Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

19 минут назад, US7IGN сказал:

залізь хоч раз в шахту та відпрацюй зміну, а потім поговоримо. а то якось важко з тими, хто не знає про що мова взагалі :ROFL:

я не за шахтарями спостерігав , а за дітьми з того регіону на спортивних майданчиках на  дитячіх  змаганнях - там теж виборка цікава 

 

тим більше - що діти були у віці , коли кінцевий зріст дорослого віку і визначити неможливо  

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, OlaR сказал:

Если Вы читали обсуждение, то в курсе - Бездомный считает, что шахтеры ростом как баскетболисты :)

де я таке писав ? 

дайте посилання ? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, OlaR сказал:

Если Вы читали обсуждение, то в курсе - Бездомный считает, что шахтеры ростом как баскетболисты :)

Бездомный - неграмотный бездарь)

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, DimaF сказал:

Бездомный - неграмотный бездарь)

 

та пишіть вже просто - шахтар :ROFL:

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, DimaF сказал:

Бездомный - неграмотный бездарь)

 

розірваним пердаком задоволений 

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Бездомный сказал:

розірваним пердаком задоволений 

Своим??

Вы збочинец:classic_biggrin:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, OlaR сказал:

 Самая сильная школа математики - в Харькове и Киеве. Самая сильная школа по программированию - Кременчуг.  Талантливые дети съезжаются к талантливым учителям. Наличие талантливых учителей в регионе позволяет не пропустить талантливых детей. Так что вопрос только в финансировании и педагогах - где они есть, там и будут сильные дети ...

Мені, здається. що ми дещо не про те балакаємо. Насамперед, вважаю, важливіші природні здібності, а не те, де тебе навчають і як "натаскали". Про Кременчук якось аж цікаво стало. Син вчився на програміста в ХНУРЕ. Він казав, щоб працювати програмістом, треба додатково купляти книжки і вивчати їх самостійно. Інститут цьому не вчить в повній мірі. Із його курсу - дуже малий процент стали програмістами. Що прикольно, його бувший київський керівник вже років 4 як в Міннеаполісі, у головному офісі, пішов на підвищення. А сам він з Лохвиці, районного центру, по суті, села. Які там програмісти в тій Лохвиці?

Змінено користувачем Вячеслав63
  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Dmitriy_S сказав:

Те саме казав мені служитель УПЦ, що це жиди винні, стравлюють слов'ян, щоб їх знищити. У вас мабуть та сама прошивка. 

У мене прошивка аналізувати факти.Наприклад такий цікавий факт: як тільки на форумі промелькає слово жид, одразу з'являється "свіжий" українець з засудженням антисемітсемітизму і вот это вот всё🙂.На що я запитую : а покажіть мені такий же пост стосовно модератора з поганялом "Хохол" , є? Чи у Вас всі ці роки ніяких питань стосовно цього не виникало? У відповідь чую всяке мекання типу : та я навіть не задумувався , якось звик і т.д і п.п.

А копнеш того "свіжого українця" так ще недавно у нього були всі майданутими, рідна мова- язык, і Крим після окупації живе не погано - брат підтвердив🤦‍♂️.У Вас ,Дмітрій, не так надіюсь.І "Хохлу" Ви також претензії кидали як і мені? Де про це можна прочитати? Дякую.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, DimaF сказал:

Смешно читать, взрослые люди не отличают физически крепкого человека от высокого.

Человек может быть ростом в 1.60 и поднимать коня...

То все з казок. А подивіться змагання найсильніших. Про Вірастюка почитайте. Зріст тут теж має значення.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Вячеслав63 сказав:

Син вчився на програміста в ХНУРЕ

В якому році?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Вячеслав63 сказал:

То все з казок. А подивіться змагання найсильніших. Про Вірастюка почитайте. Зріст тут теж має значення.

Пустая болтовня.

В природе есть понятие пропорции и баланса.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, OlaR сказал:

 Самая сильная школа математики - в Харькове и Киеве. Самая сильная школа по программированию - Кременчуг.  Талантливые дети съезжаются к талантливым учителям. Наличие талантливых учителей в регионе позволяет не пропустить талантливых детей. Так что вопрос только в финансировании и педагогах - где они есть, там и будут сильные дети ...

де я те заперечував ? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Вячеслав63 сказал:

 Він казав, щоб працювати програмістом, треба купляти книжки і вивчати їх самостійно. Інститут цьому не вчить в повній мірі.

Можливо відкрию вам велику таємницю, завдання вузу навчати вчитись, а не навчити всього що є. Жоден вуз не дає більше ніж 25-30% інформації. І це не залежить від спеціальності фактично.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, loader сказал:

Можливо відкрию вам велику таємницю, завдання вузу навчати вчитись, а не навчити всього що є. Жоден вуз не дає більше ніж 25-30% інформації. І це не залежить від спеціальності фактично.

Це і про медицину?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Вячеслав63 сказал:

Це і про медицину?

Звичайно. Це основна відмінність вищої освіти від професійної, де умовно вас вчать чітко виконувати якісь задачі.

Змінено користувачем loader
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, loader сказал:

Звичайно.

Але точно не про консерваторію.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, Вячеслав63 сказал:

То все з казок. А подивіться змагання найсильніших. Про Вірастюка почитайте. Зріст тут теж має значення.

ні , не казки - в НБА грали , і зараз грають гравці 175- 185 санитиметрів 

багато що залежить від амплуа 

 

зірки НБА  - Террі Розір , Трей Янг  та Донован Мітчел - 185 сантимерів , Кріс Пол - взагалі 183 .

 

 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Насамперед, вважаю, важливіші природні здібності, а не те, де тебе навчають і як "натаскали".

неправда. за виключенням дійсно хворих людей, всі народжуються в середньому однаковими, а от як натренувати організм, таким він і буде. дрищ Шварцнегер тому приклад. у мене відсутня пам'ять, тому у мене все завжди записано, а вйобувати ще в школі доводилося в рази більше ніж іншим. але та звичка залишилась і де ті мої однокласники та однокурсники? :ROFL:

5 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Це і про медицину?

так. всі мої знайомі лікарі купу часу присвячують навчанню. кожен день щось нове з'являється від технологій до розуміння процесів.

 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Вячеслав63 сказав:

З 2003 по 2008.

Не перетинались , я закінчив викладати у 2002.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Вячеслав63 сказал:

Мені, здається. що ми дещо не про те балакаємо. Насамперед, вважаю, важливіші природні здібності, а не те, де тебе навчають і як "натаскали".

При прочих равных ребенок, у которого есть сильный учитель, достигнет большего и с меньшими усилиями, чем с таким же талантом, но без учителя. Знаете сколько талантов не раскрылось только потому, что не встретился УЧИТЕЛЬ? Или Вы реально считаете, что тот факт, что команда межнара по математике состоит практически только из киевлян и харьковчан, вызвана тем, что там больше талантливых детей? Ха-ха :) Последние годы ситуация стала менятся потому, что в Киеве и Харькове стали организовывать летние и зимние школы для детей со всей Украины.

Цитата

Про Кременчук якось аж цікаво стало.

Да. Там очень талантливый и завзятый педагог в школе-интернате по программированию. Туда едут учится и из Киева и из Харькова :)  Тоже начал организовывать еще и летние лагеря - команда межнара перестала состоять из одних кременчужцев :)

Цитата

Син вчився на програміста в ХНУРЕ. Він казав, щоб працювати програмістом, треба купляти книжки і вивчати їх самостійно. Інститут цьому не вчить в повній мірі.

Книжки по программированию? Вон те толмуды? :ROFL:  Ни одной книжки доча не купила из этой серии. Работала в Самсунге. Сейчас в Мюнхене. Алгоритмы дополненной реальности ее интересуют. А те основы, которые написаны в книжках, она в школе выучила :) 

Цитата

Із його курсу - дуже малий процент стали програмістами.

Ну да. Это всегда так. При отсутствии реального конкурса понять, что тебе рассказывают в универе и научиться применять знания на практике, способны единицы :)
 

Цитата

 

Що прикольно, його бувший київський керівник вже років 4 як в Міннеаполісі, у головному офісі, пішов на підвищення. А сам він з Лохвиці, районного

центру, по суті, села. Які там програмісти в тій Лохвиці?

 

Так керівник чи програміст? Вы же в курсе, чтоб быть руководителем не обязательно быть программистом. :) Можно вообще не уметь писать программы и не знать высшей математики :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В Оленівці росіяни могли спрацювати "Шмєлями" – Азов

www.pravda.com.ua/news/2022/08/9/7362465/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Бездомный сказал:

ні , не казки - в НБА грали , і зараз грають гравці 175- 185 санитиметрів 

багато що залежить від амплуа 

 

суперзірки НБА  - Трей Янг  та Донован Мітчел - 185 сантимерів 

 

 

Ще б шашки/шахмати в приклад навели. Мова начебто про найсильніших була? Чи ні?

Про це В'ячеслав і казав. +

Є два типів данєцких: Януковощ і Ахмєткін. Яскраві приклади, як на мене.

Знову якісь суперечки ні про що.....

  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Firetuf сказал:

Знову якісь суперечки ні про що.....

ну чому, продовжуйте. нам цікаво почути про сумських, чернівецьких та київських :ROFL:

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...