Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Гібридні інвертори серії Axioma

sanyas15

Рекомендовані повідомлення

7 часов назад, Фрай сказал:

що воно таке, хз?

Так нащо пілюлі приймати, ампутації робити без попередньої діагностики, аналізів....

І от сервісник день пролазив, і що він заробив? Скільки ви йому заплатили?

А в таких випадках встановлюється реестратор параметрів мережі, він пище а спеціаліст аналізує та шукає аномальні дії в перехідних процесах.

Що ви хочете щоб я вам казав? Так я ж одразу то і казав - проблема в пепехідному процесі. А що саме і що робити то я не скажу, бо проведу довбану аналогію яку ви геть не пепеварите - нормаьний лікар не пропише лікування без постановки діагнозу.

Але ви шукаєте просте рішення, ну то ваше право, ви одразу пішли тим шляхом - дешевше, скоріше, і шоб за шерстю гладили. 

Все в цьому світі взаємоповязане, ваш спеціаліст задовільняє вас по ціні, це дає йому роботу, але не дає можливості розвитку, а може і бажання не дає. А розвиток то і навчання і засоби, а засоби тут грошей стоять ой як багато.

Так що ся маєте що ся заслуговуєте.

7 часов назад, Фрай сказал:

Але велике дякую Іголкіну за косультацію

Тобто все вирішено?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ні, але людина приймала участь у виробництві мого стаба і могла щось підказати.

крім того терпляче дистанційно витратив свій час на пошуки рішення разом із сервісником, за що йому і вдячний.

проблема не вирішена, але є розуміня куди копати.

тут ще питання в тому, що у цього інвертора ніби то нема можливості налаштувань на вхідні/вихідні параметри, лише початкові.

(наче, я ж не знаю, а сам не лізу)

3 часа назад, Dalet сказал:

Але ви шукаєте просте рішення, ну то ваше право, ви одразу пішли тим шляхом - дешевше, скоріше, і шоб за шерстю гладили. 

І не кажіть! :grin:

я взагалі знайшов інвертор на ринку зоряний, продавав якийсь барига за пляшку, а батарейки зняв з сусідського жигуля ))

Ну,отакий я жлобенко, що тут поробиш? Ж-) 

3 часа назад, Dalet сказал:

І от сервісник день пролазив, і що він заробив? Скільки ви йому заплатили?

Скільки запросив стільки і дав.

ніколи не торгуюсь після роботи.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

46 минут назад, Фрай сказал:

проблема не вирішена

бо є одне але

48 минут назад, Фрай сказал:

терпляче дистанційно витратив свій час на пошуки рішення разом із сервісником

а час в нашому житті саме дороге. нажаль....

49 минут назад, Фрай сказал:

за що йому і вдячний

добре що всі задоволені)))

Я чим далі тим більше розумію, результат не головне, головне поміч психолога. 

Електриком ти можеш бути так собі, психологом ти бути зобовязаний найкращим. (с)

 

 

52 минуты назад, Фрай сказал:

Скільки запросив стільки і дав.

ну і зря, питання то не вирішене.....

53 минуты назад, Фрай сказал:

І не кажіть! :grin:

так. В колодязь з якого може потім доведеться пити краще не плювати.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 годин тому, Фрай сказав:

Сервісніки також радять вмикати режим Панель/Аккум/Мережа...          завтра попрошу перемкнути

А самостійно немає доступа перемикати режими?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Dalet сказал:

ну і зря, питання то не вирішене.....

Та то таке, ще ж до кінця невідомо чия вина стаба чи інвертора?
І він переробив схему підключення, дещо добавив по моєму проханню, приїхав коли зручно мені

я звик поважати нормальні відношення.

Доречі

6 часов назад, Dalet сказал:

…але ви шукаєте просте рішення, ну то ваше право, ви одразу пішли тим шляхом - дешевше, скоріше, і шоб за шерстю гладили

От дуже хотілось почути аргументацію на ваше вище писане про дешевше? (Мовчу вже про дешевше-скоріше)

І все ж, якими даними ви оперуєте аби так зневажливо плюнути?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, sanyas15 сказал:

А самостійно немає доступа перемикати режими?

Чому нема, звичайно є, але поки на гарантії сам тільки моніторю, кожен має робити свою справу і нести за неї відповідальність.

тим паче, що до кінця не розумію який режим кращий для довшого ресурсу батареї.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, Фрай сказав:

але поки на гарантії сам тільки моніторю

Невже перемикання режимів роботи інвертора якось впливає на гарантію? Робота сонячної станції повинна приности комфорт, а не проблеми і залежність від інсталяторів. Я сам вибираю режими так, як зручно мені в даний час. І в залежності від наявності чи відсутності на довгий час сонечка.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Фрай сказал:

все ж, якими даними ви оперуєте аби так зневажливо плюнути?

А треба якісь дані, я лиш повторюю не більш ніж ви

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, sanyas15 сказал:

Невже перемикання режимів роботи інвертора якось впливає на гарантію? Робота сонячної станції повинна приности комфорт, а не проблеми і залежність від інсталяторів.

Є такі клієнти, я навіть не знаю як вони перемикають канали в телевізорі без продавця оного. Хибно вважаючи що так гарантія 150%

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, sanyas15 сказал:

Невже перемикання режимів роботи інвертора якось впливає на гарантію?

Ви не зрозуміли, я не лізу туди бо не маю потреби.

Скажіть, а що маю перемикати і навіщо?

7 часов назад, sanyas15 сказал:

Робота сонячної станції повинна приности комфорт, а не проблеми і залежність від інсталяторів

На який саме комфорт впливає режим роботи і про яку залежність ви кажете?
ДБЖ працює, мені комфортно, але все має бути доведено до повної автономності і мого втручання, що зараз і відбувається.

Бо не для того викинув купу дуже незайвих грошей аби ще й тут щось «колупати»,

проблема буде вирішена, шкода що тут я поки ще відповіді на свої питання не знайшов.

може ви в курсі?

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 хвилин тому, Фрай сказав:

проблема буде вирішена, шкода що тут я поки ще відповіді на свої питання не знайшов.

 

30 хвилин тому, Фрай сказав:

Ви не зрозуміли, я не лізу туди бо не маю потреби.

Скажіть, а що маю перемикати і навіщо?

 

8 годин тому, Фрай сказав:

Та то таке, ще ж до кінця невідомо чия вина стаба чи інвертора?

Оце питання?
так вам вже кілька разів відповіли що потрібно - встановити моніторінг на лінію, проаналізувати зібрані данні, по результатам можливо і буде видно хто ініциює проблему і що з цим робити.

відповіді на кшалт "нажати оту пімпочку та покрутити отам викруткою і три рази прочитати Отченаш" на питання по таким проблемам нажаль. немає

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, vbb сказал:

Оце питання?

Мені нічого самому крутити не треба, з цим сервісники будуть розбиратись
Моє питання вище

9 часов назад, Фрай сказал:

до кінця не розумію який режим кращий для довшого ресурсу батареї

Тому що на запитання:

Пане Романе, якщо можно то давайте простіше для чайника, а можливо й не одного.

От на моє прохання поставили режим Солар/Утіліті/Бат з міркування, що мені ресурс батареї важливіший за економію е/енергії.

Але чи правий я не впевнений, якщо батарея весь час заряджена і не працює це погано для неї чи ні.

Буду вдячний якщо хтось із кваліфікованих дописувачів може аргументовано відповісти, який режим довше зберігатиме працездатність та енергоємність LiFePo4?

відповіді так і не отримав

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, Фрай сказав:

Буду вдячний якщо хтось із кваліфікованих дописувачів може аргументовано відповісти, який режим довше зберігатиме працездатність та енергоємність LiFePo4?

ну дивіться.
не беремо до уваги,що ми не бачили даташит на ваші батареї та БМС 
розмірковуємо:
1 - батареї мають лімітовану кількість циклів причому в залежності від того наскільки глибоко їх розряджати - чим глибше, тим менше циклів (питання до БМС, який там алгоритм та налаштування)
2 - зазвичай виробник дає рекомендації з використання виробу. Подивіться, може знайдете їх до ваших батарей.
зазвичай Рекомендують розряджати на 30% раз на місяць

якщо ви використовуєте батареї скажімо, щоночі, (режим сонце/батарея/мережа) то ра***те, що ви використаєте їх кількисть циклів в 30 разів швидше. Замість 30 років служби  буде один. 

Але все це теорія. Як воно буде справді вам навіть китайці не скажуть. Однозначно, щоденний розряд вкоротить життя.

Постійний заряд також може вкоротити, але це вже залежить від налаштувань БМС і на це можливо вплинути 

я прояснив для вас питання? Вирішувати вам.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, vbb сказал:

батареї мають лімітовану кількість циклів причому в залежності від того наскільки глибоко їх розряджати - чим глибше, тим менше циклів

до 6000 циклів заряду/розряду при 95% глибині розряду, пілонтеч

куди б не заглянув у пошуку всюди одне й те саме як під копірку, лише дані і нічого про особливості експлуатації

як краще експлуатувати?
бо економія у копійках мене не цікавить, вони тягнуть звичайне навантаження та я ж не можу передбачити одночасне включення різних споживачів.

як воно вплине на ДБЖ? Тому й попрохав поставити режим Сонце/Мережа/Аккуми

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, Фрай сказал:

до 6000 циклів заряду/розряду при 95% глибині розряду, пілонтеч

куди б не заглянув у пошуку всюди одне й те саме як під копірку, лише дані і нічого про особливості експлуатації

як краще експлуатувати?
бо економія у копійках мене не цікавить, вони тягнуть звичайне навантаження та я ж не можу передбачити одночасне включення різних споживачів.

як воно вплине на ДБЖ? Тому й попрохав поставити режим Сонце/Мережа/Аккуми

Посмотрите рекомендации по хранению скорее всего это что то около заряда на 80% вот и в вашем случае если цель продлить батарейке жизнь нужно поставить меньше напряжение заряда да и ток уменьшить на минимум

Это мое имхо и могу ошибаться

Моя батарейка все еще не подключена никак руки не дойдут, но планирую ее гонять на 30-40% едедневно, в теории лет на 10 такой эксплуатации ее хватит, а дальше будет другая технология или что то еще, но скорее всего раньше захочется чего то новенького

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Фрай сказав:

як краще експлуатувати?

 

2 години тому, Фрай сказав:

як воно вплине на ДБЖ? Тому й попрохав поставити режим Сонце/Мережа/Аккуми

Це ваше наступне запитання без відповіді?
знову включаємо логіку.

6000 циклів щоденно то 16 років. Боюся, на практиці це ще не підтверджено, технологія не настільки стара. Тобто, теоретично ви можете користуватися 16 років у ражимі з батареєю. Будете на власному досвіді вивчати надійність технології.

Але ж ДБЖ чому так називають - воно має забезпечити безперебіне живлення, так?
1. Сонце. воно є вдень, лімітоване джерело, але ми за нього вже заплатили і далі умовно маємо безкоштовну енергію. Але тілько вдень.

2. Батареї. Мають граничний термін використання (але приймемо що 16 років нас задовольнять як безліміт), приймаємо, що зараяджаються від сонця - тож, також умовно безкоштовно (правди зараді, собівартість енергії з батарей вища ніж з панелей за одиницю), але ємність обмежена. Залежить від споживання та можливості заряду. За деяких умов виснажаться і енергія скінчиться.

3. Мережа. Умовно необмежене нічим джерело. Але за гроші по споживанню. Також в текучіх умовах нестабільне і може пропасти в будь-коли та на будь-який час.

Що маємо: заплачено гроші за систему. Якщо ціль максимально використати витрачені кошти та мінімізувати платежі за споживання, розгрузити мережу - то ваш вибір Сонце/Батарая/Мережа.

Алеж, ви наголосили, що то ДБЖ. То ж розглянемо, чи велика вірогідність що мережа пропаде в той час, коли батарея майже виснажена і немає сонця? Якщо у вашему випадку на ваш погляд вірогідність велика і ви не хочере ризикувати зостатися у похмурий день без ніякого резерву - то правильно буде Сонце/Мережа/Батарея.

Знову. вибір за вами. Якшоб була однозначна відповідь, ніхто б не заморочувався з впровадженням перемикання тих опцій.

Змінено користувачем vbb
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую, саме 

52 минуты назад, vbb сказал:

Якщо ціль максимально використати витрачені кошти та мінімізувати платежі за споживання, розгрузити мережу - то ваш вибір Сонце/Батарая/Мережа.

Навіть не думав за повернення коштів, це нереально, падішах помре раніше. :grin:

53 минуты назад, vbb сказал:

Алеж, ви наголосили, що то ДБЖ. То ж розглянемо, чи велика вірогідність що мережа пропаде в той час, коли батарея майже виснажена і немає сонця? Якщо у вашему випадку на ваш погляд вірогідність велика і ви не хочере ризикувати зостатися у похмурий день без ніякого резерву - то правильно буде Сонце/Мережа/Батарея.

І так і не так, тут мене в першу чергу турбує вірогідність одночасного включення потужних споживачів, пралка, скважина, бойлер і кавоварка це вже перевантаження. ( в запасі праска, пилосос, духовка)

Сонце/Батарея/Мережа - як має відреагувати ДБЖ з інвертором 5.6 кВт у такому випадку?
Перемкне на мережу, щось накриється чи спрацює якийсь запобіжник?
Бо ви праві в тому, що:

1 час назад, vbb сказал:

Якшоб була однозначна відповідь, ніхто б не заморочувався з впровадженням перемикання тих опцій.

Отже, вихід один, перемикати руцями в залежності від ситуації, бо докупати потужності не бачу сенсу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

38 хвилин тому, Фрай сказав:

Сонце/Батарея/Мережа - як має відреагувати ДБЖ з інвертором 5.6 кВт у такому випадку?
Перемкне на мережу, щось накриється чи спрацює якийсь запобіжник?

Наступне питання про "Common Sense"...

Що зробить нормальний брендовий ДБЖ?

Чи то штатна його робота з перевантаженням?
здоровий глузд каже, що неможна вмикати в ДБЖ навантаження, яке він невзмозі забезпечити від батарей у випадку відключення мережі тому нормальна реакція - відрубити як аваріний стан.

Що конкретно ваш инвертор буде робити - вам відніше. Або підтримці або виробнику.

Підміс енергії з батарей або мережі коли недостатьньо сонця, можливий наприклад у Deye але знову, у допусті штатної потужності. не знаю, як у вашому.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, vbb сказал:

здоровий глузд каже, що неможна вмикати в ДБЖ навантаження, яке він невзмозі забезпечити від батарей у випадку відключення мережі

От розкажіть про це своїй дружині коли вона це зробить. :grin:
І щоб ви мене правильно зрозуміли, не знаю скільки там мені ще відміряно, бо каркали різне, але не хочу аби після мене чи просто у мою відсутність у будинку щось вирубилось і все пропало, світло, вода, тепло і мої домашні лишились безпорадними.

Для цього не економлю на причандалах і намагаюсь робити системи доступними для розуміння звичайної людини.

4 часа назад, vbb сказал:

тому нормальна реакція - відрубити як аваріний стан.

Ось! а далі що? :unknown:

І якщо відповідь інсталятора мені не здалась переконливою то маю право на сумніви пов‘язані з моїм

першим питанням який режим вибрати? Але воно взаємопов‘язане з третім питанням. )
Друге питання це чому може вирубатись автомат стабілізатора на 63А якщо він стоїть до інвертора, а той офф-грід?
Третє питання було про те, що краще для аккумів, весь час стояти зарядженими чи працювати?
 

 

 

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 годин тому, Фрай сказав:

до 6000 циклів заряду/розряду при 95% глибині розряду, пілонтеч

Тобто, при такій експлуатації і залишку 5% енергії в батареї, вона проживе ці 6 тис циклів?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, sanyas15 сказал:

Тобто, при такій експлуатації і залишку 5% енергії в батареї, вона проживе ці 6 тис циклів?

просто інакше не продається)))

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Dalet сказал:
1 час назад, sanyas15 сказал:

Тобто, при такій експлуатації і залишку 5% енергії в батареї, вона проживе ці 6 тис циклів?

просто інакше не продається)))

Вам видніше, ви ж з числа тих хто продає, а не купує.

sanyas15, це не я писав, а всі продавани, у всіх однаково написано.

Чи вірю я? 

Та вже чимало прожив, щоб вірити таким казочкам. :grin:

Але ж віддам належне, дуже зручно в користуванні, не думаєш ні про які балансири-куєнсири та інший головняк, поставив і забув.

По суті питання, у вас стаб стоїть?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 хвилини тому, Фрай сказав:

По суті питання, у вас стаб стоїть?

Стабілізатора в мене немає. В мене 3-ф мережа, тому я вибрав одну фазу, на якій більш/менш стабільна напруга. А взагалі з появою довготривалого сонечка режим роботи інвертора в мене SBU. В програмі MultiSIBControl автоматично змінюється режим (сам програмую) о 18 годині на SUB, а о 22 годині знову на SBU. Акумулятори до ранку віддають 1.4-1.8кВт із 8.6 загальних. Зранку і до вечора сонечка достатньо для заряду акумуляторів і живлення всього будинку. То ж, допоки у мене є можливість та бажання самому управляти зручними для мене режимами роботи сонячної станції, я буду це робити. На 8-10 років акумуляторів вистачить, а це дуже довгий срок, на протязі якого може змінитися все навкруги!

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А я все ніяк не можу встановити прогу, на яблука чомусь не стає, є нетбук з сімкою, теж не хоче,

а цей WatchPower чомусь дає інфу на годину пізніше. ((

Та й не має він всього функціоналу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, Фрай сказав:

А я все ніяк не можу встановити прогу

MultiSIBControl тільки для віндовс.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...