Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

14 годин тому, Бездомный сказав:

З 27 хвилини по 37

Цікава думка  пані Латиніної на рахунок початку війни , та інформації , звідки геніальна американська розвідка бралла інформацію , чому  кацапія нападе на Україну .

Тобто адміністрація Байдена фактично погодилася з захопленням України за три дні . 

 

 

Як ти затрахав соїми улюбленими кацапами!

Модериииииииии!!!!!!!!!!!

Відірвіть йому яйця.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Хаха 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, ozor сказал:

Як ти затрахав соїми улюбленими кацапами!

Модериииииииии!!!!!!!!!!!

Відірвіть йому яйця.

в пітер його. залишити на ніч посеред театрів та музеїв :ROFL:

  • Лайк 1
  • Хаха 11
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

План перевиконано, треба закупати ще

image.png.bdc5c5f0f304b361b2ac381c709c05a7.png

Змінено користувачем Alvalk
  • Лайк 3
  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, OlaR сказал:

Колись сестра жалілась, що коли з малою приділяють більше уваги каліграфії, то просідає математика та навпаки.

 

Цікаве спостереження.

У мене приятель у школі був - повний йолоп, який зовсім не здатний для навчання.

На уроці фізкультури він примудрився навіть праву руку зламати.

Хочеш не хочеш - щоб продовжити навчання йому прийшлося писати та у побуті усе робити лівою рукою.

Щось у нього там досить довго ця рука була у гіпсі - якийсь складний перелом.

Гіпса зняли , але у  нього звичка така з'явилася - писати правою та потім лівою.

Через пів року, рік  - він почав показувати результати не лише у навчанні , але несподівано для усіх непогано грати у шахи, та у футбол.  

 

Змінено користувачем Privet
  • Лайк 3
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

51 хвилину тому, ЧортПобьєрі сказав:

Це більш схоже на наш агітпром.І , якщо це так, то дуже правильно- з 14р у нас виросли зуби.

Та ні, російський нацистський канал t.me/bulbe_de_trones, 24-ого настрої були інші.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, Privet сказал:

прийшлося писати та у побуті усе робити лівою рукою

це дуже гарна навичка володіти обома руками )

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 хвилини тому, Dmitriy_S сказав:

Та ні, російський нацистський канал t.me/bulbe_de_trones, 24-ого настрої були інші.

Читати таке - потрібно мати сильно завищений поріг спрацювання рвотного рефлексу👍.

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, mastervovik сказал:

Пфф... Они наверное сейчас орут, что Усик крымский а Крымнаш, и это победа русского богатыря!🤣

 

Саме так - напевно аплодують стоячи на слова Усика після бою про нашу прийдешню перемогу а також прославлення ЗСУ.))) Їх разриває на шмаття від гніву... Вони навіть згадали своїх наївідоміших боксерських груш - валуєва та повєткіна. Будь-хто хоч іноді слідкуючий за проф. боксом на протязі останніх 20 років валяється від подібних порівнянь.

 

 

4 часа назад, vadimv сказал:

Замість чистописання, яке вже давно не потрібне. Як і каліграфія.

 

Років 5-6 тому десь прочитав, що у фінських школах замість уроків чістописання вводять набирання тексту на смартфонах. Я офигів як це круто, але форумні матусі всі як одна сказали, що це дурня й необхідно розвивати дрібну моторику...

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 годин тому, Бездомный сказав:

Чотири  дизлайки за персону Латиніної , чи не згодні з думкою ? 

 

Стосовно Латиніної - я добре пам'ятаю , як вона робила спроби  виправдати бомбардування кацапами Алеппо . 

Тобто а ні авторитетом , а ні тим більше кумиром вона для мене не є .

Але . 

Цікава думка - то цікава думка , не залежно від персоналій , які її висловлюють . 

Ще питання є? Хто там ще? Собчачка? Такій саме пост запостила.
Хто вже загугліл про дочку нациста — той зрозуміє.

image.png.cf632d55fca50a389dbcc6f536a7fbf7.png

Змінено користувачем iiigolkin
  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Vikctor сказал:

Років 5-6 тому десь прочитав, що у фінських школах замість уроків чістописання вводять набирання тексту на смартфонах.

А навіщо? Я вже мабуть більше, ніж  10 років, використjвую swype (ще коли його не було в гуглоклаві, купив як окрему програму). Виходить швидше та простіше.

Хоча  коли подивився, як в свайпі набирає донька, то й сам охрінів (ще в пару разів швидше за мене). Звісно вона вже не в школі, але зараз навіть діти все це хватають швидко навіть без уроків. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Privet сказав:

 

Цікаве спостереження.

У мене приятель у школі був - повний йолоп, який зовсім не здатний для навчання.

На уроці фізкультури він примудрився навіть праву руку зламати.

Хочеш не хочеш - щоб продовжити навчання йому прийшлося писати та у побуті усе робити лівою рукою.

Щось у нього там досить довго ця рука була у гіпсі - якийсь складний перелом.

Гіпса зняли , але у  нього звичка така з'явилася - писати правою та потім лівою.

Через пів року, рік  - він почав показувати результати не лише у навчанні , але несподівано для усіх непогано грати у шахи, та у футбол.  

 

досліджено, що людина,коли робить незвичне розвиває свої остальні здібності

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 минуты назад, US7IGN сказал:

це дуже гарна навичка володіти обома руками )

 

Навіть не уявляю наскількі це підняло ваши скіли у плані самозадоволення.)))

 

15 минут назад, iiigolkin сказал:

Ще питання є? Хто там ще? Собчачка? Такій саме пост запостила.
Хто вже загугліл про дочку нациста — той зрозуміє.

image.png.cf632d55fca50a389dbcc6f536a7fbf7.png

 

Та всім вже це ясно. Окрім безхатьки... 

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Alvalk сказал:

А навіщо? Я вже мабуть більше, ніж  10 років, використjвую swype (ще коли його не було в гуглоклаві, купив як окрему програму). Виходить швидше та простіше.

Хоча  коли подивився, як в свайпі набирає донька, то й сам охрінів (ще в пару разів швидше за мене). Звісно вона вже не в школі, але зараз навіть діти все це хватають швидко навіть без уроків. 

В мене зустрічне запитання - а чістописання для чого потрібно зараз? Я до речи не дорікаю синові, якщо його оцінки знижені за виправлення, неохайність у написанні та подібне.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Vikctor сказал:

В мене зустрічне запитання - а чістописання для чого потрібно зараз?

Та наче ніхто давно з цим  і не возиться. Головне, щоб було написано акуратно і зрозуміло, а каліграфічного почерку наче вже давно не вимагають

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

- От як Микола співав, світла була людина, як правду-матку смалив…

- Ти здурів, він був на всю голову за Януковича. П о с т і й н о! Типовий малорос для простих людей, тусив на проросійських телеканалах…

- Та шо ти починаєш…

- Бля…

Спойлер

-------------------------------

- Ох, яка пані Зоряна Патріотовна націоналістка шалена, як розпікає цих олігархів, як жорстко за українське…

- Смієшся? Зоряна Патріотовна в комуністи вступила тоді, коли усі звідти тікали! Ну думай же головою, це Ле Пен кишенькового масштабу – шукай, кому вигідно…

- Та шо ти починаєш…

- Бля…

-------------------------------

- Ох, який Олекса розумний, вміє пояснити, розповісти, заспокойти. І патріот такий, пам’ятаю ще як на Майдані говорив про краплю в теплому океані… А тут як з телевізора говорить, то і не так страшно.

- Бляха, ти геть рибка гупі?! Він із Дугіним тусив, Д у г і н и м, курва! Ти ж послухай його зневагу до українського і як він окропом ссить від російської культури! Як цього можна не пам’ятати?!

- Ой, та шо ти починаєш, це інше…

- Бля…

--------------------------------

- Ух, бачив останній блог Степана? Ну цей, шо так по галицькому балака, в окулярха, молодий такий, але страх розумний…

- Ага, це ти про персонажа, який медведчуковські наративи загортав в красивий папірчик?

- Ой, ти не розумієш… Може й було, але ж люди міняються

- Бля…

--------------------------------

- Ух, як Семен тому британцю врізав? А як в прапор гарно загорнувся, а чуба бачив? Добре, що в Україні є така гордість…

- Еммм… тобто шо особа у московського фсбшного попа тусить – норм? Те, що в нього скрізь «Слава Богу», Росія не називається ворогом і злом – норм? Те, що він от позавчора був в образі вітязя-русича, а зараз в шароварах – не бентежить?

- Та до чого тут це, він просто спортсмен, кожен може помилятися.

- Бля…

---------------------------------

- От, бачиш, не усі росіяни однакові, є й ті, що за нас. Нам важливо їх підтримати, бо зміни в Росії почнуться, якщо ми їм допоможемо, прихистимо.

- Ти, геть овоч! Та відкрий же книжку – не існує хороших росіян, пошкреби російського ліберала і знайдеш шовініста! Ну невже так важко ПАМ’ЯТАТИ і не наступати на граблі?

- Ти не розумієш…

- Бля…

----------------------------------

- Ух Марічка крута. Ти диви яка волонтерка, скільки грошей зібрала, ше троха і авіаносця купить для ЗСУ. А ти чув як говорить? Тож молода ще, а мудра, от воно покоління, що прийде в політику і буде для людей…

- …і тебе геть не дивує, що Марічку з усіх боків з кожної праски підсвічують, і в ОПі Марічку пригортають? От усіх іміджевих конкурентів бояться, крім пса Патрона, а Марічку не бояться. Нє? В тебе не виникає питання, чого так?

- А що такого?

- Аааааааааа!!!!!

Усі імена вигадані, співпадіння випадкові.

Сьогодні ранком одна розумна людина в ФБ написала, що «інститут репутації» це для українців переважно пташина мова. Маси людей звикли не пам’ятати, що було от тільки нещодавно. Ні, вони добре переказують те, що їм транслюють з телевізора різні технологи і вкладають в голови усі ці Миколи, Зоряни Патріотовни, Олекси, Степани, Марічки. А так, щоб самим пам’ятати, осмислювати і робити висновки – ніт.

Про те, щоб на рівні рефлексу була вимога «друже, ти спершу попроси вибачення за ту люту х*ню, що ти ніс в простір… ти спершу продемонструй стабільність правильних дій і слів… ти спершу доведи, що ти таки зробив висновки і змінився, а потім я подумаю чи вартий ти довіри. Але навіть потім я буду перевіряти, а не сліпо вірити…». Ні.

Критичність мислення?

Війна змусить вивчити уроки?

Суспільство стає якісно іншим?

«Тату, це фантастика…» (с) В. Гайдукевич

300771677_5425746077485101_6049356615018455470_n.jpg

Змінено користувачем Canton
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 часов назад, Музей сказал:

Не забувайте, що російські ліберали, то ар'єргард російскої армії. Гірші за мародерів...

іноді авангард - дивлячись з того - наступають вони , чи відступають 

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, yur43 сказав:

Ото ботоферму зацепило

Screenshot_20220821-094315.png

До чого тут я? За надцять років на форумі, в ігнорі був лише Корні. І це було... здається після Майдану.

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, US7IGN сказал:

це дуже гарна навичка володіти обома руками )

"симметрічні" види спорту  - бокс , баскетбол , веслування  , воротар в футболі

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, US7IGN сказал:

в пітер його. залишити на ніч посеред театрів та музеїв :ROFL:

мені там не сподобалося , хоч пітарів там я й не побачив

 

імперська помпезність весь час нагадувала поему Тараса "Сон"

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Музей сказав:

До чого тут я? За надцять років на форумі, в ігнорі був лише Корні. І це було... здається після Майдану.

А що не так могло бути с Корні?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, Музей сказав:

До чого тут я? За надцять років на форумі, в ігнорі був лише Корні. І це було... здається після Майдану.

А хто на бмв їздить? Так її дома ж немає, так он де спідниця ж вісить(с).

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Бездомный сказал:

"симметрічні" види спорту  - бокс , баскетбол , веслування  

 

 

Змінено користувачем US7IGN
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"И снова здравствуйте": ізраїльська компанія Elbit Systems готова модернізувати українські МіГ-29

defence-ua.com/news/izrajilska_kompanija_elbit_systems_gotova_modernizuvati_ukrajinski_mig_29-1318.html?fbclid=IwAR2_IkMZuhIZertX7h0PDOnRpB4PAJjjECVMoRWoLvf4twvg7--x6NOCzzA

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...