Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

1-фазный гибридный инвертор и 3х-фазный дом как подключить?

vadym petrov

Рекомендовані повідомлення

9 минут назад, mib сказал:

Я могу ошибаться, но в данном случае автомат выполняет роль рубилтника выполнить функцию автомата ему не дадут предохранители меньшего номинала, сейчас у меня автомат 63 ампер, будет скорее всего переключатель на 32 ампер

Якщо автомат виконує роль рубільника, то чому б йому не бути номіналом скажемо 16А? Бо хто зна що там раніше спрацює.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, МакДо сказал:

Осьо

У вас три стринга будет?

А почему автомат на 500 вольт, а все остальное на 1000?

9 минут назад, Vikctor сказал:

Якщо автомат виконує роль рубільника, то чому б йому не бути номіналом скажемо 16А? Бо хто зна що там раніше спрацює.

Чего не знаю того не знаю, я где то вычитал поверил и для себя решил, единственно у @standov выбивал автомат при заведомо низком токе от панелей, чем закончилось не помню

Змінено користувачем mib
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, mib сказав:

У вас три стринга будет?

Три різно направлених поля на два mppt, що мають 3 входи для стрінгів

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, МакДо сказал:

Три різно направлених поля на два mppt, що мають 3 входи для стрінгів

А можно подробнее, это же на 12 квт дею?

Какие поля планируются и какие направления и как на одном мппт будет работать 2 поля?

У меня просто крыша восток/юг/запад но правда пока планирую или все на юг или восток/юг

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, mib сказал:

чем закончилось не помню

закінчилося зміною номінала dc-автомата на більший, також плавкі на крок більше поставив, щоб два рази не вставать

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, МакДо сказал:

Три різно направлених поля на два mppt, що мають 3 входи для стрінгів

а я тільки вмовив себе, що мені потрібні саме по 2 інвертори 6кВт, бо три поля хочу... :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, mib сказав:

А можно подробнее, это же на 12 квт дею?

Какие поля планируются и какие направления и как на одном мппт будет работать 2 поля?

У меня просто крыша восток/юг/запад но правда пока планирую или все на юг или восток/юг

Планую стрінг з мппт 2 на південь (навіс над парковкою), та два сторінка на мппт 1 на схід та захід (скати даху). Бажання будувати поля на столах серед двору не маю, тому буду використовувати наявні місця.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, МакДо сказал:

...та два сторінка на мппт 1 на схід та захід (скати даху)....

Ці два поля однакові за кількістю однакових панелей?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, Vikctor сказав:

Ці два поля однакові за кількістю однакових панелей?

Так. Кожне поле майже по 7кВт по шильдику панелей.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, ЯД сказал:

Что то тема из подключения инвертора в 3ф сеть переросла в подключение панелей в инвертор)

Хорошо хоть не подключение  воды))

  • Лайк 1
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 годин тому, mib сказав:

А почему автомат на 500 вольт, а все остальное на 1000?

Чесно, я не електрик. Я б хотів задати це питання тим, хто ставить на PV автомат AC63A на 230v :-)

Можливо бо їх використовують як і AC автомати у будинках для спрацювання по КЗ або по нагріву провідника через перевищення номінального амперажу? Або ж просто як розʼєднувач? :-)

А інший захист 1000VDC бо, як я розумію, можливо збереже інвертор від грозового розряду чи ще якихось конячих імпульсів

Без проблем зловлю дизлайк.

Змінено користувачем МакДо
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, МакДо сказал:

Без проблем зловлю дизлайк.

Тут є один руснявий шизик і дизлайки це його монополія. І не важливо при цьому що само ви пишете.)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, МакДо сказал:

Я б хотів задати це питання тим, хто ставить на PV автомат AC63A на 230v :-)

Это кстати допустимо, к примеру у хагера ас автомат позволяет работу в дс до 60 вольт или что то такое, точно не помню вольтаж но когда у меня была 12 вольт система и панели до 40 вольт то стояли хагер и в их даташите это описано

1 час назад, МакДо сказал:

А інший захист 1000VDC бо, як я розумію, можливо збереже інвертор від грозового розряду чи ще якихось конячих імпульсів

Вот это и удивило что все они в одной цепи и автомат и предохранители и пзип или как там его, и первый на 500 остальное на 1000, хотя в жизни если без чп работать будет только автомат или вообще не будет если не выключать инвертор никогда

Я если что тоже дуб дерево :-) Потому и спросил :-)

Наблюдатель не ставит дизлайки, он так отмечает прочитанные сообщения :-)

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 часов назад, standov сказал:

закінчилося зміною номінала dc-автомата на більший, також плавкі на крок більше поставив, щоб два рази не вставать

А який був номінал автомату, що вирубався і на який замінили? Ну і те саме питання стосовно плавких, щоб двічі не питати) І яки параметри сонячного поля, щоб якось зрозуміти з яким запасом треба автомат обирати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Vikctor сказал:

А який був номінал автомату, що вирубався і на який замінили? Ну і те саме питання стосовно плавких, щоб двічі не питати) І яки параметри сонячного поля, щоб якось зрозуміти з яким запасом треба автомат обирати.

був автомат dc20, панелі по паспорту до 18.5А всі послідовно, по моніторінгу бачив десь до 16-17 струм точно. Вибивало скоріш за все через те що вони в мене в боксі під інвертором який дув на них теплим повітрям, вибивало на піковій генерації не одразу а за пару хвилин, але стабільно, плавкі були 25а. поміняв всі на 32, більше не вибиває 

Змінено користувачем standov
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, standov сказав:

був автомат dc20, панелі по паспорту до 18.5А всі послідовно, по моніторінгу бачив десь до 16-17 струм точно. Вибивало скоріш за все через те що вони в мене в боксі під інвертором який дув на них теплим повітрям, вибивало на піковій генерації не одразу а за пару хвилин, але стабільно, плавкі були 25а. поміняв всі на 32, більше не вибиває 

А буває таке, через те, що затонке січення PV кабелю, що йде від панелей до автомату? Він гріється і вирубає автомат.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, standov сказал:

плавкі були 25а. поміняв всі на 32, більше не вибиває 

Не много х2 ? Обычно ставят +5 ампер от возможностей панелей

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, standov сказал:

був автомат dc20, панелі по паспорту до 18.5А всі послідовно, по моніторінгу бачив десь до 16-17 струм точно. Вибивало скоріш за все через те що вони в мене в боксі під інвертором який дув на них теплим повітрям, вибивало на піковій генерації не одразу а за пару хвилин, але стабільно, плавкі були 25а. поміняв всі на 32, більше не вибиває 

Тобто новий автомат теж на 32А? А то якось двозначно написали.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, МакДо сказал:

А буває таке, через те, що затонке січення PV кабелю, що йде від панелей до автомату? Він гріється і вирубає автомат.

Так він у всіх наче 6мм2. Це треба бути ну дуже економним, щоб взяти 4мм2. Зрозуміло якщо  йдеться про довжину кабелю між полем та інвертором до 20-30м.

Між панелями зрозуміло що 4мм2, бо виробники панелей вибору не залишають і відстані там малі.

Автомат захищає кабель/споживачив що після нього.

Змінено користувачем Vikctor
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, МакДо сказал:

А буває таке, через те, що затонке січення PV кабелю, що йде від панелей до автомату? Він гріється і вирубає автомат.

не знаю, я не помітив щоб він критично в цей час грівся.

 

7 минут назад, mib сказал:

Не много х2 ? Обычно ставят +5 ампер от возможностей панелей

я тоді нагуглив що ставлять x1.6, що в моєму випадку дає 30.4А, що ближче до 32 ніж до 25, а оскільки "вибивало" то я вирішив що другий раз міняти буде вже тупо.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Vikctor сказал:

Тобто новий автомат теж на 32А? А то якось двозначно написали.

так, зараз плавка і автомат на 32

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, standov сказал:

я тоді нагуглив що ставлять x1.6, що в моєму випадку дає 30.4А, що ближче до 32 ніж до 25, а оскільки "вибивало" то я вирішив що другий раз міняти буде вже тупо.

Про плавкую или автомат? По автомату полностью согласен, как и вы когда то нагуглил что это рубилтник тоесть там и 63 можно

По плавкой имхо перебор, есть и кабель от панели 4 квадрата и соединение там в коробочке такое себе, плюс мс4 тоже могут быть с нюансами

Себе заказал 20 ампер при 13 ампер по входу, сейчас стоят 25 при 18 по панелям

Но как я писал выше я дуб дерево, больше по наитию и где то прочитал, решил логично и поверил :-)

Мне вот покою не дает 120 квадратов в рекомендации дея для подключения акб учитывая что там максимум 240 ампер, я буду ограничен 200 по бмс и 150 по акб 0,5 с итого заказал 50 квадратов, сейчас при таком токе 35 но больше 60-80 на практике не было

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, mib сказал:

По плавкой имхо перебор, есть и кабель от панели 4 квадрата и соединение там в коробочке такое себе, плюс мс4 тоже могут быть с нюансами

1. я плавку розглядаю більше як обов'язковий атрибут до УЗІПа, кабель в мене 6 квадратів, якщо шось десь не витримає номінального струму послідовних панелей то це вже якось до сраки той номінал, а якщо струм не номінальний (наведений) то теж до сраки той номінал (як мінімум 1-2 кроки).

2. мати номінал плавкої меньше ніж автомат я взагалі концепт не розумію, нащо тоді автомат? Плавка в моєму розумінні має бути більшого номіналу за автомат, щоб його підстрахувати від злипання, але в умовах коли номінал автомату трошки задраний - хай буде хоч одного, але не меньше, ну або поясніть нащо тоді автомат )

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

37 минут назад, mib сказал:

.... 150 по акб 0,5 с итого заказал 50 квадратов...

Я так само рахую і теж 50мм2 братиму.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...