Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Гібридні інвертори серії Axioma

sanyas15

Рекомендовані повідомлення

Только что, sanyas15 сказал:

Ноут збирає постійно всю інформацію і логи, потім можна подивитися будь-які графіки та таблиці за будь-який час.

імхо ноут для такої простої задачі то перебор, але якщо в вас є зайвий і вас влаштовує то звичайно чого-б не.

1 минуту назад, sanyas15 сказал:

Я не дружу з таким, ноут доступніше.

там все просто, покроковий на 5 кроків мануал з картинками для нормальних людей а не пограмістів ) головне на олкс купити разбері

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, standov сказав:

ноут для такої простої задачі то перебор

 

3 хвилини тому, standov сказав:

головне на олкс купити разбері

Дешевше вийде? Я ноут купив за 1000 грн.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, sanyas15 сказал:

 

Дешевше вийде? Я ноут купив за 1000 грн.

мабуть не, але від того це не стає меньшим перебором)
знову таки я-ж вас не від чого не відмовляю, якщо вас все влаштовує, просто розказав яка є спеціалізована альтернатива (доречи там ліцензія щось типу 50 евро, тож явно не буде дешевше)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 хвилини тому, Фрай сказав:

Якась шняга вилізла!  після встановлення ДессМонітору у мене виявилось два девайси. image.gif.daaff8cf11fc81b5fb4d2f0d4228892f.gif
така ж хня і на SmartESS, тобто два девайси

тобто співпали паролі? І як тепер бути?

Підозрюю, що це і є причиною того, що заглючив WatchPower, бо після того як я його видалив на ДессМоніторі у WatchPower зʼявились цифри не мого девайсу, але графік показує мій і профіль також мій.

Цо то є? 

Шановні, пліз, у вас є якісь думки на ситуацію?

в звʼязку з тим, що на WatchPower зʼявився другий девайс припускаю, що то і є якийсь конфлікт у прозі, але як він там міг зʼявитись, невже так співпали паролі?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Фрай сказал:

що то і є якийсь конфлікт у прозі, але як він там міг зʼявитись, невже так співпали паролі?

вайфай модуль не оновлювали? (ну раптом)
ПС в мене всюди один показує але вотчпавар дані показує трохи застарілі

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 хвилин тому, standov сказав:

там ліцензія щось типу 50 евро, тож явно не буде дешевше

Не зрозумів - яка ліцензія? Я ні за що не платив!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, standov сказав:

можна ще його запитати через dc|dc напряму від батареї щоб інвертор не ганяти, в мене так разбері запитано

А можна «на пальцях» що куди вставляти?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, standov сказав:

вайфай модуль не оновлювали? (ну раптом)

Я так точно ні, віддалено перевіряв журнал сервісник, але він каже, що також нічого не робив і не міняв, все нормально працює.

1 годину тому, standov сказав:

ПС в мене всюди один показує але вотчпавар дані показує трохи застарілі

І він, і Дессмонітор і SmartESS показують із запізненням на одну годину.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, outdoor24 сказал:

А можна «на пальцях» що куди вставляти?

Ем, ну берете купуєте dc/dc перетворювач в якого на вході наприклад до 72в а на виході потрібна напруга, ось приклад на 5в, в мене такий тільки  меньше потужність ну і дкшевше відповідно meanwell.kiev.ua/ua/p654525045-rsd-30l-blok.html. явзагалі того добра на алі валом, але я довіряю лише meanwell з китайського, тож купую/рекомендую саме його.

Чипляєте на клеми АКБ і отримуєте потрібну напругу для живлення якоїсь техніки напряму від батвреї, я єдине що раджу то через автомат пустити для зручності вимикання ну і безпеки додаткової, зручно це робити якщо батарея комутована через клемнік, в мене отак (тонкі проводи то на dc/dc).

В результаті отримуємо живлення для контролера яке не залежить від інчертора, це зручно для того самого sa, бо дозволяє наприклад моніторити помилки інвертора, ну і плюс на копвйчину меньші втрати, бо ефективність dc/dc значно вище за dc/ac+ac/dc 

 

PXL_20240831_094027639.MP.jpg

Змінено користувачем standov
  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 години тому, Фрай сказав:

в звʼязку з тим, що на WatchPower зʼявився другий девайс

У мене так бувало в програмі MultiSIBControl, коли перепідключав кабель.

Просто видаліть другий інвертор в програмі і все буде працювати належним чином.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нічого не буде!

я видалив у ДессМоніторі, у вачповері чомусь змінилася картинка замість но дейт пише дані не мого девайсу, при цьому профіль мій, діаграма моя, а середня частина ніхт.

Та це все одно фігня, бо до ранку другий девайс зʼявився знову

сервісники пишуть

Цитата

Добрый день, у клиентов по Deye подобные проблемы. Видимо что-то с серверами, пока ищем проблему.

 

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Забув сказати, що все ок.

я спробував знову видалити другий девайс і на другий день у мене все запрацювало, ура! ))))

Але виявилось як у тому анекдоті:

Помню, как-то забрёл я в глубокую чащу — вдруг нападает медведь, а в руках у меня только палка. Я её поднимаю, как ружьё, кричу: «Бах!» — и медведь падает замертво. — Святой отец, так это, наверное, тоже Божий дар? — Да нет. Просто за мной стоял охотник с настоящим ружьём.

Як виявилось, то мій сервісник попрацював. image.gif.697f3654646069211e2d765366ff14cd.gif

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...