кацапов в принципе, имей мы тот арсенал в своем распоряжении?

мені подобається рух ваших думок. наступний логічний висновок - напасти першими :ROFL:

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 часов назад, Юрий Киев сказал:

Ціна за третій ядерний арсенал?

А Ви розумієте, що справа не стільки у ціні, а у тому, що велику кількість збройового плутонію просто не було куди діти. Ні американцям, ні росіянам. Його не можна просто зберігати, а потрібно одразу перевести в лігатури, які вже потім зберігати. Це коштує дорожче, ніж сам плутоній. Більше того, американський і совдепівський збройовий плутоній невзаємозамінні. А ще корпуси боєголовок з урану потрібно було якось утилізувати. З тим простіше трохи, але також пригоди досить веселі, якщо враховувати, що уран корпусів - загартований. Самі більші проблеми були з нейтронними зарядами. Я можу особисто підтвердити, що на 1999-2000 рр. деяка їх кількість все ще перебувала в Україні і були досить неприємні "інциденти", які чудом не призвели до жахливих наслідків. А людей постраждало досить немало через таке "зберігання". І це при тому, що робилося все можливе, щоб зберігання було правильним і згідно вимог та інструкцій.
Можливо, колись про це книжки напишуть. Хоча, дуже сильно сумніваюся, що їх дадуть опублікувати.

Змінено користувачем Ranch
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, ozor сказал:

Тема засмічена ватнокацапським наративом.

Пропоную причепити голосувалку і посортувати тварюк.

Рекоендую тільки дві категорї:

1 Корисний ідіот

2 Тварюка на зарплатІ

Ваші кандидати?

Виходить, що : якщо ти не ozor, то ти :

 

1 Корисний ідіот

2 Тварюка на зарплатІ 🤷‍♂️

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, karbo сказал:

Кацапе, обороти збав, а то пукан вибухне.

Бггг,ох жеж ти ж і чмо, все як і раніше тварина ти антиукраїнська)))

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Розслабтесь непримиримі "вороги". Ворог у нас зараз один -

\

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, US7IGN сказал:

мені подобається рух ваших думок. наступний логічний висновок - напасти першими :ROFL:

Ніт!

Мы мирные люди. Которые про#бали свой "бронепоезд". К сожалению, увы и ах.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Юрий Киев сказал:

Бггг,ох жеж ти ж і чмо, все як і раніше тварина ти антиукраїнська)))

Перепрошую, але українці не обзиваються, як ти, кацапе це робиш, 

  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, Canton сказав:

А он и не строит...он просто дурак...

 

2 хвилини тому, karbo сказав:

Перепрошую, але українці не обзиваються, як ти, кацапе це робиш, 

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...