Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Відгук теплонасос повітря-вода Vaillant aroTherm

xeops

Рекомендовані повідомлення

Десь років 4-5 стоїть в нежитловому приміщенні на верхньому поверсі стоїть Vaillant aroTHERM VWL 115/2 A 400V. Зовнішній блок на даху.

Коли працює, то економія суттєва. Бере 3кВт, віддає 10кВт (а іноді при показує навіть 19кВт). Обігріває десь 120 квадратів достатньо холодного приміщення, через фанкойли. Працює як на обігрів, так і на охоложення.

Але! Загалом дуже тендітне і ненадійне обладнання. За 4 роки експлуатації вже разів 6 виходило з ладу, потребувало заміни датчиків та компресора. Два рази на рік треба робити техобслуговування (600 грн виклик). 

Спеціалісти кажуть, що насоси повітра-вода то фігня. Деякі компанії навіть відмовляються такі ставити. Але у мене не було вибору, тому що квартира на верхньому поверсі, до землі далеко. Ще з хорошого — сервіс Ваілланта працює оперативно, хоч інколи і халтурить і «відкладає» проблему замість того щоб ремонтувати.

У батьків стоїть геотермальний вже років 12... Єдина проблема що була — вигоріла плата керування при скачках напруги. І це все за 12 років!

  • Лайк 4
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, xeops сказав:

 


У батьків стоїть геотермальний вже років 12... Єдина проблема що була — вигоріла плата керування при скачках напруги. І це все за 12 років!

а можна марку ?  Дякую

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, irina1969 сказал:

а можна марку ?  Дякую

Впевнений, що на дверцятах написано Diplomat. Хоча взявся шукати — не бачу такого бренда в продажу. 
Уточню - відпишу.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 часов назад, xeops сказал:

Десь років 4-5 стоїть в нежитловому приміщенні на верхньому поверсі стоїть Vaillant aroTHERM VWL 115/2 A 400V. Зовнішній блок на даху.

Коли працює, то економія суттєва. Бере 3кВт, віддає 10кВт (а іноді при показує навіть 19кВт). Обігріває десь 120 квадратів достатньо холодного приміщення, через фанкойли. Працює як на обігрів, так і на охоложення.

Але! Загалом дуже тендітне і ненадійне обладнання. За 4 роки експлуатації вже разів 6 виходило з ладу, потребувало заміни датчиків та компресора. Два рази на рік треба робити техобслуговування (600 грн виклик). 

Спеціалісти кажуть, що насоси повітра-вода то фігня. Деякі компанії навіть відмовляються такі ставити. Але у мене не було вибору, тому що квартира на верхньому поверсі, до землі далеко. Ще з хорошого — сервіс Ваілланта працює оперативно, хоч інколи і халтурить і «відкладає» проблему замість того щоб ремонтувати.

У батьків стоїть геотермальний вже років 12... Єдина проблема що була — вигоріла плата керування при скачках напруги. І це все за 12 років!

Це просто вайлантовскій насос фігня. Таке життя. Вони вчаться. Нажаль, на клієнтах.

 

В принципі якісь більш доросліші моделі від вендорів вентиляційно-кондицінерної техніки працюють суттєво стабільніше і не вимагають танців навколо себе.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підтверджую. Восьму зиму обігріваю будинок куперхантером через теплі поли. Жодних приводів визивати майстрів не виникало. Навіть ця зима показує що доволі непагано зроблений захист від скачків напруги. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12.02.2023 в 22:35, xeops сказав:

Впевнений, що на дверцятах написано Diplomat. Хоча взявся шукати — не бачу такого бренда в продажу. 
Уточню - відпишу.

я чого питаю... у мене з 2015 року стоїть щось китайське, за ці роки (тьху-тьху 3 рази) згорів вентилятор,а цього року в нього ще і прилетіло, і він працює... з часом  думаю треба буде шукати заміну і  дивлюсь на значення СОР у нових насосів, мій так не може ((

1302790836__viber_2022-05-18_22-38-25-735.jpg.f4e6326f0cbb54e1ffeb9723a442f794.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13.02.2023 в 08:12, irina1969 сказав:

я чого питаю... у мене з 2015 року стоїть щось китайське, за ці роки (тьху-тьху 3 рази) згорів вентилятор,а цього року в нього ще і прилетіло, і він працює... з часом  думаю треба буде  шукати заміну і  дивлюсь на значення СОР у нових насосів, мій так не може ((

1302790836__viber_2022-05-18_22-38-25-735.jpg.f4e6326f0cbb54e1ffeb9723a442f794.jpg

А електронагрівач в ньому є? Може то він зараз гріє.

Бо з такою діркою він вже давно порожній. Чи її запаяли?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, blacktigra сказав:

А електронагрівач в ньому є? Може то він зараз гріє.

Бо з такою діркою він вже давно порожній. Чи її запаяли?

не, його запаяли ще восени ))  був перебитий радіатор, трубки з фреоном...віддали тим хто ремонтує морозилки та холодильники ))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 12.02.2023 в 09:58, xeops сказал:

Два рази на рік треба робити техобслуговування (600 грн виклик). 

А що йому роблять на ТО? 

В мене теж Вайлант, йому трохи більше року. На перше ТО забив (по правді не зовсім забив - хотів записатись - бо перше ТО подовжує строк гарантії ще на 1 рік, але "всі інженери зайняті, ми Вам перетелефонуємо... ди цих пір телефонують.." ), бо не розумію що там можно робити, - ну може хіба що тиск фреону перевірити, але впевнений що то не треба робити в перші ХХ років, якщо все нормально працює.
Доречі від їх служби підтримки я не дуже в захваті.. з сервісом ще справ не мав.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 13.02.2023 в 11:12, Malchish сказал:

А що йому роблять на ТО? 

Крім тиску в зовнішному та внутрішньому контурі, вони ще перевіряють купу налаштувань і коефіцієнтів в панелі керування зовнішнім блоком. Ще перші два роки сервіс налаштував так, що я не міг сам змінити режим нагрівання/охолодження. І тільки коли я прямо запитав, як це зробити — тоді розказали як, і розблокували доступ. З тих пір на планові перевірки я забив. Але з’являються непланові :-)

Доречі, після останнього сервісу, спустили повітря в зовнішньому контурі. Багато було. Долили теплоносій. Запустили — все супер. Але вже за кілька днів у зовнішньому контурі знову сильний шум води. Зрозуміло, знову повно повітря. Але поки що гріє нормально.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 часов назад, xeops сказал:

Але вже за кілька днів у зовнішньому контурі знову сильний шум води

Якщо маєте на увазі зовнішній блок - там не може бути води, інакше вонаб просто замерзла - до нього іде фреонова магістраль. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...