Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

21 минуту назад, ЧортПобьєрі сказал:

У Вас сьогодні щось кукуху так приплавило🤦‍♂️, тож мовчати не краща ідея.Потрібно терміново виговоритись, і бажано хорошому спеціалістові.

можна просто просратись :ROFL:

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

55 хвилин тому, Вячеслав63 сказав:

А що ніхто не пише про це - Джонсон приїхав до Києва втретє з початку вторгнення Росії

www.pravda.com.ua/news/2022/08/24/7364629/

Нічого не боїться.

 

IMG_20220824_185931_890.jpg

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, US7IGN сказав:

можна просто просратись :ROFL:

 

Какашки з голови не виходять так просто як зі сраки☝️.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

48 минут назад, Вячеслав63 сказал:

А що ніхто не пише про це - Джонсон приїхав до Києва втретє з початку вторгнення Росії

Нічого не боїться.

  Джонсон міг би стати по-справжньому сміливим - в разі, якщо його справді призначать новим генсеком НАТО, відразу реорганізував цю контору та оголосив вступ України  до НАТО, скажімо - з 24 лютого 2023р. Хаммарси нам звичайно потрібні, але ще більше нам зараз потрібно мирне життя.

  • Лайк 4
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, kim chen loran сказал:

  Джонсон міг би стати по-справжньому сміливим - в разі, якщо його справді призначать новим генсеком НАТО, відразу реорганізував цю контору та оголосив вступ України  до НАТО, скажімо - з 24 лютого 2023р. Хаммарси нам звичайно потрібні, але ще більше нам зараз потрібно мирне життя.

тобто ви всерйоз вважаєте,що це може зробити одна ,"по-справжньому смілива" ,людина без підтримки цього рішення іншими членами організаціі?

  • Лайк 8
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, kim chen loran сказав:

  Джонсон міг би стати по-справжньому сміливим - в разі, якщо його справді призначать новим генсеком НАТО, відразу реорганізував цю контору та оголосив вступ України  до НАТО, скажімо - з 24 лютого 2023р. Хаммарси нам звичайно потрібні, але ще більше нам зараз потрібно мирне життя.

Про мирне життя потрібно було починати думати 30 років назад.У Нато не приймають "бо директор так захотів".Там є чіткі критерії.

  • Лайк 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 минуты назад, Агидель сказал:

Дни рождения - они разные бывают.

Детские, с шариками, клоунами и сиюминутным восторгом без всяких мыслей о завтра.

А бывают взрослые и непраздничные, скорее для подумать.

 

Так.

На 40, 50, 60 - річчя...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, 90BCO сказав:

Так.

На 40, 50, 60 - річчя...

40 мені вже було.Святкував цілком нормально🤷‍♂️.Весело і в колі найкращих друзів- так само як і 30ку.Надіюсь що і 50 буде так само.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, kim chen loran сказал:

  Джонсон міг би стати по-справжньому сміливим - в разі, якщо його справді призначать новим генсеком НАТО, відразу реорганізував цю контору та оголосив вступ України  до НАТО, скажімо - з 24 лютого 2023р. Хаммарси нам звичайно потрібні, але ще більше нам зараз потрібно мирне життя.

Схерали? Мы абсолютно не готовы ни в какое НАТО. Боеспособность ВСУ далеко не самый определяющий критерий. НАТО это, в первую очередь, политико-идеологический союз. А у нас как то ни с политикой, ни с идеологией совсем не налажено....

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Canton сказал:

Схерали? Мы абсолютно не готовы ни в какое НАТО. Боеспособность ВСУ далеко не самый определяющий критерий. НАТО это, в первую очередь, политико-идеологический союз. А у нас как то ни с политикой, ни с идеологией совсем не налажено....

Зато у нас олігархія. І навіщо нам якась політика чи ідеологія? Олігархи підлаштуються під будь-яку політику і ідеологію.

Змінено користувачем Вячеслав63
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

Про мирне життя потрібно було починати думати 30 років назад.У Нато не приймають "бо директор так захотів".Там є чіткі критерії.

  Напевно це так, але частина країни тоді ще ретельно натирала ебонітові палички. В цей же час Рашша ще виживала на ножках Буша і від неї і близько не тхнуло велічієм

 А БАкатіну було дано завдання - розпустити нафіг КГБ.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Canton сказал:

НАТО это, в первую очередь, политико-идеологический союз. А у нас как то ни с политикой, ни с идеологией совсем не налажено....

 ЩО нам ідеологія НАТО - нам потрібен мир, а не ідеологія. ВОНА МУСИТЬ підтягнутися. Був вже один такий іделог - Меркель/ Або теперішні  суперідеологи - мадьяри

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, kim chen loran сказав:

 В цей же час Рашша ще виживала на ножках Буша і від неї і близько не тхнуло велічієм  

 

 

Та ладно.А Карабах, Придністров'я і далі по списку? Саме так вони і бачать своє величие.Кошмарити сусідів.

Змінено користувачем ЧортПобьєрі
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, kim chen loran сказал:

 ЩО нам ідеологія НАТО - нам потрібен мир, а не ідеологія. ВОНА МУСИТЬ підтягнутися. Був вже один такий іделог - Меркель/ Або теперішні  суперідеологи - мадьяри

о, не тільки я сьогодні забухав :ROFL:

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

У Нато не приймають "бо директор так захотів".Там є чіткі критерії.

 До НАТО прийняли угорців - які критерії від них тоді вимагалися?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, kim chen loran сказал:

 ЩО нам ідеологія НАТО - нам потрібен мир, а не ідеологія. ВОНА МУСИТЬ підтягнутися. Був вже один такий іделог - Меркель/ Або теперішні  суперідеологи - мадьяри

Ага, ага...цитирую величайшего Цицерона современности -"я вам ничего не должен..."(с)

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, US7IGN сказав:

о, не тільки я сьогодні забухав :ROFL:

Не забухав, а святково причастився☝️.Наче ж все не так погано? І так в колективі втрати: Кірюха зірвався, зранку Вадима приплавило.Астанавітєсь☝️.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, kim chen loran сказал:

 До НАТО прийняли угорців - які критерії від них тоді вимагалися?

Читайте их ПДЧ

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, ЧортПобьєрі сказал:

Не забухав, а святково причастився☝️.Наче ж все не так погано? І так в колективі втрати: Кірюха зірвався, зранку Вадима приплавило.Астанавітєсь☝️.

ну як забухав. віскарь дегустую помалу. здоровля в мене нема по справжньому бухати :cry:

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, kim chen loran сказав:

  Напевно це так, але частина країни тоді ще ретельно натирала ебонітові палички. В цей же час Рашша ще виживала на ножках Буша і від неї і близько не тхнуло велічієм

 А БАкатіну було дано завдання - розпустити нафіг КГБ.

 

 

 

Еще в 96 году вся разведывательная информация передавалась из Украины в Москву. Не было совсем собственного аналитического центра. И только с приходом Марчука начали строить свою систему безопасности. КГБ никто и не собирался распускать, своих людей внедряли в коммерческие структуры, чтобы через них влиять на политику. 

  • Лайк 2
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, kim chen loran сказав:

 До НАТО прийняли угорців - які критерії від них тоді вимагалися?

Спробуйте з Натівського "камаза" вкрасти колесо на території Угорщини і України - і подивіться результат.От і всі відповіді.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, US7IGN сказал:

о, не тільки я сьогодні забухав 

 Ого, вже хтось збирається на фронт. Якщо щось то я поки не можу - мені вже 70 років

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, kim chen loran сказал:

 Ого, вже хтось збирається на фронт. Якщо щось то я поки не можу - мені вже 70 років

мій фронт невидимий і я вже давно на ньому. будьмо!

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...