Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

інвертор LuxPower SNA5000, особливості, налаштування

yur43

Рекомендовані повідомлення

2 хвилини тому, Dalet сказав:

а сенс? вже э що э. тому і бути......

пізно піть боржомі (с)

Чому пізно? Можна ж змінити налаштування. Боржомі може не допомогти але і не зашкодить😊

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Володимир Ільчій сказал:

Чому пізно? Можна ж змінити налаштування. Боржомі може не допомогти але і не зашкодить😊

ну по акб то вже як э, не ясно тільки нащо.... нащо було брати те що не вяжеться, коли в ті ж кошти можна взяти те що вяжеться. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Володимир Ільчій сказал:

Чому пізно? Можна ж змінити налаштування. Боржомі може не допомогти але і не зашкодить😊

а по обвязці все щось дуже заплутано і зоопарк з автоматів. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

04.10.2023 в 10:55, Dima4s сказав:

Доброго дня. ПОставив літієву батарею як кислотну і маю пару проблем.
1 Інвертор постійно намагається її заряджати від сонця, не розумію як виставити зазор між кінцем заряду і початком нового
2 інвертор постійно споживає енергію з батареї, при цьому і з мережі бере на себе. по бмс бачу постійне споживання в 20-30 ватт, навіть коли мережа є і навантаження йде з неї. це якщо немає сонця.
Допоможіть розібратись
налаштування мої:

photo_2023-10-04_11-01-35.jpg

Не претендую на істину, але на мою скромну думку 99% заряду LFPO4 АКБ вкладається в 3,1В - 3,4В на елемент. Кінець заряду настане тоді коли при заданій напрузі (3,4В-3,6В на елемент), струм впаде до 3-5% від ємності батареє (це вам підтвердить BMS). 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, Dalet сказав:

ну по акб то вже як э, не ясно тільки нащо.... нащо було брати те що не вяжеться, коли в ті ж кошти можна взяти те що вяжеться. 

Тещо в'яжеться на багато дорожче, і має 15 елементів замість 16-ти. Цікавить Ваша думка про рівень напруги кінця заряду та розряду.

 

22 хвилини тому, Dalet сказав:

а сенс? вже э що э. тому і бути......

пізно піть боржомі (с)

 

14 хвилин тому, Dalet сказав:

а по обвязці все щось дуже заплутано і зоопарк з автоматів. 

По обв'язці все грає, додаткові автомати на розетки до інвертора та після (а що треба було поставити окремий щиток? 😊)

Змінено користувачем Володимир Ільчій
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Володимир Ільчій сказал:

Цікавить Ваша думка про рівень напруги кінця заряду та розряду.

Просто згідно мануалу зробити. Діапазон напруг і струмів має бути зазначено.

 

16 минут назад, Володимир Ільчій сказал:

Тещо в'яжеться на багато дорожче, і має 15 елементів замість 16-ти

Але ж і девайс не кожного півроку купляєте. Да і такі речі все ж синхронізацією то значно краще ніж без. Бо BMS там мабуть з маленьким струмом балансування

18 минут назад, Володимир Ільчій сказал:

По обв'язці все грає,

Головне щоб Вам подобалось. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, Dalet сказав:

Просто згідно мануалу зробити. Діапазон напруг і струмів має бути зазначено.

 

Але ж і девайс не кожного півроку купляєте. Да і такі речі все ж синхронізацією то значно краще ніж без. Бо BMS там мабуть з маленьким струмом балансування

Головне щоб Вам подобалось. 

Мені подобається. робилось все своїми руками. По мануалу від батареї значно ширші межі (44В-57,6В та 0,5С струм заряду та розряду). Але хочеться зберегти ресурс батареї. тому і цікавлюсь як краще. Струм заряду вибраний вище ніж 0,2С тому що в режимі кислотного він за 0,5В до кінця заряду плавно спадає і в моїй системі в 90% часу заряду не перевищує 20А Хоча АКБ дозволяє в номінальному режимі 0,5С (50А).

Змінено користувачем Володимир Ільчій
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 хвилин тому, Dalet сказав:

Просто згідно мануалу зробити. Діапазон напруг і струмів має бути зазначено.

 

Але ж і девайс не кожного півроку купляєте. Да і такі речі все ж синхронізацією то значно краще ніж без. Бо BMS там мабуть з маленьким струмом балансування

Головне щоб Вам подобалось. 

З яким струмом балансування BMS не знаю і який алгоритм її роботи в цій батареї теж не знаю. Але вона точно працює і контролює напругу на кожному елементі та температуру на чотирьох блоках (по чотири елементи в блоці), крім того всі захисти, рахує кількість циклів та веде журнал максимальних та мінімальних параметрів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, Володимир Ільчій сказал:

Не претендую на істину, але на мою скромну думку 99% заряду LFPO4 АКБ вкладається в 3,1В - 3,4В на елемент. Кінець заряду настане тоді коли при заданій напрузі (3,4В-3,6В на елемент), струм впаде до 3-5% від ємності батареє (це вам підтвердить BMS). 

у ваших випадках інвертор не знає що у вас літій

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

37 хвилин тому, Dalet сказав:

у ваших випадках інвертор не знає що у вас літій

Ясно що не знає, тому і потрібно розуміти як оптимально налаштувати параметри заряду і розряду, щоб не зашкодити батареї і збільшити термін її експлуатації.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Володимир Ільчій сказал:

Ясно що не знає, тому і потрібно розуміти як оптимально налаштувати параметри заряду і розряду, щоб не зашкодити батареї і збільшити термін її експлуатації.

ну так для того треба знати алгоритм БМС, а саме про балансування

якщо ви поставите напругу 3,5 а в нього балансування на 3,6, то ви отримаєте згодом значне розбалансування ячейок з яким вже ця бмс не справиться

 

Змінено користувачем Dalet
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Dalet сказав:

ну так для того треба знати алгоритм БМС, а саме про балансування

якщо ви поставите напругу 3,5 а в нього балансування на 3,6, то ви отримаєте згодом значне розбалансування ячейок з яким вже ця бмс не справиться

 

О це вже конструктивна думка. Як взнати на якій напрузі в нього балансування? Чи не можна раз у місяць підняти напругу на дозволений максимум батареї? В цієї BMS вся інформація виводиться на екран. Який дисбаланс допустимий?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Володимир Ільчій сказав:

О це вже конструктивна думка. Як взнати на якій напрузі в нього балансування? Чи не можна раз у місяць підняти напругу на дозволений максимум батареї? В цієї BMS вся інформація виводиться на екран. Який дисбаланс допустимий?

Тобто Ви вважаєте що низька напруга кінця заряду скоріше може пошкодити батареї ніж продовжити термін її експлуатації?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Володимир Ільчій сказал:

О це вже конструктивна думка. Як взнати на якій напрузі в нього балансування? Чи не можна раз у місяць підняти напругу на дозволений максимум батареї? В цієї BMS вся інформація виводиться на екран. Який дисбаланс допустимий?

е ні, я тільки за так даю напрямки куди рити, а рити за вас тільки за гроші буду)))

Змінено користувачем Dalet
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То дякую за напрямок. Але форуми створені для того шоб ділитися (деколи розумними а деколи ні) думками.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Балансування в кінці заряду нелогічне, зазвичай воно виконується або під час заряду, або при досягненні певної напруги ячеєк.

Якби в мене була така батарейка, я б пробував з'єднати її БМС з інвертором. Загальна думка шо MUST тільки для MUST мене б не влаштувала. Пишіть виробнику, може є якийсь варіант під'єднання, може не CAN. Шукайте інформацію.

Якщо вже точно нічого не вийде:

-продати батарейку власнику іншого інвертора

-продати інвертор, купити під батарейку

-замінити БМС

-поставити активний балансир (в мене є лишній :)) і працювати в режимі кислоти, так як працюю я.

Мої напруги: 46-48в нижня межа розряду, 55в - напруга заряду, 52в - напруга заряду від мережі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Володимир Ільчій сказал:

То дякую за напрямок. Але форуми створені для того шоб ділитися (деколи розумними а деколи ні) думками.

да шо ж таке)))
а відмовитися не можна?))))

ви з ТЦК?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

04.10.2023 в 10:55, Dima4s сказав:

Доброго дня. ПОставив літієву батарею як кислотну і маю пару проблем.
1 Інвертор постійно намагається її заряджати від сонця, не розумію як виставити зазор між кінцем заряду і початком нового
2 інвертор постійно споживає енергію з батареї, при цьому і з мережі бере на себе. по бмс бачу постійне споживання в 20-30 ватт, навіть коли мережа є і навантаження йде з неї. це якщо немає сонця.
Допоможіть розібратись
налаштування мої:

photo_2023-10-04_11-01-35.jpg

1. потрібна формула батареї, 13s, 14s, 15s, 16s.

2. налаштування через мобільний додаток відрізняються від WEB версії. Через додаток моніторинг, налаштування краще через eu.luxpowertek.com/WManage/web/monitor/inverter

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, yur43 сказал:

-поставити активний балансир (в мене є лишній :)

наглієте. форм для допомоги тому майте благодійність!

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Dalet сказав:

да шо ж таке)))
а відмовитися не можна?))))

ви з ТЦК?

спочатку прочитав як Володимир Ілліч, ну думаю все, приїхали :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

51 минуту назад, yur43 сказал:

1. потрібна формула батареї, 13s, 14s, 15s, 16s.

2. налаштування через мобільний додаток відрізняються від WEB версії. Через додаток моніторинг, налаштування краще через eu.luxpowertek.com/WManage/web/monitor/inverter

дякую за відповідь. перечитав попередні 11 сторінок, так розумію, що помилився в налаштуваннях. флоат має бути нижче за напругу кінцевого заряду. тому напевно і намагався інввертор постійно підзаряджати батарею. зробив 57 кінець заряду і 56.8 флоат
А от з тим чому при наявності мережі, і споживанню з мережі на інвертор своїх 60 ватт, з батареї також постійно береться енергія- не зрозуміло.
Налаштування ось такі prnt.sc/VY0M1vErhviQ

Батарея з 14 пакетів LG e63  з BMS jikong. Підключена як кислотна. Бачив можна купити за 200+- доларів бмс яка буде працювати через CAN. ПОки вагаюсь чи варте воно того.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 хвилини тому, Dima4s сказав:

А от з тим чому при наявності мережі, і споживанню з мережі на інвертор своїх 60 ватт, з батареї також постійно береться енергія- не зрозуміло.
Налаштування ось такі prnt.sc/VY0M1vErhviQ

Батарея з 14 пакетів LG e63  з BMS jikong. Підключена як кислотна. Бачив можна купити за 200+- доларів бмс яка буде працювати через CAN. ПОки вагаюсь чи варте воно того.

Показник заряду батареї неправильний, дивіться на розряд і підсумкові показники.

З такою хімією можна і без БМС, але з БМС завжди надійніше.

Напруги ра***те самі, не забудьте про балансир ефективний.

Заряд від мережі - згідно напруги, або SOC, там шось близько до 80% поставити.

Розряд з мережею таке саме, 80%. 

В інтерфейсі є українська мова, так буде краще.

Змінено користувачем yur43
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, yur43 сказав:

Балансування в кінці заряду нелогічне, зазвичай воно виконується або під час заряду, або при досягненні певної напруги ячеєк.

Якби в мене була така батарейка, я б пробував з'єднати її БМС з інвертором. Загальна думка шо MUST тільки для MUST мене б не влаштувала. Пишіть виробнику, може є якийсь варіант під'єднання, може не CAN. Шукайте інформацію.

Якщо вже точно нічого не вийде:

-продати батарейку власнику іншого інвертора

-продати інвертор, купити під батарейку

-замінити БМС

-поставити активний балансир (в мене є лишній :)) і працювати в режимі кислоти, так як працюю я.

Мої напруги: 46-48в нижня межа розряду, 55в - напруга заряду, 52в - напруга заряду від мережі.

Дякую за поради та дані про налаштування Вашого інвертора. Фамілія моя Ільчій а не Ілліч (тому боятись нічого😊). Надію подружити BMS АКБ та інвертор поки не втратив. Міняти нічого з обладнання поки не планую. І саме головне не уявляю який алгоритм роботи BMS мого АКБ і який допустимий дизбаланс. І чим краща Ваша BMS від тої що стоїть з завода. Надіюсь з Вашою допомогою розібратись і тоді приймати якесь рішення. А поки працюю в режимі кислотного та оптимізую налаштування.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Володимир Ільчій сказав:

Дякую за поради та дані про налаштування Вашого інвертора. Фамілія моя Ільчій а не Ілліч (тому боятись нічого😊). Надію подружити BMS АКБ та інвертор поки не втратив. Міняти нічого з обладнання поки не планую. І саме головне не уявляю який алгоритм роботи BMS мого АКБ і який допустимий дизбаланс. І чим краща Ваша BMS від тої що стоїть з завода. Надіюсь з Вашою допомогою розібратись і тоді приймати якесь рішення. А поки працюю в режимі кислотного та оптимізую налаштування.

я без БМС, LiFePo 16s. Балансир 5А активний. Скоро буде рік використання.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ще одне питання. Продавець дав не повний доступ до WEB застосунку, мотивуючи що повний тільки для інсталяторів. Чи можна з цим щось зробити? Бо дуже незручно кожен раз бігати в гараж щоб щось змінити на самому інверторі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...