Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

ХЕРСОН, 29 июня. /ТАСС/. Власти Херсонской области приступили к подготовке референдума, на котором будет решен вопрос о присоединении региона к РФ, сообщил замглавы военно-гражданской администрации (ВГА) Кирилл Стремоусов в видео, опубликованном в Telegram-канале.

Читайте также

Власти Херсонской области рассчитывают войти в состав РФ уже до конца 2022 годаВ Запорожской области считают задачей номер один вхождение в состав РФ путем референдума Захарова заявила, что Украины в ее прежних границах уже нет и не будет

"Да, мы готовимся к референдуму - и мы его проведем. Как ни странно, Херсонская область примет решение присоединиться к РФ, станет полноценным субъектом", - сказал Стремоусов.

Херсонская область находится на юге Украины, граничит с Республикой Крым. В середине марта Министерство обороны РФ сообщило о том, что область находится под полным контролем российских войск. В конце апреля в регионе была сформирована военно-гражданская администрация. Также власти заявляли о желании войти в состав РФ.

Змінено користувачем Вячеслав63
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, Бездомный сказав:

я дуже сподіваюся на те , що кацапія таки буде визнана  террористичною державою .

Давно пора . Давно заслужили.

 

А толку. До проклять додадут слово терорист.

 

9 годин тому, Бездомный сказав:

От і буде суворе  покарання за застосування права сили - в  Таджикістані ,Абхазії ,Карабаху , Ічкерії , Півд. Осетії , Україні , Сирії ... е.т.с

Не буде , раз досі нічого не зробили , то і далі будуть юлити та викручуватись. Кара має бути миттєвою. В уставі тієї імпотентної організації , яку вони іменуть ООН , на такий випадок має бути лише один пункт : через 1хв. після початку агресії однієї держави відносно іншої , АВТОМАТИЧНО ,вводяться миротворчі війська , все зупиняється і вже потім починають розбиратись , хто винен , і що робити. Це , як під час бійки на вулиці , коли приїжджає поліція вона що робить, правильно, затримує всіх учасників. А в нашому випадку , приїхала поліція : один криками підбадьорює , інший тотамі розкладає навкруги , третій сує поліцейський кийок , прицьому вкоротивши його більш ніж на половину. Усі ці меморандуми , резолюції , договори , не варті паперу на якому вони написані. Прикро та соромно за таку демократію.

ПС.. Їм би варто повчитись діяти у диктарорських режимів , на прикладі Казахстану.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, миг сказав:

Короче я сейчас пьяный не судите строго,держите себя р руках ,ногах как хочете,просто будьте сильными,у вас всё есть,это я в пятьдесят,позже выложу фото ,уже как бы в шестьдесят. У вас всё в руках.Уважаю ,строётеся.

1.jpg

Это я называю мгновенной мотивацией — глянул и тут же решил не пропускать занятий,
бо уже несколько месяцев с начала войны ни скейта, ни ходьбы. А теперь еще и силовое добавлю.
Большое человеческое спасибо.

  • Лайк 2
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40 хвилин тому, ЧортПобьєрі сказав:

На даний момент в України відрізані руки.

Ну відрізані - це перебільшення. А от ножа показують , але до рук взяти не дають. А тим часом кацапи жруть яблука.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40 хвилин тому, Kirill_Dnepr сказав:

Полезло имперское гонвецо

будучи об'єктивним, то в Дніпрі шось пороблено, у вас теж періодично лізе

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, irina1969 сказал:

Картинка просто для концентрації уваги

FB_IMG_1656324347773.jpg

я саме так вас собі і уявляю 🤣

  • Хаха 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, andrey_ka сказал:

А толку. До проклять додадут слово терорист.

Я дуже сумніваюся , що хтось з західних  компаній , які там ще залишилися  чи роздумує над паралельним імпортом у обхід санкцій,  після такої "додачі" там ще залишиться 

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Бездомный сказал:

я саме так вас собі і уявляю 🤣

Это пять ! 👏

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, andrey_ka сказав:

Ну відрізані - це перебільшення. А от ножа показують , але до рук взяти не дають. А тим часом кацапи жруть яблука.

... жеруть яблука і мріють про відрізані руки...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, iiigolkin сказал:

... жеруть яблука і мріють про відрізані руки...

Помните, как в 90-х злобный бандюк
облил кислотой отказавшую ему  красотку ?
Так вот Путин - такой же бандюк по отношению к Украине.

sJ7pcvlNmfs.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 хвилину тому, iiigolkin сказав:

Это я называю мгновенной мотивацией — глянул и тут же решил не пропускать занятий,
бо уже несколько месяцев с начала войны ни скейта, ни ходьбы. А теперь еще и силовое добавлю.
Большое человеческое спасибо.

Війна почалась в 14 р.Будьде уважнішим.

  • Лайк 2
  • Хаха 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Бездомный сказав:

Я дуже сумніваюся , що хтось з західних  компаній , які там ще залишилися ,  після такої "додачі" там ще залишиться

Нам від цього не холодно ні жарко. Нам потрібна зупинка всього цоього жахіття,  тут і зараз.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Kirill_Dnepr сказал:

Давайте мыслить исходя из фактов, а не эмоций.

Это уже все истории пошли.

Так так, спробуйте мислити для початку. Написав сугубо з фактів, прожив в Харкові багато років, маю багато друзів, маю факти де бомбою знищені в нуль будинки. "Ета фсьо істроіі".

Змінено користувачем loader
  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, andrey_ka сказал:

Нам від цього не холодно ні жарко. Нам потрібна зупинка всього цоього жахіття,  тут і зараз.

грузини зупинилися на п'ятий день

 

й досі під кацапами лежать

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Депутат Бундестагу від ХДС/ХСС Родеріх Кізеветтер вважає, що залежність Німеччини від Росії була сформована канцлерами Герхардом Шредером та Ангелою Меркель протягом останніх 16-20 років. На його думку, це було зроблено навмисно.

Про це Кізеветтер заявив в інтерв'ю виданню Guildhall, інформує UAINFO.org.

uainfo.org/blognews/1656455100-u-bundestazi-zaklikali-rozsliduvati-diyi-merkel-ta-shredera-.html

  • Лайк 5
  • Дякую 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

49 минут назад, John_ сказал:

Хто там говорив що  в школах склади боєприпасів? Чи може на пятому поверсі в будинку теж склад? Чи у пенсіонера в гаражі? Ні разу ще не бачив детонації боєприпасів. Ні разу.

IMG_20220629_103311_760.jpg

IMG_20220629_103507_416.jpg

Никто. 
Говорили о другом, зачастую прилетает по месту, особенно ракеты. 
это не значит 10из10, но 7 точно. 
Никто тварей не оправдывает. 
И к сожалению, очень часто  есть  гражданские  жертвы. Даже если прилетело в военный объект. 
Мы по своим позициям ведем артогонь, сбиваем свои самолёты. И когда идёт  замес, никто не будет проверять, а есть ли на соседней улице бабуля в доме.  Не до этого.
Что тогда говорить про упырей? Им наплевать на всех. 

Вот кстати интересная статья по связи, и почему случаются прорывы. 

www.nytimes.com/2022/06/28/world/europe/ukraine-army-russia.html

наши «военные  эксперты с аналитиками»  такое не могут. 

обычно пишут о каком-то дерьме. 

Змінено користувачем Movix
  • Лайк 1
  • Сумно 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Vinsol2009 сказал:

Позавчера прилитело в школу, где кчился кресник моей дочери . Зять говорит, 100 метров от дома.

Прильоти по школам беззаперечні, питання в тому що в містах дітись від шкіл нікуди. Хіба в промзонах, але ж в них "небезпечні" обєкти також. Я от просто беру квартиру де ми проживали довгий час і квартиру батьків - всюди кілька шкіл в радіусі 200-1000м, ну і ще кілька обєктів потенційно небезпечних. І це житловий масив.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, Бездомный сказав:

я саме так вас собі і уявляю 🤣

Я саме на це розраховувала щоб допомогти вам вбити в собі капаца🙃

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

57 минут назад, Movix сказал:

Упоротое, и тупое  здесь только Вы. Я бы ещё добавил чмо. 

Такое должно идти в первых рядах. 
Будет чище. В Харькове в том числе. 


 

Так що ти мелеш упороте? )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Про причини звільнення Денисової - Реакція головної редакторки "Української правди" на критику матеріалу про ексомбудсменку

www.pravda.com.ua/columns/2022/06/28/7355154/

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, ЧортПобьєрі сказав:

-25%.

Це далеко не руки. Це так , скажений пес бігає кусає за п`яти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...