Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, Вячеслав63 сказал:

Але, думаю, не випадково він так довго біля Зеленського.

От саме це мене й хвилює. 

1 час назад, Вячеслав63 сказал:

Мене більше хвилює, наприклад, присутність Татарова у владі.

Дивно, але Спартс це теж хвилює:

Одним із доказів проблем із Єрмаком Спартц назвала призначення заступником із питань правоохоронної діяльності Олега Татарова.
"Татаров був під слідством НАБУ у 2020 році, його справу неправомірно передали звичайному прокурору та закрили. Татаров був високопоставленим співробітником поліції за колишнього президента Віктора Януковича", — зауважила вона.

А ще в її листі Байдену було: цілеспрямоване затягування через Татарова призначення незалежного антикорупційного прокурора. 
И мене це теж дуже хвилює, бо  такого знущання над законом я давно не бачив. 

focus.ua/uk/politics/521883-spartc-hochet-ubrat-ermaka-povliyaet-li-konflikt-na-otnosheniya-ukrainy-i-ssha

  • Лайк 3
  • Дякую 2
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В общем, как я понял, если отбросить её, на мой взгляд, не совсем удачную в данном контексте и даже какую-то что ли бытовую эмоциональность, то смысл таков:
если вы хотите получать вооружения по ленд-лизу быстро и в полном объёме, то, учитывая о каких суммах идёт речь, надо устранить имеющиеся на вашей стороне системные проблемы с контролем нами поставок, потому что на этот счёт у нас имеются обоснованные опасения. Без этого никак. Для того, чтобы решить эту радикально ограничивающую помощь США Украине проблему и не поднимать лишнего шума дабы не вредить отношениям между нашими странами, лично 7 или 8 раз приезжала в Украину для неформальных встреч с украинским чиновниками. Всё это оказалось до сраки и всё указывает на то, что эти проблемы носят системный характер и замыкаются персонально на ближний круг президента. Раз это оказалось невозможно решить неформальным путём без шума, пришлось перенести этот вопрос в официальную плоскость и написать запрос Байдену.
В общем, пока вопрос не решится, ничего по-настоящему не будет. И власти в Киеве знают об этом

  • Лайк 9
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, Alvalk сказав:

От саме це мене й хвилює. 

Дивно, але Спартс це теж хвилює:

Одним із доказів проблем із Єрмаком Спартц назвала призначення заступником із питань правоохоронної діяльності Олега Татарова.
"Татаров був під слідством НАБУ у 2020 році, його справу неправомірно передали звичайному прокурору та закрили. Татаров був високопоставленим співробітником поліції за колишнього президента Віктора Януковича", — зауважила вона.

А ще в її листі Байдену було: цілеспрямоване затягування через Татарова призначення незалежного антикорупційного прокурора. 
И мене це теж дуже хвилює, бо  такого знущання над законом я давно не бачив. 

focus.ua/uk/politics/521883-spartc-hochet-ubrat-ermaka-povliyaet-li-konflikt-na-otnosheniya-ukrainy-i-ssha

Каптур зауважила, що рівень і масштаби співпраці США з Офісом Президента Зеленського «не дають підстав сумніватися в лояльності будь-якої посадової особи» в Україні.

«Ті, хто поширює дикі наративи, спрямовані проти українських чиновників під час війни, необачно допомагають путіну та його пропагандистам. Сполучені Штати віддані перемозі України, і в українського народу немає більшого друга, ніж США», - підкреслила конгресвумен від демократів.

www.ukrinform.ua/rubric-world/3526132-kongresvumen-kaptur-nazvala-poziciu-spartc-neobacnou-dopomogou-kremlu.html

630_360_1630254412-664.jpg

  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, ЧортПобьєрі сказал:

Портнов виїхав із України у червні, прикордонники не розкривають підстав – «Схеми».Портнов виїхав в Угорщину через пункт пропуску для автомобільного сполучення «Чоп (Тиса)».Журналісти звернулися з інформаційним запитом у Держприкордонслужбу, оскільки Портнов покинув територію України під час дії обмежень для виїзду чоловікам призовного віку.У ДПСУ сказали, що відповіді не буде, бо вони взяли гроші і в рот їбали щось пояснювати,🙂 що не нададуть відповіді, оскільки «зміст запиту стосується надання персональних даних, що регламентується Законом України «Про захист персональних даних».Пізда просто. Срану русню спокійно випускають за кордон під час війни. А ДПСУ робить вигляд, ніби нічого не було. Зазначимо, що Татаров та Портнов близькі друзі. Перший захищав другого в суді.(с).

IMG_20220712_161354_106.jpg

Невооруженным глазом видно - многодетная мать!

  • Лайк 3
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, sergio сказав:

Шо там за писец в Украине?!

та такий пісєц, що краще не повертатися. 

  • Хаха 8
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, igor_d70 сказал:

Невооруженным глазом видно - многодетная мать!

А я вважаю, більш суттєво з'ясувати чого і хто цю мерзоту в Україну завіз. 

  • Лайк 1
  • Дякую 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Canton сказав:

В общем, как я понял, если отбросить её, на мой взгляд, не совсем удачную в данном контексте и даже какую-то что ли бытовую эмоциональность, то смысл таков:
если вы хотите получать вооружения по ленд-лизу быстро и в полном объёме, то, учитывая о каких суммах идёт речь, надо устранить имеющиеся на вашей стороне системные проблемы с контролем нами поставок, потому что на этот счёт у нас имеются обоснованные опасения

Если это Ваш текст — то она должна сейчас кусать локти от того, что Вы — не ее референт.
Если б подала это в той форме, что и Вы, без срача и хайпа, красиво и интеллигентно,
не срываясь в истерики и обвинения по принципу "чем побольше набросить", чем так славится цензор.нет 
(я все же не могу отделаться от впечатления, что именно оттуда, из каментов, большинство ее идей в интервью)...
Конечно же, нужно было раскрыть и обоснованность опасений, но уверен что и это Вас бы не затруднило, 
понятно что в рамках форума Вы просто вынуждены ограничиваться стандартной для этого формата
площадной руганью и грязными словечками без всяких аргументов, в адрес Зеленского и всего руководства,
но когда дошло бы до дела — конечно бы, предоставили и убедительные доказательства.

Но увы, Вы ей не предложили, а ей недостало политической мудрости самой к Вам обратиться.
Так что, думаю, надежда на здравомыслящие силы в политикуме США, что они сами придут 
к этой простой и ясной мысли, которую Вы так прекрасно выразили.

image.thumb.png.622f1b0601e295ffc42f388a2b1bc357.png

Змінено користувачем iiigolkin
  • Лайк 2
  • Хаха 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, outdoor24 сказал:

та такий пісєц, що краще не повертатися. 

Та я би з задоволенням, але гроші закінчуються. 😟

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, sergio сказал:

Та я би з задоволенням, але гроші закінчуються. 😟

"...но Вы держитесь!" (С)

  • Хаха 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, sergio сказав:

Та я би з задоволенням, але гроші закінчуються. 😟

ну можно приехать в Украину на заработки, 
а после снова туда вернуться, не?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, sergio сказав:

Та я би з задоволенням, але гроші закінчуються

тоді повертайтеся, в армії заробите

  • Лайк 2
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, iiigolkin сказал:

 здравомыслящие силы в политикуме США, что они сами придут 
к этой простой и ясной мысли

Они и пришли...

Байден запустил комплексную проверку по этому обращению...

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Canton сказав:

Они и пришли...

Байден запустил комплексную проверку по этому обращению...

Прекрасно. Отличная новость. Но, мы же с Вами понимаем, что в ее высказываниях была и реально правда:
А что, если действительно окажется, что не все в Украине роют окопы, как она об этом просила?
Это нужно будет же как-то исправлять, вероятно? Ведь ее претензии были не только к руководству,
но и к народу Украины. Мы, по ее мнению, неверно ведем себя во время войны, она знает лучше как надо.
Что будем делать? 

Змінено користувачем iiigolkin
  • Лайк 1
  • Хаха 3
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

Російські ідеї про корупцію? 🤣🤣🤣🤪🤦‍♂️🤦‍♂️

мабуть про кацапську корупцію. в Україні корупції нема. я не знав що Бездомний має такий вплив на високопосадовців, що вони використовують його основний наратив - у всьому винні тупі піхви :ROFL:

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, iiigolkin сказал:

 Что будем делать? 

"Жопу заголять и бегать..."(С)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, US7IGN сказал:

мабуть про кацапську корупцію. в Україні корупції нема. я не знав що Бездомний має такий вплив на високопосадовців, що вони використовують його основний наратив - у всьому винні тупі піхви :ROFL:

 

де я таке писав ? :unknown:

 

кожен розуміє в міру своєї збоченності :unknown:

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, iiigolkin сказал:

ну можно приехать в Украину на заработки, 
а после снова туда вернуться, не?

Разве в следующем году.

Наших прибывает с каждым днем. Сегодня машину черновицкую видел, там три чувака явно призывного возраста. Хотя может инвалиды. ХЗ. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

47 минут назад, Canton сказал:

Ну вот где то так...

photo_2022-07-12_16-25-40.jpg

photo_2022-07-12_16-25-41.jpg

вперше згоден з Міловановим 

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, iiigolkin сказал:

...А что, если действительно...
...вероятно? 
...по ее мнению, неверно...
Что будем делать? 

"А вот это - попробуйте!" (С)

@iiigolkin , что у Вас в голове, кроме сомнений ?! 🤷‍♂️

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Бездомный сказал:

вперше згоден з Міловановим 

чомусь я не здивований...

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, sergio сказал:

Разве в следующем году.

 

Так, краще вже після Різдва...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...