Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Постоянно срабатывает реле напряжения

Viktor Petrenko

Рекомендовані повідомлення

Нужна помощь. Уже почти две недели стало срабатывать реле напряжения (2 штуки, выставлены на 207-253В). Раньше такое бывало, но чтобы две недели, нет. Грешу на ноль. В щитке проверил, контакты затянуты. В щитке на этаже вроде всё норм. Вариант, счётчик в квартире, но туда я не доберусь, пломба. Где искать? Помогите, плиз. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 минут назад, Viktor Petrenko сказал:

Нужна помощь. Уже почти две недели стало срабатывать реле напряжения (2 штуки, выставлены на 207-253В). Раньше такое бывало, но чтобы две недели, нет. Грешу на ноль. В щитке проверил, контакты затянуты. В щитке на этаже вроде всё норм. Вариант, счётчик в квартире, но туда я не доберусь, пломба. Где искать? Помогите, плиз. 

коли спрацьовує що на індикаторах показує ,яку напругу?

є можливість відразу виміряти напругу мультиметром (тестером)?

та й діавазон може бути 198-253 В

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Dr.Yura сказал:

коли спрацьовує що на індикаторах показує ,яку напругу?

є можливість відразу виміряти напругу мультиметром (тестером)?

та й діавазон може бути 198-253 В

Вони спрацьовують вище 253В. Виміряти тестером я можу, але де? Після лічильника стоїть ВН, потім диф автомат, потім стоять РН. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

37 минут назад, Viktor Petrenko сказал:

Вони спрацьовують вище 253В. Виміряти тестером я можу, але де? Після лічильника стоїть ВН, потім диф автомат, потім стоять РН. 

на клемах самого РН там є болти для фіксації дротів.

як варіант в будинку завищена напруга, в мене таке постійно було ще тижні 2 тому, постійно 250-257+ мусів трохи збілишити діапазон спрацювання.

зараз  вже 240+ більше 253 не було 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 минуты назад, Dr.Yura сказал:

на клемах самого РН там є болти для фіксації дротів.

як варіант в будинку завищена напруга, в мене таке постійно було ще тижні 2 тому, постійно 250-257+ мусів трохи збілишити діапазон спрацювання.

зараз  вже 240+ більше 253 не було 

У мене таке часто, але 1-2 дні. Щоб два тижні, ні. РН стоять вже 1,5 року. Я хвилююся, що в лічильнику могли відійти дроти. Я маю на увазі нуль. А якщо міряти до лічильника і після лічильника, це щось дасть? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо дроти відійшли та є поганий контакт при включенні чайника напруга буде сильно падати. В мене падає на 5 Вольт, проводка алюміній.

Тест с чайником і поганий 0 також покаже

Як я зрозумів з ваших відповідей реле виключає по перевищенню напруги? тоді це навряд чи проводка, дзвонить у РЕС, може перекос фаз, помірьте мультиметром на інших фазах.

Змінено користувачем Enot123h
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

47 минут назад, Enot123h сказал:

Якщо дроти відійшли та є поганий контакт при включенні чайника напруга буде сильно падати. В мене падає на 5 Вольт, проводка алюміній.

Тест с чайником і поганий 0 також покаже

Як я зрозумів з ваших відповідей реле виключає по перевищенню напруги? тоді це навряд чи проводка, дзвонить у РЕС, може перекос фаз, помірьте мультиметром на інших фазах.

При навантаженні завжди напруга просідає. Начебто, це логічно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 минуты назад, Viktor Petrenko сказал:

При навантаженні завжди напруга просідає. Начебто, це логічно

Так, але як що на 10 вольт, то це вже привід гарно перевірити усі з'еднання та клемми протягнути

Змінено користувачем Enot123h
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...