Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

1-фазный гибридный инвертор и 3х-фазный дом как подключить?

vadym petrov

Рекомендовані повідомлення

40 минут назад, mib сказал:

Мне вот покою не дает 120 квадратов в рекомендации дея для подключения акб учитывая что там максимум 240 ампер, я буду ограничен 200 по бмс и 150 по акб 0,5 с итого заказал 50 квадратов, сейчас при таком токе 35 но больше 60-80 на практике не было

штатні пілонівські кабелі з номіналом 120а мають 25 квадратів, фактично вони цей кабель пропонують до батарей з номіналом до 100А (5000c). Я коли по такому кабелю ганяю 70А то він градусів під 40-45 розігрівається, то-ж 120 мабуть то для них занадто. 50 квадратів для 150 струму виглядає як нормальне рішення

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 минут назад, standov сказал:

штатні пілонівські кабелі з номіналом 120а мають 25 квадратів, фактично вони цей кабель пропонують до батарей з номіналом до 100А (5000c). Я коли по такому кабелю ганяю 70А то він градусів під 40-45 розігрівається, то-ж 120 мабуть то для них занадто. 50 квадратів для 150 струму виглядає як нормальне рішення

Да вот и я практически уверен что и нагрева не будет и соответственно потерь, но у меня в планах нет 12 квт от акб долговременно запрашивать, такое может случиться в новогоднюю ночь когда и утка в духовке и пирог на плите но минуты через пол я выключу бойлеры и что то там еще

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, mib сказал:

Да вот и я практически уверен что и нагрева не будет и соответственно потерь, но у меня в планах нет 12 квт от акб долговременно запрашивать, такое может случиться в новогоднюю ночь когда и утка в духовке и пирог на плите но минуты через пол я выключу бойлеры и что то там еще

за моїм, не дуже багатим досвідом, сама срака буде коли не буде 12 годин світла, його дадуть на 2 години, акб висажений до стану 10% і тобі його треба зарядити за годину і 50 хвилин, от тоді і 70 ампер фігачат на постійно і кабелі гріються і тп цікаві штуки, а штатно звісно, поки ви не захочете заряджати 7квт автомобіль пару годинок все буде ок )

ПС в мене плита та духовка заведені повз інвертор, бо імхо то перебор ) СВЧ за глаза в блекаути.
ПС2 тут дружина на минулому тижні пеший раз включила піролізне очищення духовки, я дуже порадів що вона в мене не на інверторі

Змінено користувачем standov
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, standov сказал:

за моїм, не дуже багатим досвідом, сама срака буде коли не буде 12 годин світла, його дадуть на 2 години, акб висажений до стану 10% і тобі його треба зарядити за годину і 50 хвилин, от тоді і 70 ампер фігачат на постійно і кабелі гріються і тп цікаві штуки, а штатно звісно, поки ви не захочете заряджати 7квт автомобіль пару годинок все буде ок )

Сейчас у меня штатный ток до 15 ампер когда солнца нет и инвертор 3кВт когда солнце есть то 1,2 квт это в моем случае до 50 ампер и никаких духовок с индукционками

16 минут назад, standov сказал:

ПС в мене плита та духовка заведені повз інвертор, бо імхо то перебор ) СВЧ за глаза в блекаути.
ПС2 тут дружина на минулому тижні пеший раз включила піролізне очищення духовки, я дуже порадів що вона в мене не на інверторі

12 квт это уже про компенсацию собственного потребления от солнца и в здравом уме никто духовку от акб включать не будет, хотя при акб 16 квт это возможно, речь про то что все готовится и тут бабах пропало ээ и солнце в данный момент не светит тоесть форс мажор

А так мы на нынешней системе и 48 часов переживали, благо летом и солнце заряжает но нагрузки мелочь и жена умеет смотреть в приложении бмс после чего решить можно кондиционер или нет :-)

Просто эволюция работает, вы сразу запрыгнули в 5 квт, я в 500 ватт, потом в 3 кВт, хотел 6 кВт :-) Жена сказала мне все понятно, сколько нужно максимум я сказал 12 :-) И как показывает опыт было дешевле сразу в 12 но зато есть опыт и все научились жить с 500 сейчас с 3квт вообще лафа :-) С 12 99% времени будут те же 300 ватт фонить во время бп

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 минут назад, mib сказал:

вы сразу запрыгнули в 5 квт

в мене  1.5k було 4 роки ) тут питання більше в тому що періодично я навіть 5кв в перегруз відправляю (в байпас перемикається) коли дружина може увімкнути чайник, микрохвильовку та перед тим набрати воду в цей чайник (насос) а потім "ой, а шо ми на батарейках? " Коли потужніть обмежена то йде строга заборона на все, а коли наче можна собі чогось дозволити то взагалі відпускаєш контроль і починаються то чайник, то пилесмок то праска то сонце сіло а два кондеї шпарять, і тп.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

46 минут назад, standov сказал:

в мене  1.5k було 4 роки ) тут питання більше в тому що періодично я навіть 5кв в перегруз відправляю (в байпас перемикається) коли дружина може увімкнути чайник, микрохвильовку та перед тим набрати воду в цей чайник (насос) а потім "ой, а шо ми на батарейках? " Коли потужніть обмежена то йде строга заборона на все, а коли наче можна собі чогось дозволити то взагалі відпускаєш контроль і починаються то чайник, то пилесмок то праска то сонце сіло а два кондеї шпарять, і тп.

Полностью согласен, но все дело привычки :-) У нас сейчас 3х16 ампер тоесть даже от сети все включать нельзя :-) И оно уже за 7 лет выработалось, стираем, пока стирается гладим, то что насушила сушка, когда работает сушка не гладим :-)

Кондеи это мелочи на фоне сушки и парогенератора :-)

Я к тому что это входит в привычку, и потом вроде все хорошо а ты живешь в каком то алгоритме когда автомат не выбивает

Инвертор будет больше чем сейчас ввод, акб покроет активное время суток, плюс летом солнце, зимой понятно все будут довольствоваться 300 ватт нагрузкой и газовой печкой если будет БП

П.С. Про ваши 1,5 забыл :-) И ведь было время что хватало :-) Как и мне 500 ватт почти 20 лет

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, mib сказал:

Мне вот покою не дает 120 квадратов в рекомендации дея для подключения акб учитывая что там максимум 240 ампер, я буду ограничен 200 по бмс и 150 по акб 0,5 с итого заказал 50 квадратов, сейчас при таком токе 35 но больше 60-80 на практике не было

Яка довжина кабеля від аккума до інвертора планується? Бо в мене в плані 8 мп кабеля і я хочу встановити 70 мм кв

аккум буде 48в, інвертор Deye 12 кВт 3ф

Змінено користувачем Gitan
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

47 минут назад, Gitan сказал:

Яка довжина кабеля від аккума до інвертора планується? Бо в мене в плані 8 мп кабеля і я хочу встановити 70 мм кв

аккум буде 48в, інвертор Deye 12 кВт 3ф

Не даремно у всіх таблицях з подбору перерізу кабелів для ДБЖ що я бачив вказані довжини кабелів. Точно пам'ятаю, що є графа до 5м і далі кілька столбців інших. Так що у вашому випадку 70мм2 то розумне рішення. А нам з паном mib цілком достатньо 50мм2.

П.С.: я вже навіть підібрав потрібні гідравлічні обтискачи на алі та в нас. Наче і не так вже й дорого, хоча краще б взяв на прокат на добу, але в нас пропозицій не бачив.

Змінено користувачем Vikctor
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Vikctor сказав:

Не даремно у всіх таблицях з подбору перерізу кабелів для ДБЖ що я бачив вказані довжини кабелів. Точно пам'ятаю, що є графа до 5м і далі кілька столбців інших. Так що у вашому випадку 70мм2 то розумне рішення. А нам з паном mib цілком достатньо 50мм2.

Ви ж враховуєте ємність батареї * умовних 0,5с заряду/розряду для тих таблиць?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, МакДо сказал:

Ви ж враховуєте ємність батареї * умовних 0,5с заряду/розряду для тих таблиць?

Так. Бо в будь-якому варіанті bms запрограмую на показники не вищі за 0,5С

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 годин тому, mib сказав:

Мне вот покою не дает 120 квадратов в рекомендации дея для подключения акб учитывая что там максимум 240 ампер, я буду ограничен 200 по бмс и 150 по акб 0,5 с итого заказал 50 квадратов, сейчас при таком токе 35 но больше 60-80 на практике не было

120 – це з розрахунку перевантажувальної здатності, тобто десь 500А і до 5м. Це звичайно круто, але дорого і практично не є потрібним, тобму 50 мм кв. в 99% випадків більш ніж достатньо. Якщо вже дуже сильна параноя, то можна 70 мм кв. взяти.

В мене 50.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, Vikctor сказал:

Я так само рахую і теж 50мм2 братиму.

Сам себе заплутав. В темі про підбор акб пан Dmode викладав таблицю з перерізами кабелів від навантаження. Під AWG кабелі, тобто з якогось західного джерела. Так ось там для 150А (для мене 0,5С) до 5м вказано 70мм2. Тому й обтискач і клеми давно підібрав само під цей діаметр. Якби йшлося про AWG, то можливо задля економії зупинився би на 50мм2, але ціни на ПВ-3 не таки страшні і хай втрати на кабелі будуть найменшими.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Gitan сказал:

Яка довжина кабеля від аккума до інвертора планується? Бо в мене в плані 8 мп кабеля і я хочу встановити 70 мм кв

аккум буде 48в, інвертор Deye 12 кВт 3ф

Заказал 2 метра, но хватило бы и одного, может переобожму на более короткий, откуда у вас аж 8 набежало?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, mib сказал:

Заказал 2 метра, но хватило бы и одного, может переобожму на более короткий, откуда у вас аж 8 набежало?

Та в мене великий металевий шкаф під аккуми стоїть. Зараз в ньому 6 батарей AGM * 120 Аг.

Приберу AGM, та встановлю 16S LF280K. Влізе ще друга батарея з 16S LF280K.

Нажаль Deye нема куда повісити біля шкафу. Тому така відстань.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...