Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

Україна отримала від Латвії шість самохідних гаубиць (САУ) M109, які вже застосовуються на полі бою проти російських окупантів.

M-109A5OE здатна вести вогонь на відстань у 22 км звичайними боєприпасами та на відстань у 30 км зі спеціальними. Час необхідний для переходу з маршу до першого пострілу – 1 хвилина, аби покинути позицію після стрільби – 30 секунд.

mil.in.ua/uk/news/latviya-peredala-ukrayini-sau-m109-yaki-vzhe-pokazuyut-rezultaty-na-poli-boyu-reznikov/

001-3.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Alvalk сказал:

Був уже подібний вкид, але посилання чомусь так і не дали. Ви мабуть теж не дасте?

Посилання на що ? 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 минуты назад, 7351 сказал:

 

Тоді б ці що зараз репетують «юг злили» та «договорняк»

так само би верещали і проклинали б владу. 
 Той хто догодить мудрим украм (мудрі заднім числом більше) ще не народився 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, Alvalk сказал:

а можна посилання, як Порошенка кремлівські захищали? Бо я навпаки, помітив, як в мого брата з Вороніжу аж слини бризкали від задоволення, що обрали Зеленського.  Звісно лише до того, як він теж став (або пристосувався до народної думки) патріотом, а на їх думку націком, яким Порошенко був з самого початку

3 часа назад, Alvalk сказал:

Був уже подібний вкид, але посилання чомусь так і не дали. Ви мабуть теж не дасте?

А от Зеленського, що бачив мир в очах х**ла, пам'ятаю добре

08.02.2022 р. (ви цитуєте Музей і наскільки я зрозумів вона мала на увазі не вибори президента, як пишите ви) :) (у ютубі також є ролики з прямою мовою. Це було сказано на зустрічі з Макроном. Приблизно тоді Зеленський шукав формат виходу з мінських угод укладених Порошенком з РФ, ворог зрозумів, що весь договірняк накривається і Порошенко в суді може щось зайве сказати як вже натякав Лукошенко, що України не  захищала свої території належним чином).

Цитата

Москва. 8 февраля. INTERFAX.RU - Президент РФ Владимир Путин подтвердил свое обещание предоставить экс-президенту Украины Петру Порошенко политическое убежище.

"В свое время, когда господин Порошенко был еще президентом Украины, я ему говорил, что если у него возникнут какие-то сложности в будущем, Россия готова предоставить ему политическое убежище. Он тогда иронизировал много по этому вопросу. Сегодня хочу подтвердить свои предложения, несмотря на наши серьезные расхождения по вопросу урегулирования на Донбассе", - сказал Путин в ходе пресс-конференции по итогам российско-французских переговоров.

Путин признал, что Порошенко "наделал много ошибок в этом направлении".

"Но все-таки его преследование как государственного преступника, на мой взгляд, чрезмерная заявка на успех действующего сегодня руководства. Мы готовы таким, как господин Порошенко, предоставить убежище в России", - отметил он.

але я також нагадаю хто підтримував Порошенко  на виборах :), як завжди з цитатами:

Медіаканалі Ахметова:

Спойлер

Підозріло часто на каналі згадують про Петра Порошенка. На "Україні" його показують сильним головнокомандувачем, який словесно атакує Кремль і обіцяє церковну незалежність. Також не гребують використовувати надто "паркетні" меседжі, на кшталт: "Соціальний захист людей — пріоритет чиновників усіх рівнів, - наголосив Петро Порошенко".

Компліментарні сюжети про президента з’являються у новинах каналу Ахметова по три-чотири рази на тиждень.

"Порошенко значно частіше почав з’являтися на всіх телеканалах десь приблизно з кінця серпня. Напевно, у нього просто з’явилося більше інформаційних приводів. До цього багато паркетних новин, незбалансованих коментарів виходило про Гройсмана", – розповідає УП автор моніторингів щоденних новин видання "Детектор медіа" Зоя Красовська.

Наші джерела у різних парламентських фракціях розповідають, що у найбагатшого українця чи не найкращі ділові стосунки з Порошенком серед усіх інших олігархів. Причина – формула ціни вугілля, яку використовують для вироблення електроенергії "Роттердам+".

У самий розпал дружби Ахметова і Порошенка на каналі "Україна" почала вести ранкову програму дружина президента.

Пізніше саме на "Україні" вийшов цикл спецрепортажів чорного піару "Слідами грантоїдів", у яких "мочили" активістів і народних депутатів, які критикують Порошенка.

Фірташ:

Цитата

Рідше, але систематично й однаково позитивно на "Інтері" інформують про діяльність і Порошенка, і Тимошенко.

Медведчук:

Цитата

Крім піару Бойка й Рабіновича, в новинах каналу подають "паркетні" новини про Порошенка, на кшталт "президент привітав армійців" або "президент відвідав полігон".

Медведчук + Ахметов пов'язані з Порошенко по схеме Ротердам+ (Медведчук дав свідчення, що він як посередник все узгоджував із Сурковим). Фірташ - це олигарх бізнес якого також залежав від РФ (ця людина стала олигархом виключно за допомогою РФ).

 

Змінено користувачем laritus
  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Почитав містечкових своїх новин. Бачу на порядок менше вкидів "бризкаючих ай-кю" прихильників "правильного" п'ятого президента, реакція громадськості на них більш ніж адекватна. Ігнор, або люди просто сміються з місцевих продажних виродків. Чужих навчились швидко вичищати.

Можна констатувати зменшення фінансування даного напрямку антидержавної пропаганди ? Чи "криголам" тимчасово зайнятий на мальдівах? Де воно є?

Змінено користувачем yur43
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 В последнее время стараюсь соблюдать самоцензуру и не особо усердствовать с критикой Зеленского. Но от его интервью WP мне натурально сорвало крышу. Когда человек говорит, что, практически точно зная о начале войны, СОЗНАТЕЛЬНО не предупреждал об этом украинцев, якобы для того, чтобы "не посеять хаос", он в лучшем случае - циник, в худшем - подлец.

Неужели не очевидно, что заранее не вывезенные, а потому погибшие женщины, дети и старики из Бучи, Бородянки, Ирпеня, Мариуполя - на его совести? Зато около сотни депутатов, жёны депутатов и приближённые к власти выехали заранее. Им страну не надо защищать. У них индульгенция от обязанностей гражданина и аллергия на войну.

И какой же нужно быть паскудой, чтобы говорить - мол, все бы разбежались, и Украину взяли бы за три дня! Получается, в стране нет патриотов, нет армии, а сдерживают врага украинцы только потому, что Зеленский заранее не предупредил о вторжении и не позволил всем выехать из страны? Продолжая при этом демонстративно направлять львиную часть бюджета на "Велике крадівництво" и прочую пиар-лабуду. И это вместо того, чтобы ещё с октября 2021-го (тогда впервые союзники предупредили о вторжении) строить капитальные фортификационные сооружения по всей линии границы, форсировать ракетную программу, эвакуировать наиболее уязвимые слои населения и минировать наиболее проблемные участки местности. 

Такие слова - плевок в лицо украинцам и неуважение к своей армии, своим гражданам и своей нации. По такой логике можно сказать: "Мы сдали Херсон, чтобы не сдать всю Украину..." или "Мы строили дороги, чтобы противнику было удобнее наступать". Почему прямо не сказать правду: "Я не верил в полномасштабное вторжение, и убедил меня в этом Ермак, который единолично занимался российским направлением." А правда именно такова.

И последнее, что стало для меня триггером в этом крике души. Фраза (дословно):  "...тогда я бы терял 7 миллиардов долларов в месяц, начиная с октября прошлого года."

Какой, бл..., Я? Мой генпрокурор, моё правительство... И это в парламентско-президентской республике! Речь в данном случае идёт о том, что ранее оповещение о неизбежной войне могло спасти жизни сотен украинских детей, а он печётся о гипотетической потере гипотетических денег. Капец...

Не скажу, что сейчас всё делается не правильно. Особенно меня радует МИД после того, как Ермака всё же отстранили от его непосредственного руководства. Профессионально действует армия, самому президенту пишут правильные речи. Не втік, врешті решт. И, не буду лукавить: за границей он пользуется большой медийной популярностью - в той же Америке его портреты повсюду.

Но когда на поверхность вылезает подобные цинизм, высокомерие и аргументы, мне хочется после победы взять кое-кого за горло и тихонько спросить: "А теперь расскажи нам подробно за Ермака, за Бучу, за Херсон, за Баканова, за дороги, за Чонгар, за Мариуполь, за ракетную программу..."

Говорят, победителей не судят. Так за победу судить не будут. Будут судить за цену, которую пришлось за неё платить.

О. Шарп

  • Лайк 11
  • Дякую 1
  • Сумно 1
  • Дізлайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, laritus сказал:

 

…………….!!!!!Поставил точки Чтобы не писать нецензурные слова

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подвожу, ткзть, резюмю...

Если вы знаете, что скоро война, то лучше к ней не готовиться, иначе проиграешь.

Если готовиться, то каждый месяц теряешь много денех..

Не готовится к войне экономически выгодно

Вопрос к знатокам - кто сейчас зарабатывает на войне?

  • Лайк 6
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, Canton сказав:

Подвожу, ткзть, резюмю...

 

це інтерв"ю The Washington Post цинізм та людожерство в абсолюті і саме той випадок, коли зеленський каже не по написаному, а від себе 

 

  • Лайк 10
  • Сумно 1
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, irina1969 сказал:

це інтерв"ю The Washington Post цинізм та людожерство в абсолюті і саме той випадок, коли зеленський каже не по написаному, а від себе 

 

а от зараз нам доведеться триматися навколо Президента .

Обирали ? Свідомо демократично обирали .

Зараз кидатися лайном в Головнокомандуючого - злочин воєнного часу.

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Бездомный сказав:

а от зараз нам доведеться триматися навколо Президента .

 

голосом Вадіма "не треба казати за всіх", я особисто буду триматись навколо України та ЗСУ 

  • Лайк 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, irina1969 сказал:

голосом Вадіма "не треба казати за всіх", я особисто буду триматись навколо України та ЗСУ 

Головнокомандуючий - то теж Україна та ЗСУ . Я - не жартую .

Змінено користувачем Бездомный
  • Дякую 1
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Бездомный сказав:

Головнокомандуючий - то теж Україна та ЗСУ .

я не ставлю знак рівняння між зеленським та Україною, особливо після   інтерв"ю і на цьому ставимо крапку

  • Лайк 6
  • Сумно 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Бездомный сказал:

Головнокомандуючий - то теж Україна та ЗСУ . Я - не жартую .

Разница между Главнокомандующим и Верховным главнокомандующим в нашем случае такая, как между Государь и "милостивый государь"

  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Canton сказал:

 В последнее время стараюсь соблюдать самоцензуру и не особо усердствовать с критикой Зеленского. Но от его интервью WP мне натурально сорвало крышу. Когда человек говорит, что, практически точно зная о начале войны, СОЗНАТЕЛЬНО не предупреждал об этом украинцев, якобы для того, чтобы "не посеять хаос", он в лучшем случае - циник, в худшем - подлец.

Неужели не очевидно, что заранее не вывезенные, а потому погибшие женщины, дети и старики из Бучи, Бородянки, Ирпеня, Мариуполя - на его совести? Зато около сотни депутатов, жёны депутатов и приближённые к власти выехали заранее. Им страну не надо защищать. У них индульгенция от обязанностей гражданина и аллергия на войну.

И какой же нужно быть паскудой, чтобы говорить - мол, все бы разбежались, и Украину взяли бы за три дня! Получается, в стране нет патриотов, нет армии, а сдерживают врага украинцы только потому, что Зеленский заранее не предупредил о вторжении и не позволил всем выехать из страны? Продолжая при этом демонстративно направлять львиную часть бюджета на "Велике крадівництво" и прочую пиар-лабуду. И это вместо того, чтобы ещё с октября 2021-го (тогда впервые союзники предупредили о вторжении) строить капитальные фортификационные сооружения по всей линии границы, форсировать ракетную программу, эвакуировать наиболее уязвимые слои населения и минировать наиболее проблемные участки местности. 

Такие слова - плевок в лицо украинцам и неуважение к своей армии, своим гражданам и своей нации. По такой логике можно сказать: "Мы сдали Херсон, чтобы не сдать всю Украину..." или "Мы строили дороги, чтобы противнику было удобнее наступать". Почему прямо не сказать правду: "Я не верил в полномасштабное вторжение, и убедил меня в этом Ермак, который единолично занимался российским направлением." А правда именно такова.

И последнее, что стало для меня триггером в этом крике души. Фраза (дословно):  "...тогда я бы терял 7 миллиардов долларов в месяц, начиная с октября прошлого года."

Какой, бл..., Я? Мой генпрокурор, моё правительство... И это в парламентско-президентской республике! Речь в данном случае идёт о том, что ранее оповещение о неизбежной войне могло спасти жизни сотен украинских детей, а он печётся о гипотетической потере гипотетических денег. Капец...

Не скажу, что сейчас всё делается не правильно. Особенно меня радует МИД после того, как Ермака всё же отстранили от его непосредственного руководства. Профессионально действует армия, самому президенту пишут правильные речи. Не втік, врешті решт. И, не буду лукавить: за границей он пользуется большой медийной популярностью - в той же Америке его портреты повсюду.

Но когда на поверхность вылезает подобные цинизм, высокомерие и аргументы, мне хочется после победы взять кое-кого за горло и тихонько спросить: "А теперь расскажи нам подробно за Ермака, за Бучу, за Херсон, за Баканова, за дороги, за Чонгар, за Мариуполь, за ракетную программу..."

Говорят, победителей не судят. Так за победу судить не будут. Будут судить за цену, которую пришлось за неё платить.

О. Шарп

Головнокомандувач Зеленський з командою ( звичайно ж  ЗСУ - головний оркестр в цій команді) за не повні шість місяців на зовнішньому фронті зробив в сто разів більше , ніж усі оті олеги хельгіви за 30 + років .

То ж нехай заткнеться

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Canton сказал:

Разница между Главнокомандующим и Верховным главнокомандующим в нашем случае такая, как между Государь и "милостивый государь"

типу Черчіль чи Рузвельт  були інакшими Головнокомандувачами.

 

Так працює демократія . 

Государів у Демократичній системі немає . 

Вбийте в собі кацапа . 

За государями - на кацапію .

 

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Дякую 1
  • Хаха 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Бездомный сказал:

Головнокомандувач Зеленський з командою  за не повні шість місяців на зовнішньому фронті зробив в сто разів більше

ШТА????

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Бездомный сказал:

типу Черчіль чи Рузвельт  були інакшими .

 

 

 

 

Ты е...ся? Или что то съел?

Операция Крысолов 

Без названия (1).jpg

Змінено користувачем Canton
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15.08.2022 в 08:09, karbo сказав:

Степан Андрійович Бандера захистив захід. Це все, що треба знати. 

Дискусію можна вважати вичерпаною:

Цитата

After pausing to regroup and rearm, they would next push westward, toward a north-south line stretching from Moldova to western Belarus, leaving a rump Ukrainian state in the west — an area that in Putin’s calculus was populated by irredeemable neo-Nazi Russophobes.

www.washingtonpost.com/national-security/interactive/2022/ukraine-road-to-war/?itid=hp-top-table-main

 

  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, Canton сказал:

Ты е...ся? Или что то съел?

я   його не обирав .

Але , кидатися на владу воюючої країни під час війни - то злочин воєнного часу .

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 4
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Бездомный сказал:

кидатися на владу воюючої країни під час війни - то злочин воєнного часу .

В суд на меня подай...или участковым напугай...

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, Бездомный сказал:

 

постачання зброї 

 

Типичный Стокгольмский синдром...

не надо искать этой мрази оправдания...

Початок січня 2022 року. Через півтори місяці почнеться повономасштабна російська агресія. Уся необхідна інформація вже була у них в кишенях. (С)

photo_2022-08-17_07-25-05.jpg

Змінено користувачем Canton
  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...