Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

3 минуты назад, Бездомный сказал:

але , їх  добровільно з'їджатися мотивували довгим карбованцем , а не як у Воркуті , чи на Колимі - ГУЛАГ .

 

от і назбирали дуболомів Урфін Джюса

Ну, мій дядько, шахтар, був зовсім не схожий на дуболома - невисокий, звичайний чоловік, більш спортивної статури, ніж з пивним животом. Та й чоловік двоюрідної сестри також не відрізняється від багатьох чоловіків його віку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Вячеслав63 сказал:

У батьків в селі жили собі такі Одинюки, розумніші за інших. Так вони й до республіканських олімпіад по математиці доходили. Та й батько мій, вихідець з села, якось зміг закінчити Харківський автодорожний з червоним дипломом і без єдиної четвірки в заліковці. Шкільна програма - одна для всіх. Якщо ти її вивчив, то ти її знаєш і не важливо де ти живеш.  Я вчився в столичному вузі, але найрозумніші були якраз не з столиці. Це було, правда, в СРСР. Можливо, зараз все змінилося. 

ну звісно з периферії їхали кращі. сам з таких. але в цілому закони конкуренції ніхто не скасував. а щодо навчання багато залежить від викладачів. якщо зубрильна тема - тупо завчити обсяг інформації, тоді наполеглива школота з гарною пам'яттю має шанси. а якщо треба думати, то не працює. що в нас і показали ті, хто прийшли з золотими медалями. тільки одна з них отримала червоний диплом. хоча це теж умовно. мені завжди було насрати на формальні ознаки успіху, але не втримався перед бонусною програмою та знижками на навчання :ROFL:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Вячеслав63 сказал:

Ну, мій дядько, шахтар, був зовсім не схожий на дуболома - невисокий, звичайний чоловік, більш спортивної статури, ніж з пивним животом. Та й чоловік двоюрідної сестри також не відрізняється від багатьох чоловіків його віку.

я ніколи не казав про окремих людей 

 

я завжди казав за тренди - тенденції 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, US7IGN сказал:

ну звісно з периферії їхали кращі. сам з таких. але в цілому закони конкуренції ніхто не скасував. а щодо навчання багато залежить від викладачів. якщо зубрильна тема - тупо завчити обсяг інформації, тоді наполеглива школота з гарною пам'яттю має шанси. а якщо треба думати, то не працює. що в нас і показали ті, хто прийшли з золотими медалями. тільки одна з них отримала червоний диплом. хоча це теж умовно. мені завжди було насрати на формальні ознаки успіху, але не втримався перед бонусною програмою та знижками на навчання :ROFL:

що робити  тим , в кого стоїть вибір - бонусна програма зі знижками на навчання , або тяжка тупа праця щоб вижити ? 

А якщо взагалі вибору нема - лише тяжка тупа праця щоб вижити ?

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Ну, мій дядько, шахтар, був зовсім не схожий на дуболома - невисокий, звичайний чоловік, більш спортивної статури, ніж з пивним животом. Та й чоловік двоюрідної сестри також не відрізняється від багатьох чоловіків його віку.

Естественно. Здоровый высокий мужик и в шахту? Кто-то шахты видел? Как правило шахтеры низкорослые, щуплые и жилистые, а не баскетболисты ...

Змінено користувачем OlaR
  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Бездомный сказал:

що робити  тим , в кого стоїть виьів - бонусна програма зі знижками на навчання , або тяжка праця щоб вижити ? 

а це вже обмеження. якщо ти підсвідомо обмежив свій життєвий план задачею вижити - ти ніколи не доженеш того, хто нічим себе не обмежує. ти вчишся через страх, а це зовсім не та мотивація, яка дозволяє творити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, Vikctor сказал:

Тому я й написав, що цей лист - знахідка для руснявой пропаганди...

Это продолжение серии ИПСО, запущенной еще в  апреле- мае. Даже в сеть просочился план - что и как снимать, к кому обращаться, на чем акцентировать, какие ключевики повторять...тогда такие видео и посты как из ведра полились. То мы просто забыли...

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, US7IGN сказал:

а це вже обмеження. якщо ти підсвідомо обмежив свій життєвий план задачею вижити - ти ніколи не доженеш того, хто нічим себе не обмежує. ти вчишся через страх, а це зовсім не та мотивація, яка дозволяє творити.

як просто те усвідомити молодій людини без життєжвого досвіду ? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Вячеслав63 сказал:

Після цього листа підтримка з'явилася. 

Никак не связано. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 минут назад, OlaR сказал:

Естественно. Здоровый высокий мужик и в шахту? Кто-то шахты видел? Как правило шахтеры низкорослые, щуплые и жилистые, а не баскетболисты ...

враження складалося  не по дорослим шахтарям  , а по  дітям з регіону , які брали участь у  дитячих змаганнях .

 

І ви не уявляєте , як баскетбол за одне лише покоління може "витягнути" дитину відносно батька 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Бездомный сказал:

я ніколи не казав про окремих людей 

 

я завжди казав за тренди - тенденції 

Я просто не бачив здоровенних шахтарів. В сусіда, який родом з Макеївки, що батько, що дядько - невисокі, сухорляві чоловіки. 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Бездомный сказал:

як просто те усвідомити молодій людини без життєжвого досвіду ? 

приклади завжди є для тих, хто хоче побачити.

1 минуту назад, DimaF сказал:

Вы точно не видели))

Что ты знаешь о солнце, если в шахте ты не был,
Если ходишь под солнцем с утра?
Только тот ценит солнце и высокое небо,
Кто поднялся с зарей на-гора...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, OlaR сказал:

Естественно. Здоровый высокий мужик и в шахту? Кто-то шахты видел? Как правило шахтеры низкорослые, щуплые и жилистые, а не баскетболисты ...

Правильно. Вони повинні бути, як танкісти.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 годин тому, ЧортПобьєрі сказав:

Та ну, а до чого тут Путін чи Шойгу.Вони лише виконують волю 150млн русских.А спонсорують це якраз русские жиди.

Те саме казав мені служитель УПЦ, що це жиди винні, стравлюють слов'ян, щоб їх знищити. У вас мабуть та сама прошивка. 

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Вячеслав63 сказал:

Я просто не бачив здоровенних шахтарів. В сусіда, який родом з Макеївки, що батько, що дядько - невисокі, сухорляві чоловіки. 

наслідки механізації. бугаї були потрібні коли ще конями породу та вугілля з лави вивозили, а працювали кирками...

  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Вячеслав63 сказал:

Я просто не бачив здоровенних шахтарів. В сусіда, який родом з Макеївки, що батько, що дядько - невисокі, сухорляві чоловіки. 

У меня тесть - 190, его друг - 187, остальные, кого знаю из их компании - тоже никуа не карлики...

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Бездомный сказал:

враження складалося  не по шахтарям  , а по  дітям з регіону , які брали участь у  дитячих змаганнях .

 Самая сильная школа математики - в Харькове и Киеве. Самая сильная школа по программированию - Кременчуг.  Талантливые дети съезжаются к талантливым учителям. Наличие талантливых учителей в регионе позволяет не пропустить талантливых детей. Так что вопрос только в финансировании и педагогах - где они есть, там и будут сильные дети ...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, US7IGN сказал:

Что ты знаешь о солнце, если в шахте ты не был,
Если ходишь под солнцем с утра?
Только тот ценит солнце и высокое небо,
Кто поднялся с зарей на-гора...

от-от - навіть ідеологія в них своя була культивована - вандейська 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Смешно читать, взрослые люди не отличают физически крепкого человека от высокого.

Человек может быть ростом в 1.60 и поднимать коня...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Бездомный сказал:

от-от - навіть ідеологія в них своя була культивована - вандейська 

залізь хоч раз в шахту та відпрацюй зміну, а потім поговоримо. а то якось важко з тими, хто не знає про що мова взагалі :ROFL:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Canton сказал:

У меня тесть - 190, его друг - 187, остальные, кого знаю из их компании - тоже никуа не карлики...

дідусь українського гравця НБА  - Олексія Леня - 2,13 - має орден шахтарської слави 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, US7IGN сказал:

наслідки механізації. бугаї були потрібні коли ще конями породу та вугілля з лави вивозили, а працювали кирками...

Да Вы о чем? Посетите любую шахту позапрошлых веков - Германия, Австрия, Чехия в помощь. Да туда ни один бугай не залезет :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Бездомный сказал:

дідусь українського гравця НБА  - Олексія Леня - 2,16 - має орден шаахтарської слави 

гарно годував батька та онука, ото й виросло :ROFL:

у мене є цікава фотографія де я стою поруч з батьком та дідом - кожний наступний на 10 см вищий за попереднього )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, DimaF сказал:

Смешно читать, взрослые люди не отличают физически крепкого человека от высокого.

Человек может быть ростом в 1.60 и поднимать коня...

Если Вы читали обсуждение, то в курсе - Бездомный считает, что шахтеры ростом как баскетболисты :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...