Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

4 минуты назад, Canton сказал:

Значит там несли чушь...

Вообще на таких передачах как правило именно этим и занимаются. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

49 хвилин тому, Alvalk сказав:

Так п.8. Несподівано виявилось, що у раши є РЕБ. Ніколи про це не чули раніше.

Наче не існує інших способів підриву, крім  радіоканалу

Нема потреби у інших способах. Усі, хто довчився до четвертого курсу знають, як це зробити. Ідеальноí глушилки не буває.

  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Alvalk сказал:

Вообще на таких передачах как правило именно этим и занимаются. 

Поэтому я их и не смотрю...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Vinsol2009 сказав:

Ідеальноí глушилки не буває.

Також, як і передавача сигналу, який витримує снаряди, ракети, вбитого оператора...

Які ж вони потворні....

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 хвилини тому, Canton сказав:

Я что то пропустил? Кто то лепил про угрозу жизни гражданским?

посадка самолета всегда  угроза для жизни.

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Propeller сказал:

Там был очный диалог обеих сторон. Там говорил живой Бутусов. Автор вагнергейта. С чьей стороны была чушь - судить гражданам. Я свой вывод сделал. Это не значит, что я считаю позицию Бутусова чушью.

Диалог некомпетентных с профессионалами приводит к ошибочному пониманию ситуации и неправильным выводам...

Это как я бы с Вами обсуждал и критиковал способы обустройства гидроизоляции в эфире ток шоу...и, думаю, 90% зрителей, отдали бы предпочтение моим советам...Потому, что дешево, сердито, быстро, и вообще - я акуенный чувак, красиво аргументирует...

В общем - нам понравилось!

А то что у них срань бы вышла- так это же уже ПОСЛЕ шоу.

Так и здесь - я даже не видел этот, судя по всему, бред...

Но, походу, Вам понравилось...хотя к реальности имеет отношение чуть меньше чем них...я

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Vinsol2009 сказал:

посадка самолета всегда  угроза для жизни.

Да и просто жить - чертовски опасно...ведь умрешь же!

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 хвилин тому, Propeller сказав:

Немного экскурса в историю. Я в школе, к сожалению, учил другую историю. 

Юрий Романенко FB

1 ч  · 

«Кто ответит за Чонгар? Где реакция Зеленского?». Потом такие арестовывают Капелюху, отстраняют Баканова. Нет, не так! Вот все сразу под снос. И желательно поставить нас, тех, кто перед этим все слил и проворовался

Знаете, почему в 1918-1920 году УНР бездарно слилась? Потому что были недалекими идиотами, которые хотели все и сразу. И когда летом и осенью 1918 надо было строить армию и государство, то Петлюра с компанией плодили заговоры, а потом подняли восстание, как только немцы начали уходить, и скинули Скоропадского. А вместе с ним и ту протогосударственность, которая за полгода начала кристаллизироваться. Именно поэтому я не переношу порохоботню. Ибо это реинкарнация разрушительной петлюровщины, которая в финале может только рассеяно пробормотать «ми все про@бали». Причём петлюровщина будет бормотать в Париже и Варшаве, а ваши дети умирать от очередного Голодомора здесь. Лично мне очень не нравятся многие процессы в государстве. Меня утомило всю жизнь бороться с различными формами долбо@биков и долбоебизма. Но мы имеем ту элиту и тот народ, который есть. И все, что мы можем сделать - не повторять ошибки наших «попередників» и медленно, шаг за шагом, выгрызать субъективность, строить структуры и организации, которые не дадут возможность очень глупым и очень жадным людям приходить во власть и эксплуатируя одноходовые лозунги паразитировать на страхах и заблуждениях простых людей.

А братья Капрановы рассказывают совсем другую историю, и я им больше верю.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, Propeller сказал:

Немного экскурса в историю. Я в школе, к сожалению, учил другую историю. 

Юрий Романенко FB

1 ч  · 

«Кто ответит за Чонгар? Где реакция Зеленского?». Потом такие арестовывают Капелюху, отстраняют Баканова. Нет, не так! Вот все сразу под снос. И желательно поставить нас, тех, кто перед этим все слил и проворовался

Знаете, почему в 1918-1920 году УНР бездарно слилась? Потому что были недалекими идиотами, которые хотели все и сразу. И когда летом и осенью 1918 надо было строить армию и государство, то Петлюра с компанией плодили заговоры, а потом подняли восстание, как только немцы начали уходить, и скинули Скоропадского. А вместе с ним и ту протогосударственность, которая за полгода начала кристаллизироваться. Именно поэтому я не переношу порохоботню. Ибо это реинкарнация разрушительной петлюровщины, которая в финале может только рассеяно пробормотать «ми все про@бали». Причём петлюровщина будет бормотать в Париже и Варшаве, а ваши дети умирать от очередного Голодомора здесь. Лично мне очень не нравятся многие процессы в государстве. Меня утомило всю жизнь бороться с различными формами долбо@биков и долбоебизма. Но мы имеем ту элиту и тот народ, который есть. И все, что мы можем сделать - не повторять ошибки наших «попередників» и медленно, шаг за шагом, выгрызать субъективность, строить структуры и организации, которые не дадут возможность очень глупым и очень жадным людям приходить во власть и эксплуатируя одноходовые лозунги паразитировать на страхах и заблуждениях простых людей.

Так, по факту всі глобальні пройоби того часу це 3 гетьмана на 4 українця. Цей урок ніби зараз більшість пам'ятає.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, Propeller сказал:

Немного экскурса в историю. Я в школе, к сожалению, учил другую историю. 

Юрий Романенко FB

1 ч  · 

«Кто ответит за Чонгар? Где реакция Зеленского?». Потом такие арестовывают Капелюху, отстраняют Баканова. Нет, не так! Вот все сразу под снос. И желательно поставить нас, тех, кто перед этим все слил и проворовался

Знаете, почему в 1918-1920 году УНР бездарно слилась? Потому что были недалекими идиотами, которые хотели все и сразу. И когда летом и осенью 1918 надо было строить армию и государство, то Петлюра с компанией плодили заговоры, а потом подняли восстание, как только немцы начали уходить, и скинули Скоропадского. А вместе с ним и ту протогосударственность, которая за полгода начала кристаллизироваться. Именно поэтому я не переношу порохоботню. Ибо это реинкарнация разрушительной петлюровщины, которая в финале может только рассеяно пробормотать «ми все про@бали». Причём петлюровщина будет бормотать в Париже и Варшаве, а ваши дети умирать от очередного Голодомора здесь. Лично мне очень не нравятся многие процессы в государстве. Меня утомило всю жизнь бороться с различными формами долбо@биков и долбоебизма. Но мы имеем ту элиту и тот народ, который есть. И все, что мы можем сделать - не повторять ошибки наших «попередників» и медленно, шаг за шагом, выгрызать субъективность, строить структуры и организации, которые не дадут возможность очень глупым и очень жадным людям приходить во власть и эксплуатируя одноходовые лозунги паразитировать на страхах и заблуждениях простых людей.

При Скоропатском Петлюра грыз шконку в Лукьяновском СИЗО, а Бандеровцы стреляли Мельниковцев.

А сейчас Порошенко тягает на войну бибики со всей Европы и максимум в чем криминальном был замечен это в поломанном ногтике корреспондентки Г+Г

А поп...деть это святое.

  • Лайк 4
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, 7351 сказал:

Ви вірите Бутусову?

Як казав Мюллер в радянському кінофільмі - "Вірити не можна нікому". Але, взяти за одну із версій розвитку подій - так. Ми не можемо всього знати, а тим більше довіряти, зовсім незнайомим для нас, людям. Українці не вірять будь-якій владі і це правильно. Президентів з їхньою компанією треба міняти, як мінімум, кожного разу. Був вже один "крєпкій хозяйственнік", який за другий термін зорганізував олігархічну систему, плоди якої пожинаємо і зараз, та й частину виробництв країни зі своїм зятьком приватизував і дав це зробити іншим покидькам. Влада розбещує, а абсолютна влада - розбещує абсолютно. Тому, дуже правильно, що не вибрали вдруге Порошенка. Ну, і Зеленського теж не треба обирати вдруге. Влада, яка підбирає кадри по принципу відданості, а не професіоналізму - приречена. Потрібно викорінювати - "кум, сват, брат, однокурсник, друг дитинства" і т. п. Те, що в Україні немає відповідних спеціалістів - брехня, було б бажання. Реформа ППС МВД, яка проводилася по американським принципам і під керівництвом грузинок, показала, що все можливо. Ну, тільки, якщо реформується не тільки ППС, а все МВС. Ну, і не так, як у Авакова, який і грузинок вигнав і вернув все, як і до того було. Я коли попав в ДТП, то був в шоці, як поліцейські, які раніше зразу б штраф впаяли, забрали би права, могли і машину на штрафмайданчик - допомагали оформити європротокол, схему намалювали. Служба, з каральною перетворилася на ту, яка допомагає громядянам. 

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 час назад, loader сказал:

Безумовно ти тупіше барана.

Тупіше за тебе? :grin:

Та най буде, как-нибудь переживу!

(в смысле, тебя вкупе із нетупим недовбойобом-захисником, яростно обороняющим Харьков на удалёнке)

 

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, AOZ1 сказав:

При Скоропатском Петлюра грыз шконку в Лукьяновском СИЗО, а Бандеровцы стреляли Мельниковцев.

А сейчас Порошенко тягает на войну бибики со всей Европы и максимум в чем криминальном был замечен это в поломанном ногтике корреспондентки Г+Г

А поп...деть это святое.

Так ноготь ламала Марина.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, AOZ1 сказал:

При Скоропатском Петлюра грыз шконку в Лукьяновском СИЗО, а Бандеровцы стреляли Мельниковцев.

А сейчас Порошенко тягает на войну бибики со всей Европы и максимум в чем криминальном был замечен это в поломанном ногтике корреспондентки Г+Г

А поп...деть это святое.

альтернативні історики це завжди весело )

8 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Я коли попав в ДТП, то був в шоці, як поліцейські, які раніше зразу б штраф впаяли, забрали би права, могли і машину на штрафмайданчик - допомагали оформити європротокол, схему намалювали. Служба, з каральною перетворилася на ту, яка допомагає громядянам. 

ніфіга. раніше я точно знав кому дзвонити, щоб вирішити будь-яке питання, а зараз бардак :ROFL:

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Vinsol2009 сказал:

Усі, хто довчився до четвертого курсу знають, як це зробити.

Біда в тому, що деякі навіть інститут закінчать і не будуть знати. На превеликий жаль, моє спілкування з багатьма керівниками підрозділів РЕР і РЕБ викликає лише сум і співчуття...
Є, звичайно, спеціалісти, але їх реальна кількість - одиниці. Як серед виконавців-експлуатантів, так і серед керівництва.
Більшість - "мавпи", яких навчили виконувати певну послідовність дій, алгоритм.
Велике горе, що деякі розпіарені "високотехнологічні" підрозділи завдають більше шкоди, ніж приносять користі. Ба, більше того, і за часів минулої влади, і за часів теперішньої керувати деякими поставлено тупорилих людей, основна заслуга яких була лише в тому, що вони були активістами на Майдані. А реально - не можуть 2-х слів до купи зв'язати. Не кажучи вже про наявність якихось технічних знань. Говорю не голослівно, бо знаю більшість цих людей особисто і не один рік. І не тільки їх...

Змінено користувачем Ranch
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Ranch сказав:

Біда в тому, що деякі навіть інститут закінчать і не будуть знати. На превеликий жаль, моє спілкування з багатьма керівниками підрозділів РЕР і РЕБ викликає лише сум і співчуття...

та вже всі зрозуміли, що ви все знаєте і великий спеціаліст

от якби щось корисне ще робили, а не просто піарили себе, то ціни б вам не було

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

52 минуты назад, Propeller сказал:

Виталя еще тот питбуль. :)

Vitaliy Shabunin обновил статус.

2 ч.  · 

Президент обґрунтував викидання Венедіктової і Баканова великою кількістю зрадників в СБУ і ОГП.

Тобто в СБУ і ОГП зрадники є, а, наприклад, в Татарівському ДБР - немає. Я вірно зрозумів президента/Єрмака?

Нагадаю, що Iryna Romaliyska оприлюднила, як на початку війни ДБРівці знищували таємні матеріали проваджень по bit.ly/3AYenxT:

- Харківських угодах;

- вугільних схемах Медведчука;

- причетності до розстрілів на Майдані голови СБУ Якименка;

- доведення до зубожіння української армії (з підозрюваними Януковичем та двома його міністрами оборони).

При чому нищили матеріали далеко західніше столиці (наприклад, в Хмельницькому).

До речі, національний марафон крутить рекламу ДБР, в якій вони “разом з ЗСУ дають відсіч ворогу” (див. в коменті).

В “котлах” Львівської митниці Татарівське ДБР “воювало” в перші місяці війни.

Ця "рокіровка" - банальний захист своїх корупціонерів від майбутнього керівника САП, блокувати призначення якого Банкова більше не може (через тиск ЄС, Великої Сімки і суспільства).

Нагадаю, що саме Симоненко поховав справу Татарова. Так само він буде відмазувати інших бубочок президента/Єрмака bit.ly/3PBAluC.

Ну бляді грантожерські! 

Пиздять і пИздять. 

Не знищені матеріали, не знищені. 

Є знайомі в дбр, які котли, хлопці з Києва не виїзжали, тижнями працювали цілодобово.зараз по легше, звичайно. .. Де бляді, до речі, сидять і звідки вєщають, і де були перші місяці? 

  • Лайк 2
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, outdoor24 сказал:

от якби щось корисне ще робили, а не просто піарили себе, то ціни б вам не було

Забув Вам своє портфоліо надати, перелік здобутків і резюме під час військового стану.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Ranch сказав:

Забув Вам своє портфоліо надати, перелік здобутків і резюме під час військового стану.

не потрібно, я їх знаю ще з часів пандемії🤏

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Юрий Киев сказал:

Не знищені матеріали, не знищені.

Дуже багато матеріалів було знищено в різних структурах. Про знищення деяких знали лише керівники департаментів.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Ranch сказал:

Забув Вам своє портфоліо надати, перелік здобутків і резюме під час військового стану.

Воно на форумі публічне. Ви по секрету в кожному другому повідомлені пишете про свій бекграунд ) Джек Річер на мінімалках )

Змінено користувачем loader
  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, outdoor24 сказал:

я їх знаю ще з часів пандемії

Ви не знаєте нічого, а лише вважаєте, що щось "знаєте" і "розумієте".

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Ranch сказав:

Ви не знаєте нічого, а лише вважаєте, що щось "знаєте" і "розумієте".

звісно, бо все знаєте лише ви 😂

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, loader сказал:

про свій бекграунд )

То у Вас складається дуже помилкове враження і хибна думка. І це добре))

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, outdoor24 сказал:

звісно, бо все знаєте лише ви

Звісно, бо знаю в деяких галузях у десятки разів більше Вас. Якщо не в сотні...
І на відміну від Вас знаю, що з тими знаннями робити і для чого їх застосовувати на користь держави.

Змінено користувачем Ranch
  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...