Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

31 минуту назад, Сергей_84 сказал:

Мені канали в принципі не потрібні, ніякі,  але є величезна кількість людей(можливо і більша частина) , які не в інтернеті сидять, а дивляться телебачення. Чи ми з вами самі вирішимо що кому потрібно, що є згубним, а що корисним?

Наприклад, давайте ще закриємо Укрправду чи Цензор(Бутусов  взагалі говорить зайве і по фронту бігає в найгарячіших точках),  бо хтось їх не читає. Мені особисто Цензор незручний оформленням сторінки , ніколи його не читаю, закрити нафіг.

Критерій простий (це пояснює різницю у світогляді між мною і вами) :). Мене не обурює дії влади (і я точно не вирішую за когось, що кому робити, тому що мені своє життя цикаве насамперед) :), я жив за Порошенко живу за Зеленського і сподіваюся, що буду (якщо бог дасть) жити за наступної влади :). Я вибираю політика який представляє мої інтереси (на жаль я голосував за Порошенка і не голосував за чинну владу, дуже про це жалкую зараз тому, що Порошенко особисто мене обдурив), але якщо політик починає щось робити, що мені створює проблеми, я вирішую ці проблеми сам (через суд чи як у випадку з Порошенком коли він ввів податок ЄСВ для всіх ФОП-ів я як протест закрив свій ФОП :)). Колишня влада посилила валютний контроль :), я навчився користуватися криптою :), подорожчав бензин? я купив – електромобіль, колишня влада посилила інфляцію, я навчився купувати товар з-за кордону, як наслидок став купувати товар на -50% дешевше :). Все, що робить влада або мені не заважає :) або навіть розвиває мене (коли я долаю труднощі її створені для мене) :). Тому хто скаржиться, що його щось не влаштовує (чого ви думаєте за когось? Кожен думає за себе) :), я раджу або змірятися, або навчитися як і я долати труднощі та відстоювати свої інтереси (наприклад, я постійно скаржуся в НКРЕКП на облгаз, підписую пітиції. Ось у дії проголосував за вільне володіння зброєю... наприклад... тобто щось активно роблю) :). Якщо завтра влада заблокує Цензор (умовно) або будь-який інший ресурс, який мені необхідний, я поставлю ВПН або знайду спосіб отримувати інфу через цей ресурс (уже так робив). Якщо до мене звернется знайомий, я допоможу йому зробити також (вже робив). Комплексу місії за собою не відчуваю :).

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 хвилин тому, US7IGN сказав:

почитайте скільки і яких там партій спочатку було...

Невже, в нас не так?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 минут назад, AOZ1 сказал:

Украинских ресурсов?

звичайно ні :). Чи свобода слова стосується лише українських ресурсів (я тролю порохоботів :), хочу показати, що вони мають подвійні стандарти)?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, US7IGN сказал:

...мені цікаво, якби в штатах як на параші або китаї, була б лише одна партія та правильна думка, вони б мали все те, що мають?

Я лишень нагадаю, що після Перл-Харбору у Штатах швиденько загнали всіх амеріканців японського походження (японоамеріканці мабудь на сучасний лад:)) в такі собі табори - щось середнє між в'язницею та концтабором. І тримали їх там до кінця війни. Наскільки мені відомо - ніяких компенсацій після цього не було, хоча природньо в таборах був немаленькій відсоток летальності... І це країна зі сталой розвинутой демократієй.

Змінено користувачем Vikctor
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Vikctor сказал:

Я лишень нагадаю, що після Перл-Харбору у Штатах швиденько загнали всіх амеріканців японського походження (японоамеріканці мабудь на сучасний лад:)) в такі собі табори - щось середнє між в'язницею та концтабором. І тримали їх там до кінця війни. Наскільки мені відомо - ніяких компенсацій після цього не було, хоча природньо в таборах був немаленькій відсоток летальності... І це країна зі сталой розвинутой демократієй.

це було 80 років тому. в ті часи були окремі місця в автобусах для білих та кольорових, та вища освіта тільки для білих. Світ трохи змінився з тих часів...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наша русофобія не достатня 

 

Ось таку розсилку розсилають по Німетчині

 

OpwVP25JKtV15PZwIdc3dOlGyGczHv9sFLGTkQvrDh7TCD_yNtDSIFcVdFwcXG2mox5MeG0nGj3QIlmqCWO_NlF9.jpg

  • Лайк 1
  • Хаха 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 хвилин тому, Бездомный сказав:

Мурка , в  чём же дело ? Что ты не имела ? (с) 👀

 

 

Служба безопасности Украины задержала ведущего инженера-конструктора авиапредприятия "Антонов" за поддержку спецоперации РФ, сообщает прокуратура Киевской области.

m2qH03FbHbP1ywJq5qoEOXjPTc2fBPp6PVx_g6hEDAIfkMsM7xpWDWts9bu8I0nafeUVyWeqzB800LOStzqb40n5.jpg

цікаво, на що вони розраховують ці люди, що так відкрито це роблять в київській обл?) 

ну вірняк же швидко вичисляють 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, shneider_vova сказал:

це було 80 років тому. в ті часи були окремі місця в автобусах для білих та кольорових, та вища освіта тільки для білих. Світ трохи змінився з тих часів...

Світ безумовно змінився, але інститути демократіі розвіваются поступово. Наши наприклад трохі більше 30 років. В Штатах в часи другой світовой значно довше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, Alvalk сказал:

расскажите это бабушкам в удаленных от крупных городов селах и деревнях, им будет очень интересно

я вам якраз навів приклад бабусі в глухій силі (яка в Фейсбуке) :). У мене теж є мати, як діти у цих бабусь :). У моєї мати контент контролюється мною бо мені важлива її психіка :). Якщо якась бабуся в глухому селі дивиться телевізор, значить на неї начхати її дітям і це сама по собі більш глобальна проблема.

24 минуты назад, Alvalk сказал:

ага, только сеть российская, большинство пользователей - россияне, модерируют россияне. Ну конечно, какаяразница?

А типу перший канал (Ганапольський подивіться де та на кого працював, щоб зрозуміти на кого зараз працює) чи канали Медведчука якось по іншому (їх наративи майже на 100 % збігалися, тому, що всі валять чинну владу. Герой України Савченко мала українську позицію, коли хотіла підірвати колишню владу? А потім на каналах Медведчука влаштувалась?)? :)

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Музей сказав:

Я не помилюся, якщо скажу, що до війни Вас було помітно лише в топіку «улибнуло».

Але, це добре, що в Вас з’явився інтерес до суспільного життя.

помиляєтесь. трохи скрізь постив,але не як місцеві тролі по 2000 постів за квартал)

 те,що я в політику не ліз, не означає, що мене не було ніде)

я вже там потролив надію з босими ногами в вр і побачивши реакцію наших дам і здається вашу теж, зрозумів, що політика то не моє)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 хвилини тому, Бездомный сказав:

279074543_591575205918109_4312591734440526534_n.jpg

После 24,02 у ватников аргументов сильно поменшало - и по 9 мая, и по РПЦ ФСБ, и по оккупации Украины с 1918 г.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, badgy сказал:

Администрация Байдена передаст Украине РСЗО, которые смогут поражать цели на расстоянии более 64 км

zn.ua/WORLD/administratsija-bajdena-peredast-ukraine-rszo-kotorye-smohut-porazhat-tseli-na-rasstojanii-bolee-64-km.html

 

В України і зараз є на озброєні РСЗВ з таким і більшим (смерч до 120 км) радіусом. Цілком закономірною є відмова постачати серйозну наступальну зброю. Не для того Америка з таким зусиллями позбавила Україну останніх ракет Скад які могли летіти на 300-400 км щоб зараз ракети з таким же радіусом дії їй передавати.

2009 рік.

Однако американская сторона настаивала на том, что «Скады» необходимо «порезать». 

В сильной ракетной Украине, самостоятельно производящей ОТРК, не заинтересованы ни США, ни РФ. В свое время США требовали, чтобы в обмен на присоединение к РКРТ Украина уничтожила свои ракеты “Скад”.

Змінено користувачем ukrainian
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 минуту назад, laritus сказал:

 але якщо політик починає щось робити, що мені створює проблеми, я вирішую ці проблеми сам (через суд чи як у випадку з Порошенком коли він ввів податок ЄСВ для всіх ФОП-ів я як протест закрив свій ФОП :)). Колишня влада посилила валютний контроль :), я навчився користуватися криптою :), подорожчав бензин? я купив – електромобіль, колишня влада посилила інфляцію, я навчився купувати товар з-за кордону, як наслидок став купувати товар на -50% дешевше :). Все, що робить влада або мені не заважає :) або навіть розвиває мене (коли я долаю труднощі її створені для мене) :). Тому хто скаржиться, що його щось не влаштовує (чого ви думаєте за когось? Кожен думає за себе) :), я раджу або змірятися, або навчитися як і я долати труднощі та відстоювати свої інтереси (наприклад, я постійно скаржуся в НКРЕКП на облгаз, підписую пітиції. Ось у дії проголосував за вільне володіння зброєю... наприклад... тобто щось активно роблю) :). Якщо завтра влада заблокує Цензор (умовно) або будь-який інший ресурс, який мені необхідний, я поставлю ВПН або знайду спосіб отримувати інфу через цей ресурс (уже так робив). Якщо до мене звернется знайомий, я допоможу йому зробити також (вже робив). Комплексу місії за собою не відчуваю :).

Все, що ви перерахували, можна описати одним словом: "моя хата скраю,я нічого не знаю", або "своя сорочка ближче до тіла"

Підхід цілком зрозумілий і має право на життя, адже в першу чергу ми живемо для себе і своїх рідних. Але в той же час, ви вступаєте в дискусії, пишете величезні тексти, а це значить, що вам все таки не все одно, раз ви намагаєтесь свою позицію довести до когось, примусити кого змінити свою позицію..

Я скажу за себе, я непогано жив і за Яника, далі я став жити ще краще, зараз ще трішки краще, але заслуга у цьому всьому була не у Президентах, а в мені самому. Глобально мене мало торкається корупція, казнокрадство, олігархія та інші  недемократичні моменти (в тому числі за великим рахунком мені має бути все одно на закриття каналів і посадку Порошенка,меін від цього ні холодно ні жарко), мені не потрібні від держави ні пенсія, ні соцвиплати, ні безкоштовна медицина , ні навіть безкоштовне навчання для моїх дітей, в принципі нічого не потрібно, я це все можу оплатити власними чесно заробленими грошима. 

Але якось почуваєш себе неприємно, розуміючи, що твоїм дітям з усім цим жити і не факт, що вони зможуть нормально виживати в такому соціальному середовищі і теж знайти в ньому своє місце, абстрагуючись від реальності.

І найголовніше, є 2 країни поряд з нами, в яких людям теж було все одно напротязі 20 років, які жили своїм життям, були раді стабільності,їх не цікавила демократія,вони підлаштовувались під дії влади, а тепер вони дійшли до такого моменту, що вони вже не здатні щось зробити ,вже пізно, у них один вихід- еміграція. 

Змінено користувачем Сергей_84
  • Лайк 9
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, МаТраС сказав:

помиляєтесь. трохи скрізь постив,але не як місцеві тролі по 2000 постів за квартал)

 те,що я в політику не ліз, не означає, що мене не було ніде)

я вже там потролив надію з босими ногами в вр і побачивши реакцію наших дам і здається вашу теж, зрозумів, що політика то не моє)

Дорослий хлопчик, а залежні від думки незнайомих людей.

Кожен з нас комусь подобаэться, а комусь ні. Я вже не говорю про хейтерів. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, vadimv сказал:

После 24,02 у ватников аргументов сильно поменшало - и по 9 мая, и по РПЦ ФСБ, и по оккупации Украины с 1918 г.

та я  щось не помітив жодного прозрівшого ватника , тим більше - кацапа .

 

навпаки - Гаррі Каспаров , наприклад , сильно розчарував .

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Музей сказав:

Дорослий хлопчик, а залежні від думки незнайомих людей.

Кожен з нас комусь подобаэться, а комусь ні. Я вже не говорю про хейтерів. 

хотіли , щоб я вклинився в політичку? в ті срачі безкінечні) о, то ви б мене точно запам ятали б

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, МаТраС сказав:

хотіли , щоб я вклинився в політичку? в ті срачі безкінечні) о, то ви б мене точно запам ятали б

Річ не в тому. Йшлося про те хто «тут раньше занімал». 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Бездомный сказав:

та щось не помітив жодного прозрівшого ватника

 Про прозріння мови немає, але патякати про "асвабадитєлей", "раздали вам бєсплатние квартіри" та боженьку в погонах стали явно менше.

4 хвилини тому, Бездомный сказав:

Гаррі Каспаров , наприклад , сильно розчарував .

Він аж плямами вкрився, коли Арестович сказав, що політика перетворилися на шоу-бізнес з блекджеком і шахами

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Музей сказав:

Річ не в тому. Йшлося про те хто «тут раньше занімал». 

я:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, vadimv сказал:

 Про прозріння мови немає, але патякати про "асвабадитєлей", "раздали вам бєсплатние квартіри" та боженьку в погонах стали явно менше.

Він аж плямами вкрився, коли Арестович сказав, що політика перетворилися на шоу-бізнес з блекджеком і шахами

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Бездомный сказал:

 

Ну вот, я ж говорю — не либералы, а либерашисты.
Термин опробовал, заходит норм, смысл правильный.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 минут назад, Сергей_84 сказал:

І найголовніше, є 2 країни поряд з нами, в яких людям теж було все одно напротязі 20 років, які жили своїм життям, були раді стабільності,їх не цікавила демократія,вони підлаштовувались під дії влади, а тепер вони дійшли до такого моменту, що вони вже не здатні щось зробити ,вже пізно, у них один вихід- еміграція. 

Тому коли прийде час Ви своїх дітей відправите навчатися та жити за кордон.😉

P.S. На протязі - "на сквозняке", протягом - "на протяжении".

Змінено користувачем XL.pro
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Сергей_84 сказал:

Все, що ви перерахували, можна описати одним словом: "моя хата скраю,я нічого не знаю", або "своя сорочка ближче до тіла"

Український варіант звучав завжди "Моя хата скраю — першим ворога зустрічаю" (тобто беру на себе обов'язок і відповідальність), а "моя хата скраю,я нічого не знаю" (це десь в РФ так кажуть :)). Ви не зрозумили різницю. Я поясню на прикладі (але це багато "літер" :)). У Батька в селі 3 або 4 роки тому була проблема з напругою (у сусідів горіли насоси, телевізори та ін. Вони їх періодично лагодили за гарантією, хтось купував стабілізатори, реле напруги, вибору фаз або якось інакше індивідуально вирішував свої проблеми). Я за 2 місяці подав більше двох десятків скарг на стрибки напруги, тому що особисто мені набридло, що реле напруги відключає світло по 3-5 разів на день на 10-15 хвилин. Як наслідок (бригада зафіксувала актом перевищення, хоча кожен раз приїжджали із запізненням коли вже напруга була нормальна) замінили трансформатор на вулиці :) і я вирішив свої незручності щодо відключення світла 3-5 разів на день. АЛЕ (і це головне!) таким чином, я також вирішив проблему і сусідів, правильно? Адже міг купити стабілізатор (який просадив би мережу за напругою та стровив іншу проблему в зимку) як деякі й жити за принципом "своя сорочка ближче до тіла". Розумієте різницю?

Аналогічно, коли вирішувалося питання про ціну транспортування за газ (щомісячний платіж) і було обговорення тарифів. Я і ще 2 особи з усієї Київської області при публічному обговоренні тарифів (я був з тарифом не згоден) навів докази про те, що тариф не повинен бути такими, яки зажадав облгаз. У моєму випадку в листі я зазначив, що в тариф було закладено витрати на заміну газового лічильника, а він наприклад у мене не змінювався 10 років. В результаті тариф був зменшений (облгаз не отримав той тариф на який розраховував), а також всієї вулиці поміняли лічильники (облік газу без похибок). Я частково вирішив свою проблему, АЛЕ допоміг також іншим, правильно?

25 минут назад, Сергей_84 сказал:

Але якось почуваєш себе неприємно, розуміючи, що твоїм дітям з усім цим жити і не факт, що вони зможуть нормально виживати в такому соціальному середовищі і теж знайти в ньому своє місце, абстрагуючись від реальності.

я вам весь час про це пишу :). Вирішуючи свої проблеми кожен мешканець цієї країни, також вирішує проблеми сусіда (автоматично). І навпаки, не вирішуючи своїх проблем, кожен мешканець цієї країни не вирішує проблеми сусіда. Логічно? Якщо вам дуже важлива роль Першого каналу, або Цензору (умовно), але ви для цього нічого не робите :) і як наслідок його закривають. Знаєте, що це означає? Це означає, що за фактом воно нікому не потрібне :) або потрібно лише тим, хто нічого не хоче робити :). Я наприклад навпаки голосував і при Порошенко і при Зеленському за цензуру та закриття каналів Медведчука. За Порошенко петиція набрала 25 тис., АЛЕ він її навіть не розглянув :), а Зеленський виконав! :) Висновки робіть самі :). Нація має подорослішати та навчитися вирішувати свої проблеми сама :), як локально, так і глобально (з часом). Уряд лише один із інструментів.

 

  • Лайк 5
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У Мережі з'явилися унікальні кадри прольоту українських вертольотів до заблокованого Маріуполя до захисників Азовсталі. Операцію проводили фахівці ГУР Міноборони та полк Азов.

Нагадаємо, унікальна спецоперація проводилася фахівцями ГУР МО та полку Азов. До захисників заблокованого Росією Маріуполя на   Азовсталь   літало 16 військових гелікоптерів Мі-8, завантажених необхідним спорядженням. Загалом було сім таких місій. Щоразу гелікоптери успішно доставляли їжу, питну воду, медикаменти та боєприпаси для захисників Маріуполя на глибину більш ніж 100 кілометрів.  В одну з місій вертольотом туди доставили 72 бійців полку  Азов , які посилили підрозділ, що вже перебував на Азовсталі.  

Кожен такий рейс супроводжувався бійцями ГУР МО, імена яких із зрозумілих причин не розголошують.

На таких героях тримається Україна

  • Лайк 11
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сегодня на Настоящее Время сообщили, что в Киеве открылся офис Тихоновской (белорусская оппозиция).

Думаю Запад готовит площадку для помощи белорусам в изменении статуса их страны. Плюс к этому возможно будет пополняться белорусский легион у нас. 

Да.... было бы не плохо после наведения порядка у нас получить на севере границу не с недругом. Слово друг пока не рискну применять.

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...