Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

2 часа назад, ЧортПобьєрі сказал:

IMG_20220814_131637_273.jpg

Був у схожій історії.

За кордоном жив з місцевою дівчиною - вона знала англ. та свою рідну мову.

У мене з цього приводу були лише базові слова.

Через рік, два, п'ять  я майже нічого нового не вивчив - не має у мене до того хисту, але натаскав її трохи своєї мови , та ми спілкавулися - неначе як я з вами - без будь-яких проблем - чи то по телефону, чи то онлайн.  

Суржик у нас був з трьох різних мов - майже без будь-якої граматики.

 

Спочатку у нас сторонні люди досить часто перепрошували - На якій такій мові ми спілкуємося ?! 

 

Потім, вона поїхала відвідати  брата у Америку, повернувшись мені триндюлей вставляла, що я спаскудив її англійську мову та за увесь час перебування у брата вона так і не змогла відновити її.

Багато часу пройшло з тих часів, але спілкуємося до сих пір.. Усе також - без змін - у нас своя мова.

   

 

  • Лайк 2
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, Privet сказав:

Був у схожій історії.

За кордоном жив з місцевою дівчиною - вона знала англ. та свою рідну мову.

У мене з цього приводу були лише базові слова.

Через рік, два, п'ять  я майже нічого нового не вивчив - не має у мене до того хисту, але натаскав її трохи своєї мови , та ми спілкавулися - неначе як я з вами - без будь-яких проблем - чи то по телефону, чи то онлайн.  

Суржик у нас був з трьох різних мов - майже без будь-якої граматики.

 

Спочатку у нас сторонні люди досить часто перепрошували - На якій такій мові ми спілкуємося ?! 

 

Потім, вона поїхала відвідати  брата у Америку, повернувшись мені триндюлей вставляла, що я спаскудив її англійську мову та за увесь час перебування у брата вона так і не змогла відновити її.

Багато часу пройшло з тих часів, але спілкуємося до сих пір.. Усе також - без змін - у нас своя мова.

   

 

Рідну мову ( а отже і ідентичність) дуже легко втратити і ДУУЖЕ важко відновити.Часто взагалі не можливо.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, ЧортПобьєрі сказав:

Рідну мову ( а отже і ідентичність) дуже легко втратити і ДУУЖЕ важко відновити.Часто взагалі не можливо.

Руських (як і КДБ-шників) у минулому не буває.

Це назавжди.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

Рідну мову ( а отже і ідентичність) дуже легко втратити і ДУУЖЕ важко відновити.Часто взагалі не можливо.

дурня. це як забути як на ровері їздити...

 

  • Лайк 2
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, vadimv сказал:

Там хтось збирався окупувати ВСЮ Україну, забули?

Що розміщено в Карпатах, які на ваш погляд недоступні для танків? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 хвилин тому, vadimv сказав:

Руських (як і КДБ-шників) у минулому не буває.

Це назавжди.

100%.На відміну від українців що пару років проживши в Росії - бомблять своїх матерів.Оце страшно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 хвилини тому, US7IGN сказав:

дурня. це як забути як на ровері їздити...

 

Купа українців за пару років життя в Росії в нуль забувають мову і ідентичність.Тож не дурня.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Вячеслав63 сказал:

Робити передчасні висновки з коментарів незнайомих людей  - теж не тягне на особливі розумові здібності. І це не тільки вас стосується. "Сам дурак" - це не аргумент. Незгода з опонентом не означає, що хтось із вас дебіл. Просто різне бачення питання. Дуже неприємно читати оці безпідставні обзивання. Ніякоїї переваги у дискусії це не дає. Навпаки, часто це від відсутності аргументів. І це тільки в мінус тому форумчанину.

Зазвичай на форумах не може бути іншого бачення тому, що його формує невеличка купка місцевих, які вважають себе неабиякими гуру у всіх сферах, і вкрай боляче реагують на відхилення від генерального курсу))

Людина, яка не вариться у цьому спільному казані часто міркує нестандартно і це не вписується в загальну картину, рве шаблони та стандарти місцевій публіці, на що у неї немає інших аргументів, крім звичайного хамства. За роки відсутності в Україні це дещо шокує з незвички, але шок проходить за долі секунди і ти розумієш, що потрапив додому))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так це вони навіть ще не воювали з Росією.Яскравий приклад Нації що вміє вчитись на чужих помилках.

Латвія може на законодавчому рівні обмежити використання російської мови на роботі і в громадських місцях.

Про це заявив міністр юстиції Латвії Яніс Борданс

За його словами, Мін'юст вже працює над відповідним законом. Він міг би випливати з мовного референдуму, який провели в Латвії ще у 2012 році. Тоді 74,8% голосів було проти російської мови як другої державної.

censornet_news_528-1.webp

Змінено користувачем ЧортПобьєрі
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

Купа українців за пару років життя в Росії в нуль забувають мову і ідентичність.Тож не дурня.

ніколи не задавались питанням що справжній українець забув там та що він там робив ті пару років? у мене питання чи то був справжній українець. поїхати по роботі або подивитись що там взагалі відбувається то як затиснувши носа пройти повз, а жити там тривалий час все одно що жерти зі смітника...

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, karbo сказал:

Зазвичай на форумах не може бути іншого бачення тому, що його формує невеличка купка місцевих, які вважають себе неабиякими гуру у всіх сферах, і вкрай боляче реагують на відхилення від генерального курсу))

Людина, яка не вариться у цьому спільному казані часто міркує нестандартно і це не вписується в загальну картину, рве шаблони та стандарти місцевій публіці, на що у неї немає інших аргументів, крім звичайного хамства. За роки відсутності в Україні це дещо шокує з незвички, але шок проходить за долі секунди і ти розумієш, що потрапив додому))

Це не про цей форум. Тут якраз не одне бачення, особливо зі сторони прихильників минулого і сьогоднішнього президента. Я тут теж не місцевий, але є багато тих, з ким можу погодитися, як і є ті, які згодні з моєю. А от хамство в спілкуванні дійсно бісить. Як казав Кравчук - треба бути толерантнішими.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, OlaR сказал:

Війська на Київ заходили не самі, а разом з військами з півночі.

Спробуйте розшифрувати написане панею генералом

 

4 часа назад, OlaR сказал:

Війська на Київ заходили не самі, а разом з військами з півночі.

Війська заходили з військами, не самі, а з військами, з якими заходили не самі війська, бо з військами)) реально, надзвичайно глибоко думка, і в ній закладено все, щоби поплавити мозок опонента))

 

4 часа назад, OlaR сказал:

Тобто достатньо широким фронтом та змогли просунутись тільки до Києва. Південніше вже не змогли охопити Київ

Тут, скільки не стараюсь, теж ніяк не пробивається розуміння зашифрованого в тексті))

4 часа назад, OlaR сказал:

. А тут стратеги планують вузький коридор на 500 км завдовшки. і це ще не до Одеси, а тільки до Чернівців. :pozor:

 

Ширина фронту при заході з півночі з Білорусі на ЗУ могла складати біля 300 км і це, якщо рахувати по прямій і обмежуватися виключно західними областями. Для шановної пані експерта це вузький коридор 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, US7IGN сказав:

ніколи не задавались питанням що справжній українець забув там та що він там робив ті пару років? у мене питання чи то був справжній українець. поїхати по роботі або подивитись що там взагалі відбувається то як затиснувши носа пройти повз, а жити там тривалий час все одно що жерти зі смітника...

Оце Ви могете підлити в вогонь👍😉.Справжній- не справжній.З такими заявами від місцевих патріотів відбитись важкувато буде.Ще запропонуйте ввести громадянин- не громадянин.

Змінено користувачем ЧортПобьєрі
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Вячеслав63 сказал:

от хамство в спілкуванні дійсно бісить. Як казав Кравчук - треба бути толерантнішими

Щоби бісило хамство необхідно від нього  відвикати, а у місцевого товариства таких періодів не буває і для них це не хамство, а натуральне звичне середовища проживання))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, ЧортПобьєрі сказал:

Оце Ви могете підлити в вогонь👍😉.Справжній- не справжній.З такими заявами від місцевих патріотів відбитись важкувато буде.Це запропонуйте ввемти громадянин- не громадчнин.

так завжди пропонував. право бути громадянином ще треба заслужити :ROFL:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

Купа українців за пару років життя в Росії в нуль забувають мову і ідентичність.

Цілковита неправда. Свою національну ідентичність "забувають" найбільш деінтелектуалізовані і ті, кому вдовбали щось пропагандою про "національну гордість великоросів"©. Мій покійний дядько жив у росії з 1956 року. Дослужився до генерал-полковника. Він за часів союзу ніколи не написав додому жодного листа російською, ніколи не говорив по телефону з рідними російською, ніколи не було чути від нього російського слова, коли він прижджав в Україну. Навіть сина навчив української. Що, проте, не помішало тому довбодятлу (моєму двоюрідному брату) записатися в "кізяки" після смерті дядька (дядька вбили в 1997 році на порозі власного дому).
Але була у мене в селі пара сусідів-довбодятлів (80-ті роки, Західна Україна), які після 2-х років служби у "советской армии", десь з півроку "штокалі" і "какалі". Типу ж "забули" українську мову.

Змінено користувачем Ranch
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Піски… censor.net/ua/blogs/3360612/pski

Орки пишуть, що Піски вони вже захопили. Наші заперечують - Піски – під контролем України, але ситуація там важка - ОК "Схід" www.unian.ua/war/piski-pid-kontrolem-ukrajini-ale-situaciya-tam-vazhka-ok-shid-novini-vtorgnennya-rosiji-v-ukrajinu-11940603.html

Змінено користувачем Вячеслав63
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Ranch сказав:

Цілковита неправда. Свою національну ідентичність "забувають" найбільш деінтелектуалізовані і ті, кому вдовбали щось пропагандою про "національну гордість великоросів"©. Мій покійний дядько жив у росії з 1956 року. Дослужився до генерал-полковника. Він за часів союзу ніколи не написав додому жодного листа російською, ніколи не говорив по телефону з рідними російською, ніколи не було чути від нього російського слова, коли він прижджав в Україну. Навіть сина навчив української. Що, проте, не помішало тому довбодятлу (моєму двоюрідному брату) записатися в "кізяки" після смерті дядька (дядька вбили в 1997 році на порозі власного дому).
Але була у мене в селі пара сусідів-довбодятлів (80-ті роки, Західна Україна), які після 2-х років служби у "советской армии", десь з півроку "штокалі" і "какалі". Типу ж "забули" українську мову.

Ви плутаєте статистику з виключенням.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Вячеслав63 сказал:

Піски… censor.net/ua/blogs/3360612/pski

Орки пишуть, що Піски вони вже захопили.

і знову питання доцільності тримання, яка нам невідома...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, Вячеслав63 сказал:

 Як казав Кравчук - треба бути толерантнішими.

Херню он сказал, простите мя грешного...все давно сказано до него...

Парадокс Поппера

Неограниченная толерантность ведёт к исчезновению толерантности, поскольку терпимость к нетолерантности приводит к повсеместному распространению последней. Следовательно, сохранение толерантности требует нетерпимого отношения к нетолерантным, что в свою очередь размывает границы определения нетолерантного. 

Существует аналогичный парадокс о недопустимости насилия, который утверждает, что абсолютный запрет насилия приводит к невозможности сдерживания насилия. (С)

Змінено користувачем Canton
  • Лайк 4
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, US7IGN сказал:

і знову питання доцільності тримання, яка нам невідома...

Время...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Ranch сказал:

Свою національну ідентичність "забувають" найбільш деінтелектуалізовані і ті, кому вдовбали щось пропагандою про "національну гордість великоросів"©. Мій покійний дядько жив у росії з 1956 року. Дослужився до генерал-полковника. Він за часів союзу ніколи не написав додому жодного листа російською, ніколи не говорив по телефону з рідними російською, ніколи не було чути від нього російського слова, коли він прижджав в Україну. Навіть сина навчив української.

І тепер на пару з сином зі знанням української мови вбивають українців.

5 минут назад, Ranch сказал:

Але була у мене в селі пара сусідів-довбодятлів (80-ті роки, Західна Україна), які після 2-х років служби у "советской армии", десь з півроку "штокалі" і "какалі". Типу ж "забули" українську мову.

І тепер ці довботятли, які штокали, захищають Україну від високоінтелектуального дядька та його сина.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, US7IGN сказав:

так завжди пропонував. право бути громадянином ще треба заслужити :ROFL:

Это не наш метод☝️

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, ЧортПобьєрі сказал:

Это не наш метод☝️

не ваш, не ваш...

сумнівна цінність паспорту, якщо його починають роздавати направ-наліво всякому непотрібу...

Змінено користувачем US7IGN
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, US7IGN сказав:

не ваш, не ваш...

сумнівна цінність паспорту, якщо його починають роздавати направ-наліво всякому непотрібу...

Ви ще до мовного екзамену дійдіть🤣🤣🤣.

Змінено користувачем ЧортПобьєрі
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...