Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

3 минуты назад, Бездомный сказал:

народ и армия едины 

 

десь на російських єбєнях 

Rgyh-v6fprk.jpg

Новосибирск.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Canton сказав:

От Сапронова. Он выложил в открытый доступ. Значит получил разрешение.

При все моем двойственном к нему отношении (знакомы много лет) - в откровенной дезе никогда замечен не был

ищо б я знал, хто то...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, ukrainian сказал:

Це де?

побачити його можуть не тільки лише всі. краще за все видно на відстані. і не важливо, з Донбасу чи Польщі. і тільки з Одещини можна розгледіти на його місці Єгупець )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Kirill_Dnepr сказал:

Херня 

 

Вот мякотка - скрепный напиток, православный дизайн. 

25CD3D65-5B1A-4D73-8242-353A29134F98.jpeg

t.me/Sharpreview/14973

Меня порвало на 48 хомяков...

Змінено користувачем Canton
  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Vinsol2009 сказал:

ищо б я знал, хто то...

Местный олигархат надо знать в лицо...владелец заводов-газет-пароходов...а теперь волентерит шо не в себя...

https://www.facebook.com/sapronov.yuri

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 часов назад, Canton сказал:

Новосибирск.

 

спілкуюся  з деким з них  особисто - нічого вони не удають - вони насправді такі - направді стерво 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Canton сказал:

t.me/Sharpreview/14973

Меня порвало на 48 хомяков...

з кокосіком ? 🤣

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, US7IGN сказал:

коли я був ще зовсім молодим та працював на бандитів, один зі старших колись на мою пропозицію щось вирішити як всі сказав те, що я запам'ятав на все життя - за гроші кожний зможе, а ти без них зроби. з тих пір я ніколи не плачу за те, що можна отримати без грошей...

тоді ця фраза звучала трохи інакше - давати гроші і в сраку - остання справа)))

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Веник вернулся к любимому делу — снова отрабатывает за бабло кремлевскую повесточку. В интервью DW заявил: "Путин может мобилизовать 8 млн человек". Ага, посмотрим, сколько военкоматов в России сгорит, когда #уйло попробует мобилизовать хотя бы 500 тысяч.

ysptwT58nSs.jpg

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, badgy сказав:

Vitalii Chepynoga

3 ч.  · 

Позитивні новини нині - дуже важливі! Важливіші за об'єктивність, як це не парадоксально. Вони не просто інформують, а живлять дух і дають волі до життя.

А негативні - не живлять і не дають... Так склалося вже...

Я, до речі, з цих причин припинив читати УП. Давно вже. З тих пір, як з початку пандемії вони почали писати: з великою ймовірністю, вже завтра до вечора всі ми будемо мертві...

- Та ну вас на***!

Але зараз я про інше...

В своїй книзі про Вінстона Черчилля, Борис Джонсон описує епізод, коли командуючий військово-морськими силами Великобританії, під час Другої світової, закинув прем'єр-міністрові, що той надто перебільшує успіхи... - Ви , у своїх звітах, затопили німецьких підводних човнів втричі більше ніж ми, - іронічно сказав адмірал серу Вінстону...

- В кожного своя роль, - сказав Черчилль. Ваша робота топити німців у морі, а моя робота - топити німців в парламенті. І проблема лише в тому, що ви від мене втричі відстаєте..

На другий день війни, зі стану анабіозу мене вивів пост Шабуніна на Фейсбук. Я вже не пам‘ятаю про що був пост, але то було щось позитивне. Мені було байдуже правда то або ні - не перевіриш. Навіть не в тому справа, а в тому що я зрозуміла - в Україні є люди сміливіші за мене і сильніші. 
Потім, було відео збитих над КВ гвинтокрилів. Я ті місця добре знаю, тому точно знала, що дійсно там відбувається спротив навалі. 
А потім, я почула Президента, потім Арестовича і життя повернулося...

  • Лайк 6
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Музей сказал:

На другий день війни, зі стану анабіозу мене вивів пост Шабуніна на Фейсбук. Я вже не пам‘ятаю про що був пост, але то було щось позитивне. Мені було байдуже правда то або ні - не перевіриш. Навіть не в тому справа, а в тому що я зрозуміла - в Україні є люди сміливіші за мене і сильніші. 
Потім, було відео збитих над КВ гвинтокрилів. Я ті місця добре знаю, тому точно знала, що дійсно там відбувається спротив навалі. 
А потім, я почула Президента, потім Арестовича і життя повернулося...

зі всіх сторін пропаганда та НЛП. але кацапи обрали традиційні страх та негатив, а сили світла - ентузіазм та позитив. побачимо яка концепція спрацює краще...

  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, kkost сказав:

тоді ця фраза звучала трохи інакше - давати гроші і в сраку - остання справа)))

из тех, кто денег не платил, многие в сырой земле лежат...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Vinsol2009 сказал:

из тех, кто денег не платил, многие в сырой земле лежат...

у кожного свій досвід

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Бездомный сказал:

Веник вернулся к любимому делу — снова отрабатывает за бабло кремлевскую повесточку. В интервью DW заявил: "Путин может мобилизовать 8 млн человек".

Если они уже сейчас на Т-62, то мне очень даже интересно, на чем будут эти 8 млн?🤣

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Alvalk сказал:

Если они уже сейчас на Т-62, то мне очень даже интересно, на чем будут эти 8 млн?🤣

 

Pihota_5.jpg

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, Бездомный сказал:

Веник вернулся к любимому делу — снова отрабатывает за бабло кремлевскую повесточку. В интервью DW заявил: "Путин может мобилизовать 8 млн человек". Ага, посмотрим, сколько военкоматов в России сгорит, когда #уйло попробует мобилизовать хотя бы 500 тысяч.

ysptwT58nSs.jpg

Конечно может. Военных складов у них много.

image.png.e1e0e6c84c89c6711e4ee6dd96a3895b.png

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Alvalk сказал:

Если они уже сейчас на Т-62, то мне очень даже интересно, на чем будут эти 8 млн?🤣

62-е для использования в качестве стационарной огневой точки. По башню закапывают в укрепрайонах

Змінено користувачем Canton
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, badgy сказал:

Конечно может. Военных складов у них много.

image.png.e1e0e6c84c89c6711e4ee6dd96a3895b.png

коней поїли давно...

4 минуты назад, Canton сказал:

62-е для использования в качестве стационарной огневой точки. По башню закапывают в укрепрайонах

ефективність гарна дійсно

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Canton сказал:

62-е для использования в качестве стационарной огневой точки. По башню закапывают в укрепрайонах

вроде было так, но сегодня у Злого Одессита вот такое прочитал:

image.png.e341819516f3d79e033868856567d135.png

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, Бездомный сказал:

Веник вернулся к любимому делу — снова отрабатывает за бабло кремлевскую повесточку.

Не, он не за деньги. Он идейный. Как большинство московских либералов. Они против войны, но не против новых территориальных присоединений. Либеральная повестка инстинктам не помеха.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, badgy сказал:

Конечно может. Военных складов у них много.

image.png.e1e0e6c84c89c6711e4ee6dd96a3895b.png

де вони стільки коней та вершників візьмуть ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Alvalk сказал:

вроде было так, но сегодня у Злого Одессита вот такое прочитал:

image.png.e341819516f3d79e033868856567d135.png

Жданов тоже считает, что ввод в строй 62-х не лишен смысла. Машина вроде как неплохая, простая в обслуживании. И для большинства задач подходит более чем. Я ХЗ, не вникал..,но не зря же рашисты развернули десятки полевых рембаз...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Canton сказал:

Жданов тоже считает, что ввод в строй 62-х не лишен смысла. Машина вроде как неплохая, простая в обслуживании. И для большинства задач подходит более чем. Я ХЗ, не вникал..

Я у того же одессита как-то читал сравнение Т-62 с более современными танками (не с абрамсами, а с Т-72, Т-80). Вывод - будут гореть хорошо.

UPD: вот тут вроде есть информация www.unian.net/war/putin-brosil-v-ukrainu-tanki-vremen-hrushcheva-chto-eto-za-musor-na-kolesah-novosti-vtorzheniya-rossii-na-ukrainu-11851518.html

Змінено користувачем Alvalk
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Alvalk сказал:

Я у того же одессита как-то читал сравнение Т-62 с более современными танками (не с абрамсами, а с Т-72, Т-80). Вывод - будут гореть хорошо.

Да не будет танковых сражений в этой войне...А ТремТопорам, Nlaw, Javelin _ пох...на маркировку...

Но беды они принесут...

Змінено користувачем Canton
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...