Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, Vikctor сказал:

Я більше скажу - дитинство мого сина на порядкі щаслівіше та цікавіше за моє.

пощастило йому...

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 минут назад, Spiraea сказал:

Вільгельм...

Хоча кому це цікаво......

то мабуть такий складний жарт з алюзією на Шелленберга :ROFL:

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 часов назад, AOZ1 сказал:

Був бескоштовний будинок пiонерiв, був бескоштовний дитячий спорт, майже безкоштовни музични школи. Була дитяча литература. Але Стругацких вже потрiбно було читати в самиздате.  

 

Стосовно дитячого спорту :

"безкоштовним" та "доступним" воно було дуже умовно .

Блат панував .

по-перше - транспортне питання - ти туди ще доїдь  з умовного лівого берегу  радянським громадським транспортом ( легше було тим , в кого  були бабусі під рукою , але , мої бабусі лишилися в селі) 

по-друге - багато спорту було лише для дітей працівників  блатних  підприємств  та установ - типу з-ду  імені Карла Лібкнехта , ЮМЗ , або мусорви , кдбні - "Дирнамо"  чи військових "СКА".... 

Всі , чиї батьки  не мали щасття  належати до тих блатних підприємств та установ -  майже закритих каст обраних  , пролітали повз дитячий спорт , як фанера над Парижем .

 

Про доступність якісного спортінвентаря чи якісних спортмайданчиків я взагалі промовчу .

Те ж саме стосувалося якісних музичних інструментів . Коли ми принесли на урок "класичної гітари"  звичайну , але  справжню іспанську класичну гітару "Мануель Родрігес" ,"радянський  педагог" , з велетенським стажем викладання ще з радянських часів , витріщився на неї , як баран на нові ворота :pozor: Він нічого подібного не бачив за всі роки викладяння  уроків  класичної гітари в музичній школі :pozor:

годі й казати , що до дитини в нього миттєво спалахнула класова ненависть :pozor:

те ж саме стосувалося і будинків піонерів , музичних шкіл , шкіл малюнка та подібного  - до будь якого хорошого педагога була черга з блатних , а який попало педагог , був педагогом хіба що номінально - лише за папірцем  - вбивця часу та нервів дитини та батьків .

 

Панував принцп , сформульований ММЖ

 

кто что охраняет - тот то и имеет .

 

Книжки - мало того , що  гарних книжок видавалося дуже мало  ( я потім ті  "супердефіцітні" книжки на книжковій барахолці не читаними у другій половині 2000-х купував за копійки ) .

Так ще й обговорити ту книжку було ні з ким - мізки викручували у напрямку ідеології імперії зла .

Пам'ятаю свою невдалу спробу задати пару "не зручних" на її погляд , але цілком невинних дитячих  запитаннь , вчительці російської літератури :pozor:

В неї пердак луснув так гучно , як зараз у Корнюхи:pozor: Теж мстилася мені роками.:pozor:

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 4
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

Ви ж самі написали що їм приваблють ті місця де не скучно і бъет ключом.

Просто в перерахованих вами місцях б'є гайковим і по голові... 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, Бездомный сказал:

Блат панував .

по-перше - транспортне питання - ти туди ще доїдь  з з умовного лівого берегу 

по-друге - багато спорту було лише для дітей працівників  блатних  підприємств  та установ - типу з-ду  імені Карла Лібкнехта , ЮМЗ , або мусорви , кдбні - "Дирнамо"  чи військових "СКА".... 

Всі , чиї батьки  не мали щасття  належати до тих , майже закритих каст обраних  , пролітали повз дитячий спорт , як фанера над Парижем .

Ми десь у рiзних свiтах жили. Тренера ходили до шкiл та шукали талановитих дiтей, або просто дiтей.  Я на Станцию Юних Техников iздив час у одну сторону. Було би бажання. Донецьк 60-70е

Дитячих книжок було повно. Якщо що були бiблiотеки. Дорослих вже нi.

Змінено користувачем AOZ1
  • Лайк 3
  • Дякую 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, AOZ1 сказал:

Ми десь у рiзних свiтах жили. Тренера ходили до шкiл та шукали талановитих дiтей, або просто дiтей.  Я на Станцию Юних Техников iздив час у одну сторону. Було би бажання. Донецьк 60-70е

я про існування станції юних техніків узнав , коли вже сини  виросли :pozor:

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Бездомный сказал:

MJRCQEvgfMM.jpg

А Макрона з Меркель теж сюди записати треба? Та ще й Берлусконі був.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, AOZ1 сказал:

Дитячих книжок було повно. Якщо що були бiблiотеки. Дорослих вже нi.

Я в 90-х покупала дитячі книжки, про які в дитинстві тільки чула. А була вже студенткою. У Києві в дитячіх бібліотеках книжок, наприклад, про Мумі-Троля не було для всіх бажаючих...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Вячеслав63 сказал:

А Макрона з Меркель теж сюди записати треба? Та ще й Берлусконі був.

Додайте Нетаньяху - без цього хероя  лістінг спонсорів тероризму буде не повним:pozor:

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Бездомный сказал:

я про існування станції юних техніків узнав , коли вже сини  виросли :pozor:

 

В нас наприклад, в школі було фехтування, поруч стадіон від 125 заводу, там все починаючи від регбі і закінчуючи велоспортом.Прямо на території заводу гурток програмування був, я на нього ходив, але не досить серьйозно відносився, я ж не знав, що через десять років програмісти бабло лопатою почнуть гребсти. Так, що не треба розповідати байки, як при союзі в будинок піонера, тільки по блату пускали. 

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Бездомный сказал:

я про існування станції юних техніків узнав , коли вже сини  виросли :pozor:

 

треба було в 60-х її шукати... а взагалі так, при сраліні стояв, а при брежневі вже ніт :ROFL:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, US7IGN сказав:

треба було в 60-х її шукати... а взагалі так, при сраліні стояв, а при брежневі вже ніт :ROFL:

было, называлось немного иначе

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, US7IGN сказал:

треба було в 60-х її шукати... а взагалі так, при сраліні стояв, а при брежневі вже ніт :ROFL:

коли твої батьки - втікачі з колгоспу , фактичні сироти обоє ,  щастя та диво , що доходить хоча б як до жирафа . 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, sergio сказал:

В нас наприклад, в школі було фехтування, поруч стадіон від 125 заводу, там все починаючи від регбі і закінчуючи велоспортом.Прямо на території заводу гурток програмування був, я на нього ходив, але не досить серьйозно відносився, я ж не знав, що через десять років програмісти бабло лопатою почнуть гребсти. Так, що не треба розповідати байки, як при союзі в будинок піонера, тільки по блату пускали. 

А в мене не було поруч стадіону від 125 заводу. А до будинку піонерів їхати самій півтори години мені батьки не дозволяли. Не знаю, що їх так лякало... Може місцевий транспорт ...

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, OlaR сказал:

А в мене не було поруч стадіону від 125 заводу. А до будинку піонерів їхати самій півтори години мені батьки не дозволяли. Не знаю, що їх так лякало... Може місцевий транспорт ...

номерний завод = воєнний завод 

 

туди ще піди влаштуйся😉

Львівський державний завод «Львівське об'єднання радіотехнічної апаратури» 

львівський завод радіотехнічної апаратури, апаратури зв'язку спеціального призначення. Підприємство входить до складу українського оборонного промислового комплексу.[1]

 

в  Дніпрі  при ЮМЗ теж була офігенна дитяча спортивна та  інша інфраструктура .

 

Тільки мешкав я на іншму кінці міста , що за  станом з радянским  громадським траспортом було майже на іншій планеті .

Змінено користувачем Бездомный
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, DimaF сказав:

Дофига.

Больше тысячи по каждому артикулу...

сколько штук вражеской бронетехники подбили под Харьковом и Херсоном  24.02.2022 до 9.00?из этой армады?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Vikctor сказал:

Щоб зробить таке з німцями довелося спалити Берлін. Якщо ми не в змозі спалити мацкву, то навіщо мріяти про якесь шефство над руснею?

Попереше, зпочатку треба купити квiток.

Москву сами спалят. А тут и завербованные пропагандисты подоспеют из хороших русских :)

Я вот в продолжении темы про детей. Я в детстве любил географию, но и представить себе не мог что когда нибудь в Южную Америку смогу взять билет и просто поехать. Так же и здесь.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Vikctor сказал:

А я дуже не згодний навіть стосовно дитинства. Достатньо побувати в будь-якому дісней-ленді щоб замислитись - може в радянському дитинстві було якось не дуже. Я більше скажу - дитинство мого сина на порядкі щаслівіше та цікавіше за моє.

мацкву та петербуг слід  не палити ,  а деурбанізувати .

Як і інші великі міста кацапії .

самі ми те невзмозі зробити .

А от у співпраці з англосаксонським світом - ажбігом .

Їхні мізки  зв'зки  та гроші , наші руки та  звитяга .

Змінено користувачем Бездомный
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 минут назад, Бездомный сказал:

номерний завод = воєнний завод 

 

туди ще піди влаштуйся😉

Львівський державний завод «Львівське об'єднання радіотехнічної апаратури» 

львівський завод радіотехнічної апаратури, апаратури зв'язку спеціального призначення. Підприємство входить до складу українського оборонного промислового комплексу.[1]

 

в  Дніпрі  при ЮМЗ теж була офігенна дитяча спортивна та  інша інфраструктура .

 

Тільки мешкав я на іншму кінці міста , що за  станом з радянским  громадським траспортом було майже на іншій планеті .

Чому, попробуй влаштуйся, звідтам наоборот народ розбігався бо з дисципліною гайки були перетянуті.З З 9 ї до 12 по території не можна навіть було пересуватись без спецдозволу. Там не зовсім війсковий завод був, крім систем наведення для виробів, лінійку аудіоапаратури Амфітон випускали та пральки. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 минуты назад, Vinsol2009 сказал:

сколько штук вражеской бронетехники подбили под Харьковом и Херсоном  24.02.2022 до 9.00?из этой армады?

по состоянию на вчера 9341 единица

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Українцям нагадую, а русскім може очі відкрию.

1000 років тому, втікала в нікуди беззахисна донька вбитого короля Англії Гарольда ІІ Годвінсона, Гіта (Гіта Уессекська), щоб насильно не видали її заміж за вбивцю батька.
Король - самозванець кинув навздогін вірних псів та попередив всіх королів і королев Франції, Німеччини, Данії..., якщо приймуть і пригріють втікачку, то піде війною! Спустошить і помститься! Бо ж королівський титул Гіти був дуже йому потрібний! Ніхто в Європі не подав допомоги принцесі, бо ніхто не хотів війни!

Єдиною, хто не побоявся і кинув виклик вбивці і самозванцю - була королева Норвегії - Єлизавета, донька будівничого Софіівського собору князя Київської Русі Ярослава Мудрого! Наша королева! Вона була в Європі відома, як Еллісіф. Після вбивстваїї чоловіка Гаральда ІІІ, Єлизавета правила Норвегією, іншими словами - була королевою вікінгів!

І ось ця княгиня з Києва - Єлизавета, не тільки обігріла сироту, але й поставила ультиматум:
- Що? Ти смієш мені погрожувати?
Та тільки рипнись! І я вже буду зі своїм військом біля твоїх воріт!

Віднині ця дівчина, вважай, моя донька.
Королева Єлизавета втратила свою рідну дочку Марію, до речі в один день з чоловіком, діяла безстрашно і впевнено!

Вона вистояла, виховала не лише свою рідну доньку Інгігерду, майбутню королеву Данії, але й Гіту, доньку вбитого підступно короля Англії.
І знаєте ким стала прихищена королевою Єлизаветою, донькою Ярослава Мудрого, англійська біглянка? Дружиною короля київського Володимира Мономаха! Матір’ю якого, була сестра візантійського імператора.
Ось яке у нас коріння!

Борис Джонсон був у Києві, з підтримкою. Був він тут і перед самою війною... Це ж треба, щоб через 1000 років, від вказаних вище подій, англійський лідер відвідав Софію і стояв на тому місті, де вінчалися Володимир Мономах та Гіта Уессекська! Перед Богом і людьми поєднувались в біді і радості, кровними узами предки українського та англійського народу!
Софія Київська- це місце, яке поєднує нас з усіма європейськими народами! Тут портрети і дух усіх королів Європи, адже тут вінчались та хрестились королі Франції, Німеччини, Норвегії, Польщі...

Але не мокшів!

Князь наш Володимир Мономах ще написав повчання і порадив «не серчать на зеркало, колі рожа крива»! Яке наші вороги не усвоіли і хотіли прикрити свою рожу орків нашим українським європейським обличчям! Не вдасться! З мокші вийшли, в мокшу підете!

А ось через століття до нас із вічності повертається бумерангом, в особі прем’єра Англії Бориса Джонсона, подяка… може і за врятовану англійську королеву! І така ж безстрашність! Коли багато хто боїться погроз диктатора із сумнівним статусом, Борис діє!

…Колись цей візит назвуть історичним!
А сьогодні просто кажемо: Спасибі за підтримку!

А цю історію єднання англійської і української королівської крові переповідайте усім! Бо її таїли від нас під час 300-річного іга орків...

Нам є чим пишатися! У нас глибоке коріння і велична історія! Вчимо історію!!!

Все буде Україна!

  • Лайк 10
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, sergio сказал:

Чому, попробуй влаштуйся, звідтам наоборот народ розбігався бо з дисципліною гайки були перетянуті.З З 9 ї до 12 по території не можна навіть було пересуватись без спецдозволу. Там не зовсім війсковий завод був, крім систем наведення для виробів, лінійку аудіоапаратури Амфітон випускали та пральки. 

Для меня тоже удивительно. Двоюродный братец после армии приехал на Путиловский завод в Донецке и еще общагу дали без какого-то блата. А всего то снаряды делали. Даже в партию там вступил и на комсомольскую работу ушел.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

58 минут назад, sergio сказал:

Чому, попробуй влаштуйся, звідтам наоборот народ розбігався бо з дисципліною гайки були перетянуті.З З 9 ї до 12 по території не можна навіть було пересуватись без спецдозволу. Там не зовсім війсковий завод був, крім систем наведення для виробів, лінійку аудіоапаратури Амфітон випускали та пральки. 

ЮМЗ теж окрім ракет Сатана трактори виробляв .🤣

 

Квартири по вулицям  Титова ,  Робоча , Ж/М Тополя - то квартири , отримані працівникаи ЮМЗ .    

СМУ ЮМЗ хіба не 20%  житлового фонду міста на той час збудував .

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...