Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Треба зробити чисту синусоїду за допомогою backup UPS на тривалий час

Serhyk

Рекомендовані повідомлення

Власне є споживач, на якого не можна подавати напругу з мого генератора.

Я його живлю за допомогою APC Back-UPS 750VA, якому замість штатного акума підключив зовнішній.
Але якщо довго не буде електрики і акум сяде, то доведеться якось заживити споживача від  генератора і одночасно заряджати цей сівший акум.
1. Є такий варіант, я імпульсним зарядним пристроєм заряджаю цей зовнішній акум і одночасно живлю цей APC Back-UPS 750VA. 
Але оскільки зарядка імпульсна, я бачу можливі проблеми, чи витримає APC Back-UPS 750VA ці імпульси в якості живлення від акума.
2. Інший варіант підключити до APC Back-UPS 750VA замість акума звичайну неімпульсну 3 амперну автозарядку , а в цей час акум відєднати і заряджати імпульсною зарядкою.
Наче в 2-му варіанті взагалі немає проблем, так? чи може я щось не врахував

 

electricity.png

Змінено користувачем Serhyk
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. Ніяких імпульсів ваш упс не побачить, бо вони високочастотні і їх забере фільтр на виході зарядки. Акумулятор також згладжує пульсації напруги, тому можна не хвилюватись. Тут головне, щоб упс та зовнішня зарядка не пробували впхнути завеликий струм, коли акумулятор сильно розряджений.

2. Теоретично воно буде працювати, але 3 А — це ніщо, бо тільки струм холостого ходу десь під один ампер. Ну хіба у вас навантаження по високій напрузі 10 Вт. 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Високочастотні імпульси"? Хм... У мене імпульсний зарядний пристрій це Аіда 10si. Може там є і високочастотна складова, але напруга по мірі зарядження починається подаватись з періодичністю від раз в секунду на раз в 20 секунд. 

На рахунок великого струму дійсно, є такий ризик.
Навантаження починається від 100Вт і падає в спокої до 30Вт. Так що виходить на 100 Вт не вистачить.

Виходить, зарядки це не кращій варіант живлення, для роботи  потрібно або джерело постійної напруги 12В, наприклад, той же вихід генератора 12В, або інший заряджений акумулятор.

Змінено користувачем Serhyk
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, Serhyk сказав:

"Високочастотні імпульси"? Хм... У мене імпульсний зарядний пристрій це Аіда 10si. Може там є і високочастотна складова, але напруга по мірі зарядження починається подаватись з періодичністю від раз в секунду на раз в 20 секунд. 

Це на останній стадії зарядки, а коли акумулятор приймає весь зарядний струм, то ніякий "імпульсів" нема.

  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ще знайшов в мануалі Аіди, що в неї є режим блока живлення 12В до 8А, в такому режимі воно точно має працювати.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підключав до двох безперебійників паралельно зарядку типу Foxsur на 8А. Бо штатний струм заряду безперебійників був меньший ніж дозволяли акуми.  Все працювало. 

Змінено користувачем Dmode
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...