Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

інвертор LuxPower SNA5000, особливості, налаштування

yur43

Рекомендовані повідомлення

35 хвилин тому, volomoto сказав:

БМС і есп32 – це найкраща бмс ))

мабуть так і є. Балансую вручну 100а.г батарею 2а балансиром JK. Насичення приходить на 3,38в. Балансування встигає тільки за током заряду 1а.  Не впевнений, що заводські БМС мають такий досконалий алгоритм балансування.

продам JK інверторну недорого

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, JoraBC сказав:

Не можна в ліфер пхать постійно якусь напругу. Це ви бачити вже напругу відстою(сна ) акума. І то шо БМС рубанула його від інвертора не зменшило  напругу самого акума.

ну напруга зменшилась десь до 56 вольт, але думаю так luxpower постійно заряджає малиим струмом батарею, через що починає  в якийсь момент рости напруга.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 хвилин тому, shusta сказав:

Інвертор починає божеволіти, включає туди сюди режим байпаса, генерація від сонця вмикається вимикаєтесь

На якій це версії прошивки таке твориться?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 минуты назад, yur43 сказал:

мабуть так і є. Балансую вручну 100а.г батарею 2а балансиром JK. Насичення приходить на 3,38в. Балансування встигає тільки за током заряду 1а.  Не впевнений, що заводські БМС мають такий досконалий алгоритм балансування.

продам JK інверторну недорого

Это первая балансировка? Или такое при каждом заряде разряде происходит?

У меня такое было только первый раз, в итоге я зарядился ступенчато до 3,65 в итоге сейчас на 3,45 разбегается на сотые и балансир спокойно их выравнивает минут за 10-30 к тому времени уже и ток падает до минимума

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

47 хвилин тому, yur43 сказав:

Насичення приходить на 3,38в

Я не знаю що це за насичення, але це точно не 100% заряду. На такій напрузі ще неможливо сказати який в комірки рівень заряду, тому балансувати нема сенсу. Балансувати треба від 3.45, відповідно заряджати треба ще вище, а 100% насичення буде 3.55-3.6.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, volomoto сказал:

Балансувати треба від 3.45, відповідно заряджати треба ще вище, а 100% насичення буде 3.55-3.6.

У меня стоит 3,42 начало но где то с 3,38 ячейки начинают плыть туда сюда тоесть они выскакивают поочередно и к 3,42 уже определяется лидер и отстающий

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, JoraBC сказал:

Віктроновський шунт це пасивний балансир?

В тому і справа що шунт це не балансир. Просто розумний шунт зі свістєлкамі і пердєлкамі.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, shusta сказав:

cBaa-2E878E

Може тому мені в вікні перевірок по апдейтам нічого не рекомендує...

image.png.93bbae977185e4cf8182610b07aa423d.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, volomoto сказав:

Я не знаю що це за насичення, але це точно не 100% заряду. На такій напрузі ще неможливо сказати який в комірки рівень заряду, тому балансувати нема сенсу. Балансувати треба від 3.45, відповідно заряджати треба ще вище, а 100% насичення буде 3.55-3.6.

Є цікавий канал на ютубі 'альтернативная єнергетика' там чел розказує роботу ліфера, його розповідь не похожа на ваші напруги. Я не схильний вірити нікому , тільки опиту, а опит показує що він правий. Вот скрин з канала.

Вище я писав про мої напруги при заряді.

Screenshot_2024-05-02-15-00-32-503_com.google.android.youtube.jpg

Змінено користувачем JoraBC
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, volomoto сказав:

Я не знаю що це за насичення, але це точно не 100% заряду. На такій напрузі ще неможливо сказати який в комірки рівень заряду, тому балансувати нема сенсу. Балансувати треба від 3.45, відповідно заряджати треба ще вище, а 100% насичення буде 3.55-3.6.

ото якраз на 3,38в почав з'являтись дизбаланс. При струмі заряду 2А двоамперне балансування БМС вже не справлялося, довелося скинути струм до 1А і періодично відключати його, щоб дати балансиру час виправити ситуацію. Починати балансування треба хоча б на 3,35в.

Вбудований балансир - одноканальний, ключами збирає заряд з комірок з вищою напругою в суперконденсатори. Потім ту гірлянду розряжає в одну, або кілька комірок з нижчою напругою. Один цикл триває секунд 10. 

Через це можна вважати що реальний струм балансування =2А/2=1А, бо струм половину часу йде в конденсатор, другу половину - в комірки. Для виправлення дизбалансу 4% в 100А збірці приблизно треба 2 години часу. Маю збільшувати об'єм збірки до 280а.г., вчеплю активний балансир на 5А додатково.

Під час сьогоднішніх експериментів з балансування, бачив дві помилки БМС:

- charge over current, з таймером відновлення;

- PL module abnormal, теж з таймером.

Після цих помилок БМС почав диктувати інвертору струми низького порядку 7А, 5А, 2А, 1А. Раніше я такого не бачив. Потім мали вимикати світло, я додав струму і заряд вимкнувся по OVP 3,42в, хоча  налаштуваннях OVP 3,65в.

Є така здогадка, що інвертор шмаляє в батарею імпульсами, які призводять до спрацювання OVP. Але ж в БМС мають бути якісь фільтри..

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, yur43 сказал:

ото якраз на 3,38в почав з'являтись дизбаланс. При струмі заряду 2А двоамперне балансування БМС вже не справлялося, довелося скинути струм до 1А і періодично відключати його, щоб дати балансиру час виправити ситуацію. Починати балансування треба хоча б на 3,35в.

Спрошу еще раз это первая балансировка?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, mib сказав:

Спрошу еще раз это первая балансировка?

ні, пару днів тому теж балансував, може теж не до кінця.

Сьогодні в кінці заряду (3,42в, далі скинуло) дизбаланс складав 40mV.

Змінено користувачем yur43
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...