Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

1-фазный гибридный инвертор и 3х-фазный дом как подключить?

vadym petrov

Рекомендовані повідомлення

15 часов назад, Dalet сказал:

згідно гарантійного талону, там все написано, ми вже навчені, але ми все ще в процесі і інколи добавляємо пункти. 

Як детектиця - без дозволу СЦ ви не маєте зняти інвертора. Знятий самовільно інвертор = нема гарантії

Вибачте, нажаль я вимушений так вести бізнес, інакше мене би вже на цьому ринку не було, бо клієнт завжди прав, а я маю платити - ніт, не буде так

А тобто гараантія якщо ваш монтаж, якось пломбуєте кришку яка клеми закриває і відповідно демонтаж теж ввш.

Та в цілому ваш бізнес --ввші правилв, чого вибачатися то, просто було цікаво як то працює.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, standov сказал:

А тобто гараантія якщо ваш монтаж, якось пломбуєте кришку яка клеми закриває і відповідно демонтаж теж ввш.

Та в цілому ваш бізнес --ввші правилв, чого вибачатися то, просто було цікаво як то працює.

та яка вам різниця....
гарантія якщо я не зміг довести протилежне - так піде?
або ви не змогли довести що винен виробник....

і звісно, коли наш монтаж, нам нема куди викрутитися, і питань майже ни є, окрім - того що бува зараз в наших мережах. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Dalet сказал:

та яка вам різниця....
гарантія якщо я не зміг довести протилежне - так піде?

простий академічний інтерес як то доводиться, в цілому я зрозумів що індивідуальна історія і теза про перемичку більше як мотивуюча ) 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...